Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
27. jan 2010

no mne teraz asi sono robiť nebude lebo v ordinácii má len to zospodu čo mi robil v 7 a v 12tt a teraz asi nie až v 20 ten morf. asi v TN no možno budem prekvapená....
ja som tiež pribrala nejaké kilečko asi jedno tak nejako ale bruško mi vyskočilo už skôr dosť čo som bola prekvapená...
ani ja necítim pohyby ale nejako ma to zatial netrápi lebo viem že potom toho bude neskôr dosť 🙂
tých pravých kopancov myslím 😉

ericica
27. jan 2010

caute dnes sa ozyvam trochu neskoro....rano sme boli v skolke potom som mala pracu a teraz mam konecne veget takze vas vsetky zdravim a vitam medzi nami nove tehulky 😉
a dufam ze aj mne to s tym chalanom vyjde 🙂

noemarta
27. jan 2010

fuuuha, vidim ze vacsina ocakava chlapca, nam je to v podstate jedno co to bude, len nech je to zdrave, je to nase prve dieta, ktore konecneeeee doslo. aleeee v kutiku niekde verim ze to bude chlapec.
idem uz z prace domov, zajtra sa ozvem. paaa pekny zvysok dna.

pepppe
27. jan 2010

noemarta,no hej mame spolocny termin,to aj ja som zvedava kedy to ozaj na nas pride 😉 ci skor,abo neskor,,,aj ja chcem uz vediet pohlavie a co kedy mate ist na poradnu?ja idem 18 a idem zase na sono,super,budem vidiet baboooooo 😉

pepppe
27. jan 2010

sunnygirl,,,ako kedy ale vacsinou sa fotim az navecer,,,,ta posledna v 16tt to oblo fotene rano

lucka_o
27. jan 2010

ako vas tak citam tak vy si rozdelte chlanov...a mne nechajte dievcatko🙂 😀 😉 aj mna velmi zaujíma co to bude aj ked to je jedno....hlavne nech je zdravucke 😉
idem 1.2 k dokimu, tak som zvedava ci nieco uvidi... v piatok som bola na 4D babo spinkalo.....ale hlavne ze vsetko ok.

pepppe
27. jan 2010

aj ja by som radsej dievcatko,ale uz si myslim,ze to bude chlapec🙂 neviem preco,vsetci hovoria ze to bude dievca,ale podla mna najust to bude chlapcek 😀

sunnygirl
27. jan 2010

peppe:
🙂 ja mám také večer a ráno mám, také zlaté malinké. Som zvedavá, či budem patriť medzi tie veľmi bruchaté alebo v norme bruchaté 🙂 .

lucka_o:
aj ja idem v pondelok do poradne, som zvedavá či na druhý deň budem oslavovať 🙂 meniny, alebo naopak ☹ .

Dnes ma celý deň bolí v podbrušku 😒 . Mne je jedno čo to bude, len nech je to zdravučké, však to je pre nás budúce mamičky a ďalšie mamičky najdvoležitejšie, samozrejme nevynechávam ani budúcivh oteckov 🙂 🙂 🙂 uvidíme ako sa splnia želania 😀

meruska
27. jan 2010

ahojte, tak ja som dalsia co je chora ☹ odvcera som doma, pijem len cajik s citronikom, medik... ma desne skriabe v hrdle...tabletkam zatial odolavam nakolko este nemam teplotu, ale citim sa riadne podpsa...

chcem sa opytat, ked obzerate kociky, pozerate len po znackovych ci aj po tych lacnejsich?.. co hovorite napr. na tento? http://www.e-kociky.sk/?65,bexa-b3

sunnygirl
27. jan 2010

júúúj babizne, dúfam, že som nenačala nejakú chorobnú reťaz 😒 😒 😒

sunnygirl
27. jan 2010

to by ma mrzelo 😨 ☹ 😒

katkaking
27. jan 2010

meruska, ten kocik je pekny, celkom stylovy podla mna...

nam je to jedno co to bude, hlavne nech je v poriadku a zdrave. Prve mame dievcatko, takze chlapcek by sa hodil do paru, ale na druhej strane, mam straaasne vela dievcenskych veci a vsetko krasne, nove zachovale a aj moderne, kedze mala ma len rok...takze je to jedno. Zistit si urcite dame, potom napisem.

stanka33
27. jan 2010

Ahojte....

musim sa pochvalit, vcera vecer pri telke som citila prve pohyby..teda riadne kotrmelce to boli... 😀 😀 😀

odvtedy sice nic, ale urcite to bolo ono..tak som sa vytesovala
aj ja si prajem mat chlapca..tak uvidime...vsetci mi tipuju chlapca,,tak dufam ze to vyjde...

meruska, dugyna prajem skore uzdravenie...

rybankaa tie bolesti chrbta sa aj mne tiahnu od prveho tehotenstva...poznam to a este aj dvihat tolko kilov stale..a inak to cvicenie mi robieva na chrbat velmi dobre, bola si vcera????

katarina7777
27. jan 2010

Dobry vecer prajem...vidim ze sa tu rozmaha nejaka chripkova epidemia ☹

Ja som zacala chodit znova do roboty a tiez polovica ludi v kancli je doma na PN a ta druha pokasliava... dufam ze to od nich nedostanem 😒

Prajem vsetkym chorym tehulkam skore uzdravenie...ja teraz odfukujem na gauci po vydatnej veceri a hladkam si moje gulate brusko.

dugyna
27. jan 2010

kataking ako druhorodiky uz mozes citi pohyby aj 2tyzdne v pohode..
erytea..AFP ako take je skreslujuce..lebo uz len mierne prechladnutie skresluje vysledky..ale ono sa to cele dava do tabuliek v pocitaci a davaju sa tam aj rozmery babetka aine hodnoty z vysetreni z krvi..a potom sa to cele skomletizuje aj s tym prvym odbreom..a tam je potom vysledok 1: niecomu je vyskyt down

ja som dnes volala o vysledky AFP mam mierne zvysene..ale celkovo to cele dokopy je v norme, 1:29tis vyskyt down..sa tesim este dr hovorila ze pozrieme babetko sonom v 20tt a ze potom ma este objedna na morfologicky 😉

noemarta a lienka vitajte 😉

noemarta v 12tt sa na morfologicke sono urcite nechodi a dalsia vec pohcybujem ze je lekar ktory ti v 12TT povie pohlavie babetka..kedze to zacina byt vidno az okolo 15tt
URCITE TO NEBOL morfologicky UTZ v 12TT to je blbost..

sunnygirl..ty mas foto to je novinka 🙂 aj ja si musim dat ale teraz som nakapata tak to by ste sa zlakli..a k tym testom este ani raz ti lekar nebral krv???ak chces nieco popytat k vysetreniam v klude mi sunny napis IP 🙂

mirka a lenkaaninka drzim vam palceky aby to boli dievcata..a hlavne nech su zdrave

dugyna
27. jan 2010

lenkaaninka..no UTZ by ti mal robit aj teraz ako odbery na AFP

dievcata a je nemozne aby ste vedeli ze ste otehotneli v den ovulacie..lebo ..ani podla tych testov co sa na ne cika nie je 100% kedy prebieha ovulacia..cieze aj tak je tam plus minus 24hodin..a nehovoriac o tom..ze kym sa vajicko strestne so spermiou atd..a spermie prezivaju v zene az 72hodin..proste je to komplikovane a povedat ze som otehotnela v case ovulacie..to mozme len tak vseobecne kazda..lebo kedy by sme asi tak mali otehotniet ked nie v case ovulacie..ano byva aj ovulacia..mimo "cyklu"ale to je vynimka..

dakuejm vsetkym za prianie skoreho udravenia.. 😉
katka davaj naseba pozor v praci..
stanka gratulujem aj ja cakam kedy uz budu pohyby citit..a zjatra sa este necitim na cicenie..sice hrdlo uz ustupuje..ale nos mam este ako upaty stuplami..

mirka285
27. jan 2010

suhlasim s dugynou ze v 12 tt nemohol doktor vidiet pohlavie..ved vtedy sa len pohlavne organy vyvijaju 😉 ja som bola v 15 tt na 3d a ked som chcela vediet pohlavie,pozerali na mna ze co chcem tak skoro 😠 kocky uzdravte sa vsetky..dnes sme si rezervovali hotel na Strbskom plese,ideme sa na buduci vikend pozriet na to polo na snehu a nadychat sa cerstveho vzduchu 🙂 a hlavne som zvedava ci sa nasi hoteliery vedia chovat k turistom konecne,ke uz tolko vyplakavalu ze do Tatier nechodia turisti 😒 velmi s tesim,konecne vypadnem z domu,dufam ze mi nepride kontrola 😠 pozerali ste spravy?z Antolskej prepustili novorodenca s piatimi polamanymi rebrami a klucnou kostou a tvaria sa ze o tom nevedeli ☹ ☹ to ja katastrofa

tinaaa
27. jan 2010

Ahojte,

pozeram ze vela z Vas caka chlapceka...mne tiez doktor povedal ze to vyzera na chlapceka ale nebol si isty lebo babatko malo prekrizene nohy. I ked ja som si dovtedy myselela ze to bude dievcatko....

Baby Vam za kolko prisli vysledky z AFP? Lebo mne povedali ze si nemusim volat ze keby nieco nebolo v poriadku tak sestricka mi zavola. Tak teraz trpnem ci mi nahodou nebudu volat lebo do poradne idem az 18.2.

dugyna
27. jan 2010

tinna ak chces byt kludna tak tam zavolaj..tak tyzden a pol to trvalo..

mirka diky a prajem krasny oddych v tatrach 😉 neboj nepride co by chodili ..u mna nikto od zacitaku nebol..nechodia oni na tehu diagnozy

dugyna
27. jan 2010

dievcata chcem vas poprosit o pomoc na prvy krat tehotne sme sa dohodli ze sa o 20hod vsetky spojime v myslienkach alebo motlitbach kto uz ako chce za nasu kamaratku Mirusku a jej malinku Harmony aby co najdlhsie vydrzali este 2v1 cim viac nas bude tym lepsie prosim pridajte sa k nam. 😔

stanka33
27. jan 2010

Mirka no to je brutal s tym novorodencom....nevyjadrujem sa k tomu radsej po mojoch skusenostiach na Antolskej...
aj ja cakam vysledky s AFP,kedy mi zavolaju snad to bude ok..

mne ked robil ltrazvuk v 12 t tak mi povedal ze aj keby velmi chcel pohlavie mi nevie povedat, ze sa to neda...snad teraz v 18 tom mi povie..

inak ja som otehotnela 6 dni pred ovulaciou, takze pre mna to bol sok..kedze mavam silnu a dlhu menzes...

dugy myslim.....

dugyna
27. jan 2010

tak stanka ono to zavisis od toho aky mas ten cely cyklus..mozno ty si tip zien co ma tak bezne ovulaciu..anie v normalnom strede cyklu..

stanka33
27. jan 2010

hmm ale aj vacsinou citim kedy mam ovulaciu, lebo ma vzdy boli vajecnik..a byva to presne v polke..neviem co to bolo vtedy....
no mali sme z toho dobry sok, lebo som bola prave v tedy na preventivke a gyndos mi povedal ze ovulacia este len bude ked mi robil sono a ja som uz bola 2dni tehotna...a ked som potom prisla s tym ze mi meska menzes tak sa iba smial....ze to bola potvorska spermia 😀

miki060707
27. jan 2010

ahojte, tak ja som tiež pozerali správy a videla som tam Antolsku, nechápem, prečo sa to stalo....
no ja si myslim, že tiež som otehotnela v den ovulácie, lebo sme sa o to pokusili, ked som citila, také mierne bolesti, ale bohvie kde je pravda, sme radi, že sa to podarilo
ja mam volať zajtra za výsledky, tak dam vedieť zajtra ako som dopadla
prajem pekný večer...

katkaking
27. jan 2010

kazda z nas musela otehotniet v priebehu ovulacie...bud pred, cez nu alebo po nej...je to tak dane. Ked zena nema ovulaciu, jasne ze vtedy neotehotnie...ale to kazda z nas vie 😀 😀 😀

pekny vecer prajem a hlavne dobru noc 😵

wolfskinka
27. jan 2010

ahojte,

tak dnes som bola na sone ... tak na 90 percent to bude chlapcek ....

mirka285
27. jan 2010

baby tak ja sa priznam ze absolutne netusim kedy mam alebo nemam ovulaciu..ja nic necitim take..tak ale ked ratam tak mne vychadza ze som otehotnela hned po kramoch..tak ja mam asi vtedy ovu..moc tomu nerozumiem 😒 jee,tak dalsi chlapcek na obzore,tak dufam ze ja budem ta dievcatkovska 😝

rybaanka
27. jan 2010

Caute

tak ani ja netusim kedy mam ovu 😲 ale pravdepodobne klasicky v polke, lebo mi to vychadza, ze som vtedy cca otehotnela a to iste aj pri prvom 😕

stanka nebola som cvicit, lebo ked som sa obuvala volala mi baba zo SNOPu, ze sa o 18tej necvici 😢 , ale preobjednala ma na dalsi utorok 😉 v piatok este planujem zorafit, tak som zvedava 😅

spravy som dnes akurat nekukala, ale hrozne, co sa stalo 😲 ☹

terina25
27. jan 2010

ahojte babule.

srdiečko spinká tak mám teraz konečne trochu čas...včera som bola na krv na tripple testy a št.žľazu.Som sa sťažovala,že som nebola dávno na UTZ ,tak mi dala papier a som objednaná na 2.2. taaaaaaaaak sa tešíííííííííííííím.už som ani nevedela spať,či je všetko v poriadku s krpcom.lebo ani nekope,ani nepriberám.ako keby som ani tehu nebola a to mi o chvíľu začne 5.mesiac.

k tomu pohlaviu...ja chcem straaaaaaaaaaaaaašne chlapčeka.lebo mi už babu máme.veľmi ho chcem.ale neviem neviem,či to bude chlapec,lebo v našej rodine sú samé dievky.Ja som z 3 sestier a každá máme po 1 dievčatku .ja mám pocit,že je to chlapček.aj pri malej som cítila,že to bude dievča a aj som chcela dievčatko.tak dúfam,že aj teraz ma moj vnútorný pocit nesklame.ale keby aj ,tak čo už.budem ho/ju ľúbiť rovnako bez ohľadu na pohlavie 😉

terina25
27. jan 2010

inak k správam.ja radšej teraz nepozerám. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre