Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
27. okt 2010

@mirka285 a najlepsie bolo, že ked som to na druhý den líčila kolegom... tak mi jeden hovorí: Že ked bol študák na VŠ tak si na stanici kúpil párky a čaj.... a kedže bol čaj horúci... tak si odniesol na stôl /na stojáka/ párky a potom si šiel po čaj... Ked sa vracal... tak vidí... že jeho párky mu je nejaký chlapík /bezdomovec/ je... On nasratý... si stal oproti nemu a zobral si druhú párku a začal ju jesť... Bezdomovec dojedol a odišiel preč... a on uvidel na stole oproti sebe svoje párky na stole 😀

merikac
27. okt 2010

@tutifruti ja zas velmi rada chomolim slova,,,ako mochovy mečúr,bodry den,,,,,atd ale najvacsi trapas, ked som doktorke, ktora mi telefonovala a dohdli sme na niecom,, chcela povedat na konci telefonatu- dopocutia a ona v tom povedala, ze ved pride,,tak samozrejme som jej chcel povedat dovidenia,,,a v tej rychlosti som jej povedala ze dopičenia a polozila som,,,,,,,no trapas jak hovedo,,ona ked potom prisla,,sa ma pytala, ci som to myslela vazne,,tak som mala co robit aby som jej to vysvetlila

merikac
27. okt 2010

@tutifruti ako ja nemozem,,som to citala este raz a smiala sa na tom ako dr..nuta 😀

mirka285
27. okt 2010

jaaj baby vsak mne uz slzy tecu od smiechu a Gabo ma zdrbal ze mam byt ticho lebo zobudim malu 😒 vsimli ste si ze dnes tu nikto neni,nechapem co vsetci robia..

tutifruti
27. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 to asi nepočuje každý den 😀 😀 😀
@mirka285 hej vsimla som si... neviem čo robia..., žeby spali? 😉

merikac
27. okt 2010

@mirka285 ja som doteraz skusala denisa chemiu,,normalne sa mi parilo z tych vzorcov z kecky............mirka ale fakt nechutny trapas sa mi stal, ked som mala asi 17 nast a taka caja som bola aj s frajerom na didzine a sla som na WC on ako gantlaman ma odprevadil az po wecka a cakal.........a ja som na zachode splachla a ten hajzlik zachod tak vysplechol vodu, ze som mala zrazu zo zadu gate mokre, ako keby som sa 4x po sebe dostala,,,,,,,,,,,,,no co ti poviem,,za 3 hodiny som z hajzla nevysla- a frajera som si odplasila 😝

merikac
27. okt 2010

@tutifruti tak no ale co ti moze vyjst z dvoch slov dopocutia a dovidenia,,- len skratka-dopičenia

merikac
27. okt 2010

@mirka285 a ako mala? dobre, neteplotuje?

mirka285
27. okt 2010

doslo nam dnes vyuctovanie za elektrinu mame nedoplatok 46 eur... 😒 a cely vikend ma byt slnecno tak sa tesim,urobime si nejaky vyletik do prirody...

merikac
27. okt 2010

@mirka285 to je sympaticka suma,,my mavame omnoho vyssi,,,a kam by ste sli?

mirka285
27. okt 2010

@mirka285 mala uplne v pohode,cely den saa usmievala,dala som jej po ockovani Viburcol,potom si dala mrkvu o zemiakom,aj sme sa boli vonku prejst,vecer som ju neokupala,iba jej poutierala tvar a ritulu a od osmej pekne spi 🙂

merikac
27. okt 2010

@mirka285 jeej,,aj ty si zacala s prikrmom a ako jej smakuje?

mirka285
27. okt 2010

@merikac no my mavame vzdy preplatok,toto je nas prvy nedoplatok,asi viac periem odkedy mame malu alebo co...no neviem kam pojdeme,ak pride ku nam Gabova dcera mohli by sme zbehnut aj do Zoo,a ked nepride tak by som sa isla prejst do Horskeho parku...

mirka285
27. okt 2010

@merikac no dnes to celkom pekne jedla ale netvarila sa nejako nadsene ze mnamka to je 😀

merikac
27. okt 2010

@mirka285 a kde do zoo? Ozaj ak mozem,,,aky mas snou vztah?

merikac
27. okt 2010

no nic baby, idem spat,aj tak sa zak blbne kon,,pomaly sa otvara,,dobru noc

mirka285
27. okt 2010

@merikac dobry mame vztah,ona je velmi dobre dieta,take nenarocne ako Linda,vidno ze maju jedneho otca 🙂 aj mne to blbne,asi zato tu nikto neni...

tutifruti
27. okt 2010

@merikac dopičenia 😀
@merikac no ked začneš s príkrmom, tak jednu lyžičku dáš do pusy a tri výjdu von 😀

tinaki1275
27. okt 2010

tak uz ste odisli vsetky? 😒

tinaki1275
27. okt 2010

no tak dobru vsetkym ..dnes je predsa streda🙂

bambola
28. okt 2010

Dobre ranko,

tak ja som dnes zase rano privstaj, uvidim ako dlho bude dnes spat moja spachtoska (aby som si nezakrikla, klop klop) vraj az do utorka ma byt pekne pocasie tak sa vytesujem. dnes nemame nejaky speci plan tak rozmyslam, ze sa pojdeme trosku prejst v manduce do mesta, nech aj ja obcas opustim dubravku 😉

miki060707
28. okt 2010

dobré ránko, náš drobec je od 6 hore, dcéra zas od 7, ale už je v škôlke....tak ja reku povysávam, už mam aj ranajky aj kávičku za sebou...malý možno ešte trošku pospí....
včera sme boli vybavvať krst, tak som zvedava, lebo mame volať jednému farárovi, tu v dedine nechcem krst....a spojila by som to s oslavou 30ky a bolo by to fajn v jeden den.....
baby neviete za kolko dojdu peniaze, ked posielam z poštovej banky do OTP, mne to strhlo, že kedy to nabehne na učet OTP banky????
tak pekný dník vám prajeme

maxara
28. okt 2010

Dobre ranko, mam este 17 minut cas do vyrazenia do mesta. Mm ma wfh, ale vcera som mu preventivne vypradnila "mozog", takze mal by byt klud 😀 Ideme dnes na nausnicky a bojim sa, lebo ich ideme dat prepichovat 😔 u nas to robi sestricka a pozerala som aj na nastrelovanie, ale nikde to tu nerobia (teda urcite robia, ale nikde okolo ktorych salonov som sla, mi to nielenze nepadlo do oka, ale to ani nerobili.. ale kludne by som mohla dat Ninke vytrhat obocko na 100miestach kua). No tak ked sa sestricka ponukla, ze to urobime, tak tam idem. Preto ide so mnou aj mm, aby som nerevala. On totiz odpadne a ja ho budem ratovat 😀 dam vediet..
Docitala som vas a musim povedat, ze sa pripajam k Mirke, tiez som zomrela od smiechu, momentalne pisem zo smiesneho zahrobia 😀 😀

@tutifruti ja ta zboznujem.. ja si ta viem uplne zivo predstavit, ako typkovi hryzies z langosa 😀 😀 😀 moj oco nam "podobnu story" raz licil, co sa stala jeho kolegyni, ked boli na nejakom zajazde.. byvali v nejakom kempe a boli tam z viacerych miest zamestnanci ZSR a on byval v stane vedla kolegyni a jej muza. A tak to cele videl a pocul.. ona rano vstala a ze ide do stanku do pekarne kupit rohliky. Odisla a muz si sladko buvkal dalej. Oco sedel pred stanom na deke a ranajkoval. On ma take snehobiele vlasy (odkedy som sa narodila 😒 ). Takze je vhodny orientacny bod. No kusok od neho, oproti cez ulicku tiez ranajkoval podobny ujo, stany rovnake a moj oco, ze sa ide prezliect, tak nachvilku zaliezol. Ked si zobral ten zvrsok, vysiel znovu pred stan a vtedy videl tu kolegynu, ako ide popri tom druhom sedivom so zrakom upretym na typka vo vedlajsom stane, ktory trcal zo stanu iba zadkom a napravoval si tam spacak. A ona si myslela, ze je to rit jej muza (navyse periferne videla bielu hlavu, skoda ze sa lepsie neprizrela), pristupila k nemu a prstami mu pohrabkala zo zadu na vajciach s nachystanou vetickou: Budliky budliky, kupila som ti rohliky.. taky ten nezny prihovaraci sa hlasok.. 😀 Moj oco, kedze vedel o com, zacal sa v momente rehotat jak prasa, chlapik vyskocil, ze komu drbe 😀 ona cervena, skamenela jak solny stlp, vytrestene oci a ked zacula ocov rehot, otocila sa a upalovala k svojmu stanu.. potom hovorila neskor, ze jej mohlo dojst, ze ten jej by urcite stan neupratoval 😀

lulu1983
28. okt 2010

bre ranko:

Maxi, prosim kazde rano nam opis nejaku prihodu, normalne mi slzy tecu...a hned som dobre naladena... Predpisujem vsetkym julovkam aspon jeden vtipny koment od maxi denne. maxi, na teba nenalieham, takmer 😉

slniecko svieti, tiez dnes vezmem bubka von aspon 2x kym sa da, doma budeme cez zimu este dlho zavreti :(

maxara
28. okt 2010

@karinnka veru, to mam.. 😅 aj trapasy aj podobne.. som na tom podobne ako tuti 😉

@merikac draha, horsie ako moja sestra v pracovnom ubore su uz len povodne 😀
A inak, ja ked som v robote telefonovavala s dodavatelmi, alebo s ubytovanymi alebo zaujemcami o ubytko, kedze toho bolo dost vela, tak som si zvykla zdravit pri skladani len dovi alebo dopo. A bezne sa mi stalo ze som nevedela sa narychlo rozhodnut, ci dovi alebo dopo a skoncili to pri dopi 🙂 ale to je normalka uz pri mne.. aj riaditelovi nasmu som uz tak povedala 😀 a ten ze kam? a smiech
Knihu nemozem napisat, lebo neviem ako sa to robi.. a urcite by to nepreslo kritikou 😀

lulu1983
28. okt 2010

@maxara aaale preslo...ked moze pisat taky matkin... od teba by to bolo aj ovela vtipnejsie 🙂

maxara
28. okt 2010

@lulu1983 😀 nie kazdy den je nedela 😀 niekedy musim mat aj aj depku

maxara
28. okt 2010

@lulu1983 😀 a ako sa to robi? musim uz ist

noemarta
28. okt 2010

ahojte dobre ranko,
vidim ze vcera vas tu bolo pomenej, ja som uz o deviatej spala, nejako mi bolo divne, tak som si dala paralen a hajde spat.
Aleee tak som sa dobre zasmiala, @tutifruti ako viem , pre teba trapas, ale supeeer zazitoook. 😀 😀
Idem za chvilu do avionu na velky nakup, doplnit ladnicku a kupit nieco na hroby, tak zatiiiim.
pekny den vam prajem.

mirka285
28. okt 2010

dobre ranko...ja som uz hore a pijem kavu,mala sa hra v postielke,eplotu nema,vesela je,takze mozem skonstatovat ze u nas dopdlo ockovanie nd mieru dobre...to pocko tesi aj mna,dam poobede dlho spacirku..varit nemusim lebo mame este rochugulasu od vcera...
@maxara drzim palce aby Ninka neplakala a musim sa vam pochvalit mala dostala vcera od sestry krasne nausnice z bieleho zlata,take dospelacke len v malickom vydani tak este aspon tyzden musim pockat a potom jej ich dam...
@miki060707 moze to trvat tri dni,banky zvycajne maju cas ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre