Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
20. okt 2010

@lulu1983 jezis ta chudera ma psychicke problemy?predbehla si ma..ale pravda je ze greci su celkovo hlucni a aj ked som vyrastala v klasickej bytovke taky hluk aky zazivam tu sme tam nikdy nemali ..😢

merikac
20. okt 2010

@lulu1983 😀 ze pozdravujem susedu,,este do nej nikto nic nehodil?

lulu1983
20. okt 2010

@merikac : pokial viem, nie... aj ked par krat som uz mala chut... ;)

merikac
20. okt 2010

@lulu1983 ..............a nechalal si si ju zajst,,,,,my mame tiez trafenych susedov,,take dve stare dievky,,,a jedna z nich prestala zdravit,,netusim co sa jej porobilo,,,,ale vzdy sa mi otoci ritou ked ma vidi,,,asi sa pozriem do zrkadla 😀

maxara
20. okt 2010

Pekny dnik krasule,
tak ja som dnes mala supis dnik. Isla som s Ninuskou do mesta, dali sme sa do Mei-Taiu a pekne sme sa presli. Isla som po sty krat do Orangeu, tentokrat slusne, vybavit definitivne to posrate Inkaso.Normalne som mala nahlasene inkaso a oni mi poslali upomienku, ze som nezaplatila. Je to normalne? Tak som tam utekala a oni ze tam upomienku nevidia, ale ze prerabali system na faktury a vtedy inkasa nesli, ale ze tieto upomienky sa budu stornovat. No tak som tam vyplatila fakturu 2,80e a o tyzden mi dosla dalsia upomienka.. tak som sa nasrala, poslala som im mejl, ze su zrtejme nekompletni a ze si prosim zrusit toto cislo a prejdem s nim do O2 a zrazu islo vsetko, dokonca pausal mi dali za 0e a platim len to co prevolam, cize nic. A aj to inkaso zrazu uz funguje, len ma prosia, aby som si vytlacila suhlas s inkasom z internet bankingu a nech ho odnesiem na predajnu, lebo moja banka s nimi "moc nespolupracuje" 😕 .. tak som bola ochotna.. potom som Ninke kupila v pluse taku snuru s troma plysakmi na kocik a plysoveho macka. 🙂 krasni su spolu.
No a vcerajsie stretko super, pokecali sme vlastne ani neviem o com, presli sme sa po Zalesi, Ninka sa ukazala, ze vie byt aj certisko a PRVY KRAT chytila cumel a normalne ho dudlala a aj s nim zaspala 😲 a to som babam hovorila, ze ona cumel vypluva 😅 Nepoznam si vlastne dieta ☹

@lulu1983 zhod ju prosim za mna zo schodov 😀 to co je za chuderu? my mame susedov super, okrem jednej tety, s ktorou mame kusok plota. Ta je prepnuta stara jezibaba, ale moc casto ju nevidim a odkedy som si neudrzala jazyk, tak sa vobec neozyva 😅 neviem teraz, ci ma vtedy pocula..

karinnka
20. okt 2010

Ahojte,tak dnes sme boli v poradni mame 5600gr a 63,5cm,sme zaockovane,tak cakam na reakciu,pretoze uz zacinala byt nervozna az zaspala... 😖 Inak odkial kupujete capicky?Stale sa mi toci hlava,takze velmi sa mi nechce behat po obchodoch.Pekny vecer 🙂

strasska
20. okt 2010

@karinnka skus tu
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=16468
maju obchodik aj v optime, oproti hypernovy

karinnka
20. okt 2010

@strasska dakujem 😵

sarai
20. okt 2010

ahojte, ako uspavate vecer? pri krmeni, alebo nechate babo same zaspat...

meruska
20. okt 2010

@sarai nakrmim a odlozim do postielky 😉 zaspava sam

sarai
20. okt 2010

@meruska a nezacne plakat? ty kojis?

maxara
20. okt 2010

Kde ste vsetky?
VYCHOD !!!! Ake bolo stretko???? 😵 sme zvedave

@meruska ty si tam bola, nie?

meruska
20. okt 2010

@sarai kojim, nezacne plakat, ja to tak robim od porodnice.....a zabudla som napisat ze mu supnem cumel do pusy...obcas sa sice v minulosti ozval ze mu vypadol, a uz aj to preslo...ked zaspinka pekne ho vypluvne ...nespi s cumlikom

meruska
20. okt 2010

@maxara stretko je az zajtra 😀 ale podam hlasenie

merikac
20. okt 2010

dobry vecer bambulky,,,uz sme okupane,vycesane,napapane,,len spat sa nejako dnes nechce,,,,ja si pozriem panelak a potom uvidim,,,,,ako ste sa dnes mali???
@maxara,,som spravne pochopila, ze ty mas ucet za telefon len 2,80?
@sarai ja tiez len po vsetkyh tych vecernych ukonoch , dam cumlik a polozim

sarai
20. okt 2010

@meruska ja som tiez davala cumlik, ale asi pred mesiacom ho zacala vypluvat a odvtedy sa zmenilo aj zaspavanie. teraz ju nakrmim a pritom aj zaspi, ale zobudi sa asi po polhodinke a to sa opakuje asi 2-3x. ale keby bola hore, asi by sama od seba nezaspala, neviem.

tatianka.g
20. okt 2010

@mirka285 takze so sankami si spokojna? odporucas? a dospely k dietatu na sanky nevojde?
kolko by nam mali babatka priberat v tretom mesiaci?

maxara
20. okt 2010

@merikac 😀 ano spraven si pochopila, dokonca za obdobie od 12.9 do 12.10. mam len 12 centov 😉 ALE!!! to je za ORANGE a ja pouzivam tmobile.. maly detail

@meruska 😀 jaaaaj, ja ze je stvrtok, sorry 😀 😀 😀

merikac
20. okt 2010

@maxara ,,ufff, normalne-vazne mi odlahlo,,,uz som mala prudke vycitky svedomia 😀

noemarta
20. okt 2010

dobry vecer babenky,
no mame dalsiu navstevu za sebou, boli tu kolegyne z byvalej prace a Nelka sa ukazala zas ako slusne dobrucke dievcatko, cmuuk 🙂 🙂
Max, kraasne momentky si porobila, najradsej by som sa z tych fotiek vymazala.... 😝
Ale stretko bolo supis, pokecali sme o vselicom a ten den tak ryyychlo ubehol, fakt....
Zajtra mam volno a v piatok zase navsteeeva, pre Nelku.

mirka285
20. okt 2010

@tatianka.g sanky su fajn,ale dospely sa tam nevojde,su to vyslovene detske sanky,tak pre dieta do 5 rokov,nosnost sanok je 30 kg...pre mna uplne idealne,ked bude mala sediet,a niekam pojdeme beriem ich miesto kociku,dufam ze bude kopec snehu...

mirka285
20. okt 2010

@noemarta no videla si tu fotku co som na nej jak totalny jebko?vyzeram tam jak retardovana 😒 jaaj oteraz som zehlila,pred tym jak som zacala,my spadla zehlicka na zem,parada a potom pri zehleni z nej vypadaval vodny kamen...a mam nehoraznu nadchu,som bola v tom ze je to alergia,ale dala som si zirtek a nepreslo,tak som asi nakoniec nachladnuta...ja som sa dnes mordovala a skladala poobede teutonku sportak aj s tym usakom,baby vsak mala tam ma tolko miesta ze tam je uplne stratena 😀

miki060707
20. okt 2010

ahojte julovky, vidiš, že stretko dopadlo dobre....
maxi, konečne platí, že ak si otvoríš "hubu" tak ide všetko 🙂

juuj, baby ja som zohnala jednu pani, čo mi chce dať oblečko, stačí zaplatiť poštovné a také nádherné kupované v rakusku, ale problem je v tom, že ona je z viedne...zajtra ide zistiť poštovné, tak sa bojim, že to víde veeeľa a budem to musieť zrušiť, je to aj chalan. aj babke, babke, by si zobrala nečo kamoška, tak by prispela, ale u nás poštovné do rakuska víííde dosť....škoda...

tutifruti
20. okt 2010

Caute zienky.... tak Šimonko má dnes presne tri mesiace.... a chudáčisko.... torta nikde 😀
Pozerala som fotky zo stretka... ste mali riadny babinec 🙂
Dnes sme bez tata... je v Čechách... ale už všetci spia... tak mám chvíľu pre seba.... Akurát, že už som úplne grogy...

V nedelu sme boli v ZOO v Zlíne... a teda baby... určite tam s deťuchami choďte.... Úplne krásna ZOO... ja mám také zážitky, že až.... Proste Bojnice a Bratislava sú oničom....
Tu chodíte doslova pomedzi zvieratá... vtáci vám lietajú ponad hlavu.... opice skáču popri vás.... no ja som sa tešila asi viacej ako deti.... 😀

katty17
20. okt 2010

@miki060707 - ved do viedne to nieje tak daleko z galanty, ci? mate auto? bola by skoda to rusit.

katty17
20. okt 2010

@mirka285 - miri, ved ta fotka je carovnaaaaaaaaaa 😀

katty17
20. okt 2010

@noemarta - marcelka, velmi velmi moc dakujem za pozvanie. bolo paradne !!! chcela som ist stiahnut fotky a v tom momente sa mi vybil fotak, sakris. ☹

mirka285
20. okt 2010

@miki060707 bude to stat podla toho kolko ma balik kilo...ale taka hrozna cena to nebude,postovne uz plati v ramci EU...
@katty17 si pocula co povedal Maxin Michal?ze tam vyzeram ako gumena Anca 😕

mirka285
20. okt 2010

@tutifruti dobry tip na jar 😉 taketo tipy na vylety by sme si tu inak mohli vymienat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre