Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. máj 2010

nepoužívam sladidlá, ale broskyňový kompót čo mama zavára otcovi som si dala vtedy..myslím, že 4 polky broskyne nikomu neublížia..nechcem to brať zas až tak prísne, pokiaľ cukor neskáče..diabetológ mi zakázal cukor, sladidlá i med..

oacka
5. máj 2010

kristip, mňa moja endokrynologička teraz v tehu poslala s akné za kožnou,takže vodičky od kožnej sa asi môžu... ale ja som nešla,sa mi nechcelo. ja som používala pred tehu zynerit,bol super,ale už som ho minula.

monline
5. máj 2010

oacka- podstatné je koľko sme mali pás pred tehu...ak to porovnáme, možno nárast v cm je rovnaký

mojalili
5. máj 2010

Oacka, mozno je to tym, ze ja mam uzky chrbat, podprdy som nosila 75 obvod, bohuzial DD kosiky...takze nemozne zohnat podprdy 😒

oacka
5. máj 2010

no ja nosím podprdy 85, tým to je. ale štve ma,že sa každý čuduje,aké mám malé brucho a pritom je veľké. dnes som porobila nejaké obc´hôdzky a chodila som jak slon a pomaličky jak slimák...
baby, kamoška ma 2ročnú dcéru a jej prepichovali uši hneď v porodnici,ale čítala som,že niektorí lekári to neodporúčajú.

meruska
5. máj 2010

ahojte....tak ja mam dnes za sebou nekonecne skolenie...dlhe a o nicom ☹ normalne nas pustili presne o 16-tej ako bolo v pozvanke..ani o minutku skor 😠 a vdaka takemuto celodennemu sedeniu mi dnes prvy krat opuchly nohy...fuuuj

oacka
5. máj 2010

a tá 68čka je fakt do 6 mesiacov? lebo mňa strašia,že z toho rýchlo vyrastie....ale ja si myslím,že do zimy,aspoň do novembra by jej to malo vydržať. asi závisí,aká veľká sa narodí...

meruska
5. máj 2010

chcem sa opytat....do porodnice treba doniest sobasny list...to original alebo staci kopia?

mojalili
5. máj 2010

Oacka, uska prepichuju po ockovani TBC tusim, po 3. mesiaci...nam uska nastrelovali, bolo to menej bolestne a nehnisalo, odporucam....ziadna krv a mala to ani nevnimala.
Hm, ten sobasny zoberem radsej original, aby sa muz nemusel vracat spet....vidis, idem si ho nachystat medzi veci do porodnice...

kafoditka
5. máj 2010

meruska, urcite staci kopia. Original ty nemies pustit z ruky, maximalne k nahliadnutiu, ale kazda organizacia si vystaci s kopiou..

oacka
5. máj 2010

meruska, zbieraš kredity??? 🙂 🙂

mirka285
5. máj 2010

Oacik a hlavne kazda znacka ma to cislovanie ine,ja ked porovnam dve 68 od roznych vyrobcov,jedna je ovela vacsia ako druha...

mirka285
5. máj 2010

ja som si poobede dobre schrupla,zase budem celu noc buntosit,dufam ze je aspon dobry program v telke 😒

kafoditka
5. máj 2010

kocky teraz som bola na wecku a zlakla som sa. Urcite vam vsetkym je znamy vytok - hustejsi, belavy.. ale ja som nasla na intimke taky extra husty bledozeleny vacsi kusok... Co to moze byt?? ☹

meruska
5. máj 2010

oacka.. to este minuly rok som sa prihlasila na skolenie a az teraz ma pozvali,...to asi nebude za kredity..ale mam za to notebook 🙂 do skoncenia skolenia..teda 2 roky

mojalili
5. máj 2010

Kafoditka, taky mam casto, mavam taky bezovy, ale raz daz den vypadne zo mna taky dozelena husty hlien.....vraj to nie je nic zvlastne teraz v tomto stadiu tehotenstva. LEkar mi stale robi vytery, tak viem, ze som OK....
Mirka, to schrupnutie ti zavidim....ja som sa od rana este nesadla, cakaju ma 2 pracky na zehlenie a davam opet oprane na snury... ☹

mirka285
5. máj 2010

kafko a aj ta svrbi zo spodu?

kafoditka
5. máj 2010

miri nic ma nesvrbi, ziadne mykozne priznaky... Mojalili tak to vypada byt v poho, ked to mas aj ty a tvoj doki tvrdi ,ze je to v pohode... Mne nerobil vyter ani nepamatam... Boooze, mna uz napadlo, ci to nebola hlienova zatka.. 😅

mojalili
5. máj 2010

Nieee, ta by mala prímes krvi.....vazne moj lekar mi robi stale vytery. KAfoditka, ved ty si priblizne tak ako ja...myslim tt....nuz,je to priprava na porod 😉
Ja mam zase iny problem.....boli ma vsetko odspodu...na dotyk bolestive....mozno to mam z tych mojich zvacsenych krcovych zil tam dole.....ale strasne ma to boli, aj nohavicky ked sa mi na to prileplia ...

kafoditka
5. máj 2010

Mojali, mna boli uz 3den cely podvozok, ale tak, akoby som cely den jazdila na bicykli.. V noci zasa brusko, skor podbrusko... No uz to nie je med lizat.. 😉

mirka285
5. máj 2010

kafko neboj este nejdes rodit,ta zatka by bola krvava trochu..to asi nic vazne nebude ako pise mojalili 😉

kafoditka
5. máj 2010

V pondelok mam poradnu, tak som zvedava, co mi povie... Miri a tebe robi doki vytery?

mojalili
5. máj 2010

NO presne Kafko, este 2 dni do prace, ale uz nevladzem.... Presne si to opisala...jazda na bicykli. Ja mam este taku 3 cm hrubu zilu navretu tam dole a plno inych....a boli to jak svina, ani Detralex nezbera....
Dnes som nemohla ist na wc v robote.....myslela som, ze pojdem rodit, take som mala krce a nemohla som ujst ani krok. Doma som si musela kavu uvarit, ktora ma prehnala a preslo to. Ale uz som chcela ist rychlo k lekarovi, ked som videla, ze je v ordinacii. 😒 😒 😒
Kurna, uz nech som doma.... 😠

mirka285
5. máj 2010

kafko iba minulu poradnu mi robila..zobrala mi ster a potom to do niecoho namocila a povedala ze vsetko v poriadku...

kafoditka
5. máj 2010

No mojali, ja si myslim, ze ty aj v den porodu budes nieco obsivat 😀 Podla toho, co celkovo pises mas pekne akcne tehu, nastupis na matersku, 3dni doma polezis, pooddychujes a uz budes vymyslat, co by si spravila, vsak je to tak?? 😀 😀 😉

alllexa
5. máj 2010

No mna to tak boli uz asi mesiac...

oacka
5. máj 2010

kafko, presne si vystihla mojulili! aj ja si myslím,že ona ta materskej stihne celý dom prerobiť a malú prirpaviť na šátnice z angličtiny! 🙂 🙂 🙂 inak taký hustý mám aj ja,hlavne keď veľa chodím,aj dnes som po ceste do obchodu mala pocit,že som si cvrkla... a to ten výtok,taký hustý...

mojalili
5. máj 2010

Noooo, ani nie, v piatok koncim a sobotu si idem vyumyvat auticko, chceme s manzelom umyt okna (teda on) a ja chcem posit zavesy do spalne a z tej istej katky malemu zasobnik na plienky. Dalej mam na plane sadrovanie podvoja, malovanie ich, umyt trubu, poupratovat...takze ani tyzden mi na to nebude stacit 😀 😀 😀 A pocasie mi celkom vyhovuje.🙂

mojalili
5. máj 2010

Noooooo pekne ste ma spoznali 😀 😀 😀 akurat to citam manzelovi a smeje sa,ze inu zenu nez mna by pri sebe nezniesol🙂
Kocky, ale sak sa mi toho navalilo, tolko sitia co mam a este sa mi zdaju polodupky dost tesne na brusku, tak to chcem popresivat, lebo naozaj ich maly neda na plienky, budu ho tlacit.... 😉

oacka
5. máj 2010

ide prešívať polodupky.... no čo k tomu dodať! tvoj muž je šťastný chlap! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ešte aj sex stíhaš! prezraď, čím sa dopuješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre