Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. okt 2010

@lulu1983 a co ti povedala neurologicka,ak sa smiem spytat?my mame ten isty problem..hlavicku dava doprava,ale ked spi tak na obidve strany....neviem ci s nou mam ist k neurologicke alebo nie.

lulu1983
11. okt 2010

@merikac : ano, ano.. mojim tajomstvom je super vykrmna lava cicka, asi zacnem viac kojit z pravej 😉 😀 tu je moj macik:

merikac
11. okt 2010

@lulu1983 nahodou,,vobec nevyzera na 8kg..ale na polrocne dietatko🙂)) on je si aj dost dlhy..........

lulu1983
11. okt 2010

@tinaki1275 nas poslala pediatricka, lebo sa jej to nezdalo a uz ho chcela poslat na vojtovku. Neurologicka skusala viacere reflexy a davala ho do zvlastnych poloh, az mi obcas tuhla krv v zilach a nakoniec povedala akurat, ze mu mam ukazovat hracky tak, aby som ho stimulovala na opacnu stranu, odporucala nam aj to detske plavanie 🙂

lulu1983
11. okt 2010

@merikac to si pekne povedala 🙂 na dlzku ma 68 cm

merikac
11. okt 2010

ved to je ozaj chlapina,,,a kolko mal ked sa narodil?

@lulu1983

tatianka.g
11. okt 2010

nas Tomasko tiez otaca hlavicku stale do pravej strany a ma ju aj dost sisatu, snad to nebude nejaky problem. tiez sa ho snazim stale pretacat, tak mozno to zaberie, my mame teraz 5550ga 62,5cm,

adelaine
11. okt 2010

ahojte kocky, idem sa vam postazovat ☹ sme chori...ja aj risko 😢
ma zvysenu teplotu, kasle, kycha, ja detto ... a nechcem mi papat, len malinko.
myslite, ze mu mozem dat Cebion a Nurofen sirup?

lulu1983
11. okt 2010

@merikac ked sa narodil mal 3880 g a 53 cm
@adelaine: to ma mrzi, ze ste chori.. ked ma teplotu nebolo by lepsie ist radsej na pohotovost?

maxara
11. okt 2010

Ahojte krasavy,
tak my sme mali dnes s Kafkom a Mirkou rande u nas doma.. zase sme super pokvakali, poohovarali sme vas 😀 😀 dosyta.. uvarila som im bacove gule, co som im slubila uz na nase prve rande, ale vtedy mi to vobec nevyslo. Kafko zas dovalila suprovsku babovku, chvalil aj mm 😉 vlastne som si musela normalne utekat slohnut kusok, inak by som ani nestihla ochutnat, lebo sa k nej postavil a uz ked povedal, ze fiiiha ta babovka je dobraaaa, uz mi nebolo treba viac hovorit a utekala som si dzobnut.. a Mirka zas priniesla vymakanu bombisku, ale nenapisem aku, lebo sa ich chystam vsetky vykupit iba pre seba 😀 mnaaaam Skratka super den za mnou.. idem vas docitat

@denisse @kafoditka Moja Ninka sa otaca iba z bruska na chrbat a to len ked sa jej nechce byt na bruchu.. ale to sa ani moc nerata, lebo to je lahke.. opacne je to tazsie

bambola
11. okt 2010

ahojte, tak nase dnesne ockovanie dopadlo tak, ze niak nedopadlo ☹
rano som navstevou zubara malej trosku narusila rezim, lebo ona si po rannom zobudeni o tej 8-9 este zvykne schrupnut aj na tri hodky. no takze cely den bola podrazdena a uplne plakala az zavyjala. u doktorky to bol boj a tam je pritom vzdy vesela ☹ naozaj revala ako keby ju ockovali a to ju neockovali, doktorke sa nezdalo ako lezi na brusku, ze sa vykruca do jednej strany a konickovat nechcela voooobec. aj doma mi konickuje velmi malo ☹ a aj to len ked ma naladu. dopredu sa mi na laktikoch este nikdy nepozrela 😕 😖 takze ideme najprv k neurologicke az potom sa moze ockovat. neurologicka mi dala termin na 4.11.!!! 😕 , samozrejme ze za poplatok 10€ sa da mimo ordinacnych hodin 😠 bohuzial ak nam tato nic nevybavi tak zaplatim.

cela je taka unavena z dnesneho dna, moje chudatko 😒

adelaine
11. okt 2010

@lulu1983 ma len 37,2 po odcitani...to nie je na pohotovost

bambola
11. okt 2010

@sarai mne sa moja mala tiez nenacahuje za vecickami, len pozera

monline
11. okt 2010

@lulu1983 aký krásny chlapček..a nevyzerá na 8 kíl ani 🙂

maxara
11. okt 2010

@noemarta Marsi, ako? Pupacik na jazyku mas? 😀

monline
11. okt 2010

@maxara ..dnes bol krásny deň, tak verím, že to vykecávanie bolo o to lepšie 🙂

noemarta
11. okt 2010

@maxara nooo ja som to vedela, ze ja budem hlavna tema 😀 😀 😀
a na co ste dosli holky, ze aka som,hi hi
@adelaine mati skore uzdravenie obom vam, verim, ze sa rychlo z toho dostanete 😉
My uz sme okupany, napapany a uz aj drichme Nela, bola total hotova, zaspala jak loksa. 🙂

miki060707
11. okt 2010

ahojte, vy ste toho popísali, niejak zameškávam, xi
ja som kukala tel noviny a tam hovorili, včera, že kto pôjde ešte tento rok na rodičovsku, tak by mal mať ten zvíšený príspevok, od nového roku nie a dnes zas, že mamičky, kt. už tú vyššiu rodičovsku poberaju, tak v roku 2011 ešte budú, nie do 24mesiacov dieťaťa, ale len do 20, tak som sa najskôr tešila, že ešte tento rok stihneme isť tušim každá na rodičovsku, že by sme mohli mať tu vyyšiu a dnes, že len tie, kt. ju už poberajú, ale všetko su to len dohady, uvidime, čo sa schváli....
mi ideme zajtra na to očkovanie, malý je niejaký soplavy, aj mu odsajem, ale fakt trolinku a potom odsávam, on reve a nič nejde a potom tam dýcha, jak chrápe, tak neviem, či to je mleko, ale už to je aj 3 týdne, musim sa nato opýtať...

malý pekne sleduje, je dosť baculatý, pravý opak Soni, toto dieťa sa podobá na nás, tou baculatosťou, xi, no je to pravý opak Soni, ževraj je na našu rodinu, pekne sa zmenil, ked sa narodil a do mesiaca bol na mm stranu....
on sa ani neotáča, niejaký je lenivý a niejakú ma hlavičku, na jednej strane hrb, tak ho dávam tam ležať a nekedy sa otočí, inak tam stále spí, a furt tam ma taký hrb., či jak sa to povie....
pekný dník, idem chystať mm zajtra obed...
inak škôlka sa nám už zlepšuje, tak som uplne rada...

maxara
11. okt 2010

@monline veru, trcali sme na terase na psami poskakanej hojdacke a popijali kavicku, kocikovali ratolesti a vykecavali 😀 😵 aj nabuduce babyyyyy

@noemarta 😀 😀 ze mas fesi muza sme tusim o tebe hovorili 😀 😀 😀 a inak iba sme sa bavili, ze zatial co sme sa stretli, teda aj s babami co baby nie, ze nemame zatial ziadne vyhrady.. skratka julovky su asi osudove, alebo co.. a potom sme pretriasali kadeco ine.. nejake oblecko sme prebrali, kociky, obchody, recepty, plienky, sopliky a pod.. klasika.. ale super to padne.. normalne som sa uz nevedela vytesit 😵

noemarta
11. okt 2010

@maxara tak ja mam fesiho muza,a ze on ma fesi zenu, to ste sa uz nebavili cooooo 😀 😀 😀
maxi, to ti verim, ze si sa nevedela dovytesovat, taketo dni su take ine, ozivene. 🙂

alllexa
11. okt 2010

@adelaine - ja som malemu davala Cebion kvoli vitaminu D. Takze podla mna v pohode. Prajem skore uzdravenie!

mirka285
11. okt 2010

dobry vecer dievcence moje mile..tak Maxi vam to uz vsetko zreferovala,no super bolo a Bacove gule mi fakt ze chutili,mam aj recept,musim ich aj ja raz urobit,veru aj pocasie bolo ukazkove,Linda uz spi,ale dnes predviedla aky ma hlas,nastastie pokial je v kociku a drncam ju tak je tichucko a spinka 🙂 a musim popohnat Gaba nech uz postavime ten dom,nech nas nema na krku stale Maxinka,tolko toho nachystala ze az,a este sme si aj fernet s colou hrkli 😝

zrzulka
11. okt 2010

@miki060707 toto som sa prisla opytat ale nejako som sa zacitala do pribehov o zoznameni... super citkanie... len niektore som prebehla lebo nestiham listovat 20 stran dozadu.... 😀
cize ked zacneme poberat 256 eur tak do 20 mesiacov budeme dostavat tuto sumicku na ucet?? to by bolo fajn....keby to vyslo...

co sa tyka zoznameni tak sa mi velmi pacil kafkov pribeh o snehulienke... a mikulasovi. coooooooool 😀 😀 😀
do noemartinho som sa celkom vzila lebo som zazila nieco podobne len s tym rozdielom ze v case zoznamenia sa sme boli obaja zadani.... teraz po cca 8 rokoch co sa pozname tvrdi zevraj ja som ho ulovila.... 😀 😀 😀 vrhla sa na neho... no uznajte... ale inak to bolo dost narocne lebo istu dobu sme zili v trojuholniku a bolo to riadne psycho... takze romantika ziadna ale aj tak som rada ze boj o mna vyhral on 😀 😀 😀 celkom by ma zaujimalo ci by bojoval o mna aj teraz tak ako vtedy... chcem verit ze ano ????ja som spokojna, ja by som nemenila... takeho "blazna" by som uz zrejme nenasla

noemarta
11. okt 2010

@alllexa a vy sa mate ako??? my uz davame novy vigantol.
Miri a a a max nam nevysvetlila co su to tie bacove gule, viem si predstavit bacove gule, ale.... tie ste urcite nejedli 😀
Dalsie stretko moze byt u nas 🙂

zrzulka
11. okt 2010

@adelaine skore uzdravenie... cebion mozes davat... a aj ten nurofen je v pohodicke.... joj nech je choroba rychlo fuc

noemarta
11. okt 2010

@zrzulka ja to zas tvrdim mm ze som si ho ulovila, hi hi 🙂
Ozaj ked spominas ten rodic.prispevok, ja ked koncim matersku 20teho decembra a zacinam rodicov.prispevok, dostanem tych 256,- alebo uz ten znizeny 190,-????? 😕 😕

merikac
11. okt 2010

@adelaine skore uzdravenie prajem obom,,,,drzte sa 😵

merikac
11. okt 2010

@lulu1983 na sak krasne,,chalan ako hora uz od narodenia 😉

merikac
11. okt 2010

@mirka285 🙂)))))))) vidis,,,a zase chcela Petka nieco zamlcat a nepodarilo sa jej to 😀 - ze fernet s colou 😕

zrzulka
11. okt 2010

@noemarta 😀 😀 😀 ja som nebola na love, a na rande som isla len preto ze sme si pisali uz asi polrok a teda dobre suhlasila som ved mal babu, ja chlapa i ked som nebola stastna..... vsak ulet... spoznam noveho cloveka... trosku to nevystrelilo tak aky bol zamer ale som rada 😉 a tiez sme dlho nemohli mat babo, prve sme potratili takze fakt taky podobny osud... trosku som sa vzila ked som citala tvoj pribeh 😉

podla mna ti patri tych 256 ved zakon nadobuda platnost 1.1.2011... ufff si to stihla LTT 😀 😀 😀 kedy si nastupovala na matersku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre