Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
15. aug 2010

@maxara no u nas aj tak nic take nehrozi od starostu - tym som si ista 🙂

tinka349
15. aug 2010

dnes som bola na prechadzke s malinkou, a len len ze sme nezmokli - poriadna burka bola - hrmavica bleskavica 🙄

merikac
15. aug 2010

babulky,,my byvame pri rieke Nitre,,je cca 50cm od vrchu,,,nachystala somveci, keby daco nech mozem s malou utekat,,,sakra a mm neni doma,,,Pracku aj marazak mi v pivnici brat vylozil,,,ked tak tak prideme o plynovy kotol,,,a auto v garazi na ktorom mi cez tyzden dosla baterka ☹ 😠

tinka349
15. aug 2010

@merikac fuuuuha, tak to nezavidim . . . .my nastastie byvame v neohrozenej lokalite, ziadna rieka a na kopci sme . . . drzte sa, snad to dopadne dobre 😨

tinka349
15. aug 2010

@pepppe ja som platit za krst nechcela, ale moja babka sa ponukla, ze ona rada zaplati -fararovi 50 a kostolnicke 10 eur 🙄

tinka349
15. aug 2010

@yoda_ no podla mna to zavidi od pocasia....ale ja by som asi moc neriskovala 😒

mojalili
15. aug 2010

@ericica Danko aj cez den pekne spinka, dokonca aj v postielke pekne zaspi🙂 a potom aj ja🙂

Dnes sme objavili dobru hru, schovavam sa za uterak a ukazujem Dankovi, tak sa smial🙂 PS: tie kruhy pod ocami su z prebdenej noci, dnesna noc bola akasi divoka, nemohla som spat☹

mojalili
15. aug 2010

@merikac drzte sa, snad uz nebude prsat a hladina NItry klesne, drzim palce 😖 😉

janulienocka
15. aug 2010

ahojky dievcata, tak sa opat hlasime po dlhsom case, co mame nove - vcera krstiny, hura mame za sebou, pocasie sme stihli takze bolo super 🙂 maleho pobolieva uz hadam dva tyzdne brusko, takze casto mrnci 😒 nejak zacal hltkat vela vzduchu pri kojeni, niekedy pri tom tak place ze sa pri tom dojceni riadne zapotim a som rada ze aspon nieco spapa, ale inak priberame pekne, vazi 5580, a to budeme mat zajtra 6 tyzdnov, takze sme pribrali od narodenia dve kila 🙂 😉
a este - tiez nas trapi vyhadzana tvaricka, na lickach a hlavne na brade, skusame vsetko mozne, uz sme boli aj u koznej - vraj je to este z mojich hormonov, hadam to coskoro zmizne ☹ 😒

ericica
15. aug 2010

@mojalili tak to mate super ze mate take dobre dieta....snad sa to aj nam upravi ☹ 😝
a danko sa ti mnei zo dna nan den.....rastie do krasy 🙂
@merikac nezavidim ti .....ale dufam ze vas vsetko zle obide a nebudete musiet ist nikam 😨 😵

katty17
15. aug 2010

@adelaine - ja som si tiez prestala uvazovat prsia, lebo mi to neustale padalo a tym padom to nemalo vyznam. prave som dobrala poslednu tabletku. cize desat dni mam za sebou. a ked si stlacim prsia, este mi ide mliecko. ale to su asi pozostatky lebo nemam prsia naliate. ziadne kamene uz nie su 🙂
@mojalili - danko sa paradne chichoce. velmi je podarenucky. 🙂

ericica
15. aug 2010

@pepppe ja som pri krste prvej dcerke dala este vtedy 500 sk do obalky ale teraz dam tak ako kafko 15 eur...zdielam totiz jej nazor 😉

noemarta
15. aug 2010

@katty17 koksooo do teraz som uspavala, nejak sa jej od 20,00 hod. nechcelo zaspat a furt prisata na cecku, pomooc. idem ja asi spat, lebo kto vie aku budeme mat noc.
@mojalili malinky je zlatunky, rychle zotavenie.
@tinka349 malicka je ina herecka, po mamine. 🙂
ja tu nasu teraz nefotim, lebo mame na tvary same potnicky. ☹ 😒

ericica
15. aug 2010

padam aj ja do postele vsak hned sa budime na kojenie 😝 😝 😝
bru noc 😉

katty17
15. aug 2010

@noemarta - nasa sa tiez nejako vyhadzala. tiez ma take cervene pupaciky . asi to maju viacere deticky. to moze byt z toho tepla alebo? nasa sandruša nejako malo spinka. vyzaduje si uz viac pozornosti a zacina byt nejaka prefikana. zacne normalne plakat. ale tak vaznejsie plakat. tak som si myslela ze uz chce papat. a akonahle ju vezmem mojkat tak vystuzlika blazeny usmev ... 😉 nasa noc bola hrozna. kazdu hodku bola hore. neviem ci je to tym pocasim a tlakom ale dava mi pekne zabrat posledne dnicky .

noemarta
15. aug 2010

@katty17 hm.... tak to je asi aj tym pocasim, asi aj tym , ze uz nie su novorodence, ze uz zacinaju vnimat a uz si vyzaduju nasu pozornost.
to ti verim ze ti dava zabrat, mne tiez niekedy, nastasie cez noc zatial v pohode, ale cez den, clovek potom nic nespravi... 😒 ja tu mam od dnes do stredy segru, tak aspon nieco cez den porobim. zajtra ideme na nasu prvu poradnu, tak som zvedava, co nam povie lekarka na tie potnicky, teda duuufam, ze su to potnicky.
kati, prajem dobruuuu noc, aby mala Sandruska pekne hajala a ty aby si sa aspon trosku lepsie vyspala.

alllexa
15. aug 2010

Tie, co mate po sestonedeli - aka bola prva kontrola na gynekologii? Dalo sa to vydrzat?

Ozaj, nezvykne niekto z vas chodit kocikovat na Strkovec?

tinka349
15. aug 2010

@noemarta ze herecka 😀 😀 😀 😀 no vie nahodit dobr eksichtiky, to ma po mne, pravda 😎

noemarta
15. aug 2010

@alllexa ahoooj, ako sa mavas, co maly???
pokial je este takto pekne a teplo, by sme sa ozaj mohli stretnut a ist si zakocikovat, napr. aj na strkovecke jazero. myslim ty, adeleine a katty17 ???!!! coooo???

katty17
15. aug 2010

@alllexa - tiez som sa uz davnejsie chcela opytat, ci niekto chodi aj na strkovec. je tam velmi fajn a su tam rozne atrakcie pre deti. sice nase su na to este malicke ale da sa tam poprechadzat... ja by som sa urcite pridala ak by ste sli... 🙂

noemarta
15. aug 2010

@katty17 @alllexa tak treba iba dohodnut termiiiiin. ja sa tiez pridaaam. 🙂

miki060707
16. aug 2010

@tinka349
@mojalili
máte zlaté a peknučké detičky 🙂
no Hanka, som zvedava, kedy sa náš bude tak smiat ako máš na FB, je vidieť, že je o mesiac starší....super
a Tini, malá je krásnuka ako jej mamina, pekne chodite vyfešákované

ja som bola včera v Ikei, hurááááá, bola som po storokoch inde ako v tesku na nákup potravin 😀
a chcela som kupiť malemu ikea stoličku, síce je čas, ale mali akciu a pri soni som mala ikea požičanú a sa mi lubila a mame aj takú drevenu, čo sa do rozložiť na stolik, ale je u svokry a aby mal malý ked tam dojdeme..... a mali vypredanú, jedine pultiky mali, škoooda, ale kupila som malej také taburetky, hned dve, aby mal aj malý za rok 🙂 lebo to chodí k nam krsniatko a zas by sa hadali, kto si nato sadne....
včera sme aj zastihli prílet lietadla, deti sme zobrali do Ba na výletik a šimonko ostal s našimi....
pekné dobré ránko, idem si vypiť kafééé,
no noc bola dobrá, ale večer, boooože, normálne som rozmýšla nad tou rúrko, to sa ako hlboko ma pichnuť do konečnika, som sa aj bála, ale asi bol hladny, potom zas rev, tak som mu dala liečiky, no a niejako zaspal, ale revaaaal, ešte tak nereval ako včera...

alllexa
16. aug 2010

@noemarta @katty17 - no super, ze by ste sli, podla mna by bolo fajn ist niekedy doobeda okolo deviatej-desiatej alebo poobede okolo tretej-stvrtej, kvoli tomu, aby nebolo pre malych prilis horuco.

alllexa
16. aug 2010

Davate si niekto potvrdit formular zo socialky: "POTVRDENIE na pre ucely naroku na rodicovsky prispevok"?

mojalili
16. aug 2010

@miki060707 Miki , o par tydznov, neboj. Inak to kecanie na Facebooku - naozaj sa nic nedalo zacat v nemocnici, tak som s nim takto kecala, no mohli si mysliet mamicky za sklom v druhej izbe, ze trpim samomluvou 😀
MIki - nam pomohol Infacol, Danko kaka odvtedy kazdy den, pekne prdi, nenatahuje sa.....ale aj vekom to je, upravilo sa mu to pekne a to papal prosim uz aj hrach a aj kukurica bola v jedle... Tu rurku som sa aj ja bala zaviest, vraj tak cca 1 - 2 cm len...

Dnes sa Danko predviedol, krasny chlapik....Vojtovku sme museli prerusit kvoli rane, tak trenujeme takto, no fesak moj maly... 🙂

monline
16. aug 2010

@miki060707 aj Danko mi včera veľmi plakal, uspávala som ho trikrát, čo vždy zaspal na pár minút a prebral sa zas s plačom..aj rektálnu som použila, ale moc nezabrala, lebo plakal aj tak..ale inokedy veľmi pomôže,...neboj sa ju zaviesť, ja trubičku riadne ponatieram hrubou vrstvou glycerínovej masti, zdvihnem nožičky a jemne sa snažím vsunúť.ak reve, tak to samozrejme nejde a ani sa nepokúšam, vtedy má zvierač úplne stiahnutý

cigaretka5
16. aug 2010

No my mame za sebou zurovaciu noc- do druhej pekne spala a potom do 4 papal zurovala metala rukami
nohami revala rucala plakala. Na par minut zaspala na rukach ale v momente ked sme ju Dali do postielky plac a oci ako grepy..... Potom spala do pol siedmej napapala sa a pokracovala az do pol 8

meruska
16. aug 2010

my mame noci fajne, krasne spi 3 hodky, papa 10 max 15 min a spi zas 3 hodky.... nam ale posledne dni trucuje cez obedy..tak sa tesim co bude dnes ... ale uz mam nachystane pridavne mliecko ak by to bol hlad....ale ak to bude brusko...tak mu velmi nepomozem...

kafoditka
16. aug 2010

Ahojte 🙂
Moj maly spal od 22:00 do 4:00 rana, potom sa napapal a potiahol do 7:30 😵 😵 moj chlapcek milovany nechal rodicov vyspat 😉 Dnes sa chystam s malym pozriet do prace po sto rokoch...

pepppe
16. aug 2010

@kafoditka dakujem 🙂ja si myslim,ze to bohate staci,,naco viac penazi 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre