Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
18. apr 2011

@maxara ahojte, tak konečne čitam, som tu pár hodin nebola, tak som dosť zmeškala a čitam tu o stretku, Peti, ak mm nebude na pn, tak určite by sme išli, normálne som sa potešila, xixi, určite na celý den a prespali by sme doma, mi nemáme problem spať aj inde, u kamarátky sme raz prespali na zemi v spacáku v kuchyne 🙂

no idem si vás prečítať....

maxara
18. apr 2011

@katarina7777 a ty jasne ze by si sla domov 😉 ty nie si z daleka 😀

bambola
18. apr 2011

@katka aj som na teba dnes myslela lebo som sla okolo podvecer 🙂 ale zajtra mame poslednu hodinu plavania (ano az teraz 😀 ) tak ked tak v stredu by sme my dve mohli 🙂 teda ak nepojdem s jednou damou a jednym fesakom na kafe 😉

katka55
18. apr 2011

@bambola ok, beriem na vedomie 😀 raz sa nam to hadam podari 😅 ozis, dnes sme minali autom tm pri statnej nemocnici 😉 dufam, ze som ho nebonzla 😕

vierkaha
18. apr 2011

Baby nebláznite, ja si myslím, že ste to len celé zle pochopili 😉
Peťa @maxara skrátka chce urobiť akciu a hodila do diskusie 2 termíny, aby vysondovala či by bol záujem alebo nie ( toť môj pohľad ) a ponúkla aj možnosť prespatia pre tie čo by boli z ďaleka, ale rozhodnutie je len a len na každom jednom osobne či pôjde alebo nie. Podľa mňa je úplne jedno kedy to bude, lebo vždy sa nájde niekto komu nebude vyhovovať termín alebo miesto atď....
A ešte k doprave existujú predsa aj IC a EC vlaky, ktorým cesta napr z KE do BA trvá 4 hoďky a cesta nimi stojí menej ako cesta autom, ale chápem, že takéto cestovanie môže niekom prísť nepohodlné 😅
Ja napr. 18.6. nemám nič dôležité a preto sa na stretko navtierkam 😉 a dokonca som prehovorila aj mm, aby išiel 😅 a ak bude niekto potrebovať tak môže u nás v poho prespať

monline
18. apr 2011

@katka55
@bambola však na to kafe sa môže aj katka pridať, nie? 😉

monline
18. apr 2011

@maxara @oacka som rada, že ste si to vydiskutovali 😉

katka55
18. apr 2011

@monline ahaaa, tak @bambola to chcela zatajit... sa boji, ze patrik bude ziarlit na danielka 😀

maxara
18. apr 2011

@vierkaha no prosim, dalsi chlap do partie.. takze babska jazda nebude vobec babska.. a detska.. ale aj chlapska.. 😀

@monline 😉

vierkaha
18. apr 2011

@maxara 😉

bambola
18. apr 2011

@katka55 nebonzla 😀
@monline ja som nikoho nechcela zatajit len som nevedela nakolko to ty chces zverejnit 😀

bambola
18. apr 2011

@bellablonde jaj som ti zabudla podakovat za link na nosic 🙂 tak dakujem 😀

macik27
18. apr 2011

ahojte tak my sme mali dnes krásny zvierací deň 🙂 najprv hodina hipoterapie malá bola úplne super toľkú radosť mi urobila až by som ju mohla do sveta rozdávať 🙂 a potom návšteva u sestry kde musela preskúmať havkovi pazúriky 😀 teraz konečne spinká a ja si môžem ísť požehliť 😒 ale už sa teším na zajtrajší deň

robika
18. apr 2011

Ahojte,

rozoberali ste tu nocne papanie, tak ja ani neuvazujem ani nesnivam o tom, ze by Filipko prespal celu noc... to je este velmi velmi daleko, ale uz som si zvykla... nemam velmi sancu to skusat s dudlikom, cajikom a podobne, lebo z flasky pit nevie, dudlik od zaciatku nema (nevie na co to je 😀 ), takze zatial papa kazde 3 hodinky (niekedy castejsie), ale tak hadam raz prespi celu noc

co sa tyka stretka, tak ja som sa velmi potesila, ze sme dostali taketo pozvanie od Peti, ved komu z nas by sa to chcelo zorganizovat u seba doma a kto by take nieco velke vobec zvladol, tak ja teda nie... ja chcem ist, mm som to povedala, ze velmi si prajem ist na to stretnutie a suhlasil, je sice typ, co akekolvek akcie velmi nema rad (asi bude dost ticho 🙂 ), mame to dost daleko a ja mam narodky 16.6., takze mam zopar minusov, ale ani tie ma nezastavia, aby sme neprisli, ved ten jeden krat to mm nezabije a moze to pre mna urobit, jednoducho chcem velmi ist a pojdem...

macik27
18. apr 2011

ešte priložím foto 🙂

robika
18. apr 2011

@macik27 krasne fotky... tu hipoterapiu ste isli iba tak vyskusat?

monline
18. apr 2011

@maxara @oacka
s tým stretkom sa to vzalo za zlý koniec, obe ste písali podráždene, pritom ako vás poznám, ani jedna ste to nemysleli tak, ako to vyznelo...
chápem Peťu, že je sklamaná, ak niečo vymyslí, ponúkne priestor, ponúkne ubytko, má snahu zotrvať v riešení stretka až do konca- a postupne jej vypadávajú baby, na ktoré sa tešila, že ich spozná..Peťa je extrovert ako vyšitý, má rada spoločnosť, dobre sa cíti medzi koníkárkami, aklimatizuje sa rýchlo medzi neznámymi, má spoločenského manžela ...preto možno reagovala podráždene na reakciu, "či sa to oplatí" ísť iba na stretko...
a chápem aj oacku, že proste diaľka nepustí, že niektorí k niekomu cudziemu do súkromia nepôjdu a riešiť finančne cestu aj ubytko a trafiť aj termín, môže byť veľmi veľmi náročné..najmä ak muž nechce ísť
Tie vaše komentáre boli plné napätia, ale verím, že nad týmto nedorozumením mávnete rukou ...

macik27
18. apr 2011

@robika no len tak nie 😒 my cvičíme vojtovku od tretieho mesiaca a chcem sa toho čo najskôr zbaviť 😖 tak mi rehabilitačná naznačila že toto by mohlo pomôcť tak skúsime 🙂

oacka
18. apr 2011

@monline ja som to v napätí ani zlostne vôbec nepísala, a reakcie ma proste zaskočili... ☹ veďd som napísala,že sa mi to vidí ako jediná reálna možnosť,ako sa stretnúť, aj že možno sa zadarí mm,že bbude mať nejakú služobku a že by sme vám došli pozrieť.... ale to je jedno, už sme to okomentovali dosť. 🙂 a naozaj to nie je iba o tom "nechcení"... budem rada,ak sa tam podarí prísť čo najväčšiemu počtu od Trnavy na východ 😉

monline
18. apr 2011

@oacka rozumiem...držím palce..ak muž chodí na služobky, možno sa podarí práve v tom termíne..a ak v inom, daj vedieť, možno sa podarí zorganizovať západniarsko-východniarske stretko aj narýchlo ..a ak nie teraz, možno na jeseň, či niekedy..podstatné je, že sme v kontakte online, stretká sú bonus 🙂

robika
18. apr 2011

@macik27 a preco musite cvicit vojtovku tak dlho? urcite to bol pre malu velky zazitok...

oacka
18. apr 2011

@macik27 to muselo byť perfektné!
@monline Moni,asi pred hodinou som napísala adminovi,nech ma zrušia.... ja také slovné výmeny nedobre znášam, 🙂 normálne som mala nejakú črevnú triašku asi dve hodiny, ešte by som zas dačo blbo napísala a ďalšie nedorozumenie už zažiť nechcem...
kočky, majte sa suprovo, nech sa deťúrencom stále výborne darí! 😵 veď na FB uvidím fotečky.

macik27
18. apr 2011

@robika malinká má hypertonický syndróm a neurológ pri poslednej kontrole povedal že už je to lepšie len má ešte také stuhnuté nožičky a oblubuje prevažne jednu stranu čo som si aj všimla pri plazení že používa častejšie pravú nožičku ...ale dnes na konci cvičenia bola ako z plastelíny 😀 úplne uvolnená a pomaly by sa sama na toho koníka vyštverala a krásne sa dávala na kolienka a potom doma sa za mnou priplazila až do kuchyne 🙂 no ja som z toho ešte teraz rozčarovaná 😀

robika
18. apr 2011

baby tie co kojite v noci, ako to riesite s detmi, ked este nespite, ked zaspia prekladate ich do ich postielok? Lebo Filipka po kupani kojim a tak zaspi a nechavam ho spat v nasej posteli, celeho ho oblozim paplonmi, poduskami a na jednej strane ma aj zabranu, ale bojim sa ze ked zacne stvornozkovat, ze by mohol cez to prejst a spadnut, sice v noci sa budi iba na papanie a aj to iba place, ale co ked...
snazila som sa ho davat do postielky, ked zaspi, lenze zvycajne sa mi ho podari prebudit...

monline
18. apr 2011

@oacka oacka nerob unáhlené závery..patríš sem k nám, tak nevymýšľaj......že ste si neporozumeli v niečom neznačí, že to treba takto riešiť.. 😖

robika
18. apr 2011

@macik27 tak to je super, ze po jednom raze a uz vidis pokroky, co som citala o hypoterapii, tak urcite na skodu to byt nemoze a kontakt so zvieratkami je velmi dobry, ci uz z potreby, alebo iba tak pre radost...

katka55
18. apr 2011

@robika patrik tiez zaspava pri kojeni, ale uz asi 2 tyzdne ho po zaspani prekladam do postielky, pretoze stvornozkuje ako blazon aj zo sna. a ked sa v noci zobudi na papanie, prelozim ho k nam do postele a do rana uz spi medzi nami a ja len dviham tricko 😀

monline
18. apr 2011

@robika ja tiež kojím a malý zaspí zvyčajne v strede medzi nami..ak spí tuho, prekladám ho do postieľky, zvyčajne okolo 23-24hod, resp. ked idem spať..niekedy sa preberie, niekedy spí dalej..ja mám ale z jeho postieľky daný dole jeden bok a je prisunutá k našej posteli, takže malý v noci prelezie k nám..spravila som to, ked mi zle spával, veľa sa kojil a mňa veľmi bolel chrbát, pretože pri nom sa veľmi zle spí, veľakrát som nevedela dve hodiny zaspať a ked si idem ľahúť o polnoci a som o druhej ešte hore, potom už aj malý sa zobudí na kojenie a niekedy sa prebral celkom a hodinu bol hore a ráno funguje od pol siedmej- tak som bola úúúplne hotová ..ak ho preložím, aj tá hodinka, čo tam pospí, mi veľmi pomôže

robika
18. apr 2011

@katka55 budem ho musiet prekladat, kym nie sme v posteli a hadam pridem na nejaku super techniku, len on vzdy zaspi tak na boku, ze ho neviem poriadne chytit a vtedy ho zobudim a mozem pokracovat v uspavani, inak ked sme uz v posteli s nim, tiez iba tricko zdviham a obcas zistim, ze ho mam zdvihnute stale 🙂

robika
18. apr 2011

@monline ten bok na postielke by bol fajn, len taku postielku nemame ☹ , mne sa nastastie nestava ze by sa v noci prebral uplne, vlastne skoro vobec, iba mrnci, dam cicik a buva dalej a tie polohy v akych spavam...no nebudem hovorit, nastastie byvam tak velmi unavena, ze ja len postel zbadam a uz spim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre