Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
28. máj 2010

Baby a budete mat kyblik ci vanicku na kúpanie?

meruska
28. máj 2010

ja budem mat vanicku

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine proste len prides za gynekologom ktoreho si vyberies, povies mu ze si ho chces zazmluvnit k porodu. A on ti da papiere ktore si vyplnis a odnesies mu ich naspat. Tie si da on potvrdit u primara, potom ti ich da, ty s nimi ides na riaditelstvo nemocnice. ja uz si to presne nepamatam ako som to robila pri malej, len viem ze som bola na tom riaditelstve. zatial som v stadiu ze mam tie papiere u seba a na buducej poradni mu ich odovzdam....

zrzulka
28. máj 2010

ja mam tiez zatial vanicku ale zvazujem aj kybel

erytrea
28. máj 2010

taaaaaak sa vytesujem!!!!!!

vcera mi prisla zasielka z pampyshop a veci su NADHERNE!!!!! vecer som si to rozbalila a vytesovala sa z nich, zatial som to namontovala len tak provizorne oprela o stolicku, lebo este nemame postielku doma ale vyzera to uuuuuzasne 😵 😵 😵 😵 zaklad je biely s mackom a mam este na vymenu take smotanove tiez s mackom, som inak spokojna aj material je kvalitka 😎 😎 😎 😎 😎 😎

alllexa
28. máj 2010

Ja zase neviem, co mam do tej zmluvy o vybere lekara napisat v kolonke: "sposob porodu". To akoze ci bude cisarsky rez alebo co? To ako mam dopredu vediet?

erytrea
28. máj 2010

my mame tiez vanicku z ikea tusim € 7 😀

kafoditka
28. máj 2010

Kocky caute, uz som doma, bola som v Auparku, ALLEXA dakujem za tip, v CaA som si kupila 2 tehu nocne kosele na ramienka do porodky za 10euraskov.. 😉 A celkom fajn vyber. Baby a neuverite, ale kupila som si velkost S !! 🙂 🙂 🙂 🙂

Mam navrete zily na nohach z toho tepla a dost brutal to boli 😒

zrzulka
28. máj 2010

@alllexa no ja som si tu zmluvu este ani nestihla pozriet ale to asi porodnik vyplnuje nie? alebo aku mas predstavu tak mozno to sa tam znaci ci nie?Pisete si niektora ja porodny plan?????

kafoditka
28. máj 2010

@erytrea tak sa tesim, ze si spokojna 😉

zrzulka
28. máj 2010

@erytrea mne este neprislo :o((( snad do porodu pride.... 😀

lulu1983
28. máj 2010

mne prisla zasielka z pampyshopu asi po 6 tyzdnoch cakania, ale oplatilo sa pockat, som spokojna 🙂

my sme klasici, tiez mame pripravenu vanicku 😉

erytrea
28. máj 2010

@kafoditka veru som a velmi, ozik a ako si to prala na 40 ako pisu? a na ako dlhy cyklus?

@zrzulka a kedy si si objednavala? ja som posielala objednavku 5.5.

zrzulka
28. máj 2010

@erytrea 20.5

kafoditka
28. máj 2010

@erytrea ja som to prala na 40tke na programe 1,5 hodiny, ale hniezda som dala pre istotu na 30tku na rucne pranie, aby sa mi nezgrcli - a v pohode, nic sa im nestalo 😉

bellablonde
28. máj 2010

@kafoditka kafko tie kosele su vpredu na rozopnutie, ze prsko von a kojim? asi nabehnem aj ja, lebo koselu mam len 1 a este 2 by sa zisli
inak kocky cislovanie v CA je pre deti take dost divoke, resp. vecicky su vzdy o cosi vacsie, rukaviky dlhsie. Napriklad bodynka nosi teraz moj peto 92 az 98 a CAckove niektore oblecie este 86.

Naposledy som tam kupovala pre malicku set - tricko + satocky v č.56 a zdaju sa mi byt tiez dost velke...

erytrea
28. máj 2010

@zrzulka tak to je este skoro, to moje trvalo 3 tyzdne ako pisali 😉 a co si si objednavala?

alllexa
28. máj 2010

@kafoditka - fiiiha, S-ko? A kde je potom tych 70 kg co si spominala? 🙂 Ja som kupila velkost 40/42...

@zrzulka - mne ju dal porodnik na vyplnenie a ze s nou mam potom prist v 36. tyzdni... k tomu sa dava este taka ziadost o vyber lekara.

erytrea
28. máj 2010

@kafoditka aj tu vypln vankusika a paplonika si prala?

bellablonde
28. máj 2010

nam vcera dosli veci z ciech - pre petka do postielky supravu obliecky, mantinel a na nasu manz. postel tiez obliecky vsetko zladene v kremovej farbe s oveckami . Je to takeee zlate 😵 skoda, ze nemali aj zavinku s oveckami

kafoditka
28. máj 2010

@bellablonde su na ramienka - nastavitelne - a pod prsami sa daju zviazat.. kuk

kafoditka
28. máj 2010

@erytrea ja som neobjednavala vypln, lebo na paplonik som dostala vypln a na vankusik neskor dokupim.. ale urcite by som to preprala.. na 40tke

kafoditka
28. máj 2010

@alllexa ja som bola sama prekvapena, ze v M-ku som bola utopena... 😅

bellablonde
28. máj 2010

@kafoditka jeeej kafko, diiiky za nazornu ukazku 😎 normalne sexi kusok
a mate podobnu postel (celo) ako my - ibaze mame tie latky trosku uzsie a je ich viac. ja ju volam zahradna lavicka 😀

@erytrea ja vyplne periem tiez na 40 na mensich otackach, na tych petkovych je to tam aj na stitku doporucene ako prat a fakt po niekolkych praniach vyzeraju stale super, vobec nie su zgrcnute 😉

cigaretka5
28. máj 2010

@bellablonde Na akej českej stránke si objednavala?

bellablonde
28. máj 2010

joj inak baby dobre ste, vy tu podavate tipy, ze kde co zohnat a ja potom uz len nabehnem 😀
este som sa chcela spytat na mileticke v butiku u tety barkolky maju aj vystuzene podprdky?

cigaretka5
28. máj 2010

Kocky už ste skoro všetky na
materskej, viem že je to možno blbosť planovat, ale ako dlho plánujete ostať s drobcami domka? Plne tri roky?

cigaretka5
28. máj 2010

Kde je ten skvelý butik na mileticke?

bellablonde
28. máj 2010

@cigaretka5 objednavala som z tohto webu, ustretova komunikacia, nechcela som robit e-prevod do zahranicia, tak sa s nou dalo dohodnut, ze na dobierku a veci prisli do cca 15 dni (ja som tam este objednavala aj kopu inych veci a nievsetky mali na sklade)

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=...
to je aj nahlad mojich oveciek 😉

bellablonde
28. máj 2010

co som zachytila, ten butik je niekde v pasazi ako su potraviny ... a este allexa s katty nejaky dalsi dobry s tehu riflami objavili, ale ten netusim kde je ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre