Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 ja mám teraz 110/80, ideálny..čo ma teší

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 presne to je aj moj bezny tlak a som s nim spokojna 😀 ked som bola tehu tak som mala cele tehu idealny tlak 120/80 😀.....no ale uz fakt idem. dobru

bambola
8. nov 2010

jeeeeeeeeej, strana 2000 aspon, som si spravila kvacku 😵 papa

monline
8. nov 2010

@bambola tak sme sa prehupli na stranu 2000..odchádzam i ja, nech sa aj kočky zajtra na nej realizujú..pá, dobrú noc
@tinaki1275 dobrú noc

tinaki1275
8. nov 2010

@monline to je fakt dobry tlak..o tom ja mozem akurat snivat..my budeme mat tie zmenu pocasia..mali sme zas teplo 3 dni -cez den az 24 stup.a v noci 17 -18 ..a teraz zacalo brutalne fukat taky teply saharsky vzduch s prachom ..zajtra sa vraj ochladi..dufam ze nie velmi ..

tinaki1275
8. nov 2010

@monline pa dobru

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 ale ja si ho zaslúžim! taký tlak...ja som šla s tlakom 240/120 do nemocnice ako tehotná 🙂

sunnygirl
9. nov 2010

dobré ránko,
tak Vás pekne vítam v novom dníčku, aj keď veľmi skoro, som rada, že aj ja som na strane 2000 🙂
Lenka sa práve napapala, a spinká včera večer bola uplakaná a mrzutá, tak som si myslela, či jej nejde zúbok, aj sa mi dvakrát poriadne spotila kým sa napapala.
Včera sme boli na kontrole s kĺbikmi, všetko je oki a už nemusíme nosiť poštolku. Mali tam také malé trojtýždňové bábo, bóóóžem ako to len rastie rýchlo 😅 😅 😅 .
V stredu ideme do poradne, mám odchytiť moč, no musela som si kúpiť sáčok v lekárni lebo som to skúšala niet šance, tak som zvedavá ako to pôjde stým sáčkom 😒 .
Tak asi toľko, prajem pekné písanie 😵 Dúfam, že dnes nebude tak príšerne ako včera, ale asi bud 😠 .

sunnygirl
9. nov 2010

pridávam fotečku do súkromnej 😉

miki060707
9. nov 2010

dobre ránko

maxara
9. nov 2010

Ahojte krasulky, ja mam zas nervozny zaludok.. idem s Ninus na tie nausnicky a cela som z toho taka.. sa bojim, ze sa rozrevem aj ja.. 😖

@cigaretka5 ked sem nakuknes, hod mi prosim do IP tie miery v tretom mesiaci, ok?

@lela1809 no veru, vidis... 😀 😀 😀 Grob je asi straaaasne daleko. Ozaj teraz ma napadlo, nemate tam nejaku vystavbu novych RD?

@tinaki1275 to ja som sa pytala hlavne preto, ze vobec neviem, ako to tam vyzera a ani neviem, ci sa budem musiet nejako daleko premiestnovat kazdy den alebo ako a s Ninou.. sa mi to zda strasne vela veci brat so sebou do lietadla 😒 ci?

maxara
9. nov 2010

Inak stranka 2000.. si pamatam, ze ked som mala takych 6 - 7 rokov, isli sme s kamoskou zo skoly a lizali zmrzku a sme sa tak nahlas zamysleli, ze ty vole, ved my budeme mat v roku 2000 19rokov 😲 😲 😲 to si neviem predstavit.. 😒 a uz mam o dalsich 10 viac a len ked si predstavim ako strasne rychlo okolo mna prelietava na ohniva gula.. az sa mi che bulit, ze zachvilku je po mne a nikto ani nestekne ☹

sarai
9. nov 2010

@sunnygirl da sa kupit sacok aj pre dievcatka? tiez budem musiet zobrat moc, ale sestricka mi vravela, ze mavaju sacky len pre chlapcov.

maxara
9. nov 2010

@monline pocuj, ako tak citam vasu uz niekolko nocnu diskusiu o knihach, tak teraz si presne vystihla to, preco ja som uz dllllho nic necitala.. a to, ze mi to tak nezapaluje, tiez sa nedokazem sustredit na knihu, otvorim a pristihnem sa na nejakej stranke ako na nu matne pozeram a rozmyslam co a ako.. ☹

maxara
9. nov 2010

@sarai sacky na moc su univerzalne.. to su take s takym lepivym cudom, to sa nalepi na poriadne vyumyvanu cikulu okolo 4tej rano a potom sa to pekne preleje do skumavky

maxara
9. nov 2010

no a este som chcela povedat, ze ti vasi chlapi ako spavaju na gauci, tak moj otec bol v tomto majster. Ked sme byvali este v petrzalke, tak ked prisiel domov, vyzliekol bundu, vyzul topanky, dal dole gate (zavesil na vesiak 😀 ), dal dole koselu (zavesil na kluc od skrini, co sme mali v chodbe) a v trencloch prisiel do obyvacky, prisunul si automaticky stolik rohom k sebe, sadol na gauc a v tej sekunde mama pred neho kladla teplu veceru 😀 .. nemala problem s nacasovanim, lebo on po robote chodil k babke robit a domov prichadzal tak, aby si sadal takto ustrojeny s uderom pol osmej, cize za zvukov zvucky televiznych novin 😀
Nam z tohoto ostalo iba to, ze sme behali po byte v tricku a gatkach, vsetky vratane mamy.. a ked sa k nam nastahoval svagor (ked sa sestra vydala), tak to nejako spontanne vymizlo.. 😒 som si musela zvyknut na teplaky alebo kratase

maxara
9. nov 2010

no vidim ze mam soooolo.. sakra ☹ co tolko vychrapavate? 😀

mirka285
9. nov 2010

dobre ranko,co je tu nove?ja som mala vcera navstevu a uz dva dni som taka neprijemna ,nervozna,neviem preco ale vrazdila by som,myslim,ze dolahla na mna ta zmena pocasia 🙂
@maxara ty sa kam chystas na Kretu autom 😀 taku dlhu cestu by dieta zle znasalo,a ako ze vela veci?vsak plavky a ides..

mirka285
9. nov 2010

no a spavanie na gauci,tak nato ja mam pekne nervy,lebo Gabo ked zaspi,zacne sa automaticky potit a mam vzdy strasne nervy ze mi prepoti sedacku ☹ este stastie ze ma pratelny potah..

lulu1983
9. nov 2010

@monline Kunderu citam teraz, je to tiez vyborne, potom sa vratit ku Kafkovi na pobrezi (nie k nasej Kafoditke ;)) Joj, ale to norske drevo bolo na jedno zlupnutie, az sa so mnou mm v noci hadal, ci uz nechcem ist spat 🙂

lulu1983
9. nov 2010

Dobre ranko,

u nas sa tradicne buntosi uz od piatej, takze mam upratane, ciastocne pozehlene a stihla som ranajky a sprchu. V dubravke normalne ze svieti slnko.. fakt..

@maxara: neboj, ninka to zvladne super a vecer sa tesime na fotky ninocky, velkej slecny s nausnicami. To mi ked sme Riskovi obuli prvy krat topanocky miesto capaciek, tiez mi vysla slza, ze aky je to uz velky chlap.. zrazu tak inak vyzeral, dievcatka, ked dostanu nausnice na mna posobia rovnako, zrazu tak menej babatkovsky 🙂
@mirka285: tie stavy poznam.. to je z nedostatku slnka, aspon u mna 🙂

aalexis007
9. nov 2010

Dobre ranko - moj maly uz nechce byt na chrbatiku. Stale sa prehodi na brusko a uz pasie koniky od rana a to cely den. 🙂

mirka285
9. nov 2010

baby akurat pozeram spravy,zabili Valka toho znameho advokta,niekto ho zastrelil 😒

aalexis007
9. nov 2010

Aj v TT svieti slniecko 🙂 dufam ze takto ostane cely den, lebo vcera bolo teda otrasne pocasie. Nedalo sa ist vobec na prechadzku a dnes nam to dufam vyjde. 😉

maxara
9. nov 2010

@mirka285 😀 no to bola len otazka.. ci sa vobec da tak ist.. ale teraz som pozerala mapu a vidim ze Tinka byva vlastne priamo pri pobrezi 😀
No a potom ako som zahviezdila v Egypte v plavkach.. boli sme len v plavkach na mole a kedze o piatej odchadzala sluzba plaze lodkou, tak nam pobalili veci a zobrali do hotela.. a ja som ostala IBA v plavkach a mm mal k plavkam este plutvy, snorchel a okuliare.. a ked sme zbadali, ze plaz je nejaka cudne prazdna, tak sme z toho mola prisli a naozaj bola prazdna a z ineho hotela akurat odchadzala lodka, tak ze oni nas vezmu, ale nevyhodia nas na mole pri nasom hoteli, ale len niekde pri brehu toho kanala, ze skocime z lodky pri brehu a potom kusok prejdeme... akozeeee.. kym sme prisli na to, ze nas vezme ta lodka, tak sme s mm hladali nase veci, lehatka a vsetko na plazi a miestni obchodnici nam povedali o tej druhej lodi.. vsetci na mna hadzali chlipne pohlady, ze akoze tucna blondinka.. ja som na lodke potom sedela zakryta plutvami 😀 nejako som sa musela aj strepat z tej lode a potom som zase po areali hotela musela prebehnut len v plavkach pomedzi inych rekreantov.. takze plutvu vpredu vzadu, samozrejme plutva je asi jedna osmina mojej rite, cize som bola asi riadne smiesna.. a mm isiel este zhanat nase veci, mali sme tam aj kluce, tak som ho cakala v atriu pred iznami na sedacke, ked tam zrazu prisiel nejaky drbo, tiez na mna cumel, tak som si uuuuplne okato o5 predo mna dala tu plutvu az to bolo tak smiesne, ze aj on sa pousmial a zacal na mna trepat po francuzky, co som nemala sancu samozrejme.. 😝

lulu1983
9. nov 2010

@mirka285 hej, akurat to tiez citam :(

aalexis007
9. nov 2010

@maxara 🙂

maxara
9. nov 2010

@mirka285 ja neviem kto to je 😒

@lulu1983 no snad.. a mam aj zmiesane pocity, ze jej usko uz nikdy nebude usko nasho rysika ostrovidika (ona mala na uskach hore take chlpky, tak sme ju tak volali, ze rysik ostrovidik) ale uz bude navzdy prepichnute 😒 som blbana, ze?

maxara
9. nov 2010

@aalexis007 🙂 no nebolo mi vsetko jedno vtedy

lulu1983
9. nov 2010

@maxara : nie si.... my sme riska kvoli tym chlpkom volali vlkodlacik alebo wolverine 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre