Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
28. sep 2010

Baby bru nocku, ja uz ledva zmurim na monitor.. pa

merikac
28. sep 2010

@mirka285 a co upratal??????????????????????

merikac
28. sep 2010

@ericica eri,,ved si mohla cinknut,,by sme pre teba niektora vybehli................ved teda snad nabuduce a vo vacsom pocte hlavne,,,len teraz v zime sa nanominovat niekde aj s kocikmi je zaujimave,,aj teraz sme tam zabrali dost miesta 😀

nununka
28. sep 2010

@ericica ja verim, ze nabuduce sa uz ozaj nazivo uvidime 😉 A tm je uz lepsie?

mirka285
28. sep 2010

@merikac neupratal a este mi hodil medzi biele pradlo co som mala nachystane v pracke ciernu ponozku 😠

merikac
28. sep 2010

@mirka285 hajzlik jeden,,,,,k nam zas casto chodi Samo,,sice nikdy som ho nevidela,,,ale pokazi vela veci, zanecha neporiadok,,,no proste, to je tiez riaden vykuk 😀

mirka285
28. sep 2010

@merikac ano ano ten sa aj u nas obcas zastavi.asi sa kamosi s nasim domacim skriatkom 😀 inak co budes zajtra varit?ja vobec neviem co mam spravit,ale nieco bezmasite ale nie cestoviny...

merikac
28. sep 2010

@mirka285 asi na rychlo len mega palacinky,,to stacia 2 pre denisa,,s ovocim, nutelou a slahacku,,,

merikac
28. sep 2010

@mirka285 zajtra idem s Emmou na nausince,,tak so m zvedava ako to prebehne,,

merikac
28. sep 2010

@mirka285 ale ja osobne mam chut uz dlhsiu dobu na granatir s kyslou uhorokou.....................

mirka285
28. sep 2010

@merikac granatir som rob ila v piatok,Tomas velmi lubi,palacinky by mohli byt ale este nieco musim,to maju len tak do ruky ku telke mi povedia...ale napadol ma spenat,to tiez maju radi a dlho nebol...tak budete aj Vy pekni s nausnickami...Linda mala taky sok ked jej nastrelila jednu potom jej rychlo druhu,a plakala asi desat minut,potom zaspala a v pohode...datt nstrelit ci prepichnut?

merikac
28. sep 2010

@mirka285 nastrelit ,,a kedy ste boli,,ako sa jej to hoji?

merikac
28. sep 2010

@mirka285 ved prave neurobim,,len take zakrutene palacinky,,to aj on by mi ofrflal,ze co som este varila,,ale ked tam dam banan, mandarinky,,,prelozim - ne zatocim a navrch slahacku s grankom- pekne mu dam pribor,,,tak potom tak nevygrna,,ze co som to za jednohubky urobila-treba oci oklamat.........

merikac
28. sep 2010

@mirka285 tomas nema rad cestoviny??,,,denis mi zboznuje cestovinu s krabimi tycinkami a jeho priprava mi zaberie maximalne polhodinku

mirka285
28. sep 2010

@merikac ty si aka prefikana,dobre to mas vymyslene,ale mas pravdu,treba to naaranzovat a hlavne strcit pod nos....boli sme minuly tyzden,a v pohode,plackala len chvilu a potom uz vobec nic...len skontroluj aby netrcala z tych nausnic vzadu ta tycka..lebo kamoska mala take ze trcala a malu to pichalo..a ja mam take ze vzadu to ma ten uzaver,tycka netrci takze v pohode..ale jednu ma o milimeter vyssie ako druhu...a to i to aj oznacil fixkou 😠 ale Linda ma velmi drobne usne laloky tak som to nemohla tej co jej to robila ani vycitat,ale myslim si ze casom ked jej narastu usi este sa to strati...

mirka285
28. sep 2010

@merikac jasne ze ma, spagety a cestoviny so sunkou,hraskom a smotanovou omackou s bambinom,len ich mal tiez minuly tyzden 🙂

merikac
28. sep 2010

@mirka285 no ja by som mala hlavne rychlo do niecoho zapracovat klobasky,,lebo na tu kyticu som ich kupila az 3 kila 😀 😀 😀 ,takze mi dost zostalo,,uz som dala aj do mrazaku,,,,,a par nechala v chladnicke

mirka285
28. sep 2010

@merikac ved urob kolozvarsku,potom francuzske zemiaky...

merikac
28. sep 2010

@mirka285 kolozvarsku by som mohla,,tu lubim,,ale doma som ju este nikdy nerobla,,pride mi to, ze je s tym vela roboty
😀

merikac
28. sep 2010

@mirka285 no nic,,,idem zalomit,,,dobru noc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉

mirka285
28. sep 2010

@merikac idem aj ja,dobru

bambola
29. sep 2010

@mirka285 mirka kde si dala nastrelovat? a nausnicky si kde kupila take aby ju vzadu nepichali? ja sa stale neviem rozhodnut ci dat prepichnut ci nie, mm je proti, ze aj bez toho je pekna a ze preco by mala plackat navyse kvoli tomu a ak sa jej to este zapali.... ja by som jej tiez nedala ale zase sa bojim ze neskor si to bude strhavat alebo co a zase nechat ju az do puberty bez mi pride luto....

bambola
29. sep 2010

dobre ranko,

ja musim vstavat s mm rano aby som sa aspon nieco naucila lebo cez den to vobec nie je mozne kedze mi nechce spavat 😠 ale tak zase vcera som sla spat s malou o pol 10 tak sa to da 😀

bambola
29. sep 2010

@boddez prave som ta videla v telkovi 😀 poviem ti teraz so mnou prasia hormony (este stale 😕 ) a vsetko ma rozplace (naposledy dokonca aj modre z neba 😠 ) tak ked som vas videla az mi slzicka vysla, keby som nepoznala tvoj pribeh uz odtialto tak prisamvacku sa rozrevem 😢 no ale krasni ste boli 😎 tesim sa na ti relaciu o vas, ale davaj si pozor lebo podla mna sa vam po tej relacii ozve matka 🙄

boddez
29. sep 2010

@bambola hehehe ona a ozyvat moze ma s malinkou zakaz styku...nema zaujem ...ozvala sa raz od pôrodu..aj to ze mi poslala vyjadrenie na sud...to je vsetko...🙂)moze sa ozyvat ...na sofinku nedam dopustit...neboj sa 🙂 🙂 🙂

boddez
29. sep 2010

Dnes prepichovanie ušiek...:((((tada da dááááááá 😲 😲 😲 😲 😲

miki060707
29. sep 2010

dobré ránko prajeme....

Mirka, malý ma takú normálnu, raz ma takú tuhšiu, to vtedy ak dva, tri dni nekaka a ked každý den, alebo každý druhý, tak takú nie moc riedku, ale ani tvrdu, normálnu, ale maval nekedy riedku...
no jako ja bebu by som niiikdy nedala, sona mala problemy až až....
sunar baby dosť vychvaluju, ale aj doki vravela, že su tučné deti, hahaha, to je v génoch a nie v mlieku...ja ešte budem dávať nutráč, a ked začneme s príkrmami, tak pomali budem skušať, šak budeme splácať hypoteku, tak to si dovoliť nemôžeme.....

@boddez malá bude nádherná v naušničkách, môžeš mi napísať, kde bola tá relácia, nájdem to aj na nette, asi jojku ste spomínali, že?????by som si to rada pozrela.....

liluu
29. sep 2010

ahojte dievčatá, moj Filipko je nejaky divný už 2 dni, malo papá, grcká takú vodičku, je podráždený a unavený, ale nemá teplotu. dnes spal od 19 do 5, ale nebola som z toho nadšená ☹ ☹ ☹
Ale už 3 krát povedal: AHOOOOJ , šikovníček moj 🙂 😀

oacka
29. sep 2010

dobré ránko!
@boddez no pevné nervy pri náušničkovaní... ja som revala s malou...ale ja stále revem s ňou u lekára.. 🙂 nám sa ušká hojili 2 týždne, hoci mi lekárka prisahala,že všetkým deťom sa to zahojí za 3 dni.... 😠
včera sme boli na nákupoch v Maďarsku aj s malou. paráda! urobili sme si výletík.
naša malá nedvíha hlavu,keď ju ťahám zaruky. mohla som jej ja dačo pokaziť na krku nesprávnym držaním za hlavičku??????

bambola
29. sep 2010

@oacka snad nie, nam sa obcas stalo, ze nam padla hlava 😠 ale nic tragicke a nasa pekne drzi hlavku aj pri dvihani na ruky aj pri tahani za jej rucky, teda ked sa jej chce lebo ked sa jej nechce tak ju necha kvicknutu 😀 len tie konicky musime este potrenovat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre