Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
18. jan 2011

ja som sa tak snazil uspat malu az som z toho zaspala 😀 😅

kafoditka
18. jan 2011

@bambola jasneeee, chodili sme spolu na predporodny kurz na Antolsku 😉

kafoditka
18. jan 2011

@bambola a vy sa odkial poznate?? Dokonca Nina lezala na jednej izbe so zrzulkou po porode 🙂 svet je malicky 😉

bambola
18. jan 2011

@kafoditka a pozeram, ze aj @zrzulka 😀

bambola
18. jan 2011

@kafoditka no my sa pozname len z netu, ale z ineho fora 😉 a potom sme sa "stretli" aj na konovi 🙂

alllexa
18. jan 2011

Tak tie znamenia su teda dobra blbost, na tom "prerozdeleni" je jasne vidiet, ze to absolutne neplati - zmenia sa znamenia a zrazu ma akoze clovek iny charakter?🙂 Poznam x ludi, ktori maju to iste znamenie a su uplne odlisni, dokonca aj ti, co sa narodili v ten isty den. Charakter cloveka je ovplyvneny dedicnostou a vychovou, to je vsetko. To akoze moj syn by mal inu povahu, keby som si dala spravit tri tyzdne pred jeho narodenim cisarsky rez?🙂

bambola
18. jan 2011

keby ste videli to velke tuhe hovniskoooooo co prave mala zo seba vypudila 😅 😕 chudatko mojeeee, asi ju toto trapilo. tak vyzera, ze slivky pomohli 😉 no vyzera spokojnejsie 🙂

oacka
18. jan 2011

@bambola slivky sú úžasná vec! naša kakala tiež veľmi tuhé a po dvoch dňoch pitia vodičky z namočených sušených sliviek je to už v pohode.

mirka285
18. jan 2011

@oacka v ziadnom pripade ta od tej dovolenky neodhovaram,ja verim,ze si to uzijete...ja som povedala za seba,ze mne sa s Lindou nebude chciet ist ked je pre mna pohodlnejsie clapkat sa u nasich v bazene,bratranev je starsi o pol roka,takze pohodka a nemame tam ziadny beton a tam mala moze skusat chodit a budem ju oducat bez plienky pekne...sestra bola aj s takym malym a nema dobru skusenost,maly jej nevedel spat lebo tam hucali animacie do noci a ked sa konecne adaptoval tak uz isli domov..dosla viac utahana ako oddychnuta,ale samozrejme to zalezi ako mas narocne dieta a aj od povahy rodica...

oacka
18. jan 2011

@mirka285 to je jasné 😉

katty17
18. jan 2011

@mirka285 - miri ja sa uz tiez tesim ako sa bude sandra clapkat na dvore so sesternickami 🙂 nasi si ju aspon paradne uziju v lete 🙂

katty17
18. jan 2011

babule, co dnes varite? ja idem chytro urobit lazane a potom o jednej sup sup na nausnicky. som zvedava ako to bude prebiehat 🙂

mirka285
18. jan 2011

baby ja som uplna trubka,tak rano som isla do obchodu lebo chcem navarit vyvar,nakupila som zeleninu a nekupila som maso,akoze..... 😠
@kafoditka ja som citala na nete ze farba oci je definitivna az v 2 rokoch dietata...Linda ma momentalne nedefinovatelnu farbu....

bambola
18. jan 2011

@oacka ja som jej vcera slivkovu hippku primiesala do ryzovej kase 😉 a hovno sice tuhe ale aspon konecne vyslo, bedarisko 😠

mirka285
18. jan 2011

@katty17 a idu vam prepichnut ci nastrelit?

bambola
18. jan 2011

@katty17 ja nevariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 aj ked mama odisla na dva dni tak vecer bude oco frflat, ale co uz 😀

mirka285
18. jan 2011

@katty17 Kati mne to vyhovuje u nasich,lebo aj dedko s babkov sa s nimi pohraju a my tam budeme chodit so segrou,takze si aj navarime,no proste ja tam budem mat vacsi veget ako niekde na dovolenke,tak ja preto volim tuto moznost...

luludi
18. jan 2011

@bambola bambi, kolko prikrmov denne uz davas?

katty17
18. jan 2011

@mirka285 - miri nastrelit. na prepichnutie som nemala odvahu po tom co som to videla u pediny:(

mirka285
18. jan 2011

@katty17 tak to bude sup sup,Sandra si potom trosku poplace a hotovo...

katty17
18. jan 2011

tiez som sa chcela opytat na tie prirkrmy. tento tyzden som zacala s maskom na obed. kedy mozem zacat davat desiatu ovocnu? myslite ze uz aj mozem?

mirka285
18. jan 2011

@katty17 jasne ze mozes,ja davam uz davno...

katty17
18. jan 2011

@mirka285 - miri mali ste nejake male nausnicky? take dobky?

mirka285
18. jan 2011

@katty17 nastreluju sa iba dobky,vybrat si mozes akurat ci v zlatej alebo v striebornej farbe,alebo farbu a velkost ocka...a potom po 6 tyzdnoch uz mozes vymenit za ake chces...

karinnka
18. jan 2011

Dakujem za odpovede🙂My sa nechstame nikam na dovolenku k moru,akosi nam to nevyjde tento rok financne 😒 Ale idem k nasim na 2 tyzdne do Prahy tak aspon niekde si odychnem 😉
Tak VaM zavidim v dobrom,ze mate v rodinne domcek a mate kde vybehnut m nemame nikoho blizkeho,ktory ma dom tak musim travit volno v panelaku 😉

bambola
18. jan 2011

@luludi @katty17 teraz sa ju snazim budit tak skorej , no proste jej upravujem rezim tak ked sa mi podari tak jej dam doobeda nejake ovocie (dnes slivkova hippka- prvykrat dostala kupovane),
na obed, co je v rozmedzi od 12-15, ako sa podari 😉, zeleninku, v poslednom case len same zemiaky a mrkva, lebo brokolica a karfiol jej nerobia dobre a kuracinku este zhanam 😉 ale mam tu domacu morku tak tu asi dam a chcem dat aj ryzu.
no a vcera som jej dala prvykrat na pozdejsi olovrant (18h) ryzovu kasu s slivkovou hippkou a ta jej velmi smakovala 🙂

mne sa zdalo, ze by este co to popapala, ze dva prikrmy su jej malo tak za to som to rozsirila na tri. na jeden prikrm vela nespapa aj ked jej chuti, a preto radsej na viackrat.

neviem aj vase decka sa po chvilke jedenia zacnu nudit? moja zacne uz vymyslat co by, kde by. potom ju musim chvilku zabavat aby papala. ona niezeby nechcela ale sa nudi ked len papa 😕 😠

denisse
18. jan 2011

@bambola
aku ryzovu kasu si jej dala? ja davam len nemliecnu do odstriekaneho MM ... a slivkovu Hippku myslis vyzivku zo samych sliviek alebo aku? tiez sa bojim ze nebude kakat .. odkedy jej davam prikrmy, tak zacala kakat len raz za dva dni ...

miki060707
18. jan 2011

@bambola inak v takom čase aj malý pápá, doobeda ovocie,potom maso, zeleninka, a navečer kaša, okolo šiestej a to ešte vypije dve-tri 150mlieka....
ja som mu vyskušala dať do ovocie marina keks a chutilooo, 🙂
@karinnka ani mi sa nechystáme na dovolenku nikde..a dlho ani nepôjdeme, možno niejaký výlet do ZOO

bambola
18. jan 2011

@denisse ano deni aj ja nemliecnu do MM a slivkovu vyzivku, lebo cerstve nie su 😀 ale vraj ma rovnaky efekt aj hruskova 😉 no moja by sa aj chcela vykakat alepo zavedeni prikrmov sa vzdy pritom tak napucila a natrapila a potom taky maly stupel. a teraz vlastne od nedele rana nic a dnes riadne 😀 snazim sa kombinovat, ze aj ked jej dam nieco co zapeka alebo by mohlo tak jej dam nieco co prezenie 😀 jablko, slivky a tak 🙂

bambola
18. jan 2011

@miki060707 keksy a lepok chcem dat az po navsteve u pediny, co je 15.2. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre