Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
2. sep 2010

@merikac ja s Tomasom uz nakupovat presne kvoli tomuto nechodim...on si nakupuje s kamosmi sam a ja sa aspon nemusim zbytocne rozculovat 😉 kupila som mu iba koselu na krst a aj to sa okunal ze uhmm,a k tomu je skor taka sportova,vobec nie taka kostolova a aj tak sa tvaril ze nic moc....a to som za nu vyvalila 30 eur 😠

merikac
2. sep 2010

@katty17 maly bude mat o mesiac 15........no musim nieco vhodne najst na seba, lebo ked si dam nieco volne,,tak ako mam tie prsiska velke, tak mi to stoji ako stan a potom vyzeram prinajmensom ako keby som mala 100kg,,alebo bola v 9 mesiaci,,ked som bola tehu, tak mi to nevadilo, lebo pod prsami som mala brusino,,,,,

sarai
2. sep 2010

ahojte. prave sme sa vratili z poradne. chcem sa vas spytat, hlavne tie, co kojite. ake ma vase male stolicu? lebo moja ma zltu, ale taku redsiu. a doktor povedal, ze by mala mat taku trochu tuhsiu - ako prazenica.

bambola
2. sep 2010

tak sme sa prave dokupali kedze nasa draha si spokojne zaprdkala a bolo to az za krkom 😀 potvorka

bambola
2. sep 2010

@sarai moja ma taku ako tvoja skor redsiu ale ma v tom aj prvky tuheho 😀 a nasa doktorka ju videla lebo sa akurat pokakcila u nej a pochvalili jej kakacku 😀

sarai
2. sep 2010

@bambola moja tam tie prvky tuheho nema. ale ze ked nie je mrzuta, ze to zatia netreba riesit. no ja ale neviem.

katty17
2. sep 2010

@merikac - uz mi prisiel mailik od toho poliaka. ale to cislo uctu je nejake brutal dlhe, nie?

sarai
2. sep 2010

este by som chcela poradit s teplomerom. aky mate pre babatka? ja rozmyslam, ze kupim tento http://www.realshop.sk/product/topcom-earthermo...
alebo nieco podobne. ake pouzivate vy?

lenkaaninka
2. sep 2010

čaute tak my máme náš prvý školsky den spešne za sebou 😉

@sarai ja som kupila digitálnu rychlobežku do ritky v lekárni..

katty17
2. sep 2010

@sarai - ja mam tento a maximalna spokojnost. ja ho velmi vyuzivam hlavne aj na meranie teploty mliecka kedze sme na UM. http://www.topcom.net/sk/staroslivostodieta/pro...

sarai
2. sep 2010

@lenkaaninka ako dlho treba cakat na to, kym sa zmeria teplota? a kolko to stalo?

ericica
2. sep 2010

@oacka presne ten isty problem som mala aj ja s rebecou a uz som z toho ku koncu bola aj zufala a dodnes neviem preco to robila ale boli to len take intervaly ze napr mesiac pekne pila potom dva tyzdne sa odtahovala a zas pekne pila a zas odtahovanie atd a sme sa kojili len do 6 mes.dalej nechcela hoci mlieka som mala na rozdavanie 😝
a my sa len kojime a kakame kazdy den niekedy aj dvakrat.....
dnes sme nastupili do skolky.....vsetko prebehlo ok aj sa mala tesila a posielala ma prec ale uvidime ci bude taka frajerka aj o tyzden....teraz by uz mali spat tak som zvedava ci ucitelkam zaspala lebo ona doma uz nespava 😝

merikac
2. sep 2010

@katty17 je,,ja som ho zadavala, bez medzier a lomitiek,,som musela volat nasej uctovnicke, ze ako to🙂)

miki060707
2. sep 2010

@ericica eri, ja mam sonu už doma, všetky deti okrem jedného, dvoch boli super, vôôbec neplakali, takže sone sa veeľmi páčilo, som taka rada, ale dala som ju len doobeda, možno časom ju dam na celý den, ale reku jej bude stačiť doobeda....

merikac
2. sep 2010

@lenkaaninka ja mam tiez a som maximalne spokojna,,je s ohybnym koncom, takze mala moze kludne mrvit ritusou a vrtiet sa a nemusim mat obavu, ze ju to zaboli

merikac
2. sep 2010

@miki060707 ak v tom nemas nejaky velky cenovy rozdiel, daj ju na cely den,ked sa jej paci,,aspom si viac oddychnes,,,,a o to viac sa jej mozes venovat po skolke 😉

miki060707
2. sep 2010

@merikac no ja som ju najprv ani nechcela dať, reku, šak som doma, ale zas spoločnosť jej chýbala, tak reku ju dam doobeda, to je dobré, že otec môj je doma a ja ju len oblečiem a on ju odnesie a aj dojde pre ňu.....ak mi povie, že chce ostať, tak ju dam na celý den, šak uvidime....

meruska
2. sep 2010

@katty17 ako s nim merias mliecko? dotknes sa hladiny mliecka? lebo ja mam taky isty teplomer a ma nenapadlo ho takto vyuzivat

katty17
2. sep 2010

@meruska - mne to zmeria aj cez flasku 🙂 ale asi mozes aj hladinu mliecka 🙂

katty17
2. sep 2010

@meruska - tu je aj obrazok ako ten teplomer davaju na hladinu jedla alebo mliecka. kukni obrazky v tomto linku http://www.topcom.net/sk/staroslivostodieta/pro...

meruska
2. sep 2010

@katty17 ja ohrievam mliecko tak ze ponorim flasu do horucej vody,....a vela krat je flasa horuca a mliecko este chladne...tebe sa to nestava? aku ma mat spravnu teplotu mliecko?

katty17
2. sep 2010

mliecko mam mat 37 . na tom teplomery ti to aj svieti na zeleno ak je spravna teplota a ak nespravna tak na cerveno... pokazde ked prilozis tak uvidis farbu teploty.... je tam aj stredna teplota a ta svieti tusim na zlto

meruska
2. sep 2010

@katty17 ja viem o tych farbach..len mne sa stava ze flasa je skor horuca ako mliecko...teda teplotu flase by som nebrala ako smerodajnu..skor tu teplotu mlieka

katty17
2. sep 2010

mozes to mliecko omerat aj nie cez flasku ale presne ako je na obrazku. ... cize cez hladinu mliecka. ja uz teraz aj tak meriam teplotu mliecka odhadom. nakvapkam si na zapastie 🙂 podla mna netreba mat mliecko presne 37 stupnove. a ak je trosku studensie sa nic neudeje 🙂 a ak by bolo prilis horuce , to by si pocitila na ruke ... zo zaciatku som to presne merala teplomerom na 37 stupnov 😉

meruska
2. sep 2010

@katty17 😉

sarai
2. sep 2010

@katty17 a do toho teplomeru idu baterky? a kde si ho kupila? videla som, ze v datarte ho maju asi najlacnejsi

katty17
2. sep 2010

@sarai - ano je to na baterku malu okruhlu. ale ta je uz v tom teplomery. ja som ho kupovala v predeti na kosickej v BA.

mojalili
2. sep 2010

Dnes máme za sebou očkovanie v 3. mesiaci (2 injekcie dostal chudacik moj). KOcky, a viem, ze su tu maminky svetaznale, ale ak by som niekomu pomohla tak to sem hadzem..

PO OČKOVANÍ DETIČKY NEKÚPAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ - zväčšuje to bolesť a teplotu. Mám to odskúšané na dcérke....

NO a vážime 6 kg

lenuss84
2. sep 2010

@sarai ahoj.tuto istu otazku som tu chcela aj ja dnes riesit.ja len kojim.mala ma stolicu tiez redsiu.i ked su tam take troska kusky malicke hustejsie ako prazenica.ale som citala v casaku z porodnice ze kojene dieta moze mat stolicu redsiu.ze je zle ak by malo viac ako 3 uplne riedke stolice za den.vtedy je to hnacka.tak ja sa nestresujem.myslim ze stolica je v poho.a myslim ze aj vy ste na tom dobre.neboj

mojalili
2. sep 2010

@lenuss84 My mame stale riedku stolicu, nepytala som sa lekara sice, ale nevyzera, zeby ho nieco bolelo. KEby to bola hnacka, asi by bola sprevadzana bolestami, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre