Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
12. feb 2010

Hm....nedalo mi to, odvolala som objednavku, ved o nic neislo...proste mi to nedalo 😉

denisse
12. feb 2010

ahojte ...
je mi luto, co sa stalo malej harmony ... snad jej rodicia budu silni a coskoro sa dockaju stastia v podobe dalsieho babetka ...

denisse
12. feb 2010

dugy, naozaj to ide fonendoskopom pocut? dokaze to aj laik?

denisse
12. feb 2010

a este sa vas chcem opytat ... tie co uz dlhsie citite pohyby ... asi od kedy su pravidelne, teda denne?
ja uz cca od 16 tt sporadicky citim nieco, o com si myslim, ze su pohyby, som druhorodicka, tak snad som to identifikovala spravne .. dnes som 17+5 a stale to nie je nic kazdodenne ...

rybaanka
12. feb 2010

denisse ja citim pohyby od 16tt a kazdy den kopance citim cca 2 tyzdne 😉 ale to je indi-vindi podla mna 😅

rybaanka
12. feb 2010

ja som si teraz kupila v rakusku tieto rifle, ale boli lacnejsie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7469718

a tuto bluzku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7469533 , ale v skutocnosti je viac ruzova 😉

mojalili
12. feb 2010

DENISSE - ty si len v 18.tt, nemusia byt este take pravidelne, lebo babatko je velmi malicke este, cim budes vyssie v tt, tak to bude pravidelnejsie - teda citlivejsie, ja uz riadne citim denne a to su kopance...maly moze mat teraz tak 500g...

Tak kocky, prebrala som jeden mech a aspon nieco som nasla...este ma caka plno inych mechov po LILI, tak uvidim, co este najdem aj pre Danka... 😉 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ericica
12. feb 2010

ryban pekne veci hlavne tie rifle 🙂 a ja ked malej kupujem v hm-ku tak je to o nieco lacnejsie ako na nete 🙂 v rakusku som este nebola ...ale po porode sa chystam do budapesti do outletu ze tam nakupis za par babiek original veci ako nike ci adidas...boli ste tam niektora????

radulka77
12. feb 2010

petrap skús fitloptu, mne to na bolesť v krížoch najlepšie zaberalo.. no musím končiť, snáď vás dočítam večer.. malá spala len 1,1/4 hod. 😒

katkaking
12. feb 2010

ahojte,
pisala som aj do junoviek Mirke a Martinovi, ako mi je to luto.... 😔

dnes ste riadne akčné, nestíham čítať, nie to este aj reagovat...

katkaking
12. feb 2010

dugy, aj my mame fonendoskop...teda brat ma, a to taky poriadny, ved je lekar...ale ja som tam nic take nepocula...co tam mam pocuvat, aky zvuk?

k odsavacke, ja som pri malej potrebovala odsavacku surne, lebo mi islo ruzove-krvave mliecko, v tej chvili mi bolo jedno aku, len aby som mala...tak som kupila prvu, ktoru mali...je to znacka mam, rucná, nie elektrická...a potom som na nej odsávala hadam aj tri mesiace....stale, nekojila som, len odsavala...a posluzila mi super, ked budem potrebovat, mam ju cistucku vyvarenu odlozenu...tak mam v zasobe. Moze sa stat, ze niektora nebudete potrebovat vobec, tak si myslim, ze dopredu je to zbytocna investicia. Aj ked, zevraj zo zaciatku ked sa odsava, skor pride mliecko a viac ho je...ale babo podla mna potiahne kolko potrebuje a tolko sa potom tvori...tolko moja skusenost...

janka256
12. feb 2010

no kocky mne sa akurat dnes v noci snivalo s Mirkou a s jej malou ze to zle dopadlo a teraz som sa docitala ze je to pravda ☹ joj je mi to hrozne luto 😢 😢 😢 katkaking ja som fonendoskopom pocula zblnkot vody a sem tam taky tuk asi to bol pohyb ale vcera som nepocula nic asi spinkalo teda dlho som nepocuvala lebo mala mi to stale brala z ruky 😅

mirka285
12. feb 2010

jee dnes tu mame normalne debatny kruzok 🙂 ja som sa dotrepala z Tesca,som dostala strasnu chut na kapra,a tam maju cerstveho tak sme boli jedneho kupit..uz je nasoleny a namoceny v mlieku,no to bude zajtra obedik 🙂 a jasne ze som neodolala a kupila som tri bodynka v neuralne farbe,lebo moj muzicek este nevie co to bude 😉 ho stale natahujem,taky je zlaty,sledoval ma po akych veciach pozeram ci dievcenskych alebo chlapcenskych 😝 zajtra doobeda som sa objednala na kozmetiku a na obocko,bo si pripadam jak spata teraz,aj vlasy mam dajake o nicom.. 😠

katkaking
12. feb 2010

Jani, dakujem...

mojalili
12. feb 2010

MIrka, vitaj v klube, ja som si tento tyzden hodila na vlasy farbu, lebo si pripadam strasne 😝

Kocky, mesiac mi hnisa malicek pri nechte...teda neviem, zeby som si zadrela, zatrhla..nic zvrchu nevidiet, len vnutro napucnute, bolave, a uz aj fialovo bordove...tak tam mam gamfrodiktiolovu mast - ichtiolovu, snad sa moze v tehotenstve, inak by ma slahlo, keby mi to rezali 😠 😠 😠

Cely den mi je akosi zle, boli ma hlava..neviem cim to je, asi tou rannou spravou ☹ akosi ma to rozhodilo☹

kafoditka
12. feb 2010

MOJALI, MIRKA... farbu na vlasy som spachala aj ja, kozmeticku buduci tyzden.. ale co narobim s tou strasnou belobou tvare? 😒 😉 si pripadam ako smrtka ked sa pozriem do zrkadla..

katkaking
12. feb 2010

mojalili, ja si myslim ze sa moze ta mast...inak pozerala som, ako si doplnila album...po lili mas super vecicky, podla mna vynosi aj chlapcek...ja to budem mat horsie, lebo len najmensie mam neutralne, ostatne su vacsinou ruzove alebo dievcenske...vyslovene...a to nedam ani na doma, zase je mi luto znicit peknucke veci na doma... 😅
aaaaaach, hovorim ako keby sme cakali chlapceka, a to este neviem ci to nebude dalsia dievka... 😉

janatt23
12. feb 2010

zafarbena som aj ja. konecne 🙂 a kozmetika si este pocka... pripadam si tiez strasne biela. vzdy som chodila do solarka, no teraz som jak snehuliak 🙂

meruska
12. feb 2010

ahojte, tak ja mam dnes za sebou geneticku konzultaciu..trosku ma upokojili ze nemam velmi zle vysledky len hranicne... ale ma poslali do Centra prentalnej diagnostiky a tam ked si pozreli oba testy..aj ten z 12 tyzdna (ultrazvuk + krv) aj ten z 16 tyzdna (krv) tak povedali ze ziadna amniocenteza...ze mam pockat na 20 tyzden ...hned si ma objednali na prvy den..ze mi Dr. Dankovcik urobi geneticky ultrazvuk..ze predsa len patri k najlepsim na SR ohladom tohto vysetrenia a ze on az posudi ci mi treba amnio.. ale ma ukludnovali ze pravdepodobne mi ho robit nebudu a ze im mam verit a cakat a nemam sa splasit a dat si ho urbit niekde inde a skor...ze je to zbytocne... ze on mi sice neda 100% istotu len 97% istotu ale ze mu mam kazdopadne verit...
a ze ked sa jemu nebude nieco pozdavat tak mi este v ten tyzden sam urobi amnio...

tak ja som sa rozhodla im verit a pockat...

inak bola tam jedna baba co mala vsetky testy Ok...a az na tom ultrazvuku na ktory isla s tym ze je vsetko oki jej zistili neake vazne poruchy a hned si ju objednali na amnio...

janka256
12. feb 2010

mojalili nechcem strasit ale aj mne tak raz hnisal ukazovak pri nechte a zisiel mi dolu cely necht ale hned za tym sa dral dalsi takze sa sam vymenil a ja som na to nic nedavala ani som nikde nebola inak by mi ho asi strhli som sa bala takto sa vymenil sam 😖

mirka285
12. feb 2010

meruska a ake si mala tie vysledky?nechce sa mi citat dozadu...

ericica
12. feb 2010

no farbu som si dala aj ja u kadernicky ale nechyta mi to tak ako by som chcela....a kozmeticka ma este len caka....a zajtra este musim skocit na uces...potom hodim fotku torty co som spravila ako svadobny dar,dufam ze sa mladomanzelom bude lubit 🙂 🙂

meruska
12. feb 2010

mirka285... AFP a E3 mam vraj v poriadku a HCG mam vraj trosku ine.... a v zavere bolo 1:210 a tvrdili mi dnes na genetike ze 1:250 je oki

mirka285
12. feb 2010

dakujem lebo ja som mala 1:390 a tiez povedali ze je to v poriadku,aj ked mne sa to zdalo nic moc teda,ale ked aj tebe povedali ze netreba na amnio,tak som spokojnejsia 🙂

meruska
12. feb 2010

nepovedali ze uplne netreba, ze zatial netreba...ze o vsetkom rozhodne ten lekar pri ultrazvuku

miki060707
12. feb 2010

ahojte, vidiš meruska, mna hned po prvých výsledkoch objednal gynekolog na genetiku a tam mi povedali, bla bla bla, že je tam riziko, že ale sa to dá zistiť len vodou a vidiš, žiande iné vyšetrenie, síce môj lekár mi spravil ultr. ale radšej ma objednal na genetiku a tam hned, tak ako ste sa rozhodli, "pojdete na odber", niejak u vás na východe ten Dankovič je oblubený a neposúva hned na odber......

dugyna
12. feb 2010

baby niekto tu pisal ze smrdi pes ked pride vonku zo snehu 😀 aj ten nas smrdi..ale ja to hlavne citim lebo etarz v tehu mam nufak ako pes 😀 ..

lucka_o
12. feb 2010

Ahojte...mirka 285 tak ja som minule v Tescu kupila body za 1,50 eur kus, vzala som tri biele🙂
cista, ako sa skraslujete, sa mi to paci tiez lebo vela zien na to kasle 🙂 ja som bola pri kadernicke nedavno, takze este mam cas....a vyhodou je ze som kozmeticka🙂 takze o plet sa staram🙂 sama
a bleda som aj ja...uz len nech vykukne slniecko 🙂

a majej Harmony mi je ľuto, je to hrozne tažke urcite..... 😢

miki060707
12. feb 2010

mojalili, výsledky budem mať až 4.3 a budú tam baby, čo boli so mnou v nemocke, tak som zvedavá, či všetky budú mať dobré spráávy, jeeeej, naša mala dnes spala asi po mesiaci, jaaaj aká som rada, odkedy som jej zobrala dudel, tak si pýta mlieko aj poobede, že ide spinkať a ked dopije povie "už som sa vyspalaaaa" 😉 chce si podudlovať, xixi
mojalili, ja budem mať vaničku od svokry, náhoda nie, oni kupili pred rokom novú, keď tam chodil švagor s deťmi, aby sa tam mohli okupkať, ale už sa kupi v sprchovom, tak nemusim kupovať a teraz rozmýšlam nad baldachýnom, aj som chcela, ale zas neviem, vy máte, pri malej sa mi to páčilo, ale prabal. podložku kupim určite...

mirka285
12. feb 2010

baby k tomu baldachynu co sa dava nad postielku..pekne to vyzera,ale podla mna to je taky chytac prachu 😒 ja som alergicka,moj syn tiez,takze u mna toto neprichadza do uvahy..jedine zeby som ho kazdy tyzden prala a to sa mi fakt nechce ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre