Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
2. júl 2010

hlásim veci nachystané 😉

bambola
2. júl 2010

@alllexa nie, mna skor strasi, ze je to nejako skoro este sa mi nechce rodit 🙂 proste sa mi z toho celu noc zdali blbosti a stale som bola hore 😠

izira
2. júl 2010

@alllexa @sunnygirl @booklover dakujem vam za podporu 🙂 si teraz aspon chystam nejaky akcny plan na vikend, nech mi to skor zbehne 🙂 .....
Otazka: preco sa k zenam v tehotenstve ludia chovaju akoby boli chore??? to asi v zivote nikdy nepochopim..... 😖

krish
2. júl 2010

@izira ako chore? nechapem 😅

lenkaaninka
2. júl 2010

@adelaine joj moja bacha a sleduj sa a teda ta kostrč narazená ooooo nezávidím ja som mala prvé 4 mesiace lebo predtým som sa skydla na korčulách a ked som otehotnela sa to ozvalo ale už je to v celku ok ...

treba si dávať pozor či krvácaš ale ved ty vieš 😉
@mojalili nepríjemné teda choroba jedna ty si si odkrútila seba teraz manžel aj malinká ....vela síl a trpezlivosti 😔

lenkaaninka
2. júl 2010

@izira ako ktorí ku mne mm ako keby som tehotná nebola ...ako to je další extrém 😒

krish
2. júl 2010

@lenkaaninka aj ku mne presne tak akoby nic az mi niekedy pride luto 😒 aj v MHD ma pustia sadnut maaaaalokedy, naposledy ma pustila sadnut vlastna mamina 😀 lebo nikto nechcel a bolo teplo, vydychany vzduch, no myslela som ze odpadnem.

lenkaaninka
2. júl 2010

@krish hej aj mne to príde luto, a to ku mne mm ale možno by mi to nevadilo keby sme nemali dve deti ale ozaj mám toho už plné zuby aj trocha naviac...stále som s nimi sama ale to by bolo nadlho...
hlavne nech je malinký v poriadku a na ostatných sa vyseriem... 😉

adelaine
2. júl 2010

..juj babenky, veru...nic moc narazena kostrc, ale nechapem, ze sa ta bolest tak dopredu preniesla...
ale dozajtra to vylezim 😵 musim, lebo maleho nevytlacim 😒

mne sa maly sice tiez menej hybe, ale striehnem na pohyby,
trosku som musela do neho postuchat, aby sa prebral,
ale on je ok, nastastie...
ked sa mi to stalo, revala som ako tur, ze som mu nieco urobila,
potom som revala ako tur ja, lebo to bolelo 😀 no fraska

lenkaaninka
2. júl 2010

@adelaine vravíš riadna spotreba servítkov 😉

krish
2. júl 2010

@lenkaaninka presne tak 😉 ja mojmu vzdy len odvrknem ze nech si uvedomi ze v brusku je aj jeho syn nie len moj. reakcie sa zvycajne nedockam, mozno len nejakeho uskrnu. aj vcera - som myslela ze mu jednu facnem!!! akoze ja v strese ze sa maly nehybe ze neviem co mam robit a on blbecek mi zadelil ze ci som ho zabila ☹ no, jednoznacne to teplo mojmu chlapovi nerobi dobre na hlavu. 😠

krish
2. júl 2010

@adelaine jeeeej zajtra ides na TO? tak silno drzim palceky!!! neboj vsetko bude v poriadku. 😉 aj ja chceeeeeeeeem 😀

adelaine
2. júl 2010

@lenkaaninka veru 🙂 😀
este som revala aj vtedy, lebo muz mal tasky v rukach, ze ideme do nemocnice..
a ja som nechcela, ze nekrvacam 😀

@krish no, zajtra rano mam naklusat na prijem, mam z toho zmiesane pocity,
ale na druhu stranu sa ja tesim na ten maly uzlik 😵

lenkaaninka
2. júl 2010

@krish 🙂 presne ako môj to to slnko 😉 že on sa nejde kuknuť na sono lebo ho to nebaví kukať sa na malého v bruchu ako to ma dostal chuj 😀
a najnovšie mi povedal že ved som detsku vymaloval ale to bolo všetko a čo sa týka upratovania komplet všetkého od podlahy po skrine hračky a vrátane všetkého aj opatery dvoch detí je všetko na mne ,
tak to ho nejako vôbec nefascinovalo ...vlastne čo od neho chcem ??? tak nejako sa tváril...niekedy mi to príde vtipné že mu musím všetko hovoriť priamo a otvorene lebo také medzriadky nepochopí..

lenkaaninka
2. júl 2010

@adelaine ty ideš zajtra na príjem??? asi mi to ušlo 😉 aj ja som teraz taká nejaká urevaná ked si tak všetko zdedukujem furt revem ked idu deti spať a ked sa kuknem na vecičky malého,... a podobné záležitosti...že už to tu bude čoskoro ...no debil 😀

krish
2. júl 2010

@lenkaaninka ta obdivujem ze to vsetko zvladas s 2 detmi, sikula si! ja mam zatial na krku len jedno decko a to je nastastie do 17tej v robote 😀

adelaine ja by som veru do nemocky utekala by som spanikarila a s placom tam bezala. a k tomu zajtrajsku, minimalne ja ti tak tisko zavidim ze to budes mat za sebou a drobciatko pri sebe. chces sa vymenit? 😀 ja mozno este aj prenasat budem 😠 😀

lenkaaninka
2. júl 2010

@krish ono nič iné mi neostáva 😉

booklover
2. júl 2010

nuz vidim, ze niektori muzi nerobia velku reklamu silnejsiemu pokoleniu ☹ to mi je luto, ked citam niektore ich vyroky...

lela1809
2. júl 2010

@fanka33 kocka 🙂

krish
2. júl 2010

@booklover nemoze byt kazdy chlap dokonaly 😉

mojalili
2. júl 2010

@adelaine ten moj maly - velky uzlik je uz od 6 hod hore a nie a nie zaspat, reve ako tur. Dotoho sused vrta , horko jak svina, mame slnecny byt... 😠 😠 😠 niekedy si hovorim, ze bolo lepsie, ked bol v brusku 😒

booklover
2. júl 2010

@krish jasne, ved ani zeny nie sme dokonale... len proste si myslim, ze aspon pocas tehotenstva by si mohli obcas zahryznut radsej do jazyka ako vypustit nejaku mudrost. 😠 moj sa nastastie velmi snazi, nemam sa ozaj na co stazovat 🙂

adelaine
2. júl 2010

@mojalili no to si poviem asi aj ja, ked to bude take o nervy rano, ako mas ty dnes...
@lenkaaninka veru, idem sa postarat o prirastok do nasej tabulky 😀

petzi
2. júl 2010

@adelaine
ty si teda trdielko, to ako sa ti podarilo si neviem ani len predstavit,ale hlavne je,
ze si v poriadku...Mne sa raz neuhli dvere a svihla mi klucka do brucha,tiez som
plakala ako tur, no ale ten moj sa tiez dopre nalakal, ale nic sa nastastie nestalo...
Tak ty si ubolena , snad ti to prejde coskoro, drzim palceky....

petzi
2. júl 2010

INAK DOBRE RANKO VSetkym 😉
jA SOM SPINKALA fajn , bola tu v noci zima,ako kazdu noc,tak je to super....

petzi
2. júl 2010

@izira
nic si s toho nerob, ja som väcsinou sama doma, nejak to uz tych par dni vydrzime 😀 😀
Mame rovnaky termin, nemas poslikov, krce alebo prehanky??

adelaine
2. júl 2010

@petzi dakujem 😉
nejako som sa snazila vyvliect spoza vysokeho stola, aby som si nebuchla do bruska,
a zhucala som, fakt neviem ani ako 🤐 tiez som si nadavala, aka som sprosta, ze
si nedavam pozor.

miki060707
2. júl 2010

ahojte, tak mne sa pere druhá várka v práčke, mm je so Soňou, zachvilu pôjdeme chystať obed a mm do robotky.....

celkom dobre sa citim, lebo tiež som mala slzy na krajičku, velice, že mm ide malu dať ráno do poriadku a pýta sa ma, čo jej má obliecť, šak nech kukne ako je vonku a zariadi sa podla toho, už som mu ukazovala, kde čo ma, ale vtedy jedným uchom dnu, druhým von a konecne o desátej ju vyzlekol z pyžama, a kričí "mám jej dať pančušky???" 😒 😠 ja kukám naňho, rekuč, i mu nešibe, mu vravim, šak je vonku 30stupnov a ty jej chceš dať pančuchy a on, že šak šaty by jej už nedal, na na porazenie, tak som bola nervozna jak šlak, hovorim, že šak ja budem v nemocke stresovať, čo jej ty oblečeš, hrooozneee, tak mu to ešte musim asi vysvetliť, kde čo ma, lebo ma len dve skrinky .,,,,,jaj da, nech som doma, lebo mi začínaju niejako nervy.......ale ma upokojil, že šak to zvládnu, hmmmm, ale aj dobre nech je s nou, v útorok idem vybaviť očr, aby mohol byť doma....

petzi
2. júl 2010

@bambola
A preco to nechali na tebe?? Inak pekne meno si vybrala a ako sa vola tvoja polovicka??

miki060707
2. júl 2010

@mojalili jeeej to mi je lúúto, že ste tak dopadli, už som si aj vravela, že Danko ma už mesiac a pekne ste to veru oslávili, ale na vine su tie horká si myslim, alebo niejaký vyrus....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre