Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
27. jún 2010

Dobru noc dievcata...
Ja teda nejdem este hajat,ale idem sadnut na balkon a pockam na mm.
dobre sa vyspinkajte... 😉

maxara
27. jún 2010

@petzi 😀 😀 😀 cosi, ona na promocie vytiahne svoj elegantny marhulovy tescokostym 😀 😀 😀 a bielu bluzku s takym zaboo vpredu. O stovku... 😀 😀 😀 A urcite si nedavno nafarbila vlasy na tmavohnedo a kupila novy cyklamenovy ruz. No a kedze ju pobolieva noha, tak si k tomu kostymu zvoli kompromis, obuje si cierne topanky na max 2cm opatku, ktory je taky splosteny a vyzera ako rozpuceny, skratka take k nohaviciam (teda ja by som ani k nohaviciam nie..) a zaklincuje to cele tym, ze ved do takych topanok si musi dat silonky, no a aka sa najviac hodi k marhulovej? predsa svetlosiva 😀 😀 😀 a preco by ich mala mat na celych nohach, ked je tak teplo, ked staci podkolienky.. akozeeeeeeeeeeeeeeee dovidenia.. 😀 😀 😀

@miki060707 😀 sme rovnako mlade..

maxara
27. jún 2010

@naty1976 veru, musim s tebou iba suhlasit.. pekne si to vystihla.. 🙂 aj ja som rada, ze vas vsetky mam

miki060707
27. jún 2010

@maxara ty kokso, si mi zlepšila náladu babkou.....aspon sa zabavim

maxara
27. jún 2010

@miki060707 😀 😀 😀 no ja sa sice teraz bavim, ale v stredu na mna mysli 😀

naty1976
27. jún 2010

maxi - už je to OK, malý je už z toho von, a ako sa hovorí čo ťa nezlomíto ťa posilní... mňa tie dva týždne na JIRS (jednotka intezívnej starostlivosti) veľmi posilnili, hlavne vďaka energii a trpezlivosti mamičiek, ktoré mali oveľa, oveľa vážnejšie diagnózy ako Šimino... takže hlavne je potrebné myslieť pozitívne a všetko bude OK ...

miki060707
27. jún 2010

nebooooj, v stredu budem myslieť, ja tiež budem v stredu na koze ako ty, ale našťastie mam tlak ok, tak nech sa tebe nezhorší a nohy maj pekne hore.....
no ja som si slubila, že neskoršie si už dám melir a tú hnedú farbu prenechám tvojej babke, xi, inak je to na smiech,ale niekedy aj do plaču, ked vieš, že ťa ohovára a šepká si, ked odídeš z miestnosti...

naty1976
27. jún 2010

...no ja sa tiež idem vyspať lebo malý je čochvíľa hore kvoli papaniu, tak všetkým dobrú noc a krasne sladké sníčky...

miki060707
27. jún 2010

@naty1976 mne je tiež lúúto, čo sa stalo, ale verim, že to už bude ok, jeeej, pekné meno ste vybrali pre tretieho princa, moje vysnívané.... 🙂

miki060707
27. jún 2010

aha už bude polnoc, fúúha, to každý večer idem takto spať, čo už, tak aj ja pôjdem už hajať, tak dobrúúúúúúú a čakám na Mirkinú sprááávu,......

naty1976
27. jún 2010

miki - aj nam sa velmi paci...

maxara
27. jún 2010

Babky dorbu nocku..
@naty1976 som rada, ze mate za tym
uz nevidim ani na prsty, bruuu

tinka349
27. jún 2010

@petzi
@maxara heeeeej baby....vam sa lahko hovori, ked mate dobrych muzov , co su s vami ked ich potrebujete,a ked sa aj bojite porodu alebo niecoho ineho tak vas podrzia....lenze ja som na to sama.....a keby som bola uplne sama asi by mi bolo aj lepsie, kedze mne moj muz nepomaha, naopak - pritazuje mi..... mamam mi stale hovori nech sa na to cele povznesiem a myslim na malu.....lenze to sa neda 😒

no to je jednoooo....

zajtra rano idem na poradnu, som zvedava kolk ovazi mala 😕

tak dobru babule....ja zas budem vstavat kazdu hodinu a cakat ci nerodim 😖 posledne noc imam take depky, zeby ma porod nechytil nepripravenu....tak presitotu som pripravena stale 😖

tinka349
27. jún 2010

@miki060707 no hej, uz len najst v sebe odvahu, aby som sa rozviedla.....a to bude pre mna veeeelmi tazke 😒

sunnygirl
28. jún 2010

@petrap001 GRATULUJEM ku krásnemu drobčekovi a mamine k statočnosti 😀 , nech sa pekne zotavujete 😵 😵 😵

sunnygirl
28. jún 2010

@denisse gratulujem, mala je pekná princezná a tortička ozaj vyzerá veľmi chutne, malá je celá mamina, či? 😅

sunnygirl
28. jún 2010

@merikac malá je krásna, gratulujem ku krstinám 🙂

sunnygirl
28. jún 2010

@merikac malá je krásna, gratulujem ku krstinám 🙂

sunnygirl
28. jún 2010

@naty1976 gratulka a veľké šťastie že ste to tak fajn nakoniec zvládli 😉
@tinka349 aj ja zajtra, teda dnes 😅 poradňujem, hneď ráno, myslím, že aj Lutssine 😉
idem sa pokúsiť zaspať, pááááááááááááááááá

sunnygirl
28. jún 2010

Inak ja som veľmi zvedavá, čo mi Dr. povie, ale ja sa cítim úplne na rozpadnutie, To mám ešte skoro veď začínam 36 tt, bruško totál dolu a tvrdne a tvrdne, no uvidíme čo povie Dr. 😨 Aj maličké kope nižšie nie pod rebrami ale okolo pupka a nad pupkom (tesne).

Mojalili, aj tebe gratulka ku krstinám, pekné fotečky 🙂

Tak idem skúsiť schrupnúť 😲

sunnygirl
28. jún 2010

Dobré ránko 😉

pekné písanie prajem 😀 😎 😀 u nás 16 stupňov.

booklover
28. jún 2010

@ywett aj mne je lepsie na chrbte, lebo na boku babo kope a nema miesto. lenze na chrbte zas neodporucaju, lebo si mozes pridusit daku zilu a ubrat sebe aj babu kyslik... ja sa tiez len prehadzujem, lebo ani tak ani tak nie je dobre.
@petzi ja som si bola s muzickom uz dvakrat zaplavat tehotna. tak na mna daval pozor ten plavcik, ani sa nepohol od bazena 🙂 ale ja toho vela nenaplavam, skor som sa tam clapkala 😀
@alllexa myslis pozehnanie matky pred porodom? aj my sme boli s manzelom, krasne to bolo 🙂
@23bambuliatko aj ja som mala stres, ked som sla do porodnice - a to som si to tam bola iba obzriet. ale vybrala som si nakoniec inu, taku, kde sa citim prijemne, nejde na mna stres.
@petrap001 blahozelam a nech sa Vam dari!

lutsine
28. jún 2010

hojte kocky, ja mam uz sa sebou poradnu u mojho dokiho, takze hrdlo skratene 1 cm, otvorena na 1 prst...vraj ak by mi odtiekla plodova voda,mam utekat do nemocky....no sranda....a ja ze male bude este v brusku aspon do terminu.

lutsine
28. jún 2010

a CS mame 10

noemarta
28. jún 2010

dobre ranko baby,
co vsetky este spite???? 😕 😕
@maxara som rada ze ti dopadla poradna o.k., ze si ta tam nenechali. 🙂
a co nic nevies ohladom mirky??? uz by to mohla mat aj za sebou nieeee??? som cakala este vcera....
Petraaaa, gratulujem k super porodu a vela vela zdravicka pre oboch, maly je zlatunkyyyy.
nas caka poradna zajtra, tak som zvedava, ci sa nieco zmenilo, lebo za posledne dni, ma strasne boli panva....
pekny den prajem.

kukucka26
28. jún 2010

ahoj lustine tak super nic sa neboj vydrzis ked ja od 32 TG som otvorena na 2 prsty a vnutorn branka spotrebovana vydrzis ajty do terminu a v nemocke sa stretneme aj ja rodim vo VT

kukucka26
28. jún 2010

inac nie velmi dobre tu vidiet do tvare si priamo z VT? alebo z dediny?

lutsine
28. jún 2010

@kukucka26 no tak to dufam,ze vydrzime a ze sa stretneme... 🙂

lutsine
28. jún 2010

@kukucka26 priamo

kukucka26
28. jún 2010

tak to aj ja inak si chodila na psychofyzicku pripravu ku vierke zbojanovej? to je moja kolegyna, a ku komnu chodis na poradne?

lutsine
28. jún 2010

@kukucka26 ano chodim......do poradne chodim k doktorovi Vlcekovi,teraz uz budem chodit do nemocky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre