Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. máj 2010

oacik veru ma,ale je sympos,taky pohodak 🙂 na Nurse som citala referencie,ale boli viac negativne ako pozitivne...a ja by som asi tiez brala radsej ten cisarak,asi by som ho psychicky lepsie znasala...

kafoditka
9. máj 2010

mne sa na kollarovi paci, ze vie pomoct cloveku v nudzi, aj ked ho v zivote nevidel... Ved kolko krat to bolo v teke, ze tomu zaplatil prevoz z inej krajiny, ked rodina na to nemala peniaze, tamtomu zasa financne pomohol, podla aj ked ma hafo zien a deti, ma srdce na spravnom mieste..

janulienocka
9. máj 2010

pozeram ze sa bavite o Herngovej, tiez doteraz nechapem ako sa jej podarilo po dvoch tyzdnoch po porode ist plesat, a v bielych satoch ked clovek este dost krvaca 😕 , peniaze asi fakt robia zazraky 😅

luminkasp
9. máj 2010

ja mam nurse sportak a som s nim spokojna

luminkasp
9. máj 2010

chcela by som hlboku vanicku

oacka
9. máj 2010

mne sa vidí,že ten Kollár sa na nič nehrá, má prachy, má ženy, tak sa mu to páči,tak to ani nezakrýva...ale do politiky by sa nemal trepať.
luminka, ale tie španielske deky sú hrubé jak fras! to budú až na zimu. o nurse som nič nečítala,ani nepočula.

mirka285
9. máj 2010

vanicka ma myslim standartnu velkost,jak nemas problem s podvozkom,ci konstrukciou,tak dokup vanicku...

mirka285
9. máj 2010

Kollar naozaj vela prispieva na charitu,tiez mi je sympaticky,aj s tou paradentozou 😉

luminkasp
9. máj 2010

oacka, pockaj, aj ked kristinka podrastie, bude ich milovat, nasa tere ich uplne zboznuje, teda tu ich maju vsetky deti, preco asi? 😎

oacka
9. máj 2010

a mám ich najprv oprať? nezničím ich?

luminkasp
9. máj 2010

oacka ja ich periem v poho, neznicia sa

mojalili
9. máj 2010

Ahojte kočky....
MAXI - SPRAVA PRE TEBA...TEN PLECH MAM STALE V TRUBE.....zase som zabudla 😀 ale uz idem na to🙂)))

Ja som dostala ku Dnu matiek AUTICKO a dnes som mala PREMIERU, celkom dobre, aj som prvykrat parkovala. 🙂 🙂 🙂 Tak sa z neho vytesujem 😉

Dnes sme sli po navstevach, nasi a svokrovci, tak som skoro nic nestihla, len posit zaclony, hruuuuza.

Kafko - takze treba vydrzat do 36.tt,no tak mi zostavaju necele 2 tyzdne...NIeeee, sak nemam nic nachystane poriadne. 😕 ALe snad do 38.tt vydrzime. Dnes sa kamaratke nerodil Syncek Filipko, dcerku ako moja LILI ma doma... 🙂 🙂 🙂 skoro na termin rodila, tak sa tesia a uz som na rade. 😉

Aj mne sa paci Kollar a vyzera byt taky pohodak. 😉

kafoditka
9. máj 2010

Mojalili, ty ake krasne "drobne" darceky dostavas na den matiek, ze AUTICKO, co dostavas obycajne na Vianoce?? 😀 😀
V ukoncenom 36tt ma babatko plne vyvinute plucka, tak to som preto spomenula 😉

merikac
9. máj 2010

mojalili,,,,a ostatne cakajuce maminy,,,,,,,,,,konecne som si nasla cas aj na sledovanie fora podobneho druhu,nastupujem na matersku a zrazu mam pocit, ze mam furu casu, ktory si ani neviem predstavit ako prezijem, pretoze doteraz som zila s pracou a zrazu si zacinam uvedomovat, ze za chvilocku je to tu,,,,preto ak ma neodmietnete rada sa vtriem do vasej spolocnosti a bude mi potesenim sa podelit o skusenosti, popripade budem rada ak mi poradite v nejakej situacii,,,,,,,,,,,,,,🙂)

mirka285
9. máj 2010

merikac vitaj,v ktorom si tyzdni a odkial si?

meruska
9. máj 2010

ahoj merikac 😉

merikac
9. máj 2010

diky za privitanie,,,som v 35 tyzdni,,a som z Partizanskeho 🙂)

merikac
9. máj 2010

mirka285- pozeram, ze tiez budete mat dost velky vekovy rozdiel medzi surodencami,,,,ako tvoje tehotenstvo preziva syn?

mirka285
9. máj 2010

fiha,tiez mas doma pubertiaka uz 😉 aj ja mam,co hovori nato ze bude mat surodenca?

merikac
9. máj 2010

🙂..vidim, ze sa miname v odpovediach,,,,moj syn sa velmi tesi,,aspon zatial prejavuje o surodneca velky zaujem velmi si ho uz dlhsiu dobu prial,,,,,dufame, ze mu toto nadsenie vydrzi,,,,,,,,,,,

mirka285
9. máj 2010

sme si dali rovnaku otazku 😀 no on sa aj tesi len to nedava moc najavo,ale stale sa vypytuje ze kedy sa narodi 😉 podla mna aj kocikovat pojde s kamoskami

mirka285
9. máj 2010

radsej by chcel asi brata,ale myslim ze si casom zvykne aj na sestricku,on sa teraz tak prsi ze on akoze velky brat...

merikac
9. máj 2010

ja sa obavam, ze keby som dala na starost dieta mojmu synovi,,,tak pride domov, bez kociara,,,,tak ako si zabuda veci v skole 🙂

merikac
9. máj 2010

vidis a ten moj zas nepripusta alternativu, ze by mal mat brata, praje si len sestru,,,az sme mu museli istu dobu pripominat, ze aj keby mal brata, bude ho musiet ochranovat a starat sa on ako aj o sestru,,tak sa nejako s tym uzmiernil,,,,ale aj tak babo v brusku vola dievcenskym menom🙂.............

mirka285
9. máj 2010

no ten moj sa tvari ze kocikovat nebude,ale myslim ze mi bude pomahat,on aj teraz mi skusa brusko ze kde je mala a ako kope...bude to fajn ked budu dvaja aj ked s takym vekovym rozdielom...mne to dokonca vyhovuje,aspon nebudu na seba ziarlit,i ked Tomasovi sa uz minule nepozdavalo ze naco je malej tak vela veci...tak som mu vysvetlovala za babatko sa prezlieka niekedy aj viac krat za den ze aj on mal tolko veci,len si to nepamata 🙂

merikac
9. máj 2010

🙂.........no s tym ziarlnim nie som si az tak ista,,,,aj ked sme nejako nezvyhodnovali syna,,ale nikdy nemal pocit, ze sa musi o svoje veci s niekym delit,,ale ten vekovy rozdiel vyhovuje aj mne,,,,,,,,,dufam, ze tento krat si babo viac vychutnam ako jeho,,,mam pocit, ze on nejako strasne rychlo vyrastol

nika23t
9. máj 2010

Ahoj dievcata 🙂

Tak 1. sv. prijimanie mame za sebou, a ja som dnes jedla jedno jedlo za druhym, a teraz mam pocit, ze prasknem... Som zvedava, ako mi teraz nabehnu kilecka 😒

Inak Kollar sa paci aj mne 😀 No a idem Vas dalej citat. Mam co robit, nie?

mirka285
9. máj 2010

no ved uvidime,kazdopadne sa uz velmi tesime na malu 🙂

merikac
9. máj 2010

Budem vam drzat palceky aby vam to dobre dopadlo,,,,,idem uz do hajan, popozerat co davaju v TV,,,,este zajtra sa idem rozlucit s dievcatami do prace,tak som nejak trochu sentimentalna,,,,,,,,,,,,,dobru nocku 😉

kafoditka
9. máj 2010

baby, tak teraz mi peto z prace doniesol mini pizzu 😀 som sa krasne rozdelila so svokrou - sak co budem priberat len ja... 😉
Hlavne, ze rano idem na krv 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre