Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
27. jún 2010

@ywett napiiis,napiis,ked chces. 😉

ywett
27. jún 2010

Babenky mate to v IP

petzi
27. jún 2010

@maxara jeee, dobra babka 😀 to musis mat zazitky,ja by som asi s nej curala 😀
kludne by som ju "postrazila " ja keby som bola po ruke.... 😀

strasska
27. jún 2010

@ywett dik, napisala som ti aj ip...ale uz si viem aj sama odpovedat.
Ked svagrina nechcela vediet co caka, tak ma skoro roztrhlo od zvedavosti, ale ked to nechcem vediet ja, tak je to v poho 😉

tinka349
27. jún 2010

@ywett ja tipujem chlapceka 😀 aj ste ho chceli, tak predpokladam, ze to je chlapcek 😀

jeiny
27. jún 2010

dakujem maxi, tlak mam oki, opuchy nemam..len tie bielkovina trochu a krv trochu - mne sa nezdalo ale zevraj mam, ale ked to doki neriesil, tak sa nebudem znepokojovat...
ja uz mam 4O tt, som zvedava kedy to pride 😉

maxara
27. jún 2010

@strasska 😀 to je sice fakt, ALE na tu promociu pride cela mm rodina, skoro a plan maju taky, ze teraz sa doma modlia, aby som porodila 30.6., nech jednym vrzom vybavia mm sestru a zaroven okuknu babo.. a ver tomu, ze posledne, co chcem je, aby ma prisli Hujerovci navstivit do porodky 😀 😀 😀 navyse ked viem, ze su toho schopni 😒

ywett
27. jún 2010

@strasska
My sme pohlavie nechceli vediet, ale Dr. sa prekecla, tak co uz 😉

ywett
27. jún 2010

@tinka349
dobre si pamatas 😉

petzi
27. jún 2010

@ywett 😉

strasska
27. jún 2010

@maxara tak to urcite radsej vydrz...ja ked som porodila, tak mi babka gratulovala po telefone a zaroven sa pytala, ze ci by dve sesterky ma nemohli prist pozriet, lebo ze o par dni sa vracaju domov (ziju mimo SVK). A ja ze dobre, ale nech pridu naraz, myslela som obe a dovalil sa pocet kusov 7, som skoro odpadla...samozrejem, ze som ich kvoli "spolubyvajucim" nemohla zobrat na izbu, tak som maleho rychlo vyniesla ku dveram, ale normalne mi lepilo, ze ma uvidi sestricka a bude bordel 😅

maxara
27. jún 2010

@petzi ty nestastnica, ved ty nevies, na co sa ponukas 😀 😀 😀 😀 to ja som mm zavidela, ze ma este obe babky a este aj jedneho dedka.. no tato mu nejako straaaasne medzicasom zosenilnela a kristepane, ale ona fakt uz nevie, co by si mohla nechat pre seba 😀 😀 😀 vzdy ked ju ideme kuknut, nam navari, mm sa nazere jak prasa a ide si schrupnut a ja ostanem trcat s nou v kuchyni.. no a ona spusti.. naposledy zadelila tu Amaliu a jej intimny zivot a to bol konec dobrych vztahov 😀 😀 😀 som povedala mm, ze bud som tam bola ja posledny krat, alebo ma uz NIKDY nenecha samu s nou. A akonahle povie, ze si ide schrupnut, tak ja odchadzam do auta a tam sa zamknem a pockam. A ver tomu, ze ja som ina humusacka a rozpitvavam ine nechutnosti a delikatnosti a absolutne s tym nemam problem.. ibaze to neriesim s babkou. Maly detail.. 😀

naty1976
27. jún 2010

Dakujeme dievcata. Malyčký je veľký hrdina a bojovník, dosť veľa toho zvládol. Teraz si už ale plní iba svoje babätkovské povinnosti papa,kaka, spinka...a robí nám všetkým veľkú radosť. O mojom komplikovanejšom pôrode, ktorý spôsobil problémy aj maličkému písať zatiaľ nebudem. Veď nakoniec všetko dobre dopadlo vďaka super práci doktorov a setričiek v starej fakultnej nemocnici a detskej nemocnici v KE.
Ešte raz vďaka a veľa bezbolestných pôrodov a zdravučkých julových babätiek.
Mojalili, merikac - vy ste sikovné aj krstiny uz mate za sebou, super. Meruska - tie moravské koláče vyžerajú veľmi chutne, hneď by som si dala...

strasska
27. jún 2010

@ywett inak ja nechcem vediet, ale tiez stale cakam ci sa Dr. neprekecne a potom si zo vselijakych veci domyslam, ze co to asi bude 😅

miki060707
27. jún 2010

@maxara tak tomuto som sa musela zasmiať, hneď som si spomenula na Hujerovcov 🙂

no ja idem v stredu na poradnu, ale asi do siedmeho vydržim, citim to tak... cisársky plánovaný sa robi asi dva tt pred termínom, tak mi to tak vychádza...uvidime a na bud. týden ešte oslávim Sonine 3 roky....
ach jaj, síce bolo pekne aj na kolotočoch sme boli, ale mala bola strašná, hysáková ako šlak, hrozné a to neprehánam, na ulici sa nám vyzliekla zo šiat, hodila sa o zem, začala vracať a to kôli ničomu a stále len revala a neposluchla ani za svet, ale hadam zajtrajšok bude lepší....

som zvedavá, či Mirka už porodila a aký mala pôrod.....

strasska
27. jún 2010

@naty1976 si zlata, ze nebudes pisat o komplikaciach, lebo by nas to tu iba vystrasilo. A isla si nakoniec prirodzene, alebo CR?

tinka349
27. jún 2010

@naty1976 rodila si v starej nemocnici na rastislavke? aj ja tam chcem.....kto ta odrodil? mala si zazmluvneneho nejakeho lekara? a ako to vyzeralo na izbach? da sa to tam prezit? 😀 dakujem za info

maxara
27. jún 2010

@jeiny 😵 to je super, uz to mas fakt za par.. boze ved vo stvrtok tu mame JUUUUL, babyyy 😵 😵 😵 potom mi nezabudni prosim poslat info o babatku do IP, nech doplnim do tabulky, nuf?

@strasska no a si predstav, ze oni su to mm rodina, ani nie moja priama.. a navyse co ma maju co ocumovat.. a nech si babka nemysli, ze ju necham s malou samu.. este jej bude rozpravat story s Amaliou a mala nikdy nebude viest plnohodnotny zivot 😀 😀 😀

strasska
27. jún 2010

@miki060707 inak u nas sa tiez zacina obdobie vzdoru, tak to vidim buduce mesiace ako riadne cierne. A na Mirku som zvedava aj ja a veeeeeeeeeelmi!
Inak taka prihoda zo vcera, MM vecer uspava a Misko sa xkrat odkopal a potom chcel upravit paplon. A MM mu vravi, ale pekne mi to povedz, povedz prosim. A Misko: nic, nic nechcem, nepoviem. A zaspal aj tak 😀

ywett
27. jún 2010

@strasska
Nam Dr. v 14tt, ked organy este nie su vyvinute tipla podla spravania jedno pohlavie a nakoniec sa potvrdilo opacne...takze to je tak...uz to vydrz az do konca...bude prekvapko...sice teraz som rada,ze to aj vieme, bo sme si vsetko zariadili a pokupili v prislusnych farbach a univerzal sa tazsie kupuje

ywett
27. jún 2010

@maxara
Inak keby si mam vybrat datum ciarskeho porodu, tak by to bol presne tvoj datum porodu 🙂 aj brasko sa vtedy narodil.
Zlaty raci

strasska
27. jún 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀
ja inak tiez nemam rada tie intimne rozhovory na verejnosti, mne moja spoluziacka vzdy vravela vselijake detaily z ich intimneho zivota a ja som sa potom jej chlapovi nedokazala ani pozriet do oci, ked ma s nim zoznamovala. 😅 Hned sa mi vybavili vsetky tie nechutnosti 😖

maxara
27. jún 2010

@naty1976 ja som na ten tvoj porod strasne zvedava, tak ak by sa ti to chcelo niekedy v buducnosti napisat, tak na to nezabudni, alebo ak by sa ti chcelo, mozes mi do IP 😨

@strasska ten moj by sa asi ani neprekecol, lebo on nasu malu dnes volal cely cas plodik 😀 😀 som sa smiala

strasska
27. jún 2010

@ywett My uz mame po Miskovi univerzal, aj on bol prekvapko. Teda hlavne tie malicke veci, vacsie uz mame vsetko riadne chlapcenske 🙂 , ale kebyze to je dievka, tak uz mi svagrina odklada kopky ruzovych veciciek po mojom krstniatku 😉

naty1976
27. jún 2010

strasska - keďže som mala predtým obe sekcie tato už bola planovaná. Pôvodne som chcela celkovu anestesteziu, nakoniec ma anesteziolog presvedčil na spinalku, vôbec som neľutovala aspoň som videla maleho ke´d ho vytiahli, čo sa mi pri predchádyajúcich pôrodoch nesplnilo, nadherný pocit, škoda že až pri treťom...
tinka- rodila som na rastislavke, nemala som som zazmluvneného lekára, resp. nestihla som v stredu som bola na prvej kontrole u pôrodníka, primára a v sobotu som už išla na sekciu, neplánovanú a pôrodníka by už nestihli volať, ani nevime pomali kto ma rodil 😵
izby boli fajn, štandardné nepriplácalo som si vyšší štandard, nechýbal, mňa osobne potešila spoločnosť ďalších mamičiek, boli zlaté a aspoň ma rozptýlili, nemusela som myslieť na malého, ktorého mi žiaľ museli previesť na JIRS do Novej nemocnice, sestričky boli strašne zlaté, až mi bolo blbé koľko okolo nás behajú...

maxara
27. jún 2010

@strasska 😀 😀 no to je fakt.. ja mam to stastie, ze Amaliu urcite uz zivu nestretnem.. ale aj tak.. ved ja sa o sexe mozem bavit s kymkolvek , ale urcite nie s niekym z rodiny (okrem mm 😉 ) dokonca neznasam, ked ma oco nejaku poznamku perverznu na mm.. ani neviem ako sa tvarim.. skratka bleee. So vsetkymi v pohode, ale nie o mojom intimnom zivote, to je dalsia vec.. 😀 😀 😀

ywett
27. jún 2010

@strasska tak to mas vymyslene...ja som bola zufala, ze malo veci sa mi zdalo univerzalnych, dnes je vsetko uz podelene na boys and girls po vacsine...

maxara
27. jún 2010

@ywett hej 15.7. je pekny datum, no mne je to asi jedno uz.. neviem kedy sa narodi, ale snad to bude prirodzene a hladko..

miki060707
27. jún 2010

@strasska tak Sona sa odkopáva stále a nechce sa sama prikriť, ona povie pekne aj prosim, lebo vie, že sa mi nechce vstať, a tak bude prosiť a ked nejdem, tak začne kričať a to niekedy robí naschvál, povie, idem si nožičky vyvetrať a potom "je mi zima, prosiim, zakri maaaa" a keĎ nejdem, tak svoj hlas zvyšuje a začne hysák, "ja to nevieeeem sama, prosiiiiiiiM, zamrzneeeeem" a ked mm na núčnú, tak si pár krát musim vstať a vždy poviem, to je posledný krát, ale kdeee, musi zaspať natuho, a ked zaspí, tak ju idem kuknuť, či neni odokritá......ale aj keď je mm doma, tak ten spíííííí, on nepočuje nič, toho sa obávam, ako ju bude dávať na šerblík, lebo ona ked sa pohne, ja hned otvorim oči a idem ju dať na šerblík a mm ani nevie koľko krát sme boli hore, ach jaaaaj, ale som jej povedala, že keď nebudem doma, tak musi tak strašne kričať na tata, aby sa nedocikala....xi

ywett
27. jún 2010

@maxara ja uz tiez cakam, nech to uz je a na datume nezalezi...
Hovori sa, ze nedelniatka su stastne deti, aj ja som sa narodila v nedelu 😉
Vsak v podstate uz to moze prist kedykolvek..
Mne hrozi ten cisarak a uvidim, ci mi Dr. povie, ze si mozem vybrat alebo mi nariadi termin a hotovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre