Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
21. jún 2010

@petrap001
No ja by som sa necudovala, inak vazne by ma to neprekvapilo, ved uz je rozvedeny, ma dieta na papieroch rozvod kvoli nevere a take same pikosky...no takze s tym pocitam a vobec ma to asi nenasere, len by ma nasralo keby mal aferu dlho a vsetci by o tom vedeli a ja by som bola ako tupa hus.no ale keby sa mi priznal, tak by som sa asi s usmevom zbalila a malinkeho pod pazu a sla by som za lepsim zivotom, lebo to uz by som teraz mala, keby som nebola s nim.len nasi to nevedia prekusat.no ale to je nadlho.A zbytocne riesit....Inak aj ja som slobodna a tiez si myslim, ze laska funguje aj bez papierov..... A som ti pisala pred tym, ze.....KED CHCES MAT PRI SEBE CHLAPA;KTORY TA BUDE MILOVAT CELY ZIVOT TAKU AKA SI; ...vies co pre to musis urobit? ..... MUSIS SI HO VYNOSIT A PORODIT 😀

petzi
21. jún 2010

@petrap001 a ktej sieni, no co ti napisem....tiez ma to napadlo co teba... 😅

petzi
21. jún 2010

UZ ZASE VSETKY SPINKATE? vy ste ale poslusne... 🙂

petzi
21. jún 2010

TAK TEDA DOBRU NOCKU:::

petrap001
21. jún 2010

@petzi 😀 😀 tak konecne budem mat niekoho kto ma bude naozaj milovat 😵
idem uz aj ja spat,normalne sa tesim ako zasa nebudem spat 🙄 ale co uz.dobru noc,chod uz aj ty spat 🙂

miki060707
22. jún 2010

dobré ránko 🙂
malá mala v noci sople, sa nimi dusila, boli tu synovci a oni su stále soplavý, ale ked sa malý narodí a oni dojdu soplaví ani ju k svokre nepustim......a už sa bojim, čo bude v škôlke....dnes som kôli nej vôbec nespala,ale šak ani mala nespala....hadam jej to prejde...

janulienocka
22. jún 2010

dobre ranko dievcata, jeej vitaj z dovci maxi 😵 😵 😵
ja stale kaslem o 106, neviete po akom case zaberaju antibiotika? vcera rano som zacala a zatial mi teda nie je lepsie ☹ @alllexa ty ako s kaslom, lepsie?
inak 100% suhlasim s @petzi s tym ze najviac na svete vas bude milovat chlap ktoreho si sami vynosite a porodite 😵 ja uz jedneho takeho mam a ten by ma nedal za nic na svete, v kuse pocuvam mama moja milovana 😵 ja ti kupim prekvapenie, hej? 😵 😵 😵 no a o par dni budem mat druheho takeho, tak sa smejem ze z jednej strany bude spinkat jeden, z druhej druhy a mm vysackujeme do detskej
a inak aj mm tak ma strasne rad svoju mamu az ma to kedysi stve ze radsej ju ako mna, ti synovia su proste hotovi zo svojich mam, aspon v 90% je to fakt tak

johanka331
22. jún 2010

Dobre ránko babulky 🙂
nato že je zlé počasie mám dobrú náladu. Včera to s tou spálničkou dopadlo dobre. Nezmestila sa nám postielka a vyriešili sem to s manželom ako správne postavičky Pat a Mat zo serialu A je to,kupili sme novu manzelsku postel a vsetko krásne vyšlo, po dlhej dobe som sa dobre vyspala. Termín sa mi pomaly ale isto blíži a každým dňom mam bruško nižšie a nižšie, ale stále som zatvorená. Chcela by som vydržať aspon do nedele, moj bratríček má v sobotu 20 rokov a naši robia opekačku, tak by som sa najedla 😉

meruska
22. jún 2010

dobre ranko...aj nas caka v sobotu opekacka, vidim ze skoro vsetky konikarky si dame v sobotu do tela 😀

alllexa
22. jún 2010

Ahojte kinderka!
@janulienocka - no ja sa dnes s tym kaslom celkom dobre drzim, tusim to prechadza... Tie antibiotika by Ti podla mna mohli po 24 hodinach zabrat...
Ale to je pekne, ze Tvoj manzel ma rad aj svoju mamu, znamena to, ze je citlivy, a ze bude taky aj k Tebe. A je super, ked sa synovia vydaria. Ja mam des z toho, ked vidim, ako sa niektori pubertiaci spravaju - flakaju sa po nociach, fajcia travu, kaslu na skolu a pod. Tak dufam, ze moj taky nebude, ak budem mat syna🙂

maxara
22. jún 2010

Dobre ranko bambulky,
tak ja som si sem skocila pri ranajkach, aspon na chvilku a teraz frcim do vane a vycikat sa do skumavky, vsetko oholit, nech nevyzeram ako Basko a sup ho na poradnu. Spala som celkom dobre, ale kratko, ale hlaaaavne vo svojej posteli, na svojich vankusikoch a zakryta svojim paplonikom.. no lahodka.. Pozeram, ze johanka riesila postielku.. mne sa teda urcite v pohode zmesti do spalne, ale mam dilemu, ako ju tam mam ulozit. Mam si ju dat hned k posteli? A to dlhou stranou? Budem moct vstat z postele potom? Alebo kratkou stranou? A nebude potom blbe, ked bude malinka ku mne otocena hlavickou? Alebo si mam dat medzi mna a postielku medzeru? Na nocny stolik? A k tej postielke budem potrebovat este nieco dat? Nejaky kus nabytku? no snad staci aj s tymi otazkami.. 😒

@janulienocka ja ked som bola chora, trvalo mi liecenie ovela dlhsie ako mimo tehu.. aj tie ATB su slabsie..
No a s tymi chlapmi je to podla mna skor tak, ze maminy su zatazene na svojich synov a oni im to len vracaju. Mamina asi tak podvedome vychovava dceru pre nejakeho muza, aby sa o neho vedela postarat.. a synov si vychovavaju ako sa im chce, lebo o nich sa ma starat nejaka ina "dcera" inej maminy.. 😉

janulienocka
22. jún 2010

@alllexa a ty teda nevies co budete mat? sa nechcel ukazat alebo sa nechate prekvapit? mne vcera hned doktor vravel - asi viete co to bude, ze? Chlapisko, vajcia jak svet 😵 takze ten nas je exhibicionista, pri kazdom ultrazvuku sa ukazoval 😀

mirka285
22. jún 2010

ahojte...
@maxara maxi daj si postielku tak aby si na malu v nej videla,normalne poskusaj vsetky mozne varianty a co sa ti bude pozdavat tak ju nechaj...ja si pamatam ze som chodila na maleho stale pozerat ci dycha ako spi,len v byte su male spalne tak som sa vzdy musela vytrepat z postele....drzim palce na poradni a informuj potom....

alllexa
22. jún 2010

@janulienocka - fakt to neviem, ja som mala ultrazvuk len v 20. a 30. tyzdni a v oboch pripadoch sa skryvalo a tocilo a krizilo nozicky🙂 Takze v podstate nic na oblecenie nekupujem, od brata mam vybavu pre chalana, synovec ma uz dva roky.

@maxara - drzim palce na poradnu! To uz ides k porodnikovi, nie?
No a s tou postielkou tiez neviem. Ale skor som myslela, ze tou dlhsou stranou a spustim si jednu mrezu, aby som mala pristup a mohla hned kojit.

janulienocka
22. jún 2010

@maxara, maxi my sme postielku dali tak ako sa nam podarilo, moc miesta v tej spalni nemame, myslim ze mam foto v albume, a inak s tymi detmi mas pravdu, ja som tiez na maleho strasne zatazena, v kuse sa s nim mojkam a oni nam to potom vracaju, je to zlate 😵

zrzulka
22. jún 2010

najlepsie je prirazit si postielku uplne k svojej posteli a vybrat bocnicu. my sme to tak mali a bolo to super i ked mala spala s nami v posteli takze v postielke bola len cez denny spanok... teraz tiez bude maly spavat s nami (teda ak nasa hviezda dovoli)

zrzulka
22. jún 2010

@janulienocka nas tiez tie gulky stale otrca... ani nechcem vediet co z neho vyrastie :O))))) uz to mame potvrdene asi 150 krat....

denisse
22. jún 2010

dobre rano ...
mne dnes poobede konecne pridu namontovat tu umyvacku .... ani tomu nemozem uverit, tak sa ani netesim dovtedy, kym sa v nej prvy riad nebude umyvat ....
nela je stale u nasich, tak ja som sama, konecne periem prvu varku veciciek a kedze mi z izbicky zmizne umyvacka, tak vecer mozeme vybalit komodu a ja mozem zehlit a ukladat ...

@maxara postielku si daj hocijak a ked uz budes mat ninku doma, tak ju po case mozno premiestnis ... teda aspon my sme to tak urobili pri nele .. dali sme ju najprv akoze esteticky aby pekne izba vyzerala a nakoniec sa ukazalo ze najpraktickejsie je dat dole cely dlhsi bok a prirazit ju nadoraz k nasej manzelskej posteli, cim sme zvacsili letisko o postielku 😀 teraz zase skusim ju dat najprv vedla postele aj so vsetkymi bokmi a uvidim ...
ale ked som okolo pol roka nelu v noci kojila kazdu hodinu aj castejsie, tak mi bolo naozaj najjednoduchsie len sahnut vedla a nemusiet zakazdym vstavat .... uvidis ako ti to bude vyhovovat ...

nina88
22. jún 2010

@zrzulka aj my to tak máme s tou postielkou... 😉

denisse
22. jún 2010

@zrzulka
@nina88
ved aj my tu postielku tak mame 😀

mirka285
22. jún 2010

lenze nevyhoda stiahnuteho boku je ze ak niekto polohuje dieta tak sa to pri stiahnutom boku neda..ja som dieta polohovala ..

mojalili
22. jún 2010

@denisse Deniska, ako vidis, som v tom istom obdobi, kedy tiez operacia je vylucena, ved musim sa starat o 2 deti a muza......tiez mam prolemy s pridrzanim prsa, s drzanim cohokolvek, ani teplotu necitim dobre uz v nich...no musim to rozbehnut na buduci tyzden. 😒

denisse
22. jún 2010

@mirka285 aj my sme polohovali a prave preto mm urobil dovnutra postielky taku konstrukciu, na ktoru pribyl prebalovaciu podlozku a cele to slo nastavit asi pod troma roznymi uhlami ... a nela spala v tom, az kym sa nevedela sama otacat ....

denisse
22. jún 2010

ups ... asi ma byt spravne pribil 😀

mirka285
22. jún 2010

@denisse tak ty mas doma kutila 😀

maxara
22. jún 2010

Dobre babulky, dakujem, dam si ju teda zatial pohodlne a na dohlad a dosah a potom ked tak presuniem.. mne sa totiz neda dat dole bocnica, iba ak vymontovat a to zase nechcem, ked tam bude malinka cez den, nech ma ten bok. Daju sa len vybrat sprucle, tak uvidim.. A preto sa mi zda praktickejsie k tej postielke radsej vstat.
No idem baby na tu poradnu, teda este sa nachystat a potom dam urcite vediet..
@alllexa este idem k svojmu, lebo mi robil minule kultivaciu a ked som volala porodnikovi, povedal, ze mam sa ozvat tento tyzden, po vysledkoch (som mu povedala, ze idem dnes na poradnu, tak ze po nej mu mam zavolat a dohodneme sa).. som zvedava, ci som uz nacata, alebo ci mam aspon CS uz nejake vyssie..
Boli ma mechur, lebo dlho bol stlaceny Ninkinou hlavou a vcera som si dala ten liek na odvodnenie a chodila som cikat celkom casto, no a v noci som bola len dvakrat, ale strasne vela naraz a ten mechur ma pekne tlacil, z vnutra ho tlakoval moc a z vonku ho tlacili ostatne vnutornosti.. teraz ma boli.. Inak som sa vecer odvazila a teda pekne som bola naliata, lebo za noc som schudla vyse 2 kg. (ale na tej dovolenke som napuchla asi 4 kg, takze musim pomaly odpuchat, lebo takto sa zit neda)

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 preco neda??? ved ho otacas na jednej strane.... ja som polohovala....raz je hlavou ku stene a raz tam kde ma nohy...

denisse
22. jún 2010

@mirka285 musim vam sem hodit fotku v akej oblude nasa nela spala ... ale ona mala silny tichy reflux a fakt sa nam casto dusila, tak sme vymyslali vselico ... a ja som doteraz postihnuta, ze ked ju vecer idem skontrolovat, ci pekne spi, tak neodidem z izby kym nevidim na vlastne oci aspon dva tri nadychy 🙂

mirka285
22. jún 2010

@zrzulka no jedine tak,len u mna plati ze nohy musia ist smerom k dveram aby mohla prudit energia...ja by som urcite nemohla tak spat ze sa otacam v posteli hore dolu,mne to nerobi dobre,ja by som napr. v zivote nenechala spat ani babatko medzi nami,minule to bolo v telke ze vela rodicov to robi a neviete si predstavit v kolkych pripadoch to dieta rodicia neumyselne zadusili ☹ takze u mna eeee

denisse
22. jún 2010

tak som to nasla .. ziadna velka kvalita, kedze sme fotili bez blesku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre