Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. okt 2010

@noemarta pozrela som...fakt fešáááák 🙂)

macik27
29. okt 2010

@mirka285 aj ja mám také dobré bábätko celý deň sa smejká hrkúta si pár krát si zdriemne a v noci spinká asi 10 hodín dúfam že jej to ostane

miki060707
29. okt 2010

@mirka285 no veru klop si, aby sa to nezmenilo, mne sa malý celkom po troch mesiacoch zmenil, k lepšiemu, klop klop.....dnes spal 5 hodín....a včera sa ani v noci nezobudil, zaspal tak o pol desátej a o pol 6 ráno vstával, ale to som bola už odvtedy hore, pak o 9 zaspal...

monline
29. okt 2010

@maxara však práve ten modrý čo tvoj muž chváli chcem vidieť..možno ho len ty nevieš doceniť 🙂

miki060707
29. okt 2010

ale inak vždy sa zobudi raz v noci a raz skoro ráno, na hlad, ale potom zaspí...

noemarta
29. okt 2010

@mirka285 veru veru, aj ja klopeeeem 😉
my asi tiez budeme kupovat sane a a a dalej neviem.... hi hi 😀 😀

mirka285
29. okt 2010

@macik27 tak mozme byt radi lebo aby som nezabudla aj Molinenin Danielko je dobry, a Emka Merikacovie a clovek to vidi podla toho ktore kocky maju cas prispievat na konika 😀

noemarta
29. okt 2010

tusim, ze sa nam viacerym pacil, nooo je to fesaaak, sympos, ale aby ste si nemysleli ze o nom basnim, ja mam symposa doma 😀 😀

mirka285
29. okt 2010

@noemarta prosim ta vsak ja som dnes kupila malej bazenik s palmickou na leto,pekne mi to drbe,ze?

monline
29. okt 2010

@mirka285 si proste v predstihu 🙂))

noemarta
29. okt 2010

@mirka285 no ty si ksicht 😀 😀 Ako Gabo ti co na to povedal???
to aby malej nebolo luto, ze nebude chodit na plavaren, hi hi 😉

macik27
29. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀

mirka285
29. okt 2010

@monline no vsak ale musim byt pripravena mna proste nic len tak nezaskoci,ani prve horucavy 😀
@noemarta no Gabo to este nevie,dosiel unaveny tak este nezaregistroval co je to za krabicu v obyvacke ale asi mi bude zajtra tukat na celo 😎

noemarta
29. okt 2010

@mirka285 akoo ja riesim momentalne autosedacku a to mi mm hovori, ze ci to nie je nejak priskoro, ze mame este cas, to keby som mu zadrela, ze mirka riesi bazen, tak sa asi tvari, ze ci sme normalne 😀 😀 😀 😀 by povedal, ze vidno ze ste na materskej a furt na nete. 😀

monline
29. okt 2010

@mirka285 však aj sane si riešila ako prvá a ako dobre, že tak skoro, však ak sa nemýlim, len teraz niekedy ti prišli 🙂) bazénik nafúkaj a kúp malej také loptičky farebné, aké bývajú v tých odkladacích detských kútikoch a tými ho zaplň..malej sa bude páčiť..toto chcem aj ja mať doma až bude sedieť

adelaine
29. okt 2010

ahojte,
tak sme konecne doma, risino nakoniec skoncil v nemocnici :(
neboli to len obycajne tazkosti, musim povedat, ze za odmietanim mlieka
nebola len viroza ako tvrdila pediatricka ( od ktorej si mimochodom beriem okamzite
kartu!)
tento tyzden bol pre mna velmi narocny psychicky aj fyzicky, schudla som
hned 3 kila....ale uz uz sme konecne domka
a dufam to tak aj ostane....

mirka285
29. okt 2010

@noemarta no ja uz som autosedacky pokukala,ale vsak dalsia je od 9kilo a moja Linda nema este ani 6 takze predpokladam ze 9 bude mat ked bude mat rok,takze mam kopec casu...
@monline no vsak napadne sneh a ja vytahujem sanky miesto kocika 😀

miki060707
29. okt 2010

@kafoditka tak ja sa pamatám, že som dcére, ked bola taká malá ako je šimon kupila dve kačičky do vane... 🙂 naši dali love aj svokrovci,......a pak sme ich dali na knižku., alebo sme kupila plienky, mlieko...

mirka285
29. okt 2010

@adelaine jezis Mati a co to nakoniec bolo?

macik27
29. okt 2010

@noemarta no my tiež riešime autosedačku a manžel si zmyslel že on chce concord ultimax a ružovú ale tie sa už nevyrábajú 😀

miki060707
29. okt 2010

@adelaine no to je fajn, že ste domka a čo bolo Rišimu????????
dobre si spravila, že si sa rozhodla zobrať kartu...

monline
29. okt 2010

@adelaine joj strašné..už je doma? v poriadku?

monline
29. okt 2010

@mirka285 krásny je..páči sa mi tá strieška ako slnečná clona...cena?

macik27
29. okt 2010

@mirka285 ale ten je podarený

adelaine
29. okt 2010

...kocky, zajtra vam napisem je toho dost, , teraz musim ist, len som nakukla a ozvala sa....
dobru noc vsetkym aj vasim drobcekom 😉

monline
29. okt 2010

@adelaine dobrú noc..dúfam, že to nebolo nič vážne ☹

noemarta
29. okt 2010

@adelaine fuhaaa, mati, preboha co sa dialo??? ale hlavne ze ste uz doma.
zajtra sa teda ozvi.
Miri, ten bazen je ozaj supis.
Idem uz aj ja hajat, lebo rano nevstanem na pilates.
paaaa 🙂

mirka285
29. okt 2010

@monline cena v poho 2o euri 😉

monline
29. okt 2010

@mirka285 to je cena akurát...my sme kedysi mali vonku bazén, taký ten s priemerom 3,6m, ale nikto sa nechce o neho starať, nevyužívame ho, najmä ak je zlé leto..tento rok sme ho mali postavený, ale nekúpala som sa ani raz..takýto malý na terasu určite malému kúpim, ale ako sa poznám, až v lete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre