Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. aug 2010

@adelaine ja tiez sterilizujem flasky kazdy treti den a prevaram vodu z vodovodu 😉 Kafko uz viem preco si rozumieme 😀

mirka285
12. aug 2010

a ozaj,mala som tu tu pani z Allianzu,tak som dala malej tu farbicku,mne islo o to ze aby to co mesacne jej budem platit tak aby jej aj tolko vyplatili...inak ja tomu vobec nerozumiem tak som jej to dala budem platit mesacne 20 eur do 25 roku zivota,ak pojde mala na VS alebo zacne podnikat moze si to vybrat v 18 stich...5000 eur ma garantovanych plus to navysenie este....

adelaine
12. aug 2010

@mirka285
@kafoditka , dobre vediet...lebo podla mna je to otrocina robit to zakazdym.... 😔
ja som po pouziti flasku namocila v teplej vode so saponatom na riad,
umyla kefkou a dala sterelizovat....

takze vy ich iba umyjete, vysusite a znova pouzijete...ok 😉
dakujem za odpovede a hlavne za ulahcenie....

miki060707
12. aug 2010

@kafoditka to váážne, je malý od 6tej hore????

cigaretka5
12. aug 2010

@maxara maxi my tiež planujeme uvitanie do života niekedy v októbri, pôjdem kamoske čo má pozicovnu s detskymi satockami vybrať nejaké pekne oblecko , sa mi nekce kupovať ale zasa chcem mat malú v slávnostnom.
Inak baby neplanujete profi fotenie bambuliek ? Ja som akurát zbuzerovala kamosky fotografku nech sa laskavo dovali a spraví nám fotecky kedže spoločne sú pre nás vynimocne.......

cigaretka5
12. aug 2010

Baby a nedavate flasky do umyvacky? Ja som skúsila a prežili

kafoditka
12. aug 2010

@miki060707 normalne nechapem ako to moje 7-tyzdnove dieta dokaze...teraz mi drieme 15 minut na rukach...dufam,ze bude spat aspon celu noc

miki060707
12. aug 2010

kamoška dávala flašky do umývačky, ja tiež tak dva-tri dni umyjem len teplou vodou, len tak prepláchnem a potom dám do steril. ...a décre tak isto

ja pôjdem maleho fotiť vo februáry, tak som aj soňu a má pekne fotečky, už vedela aj sedieť, ak nájdem skusim hodiť do albumu

mirka285
12. aug 2010

@cigaretka5 ja mycku zapinam raz za den a flasku potrebujem kazde tri hodky...

miki060707
12. aug 2010

@kafoditka no šak aj mne malý ako nespí stále ale tak dlho hore, ja sa inak pamatám pri soni, že mi celý den nespala a to doktorka len zírala, kde beru energiu, no uvidiš celú noc bude hajať

tinka349
12. aug 2010

@kafoditka a ty uz si si vybrala lehatko? 😝 mne sa paci toto: http://www.maderna.sk/katalog/product/8474/

miki060707
12. aug 2010

no už som pridala foto

@tinka349 pekné lehátko, keby som mala zbytočné love, miesto tak ho hned kupujem, len v modrom 🙂

tinka349
12. aug 2010

@miki060707 no ja zas nemam peniaze na vyhadzovanie, ale malej som dokopy nic extra nekupila....a chudatko male vkuse len lezi v tej postielke alebo v kociku a je mi jej aj trosku luto ze sa tak nudi 😖 a zas ja chcem kupit nejake z bazaru do 50 eur maximalen

cigaretka5
12. aug 2010

Ešte som sa vás kcela opýtať. Malej sa niekedy tak chvilocku trasie briadka, ako keď drkoce zubami od zimy. Ale od zimy to ťažko má...... Myslite že to má ako keby presilene od sania?

tinka349
12. aug 2010

@cigaretka5 aj moja toto robi, ale len ked je jej do placu, a po chvilke prestane

oacka
12. aug 2010

@strasska mm je z furče, prečo?
my sme dnes boli prvý raz v meste s malou. kupovali sme darček pre krstného a boli sme na zmrzke. malá bola super.. dnes som jej tááááky sopeľ vycucla z nosa! mto hneď znamená,že je prechladená,či nie? tá ústna odsávačka je super. minule som jej vytiahla šušeň tak rýchlo,až sme sa obidve zľakli a ona si z toho aj prdla! 😀 😀 😀 😀

oacka
12. aug 2010

@cigaretka5 aj mojej sa tak trasie, keď saje. čo to je????

cigaretka5
12. aug 2010

@mirka285 my mame tých flasiek päť - 4 boli v sterilizatore - tak striedam i keď niekedy neviem nájsť ani jednu

cigaretka5
12. aug 2010

@oacka No neviem
čo to je ale asi to bude normis , nie ? Môj mm to skonštatoval tak že to má vysileny cucaci sval -🙂

miki060707
12. aug 2010

no inak aj dcéra tak robila a aj malý dakedy, žeby im bola zima 🙂

denisse
12. aug 2010

ahojte ...
tak my dnes mame celkom fajn den ... boli sme v poradni, mala pribrala za 9 dni 580g 😕 sice sa ani necudujem, kedze posledny tyzden papa kazde dve hodiny ...
dnes ma presne 4 tyzdne, vazi 4470g a ma 55 cm ... tak mam radost 🙂

a poobede v podstate len spi, tak dufam, ze si to nepomylila s nocou a bude spat aj v noci ...

janka_michal
12. aug 2010

ahojte baby..chcem sa vas opytat ako nosite a manipulujete s babatkami..svokra ma stale presviedca ze nemozem nosit malu bez zavinovacky..no mne sa tak zle s nou manipuluje a tak ju nosim bez nej...aj ju kojim bez zavinovacky..vsak tak citi aj ona mna a ju lepsie..tak by som rada vedela,ako to mate vy a co mi odporucate..kujeeem

mirka285
12. aug 2010

@cigaretka5 a naco ti je 5 flias?to mas 5 rovnakych?lebo ja mam dve jednu na mlieko,jednu na caj a jednu mam zabalenu pre pripad keby nieco...

mojalili
12. aug 2010

@merikac @maxara @zrzulka vERU AJ AJ SOM RAD, ZE SME DOMA A VSETKO dobre dopadlo 😉

Boli sme na Kramaroch na Chirurgickom oddeleni. 😉 Utorok rano nas prijali, v stredu rano o 7.15bola naplanovana operacia., Danko mohol naposledy papat o 1 hodine v noci, no nemohla som ho prebudit, tak naposledy potiahol o 22:30, pretoze den predtym nemohol chudatko zaspat, zaspal az o 23.00, akoby to citil...
Rano o 5 hod sa prebudil na kojenie, ale nemohla som mu dat, tak plakal, no hruuuza, bol hladny, tak som ho do 7 hodiny nosila na rukach. Musela som ho rano okupat este.... potom o 7 hodine mi ho zobrali....ze ci tma chcem ist tiez....NO URCITE NIE. 😒 😒 😒 Veru aj slzicky mi vypadli, ked mi ho brali....
O 2 hodiny mi ho priviezli spet, spinkal a isla mu este 5 hodiny infuzka.... Vraj by mal spat...hahaha, hned sa obudil a chcel papat.....no musel opet vydrzat vydrzat 4 hodiny, kym ta narkoza ustupi.....Chudatko moje, nosila som ho opet do 13 -tej. Potom som mu dala prso....no to ste mali vidiet, ako tahal..... 🙂 🙂 🙂

Musela som si od rana odsavat mlieko, lebo som mala prsia ako bomby....

NO ALE VSETKO DOBRE DOPADLO...TO JE HLAVNE, MA LEN 2 STICHY A MALICKE....bolo to nakoniec cysta vyplnena tukom... 🙂 🙂 🙂

ericica
12. aug 2010

@maxara to aj ja dufam. 🙂 no dnesny den je horor....mala spi po 5 minutach ja uz som na nervy 😒 aj teraz zaspala a ja rychlo citam co kto napisal 🙂

mojalili
12. aug 2010

Pridavam fotku po zakroku a kupili sme novu klokanku, lebo chceme ist po vyletoch, do lesa a tak🙂

miki060707
12. aug 2010

@mojalili júúúj jak mije vás luto, to muselo byť jak keby ti srdce ťahali, ked ti ho brali na tu operáciu, a musel byť dobre hladný.....no hadam už do nemocky nepôjdete...

ericica
12. aug 2010

@jaruska8 nam tie bolesti akosik ustupili odkedy si davam pozor na stravu,len ten spanok keby sa este upravilll 🙄
dnes je naprd den spi po 5 minutach a hned sa mrvi a puci ale nie od bolesti lebo brusko ma mekke 😒
a dnes sa kojime skoro kazdu hodinu 😖 nemozem ani ja nic spravit.....inac uz si skusala ten infacol ja davam jednu kvapku pred kazdym kojenim 😉

ericica
12. aug 2010

@mojalili sa tesim ze ste domka,.,,,danielko je chlap ze to vydrzal,moja kebyze jej vtedy nedam prso by zobudila celu nemocnicu by jej nepomohlo ani to nosenie asi 🙂 inac ako som uz spominala tu tukovu hrcu som mala aj ja na hlave ked som bola mala mi ju dali prec a je vsetko ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre