Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
4. aug 2010

@ericica myslis tu lienkovu ? to som dostala od kamosky 😀 ale zlata je v nej 😀

ericica
4. aug 2010

@tinka349 hej tu lienkovu aj ja ju mam od kamosky.....bodynko je este velke a ciapocka bude uz asi mala 🙂

nebbia
4. aug 2010

Ahojte.Co hovorite na to,ze chce sucastna vlada od noveho roka znizit rod prispevok?Ja som z toho rozcarovana,pretoze sme sa rozhodli mat druhe dieta s tym,ze nam to so zvysenym prispevkom ako tak vyjde.A teraz sa mame ist v roku 2011 napast?

alllexa
4. aug 2010

@ericica - ja by som Ti odporucila elektricku Chicco, vyhoda je v tom, ze je tam moznost nastavit si intenzitu odsavania, predtym som kupila Farlin a to bolo onicom, lebo tam boli len tri stupne a dva mi nic neodsali a ten treti bol brutal silny, ze to az bolelo.

@sonkab - ano, ja tiez davam infacol tesne pred kojenim.

@tinka349 - gratulujem k malej priceznej! Inak, doktorky vravia, ze prvych 10 minut kojenia je najdolezitejsich, ze vypiju 80% maxima...

@izira - pekneho mas chlapca!

miki060707
4. aug 2010

@ericica eri, ja som kupila avent od jednej baby ručný a bola dobrá, len som nemala, čo odsať......žeby som ti ju predala, xi?🙂

strasska
4. aug 2010

@nebbia ahoj, tiez som sklamana, ale vraj to nebude mat spatnu ucinnoct, cize by sme to este mohli stihnut...ak by sme teda isli na RD este v tomto roku 😉

adelaine
4. aug 2010

@ericica rucna medela je na figu, mam ju doma, a neodsala som ani kvapku..musela som
si kupil medelu elektricku, ta fici, aj mi vela krat pomohla...

izira
4. aug 2010

@alllexa dakujeme 🙂

nebbia
4. aug 2010

@strasska to znaci,ze novy zakon ma platit len pre tie,co nastupia na RP az v novom roku?

tinka349
4. aug 2010

@ericica no moja buchtulka je velka 😀 aj teta doktorka povedala ze vyzera o mesiac vacsia ako je a aj tolko pribera, vraj norma je 200 gramov, a moja pribrala 400 za dva tyzdne....Inak aj ja mam Rebeku 😀

lutsine
4. aug 2010

@tinka349 my sme pribrali 500 za dva tyzdne....riadne ho vykrmujem 🙂

strasska
4. aug 2010

@nebbia aspon tak som to citala v rozhovore s mihalom

mojalili
4. aug 2010

@kafko ty si Dominika, nie? NO ajtak ---VSETKO NAJLEPSIE DOMINIKAM a malym DOMINIKOM 😵 😵 😵

mojalili
4. aug 2010

@stanka33 LILI zboznuje kone, od 2,5 roka ju to drzi, a neviem jej to vytlct z hlavy. Doma mame 3 farmy, vyse 50 konov....tak som sa podujala na jazdecky kurz pre nu 😉

ericica
4. aug 2010

no kamoska ma elektricku medelu a ze mi ju vraj pozicia.....tak nemusim kupovat.....pred chvilou som si odsala 60 a predtym som este nakojila malu.....tak mam 60tku v mraznicke...

@strasska no ja sa spytam ako laik ked som zacala poberat teraz tych 256 eur tak mi ich uz nevezmu a mozem ich dobrat az do druhych narodenin malej....dobre som to pochopila....inac aj vcera v spravach tak hovorili.....ale tie baby co budu rodit od januara uz dostanu len ten prispevok 151 eur(kocikovske)a ten priplatok k prsipevku nedostanu 😖 😖 😖
dobra volovina.....preco maju byt tie deti ukratene 😠
ja som pred chvilou volala so zenou co mi vybavuje papiere na socialke a ze vraj mam vsetko v poriadku a love mi nabehnu uz tento mesiac 😉

ericica
4. aug 2010

@jaruska8 mne mala nezaspi na prsniku nikdy predtym zaspavala aspon v noci teraz uz ani vtedy nie....nestresuj sa ze jej davas cumel....moja zaspava len s nim....a vobec ma to netrapi.....a namiesto espumizanu skus infacol,my sme ho vymenili a aj mala je ina....
aj nasa sa casto puci hlavne nadranom, ale dam jej cumel a ukludni sa nim(nie vzdy)
a nasla som sposob ako jej ulahcit bolenie bruska....vzdy ked poprdi a sa vykaka tak jej este skusim tu rektalnu strcit do ritky a idu z nej take vetry ze ma ide odfuknut 😲 😲 😲 a dnes ma aj ospricla hovienkom 😀 😀 😀 😀

23bambuliatko
4. aug 2010

Ahojte julovky 🙂 tak náš malinký si to pekne pretiahol...dne nas prepustili z nemocnice....maly Petko sa narodil 29.7. o 21:25 po veeeeeeeeeeelmi dlhom vyvolavaní a velkych bolestiach sa predsa len ohlasil na svete jeho plač 🙂
Vážil 3100g a 49 cm...je krasnučky a jeho mama síce unavena, ale strašne stastna 😀

ericica
4. aug 2010

@23bambuliatko ahoj takze to zo srdca gratulujeme a zelame len to najlepsie a vela vela mliecka 😵
malinky je naadherny 🙂

robika
4. aug 2010

Ahojte,
do coho si davate mliecko zamrazit, myslim v akych nadobkach?
my sme boli vcera na sone klbikov a nemusime viazat na siroko, som sa potesila, ale na druhej strane, dufam ze sa lekar nezmylil... lebo svokra do mna doteraz hucala ze nech ho viazem na siroko a vcera bola aj ona zaskocena, ze do najblizsej kontroly netreba...

pepppe
4. aug 2010

@sonkab nam kazali len ritku,vraj gulky nie..az tak s vystrahou mi to kazali,,takze by som to nekremovala

sonkab
4. aug 2010

@robika ja zmrazujem mliecko v tych poharikoch avent.

sonkab
4. aug 2010

@pepppe aj mne tak kazali v nemocnici, ale jemu sa ta kozicka medzi gulkami a stehienkami uplne supe, take to ma zaparene ☹

mojalili
4. aug 2010

@sonkab tIEZ SI MYSLIM, ZE NETREBA IM KREMOVAT NIC, len ritku, ani v zahyboch (nozicky a vajka), krem urcite nie, ten sa zapari, ja davam len po kupani cisty olivovy olej, ale to je ine ako krem... 😉

mojalili
4. aug 2010

@sonkab no praveze na tu kozicku co sem tam vie zacervenat - umyjem cistou vodou a natrem tymto olejcekom a prejde nam to... 😉

pepppe
4. aug 2010

@sonkab joj chudatko,aj mali sa celi supal ale preslo to samo,,,skus vyckat

oacka
4. aug 2010

konečne sme dnes absolvovali kontrolu klbikov a pán doktor povedal,že sú ukážkové! tak sa teším.... takže nebalím naširoko,dúfam,že sa už nepokazia,či ešte by sa mohli?
ja krémujem telovým mliekom Sebamed a aj masírujem pod kolienkami a vnútorne strany lakťov. blbé je,že naša malá nedvíha hlavu, už sa bojím, čo povie dokina...

adelaine
4. aug 2010

ahojte, my sme dnes mali celkom dobry den,
maly mal 2,5 hodinove pauzy medzi papaniami,
po najedeni doslova odvecok, nemusela som ho vobec uspavat 🙂
uvidim aka bude noc, ma take sinusoidy, raz je dobre a raz zle ...

inak, vy nemate pocit, ze sa vam vasi drobci menia pre ocami?
uz to nie je moja buchticka, aku som si doniesla z porodnice...
sa riadne natiahol, som zvedava na vahu a dlzku 🙂

a pridam jednu fotecku mojej lasky 😀

strasska
4. aug 2010

@oacka a kde ste boli na klbiky? lebo my chodime k dr. na smetanovej...bol tam huf deti a vsetkym ako cez kopirak, vyborne a vzapati... balit na siroko. a vsetkym 3mesacnym vyborne balit na siroko este v noci, a ak chcete mozete sa mi prist ukazat v 6 mesiacoch 😖 som sa vratila dva roky dozadu, lebo presne tak to vyzeralo aj ked som u nej bola s Miskom 😒

strasska
4. aug 2010

@ericica p. mihala som pochopila tak, ze nebude siahat na rodicovsky, tym ktori ho uz dostavaju.

adelaine
4. aug 2010

...a este musim napisat, lebo som zabudla,
ja som musela davat sab simplex kv. do kazdej flasky mliecka,
ci uz mojho alebo umeleho, maleho bez neho strasne
nafukovalo, maval aj 2 koliky denne, to sa nedalo, iba
sa pucil, nemal stolicu, ale baby kupila som si
probiotika pre novorodencov, infants dophilus a je to super
vec... 🙂
dnes sa 2x tak riadne vykadil, mal asi 3 kg plienku 😀 😀 😀
ale bolo to bez bolesti, placu, skrucania, vetry odchadzaju skoro stale..
som taka rada 😎 nikdy by som si nemyslela, ze ma obycajne prdy dokazu potesit 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre