Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. máj 2011

@jeiny jaj neskoro som pozrela, musela som utekat za Ninou.. v Pluse maju hore dva butiky, jeden taky drahsi a pre starsie skor, ale maju tam par modelov velmi peknych aj pre mlade baby, ale iba par. To je na druhom uplne vzadu v rohu, tesne pred nim je este jeden, tam maju celkovo malo veci a potom je tam svadobny salon tusim na prvom pri vytahu, tam aj poziciavaju ale aj vypredavaju take uplne slavnostne, no a na prizemi je taky obchod, zvonku to vyzera ako pansky s oblekmi, ale vnutri maju aj damske, rozne, aj kratke aj dlhe.. v Mole neviem ci nieco je, ale urcite ano

maxara
9. máj 2011

@katarina7777 akoze daa, ale s vypatim vsetkych sil a sama doma.. urcite nie s deckom na krku zavesenym a nenavarenym jedlom.. ale ak mam aj varit, tak som rada, ked dam spodok.. teda ja zachodom zacinam, takze vratane prislusenstva

maxara
9. máj 2011

a este ked mas psov a vbehnu dnu 😠 ked prsiiiii

adelaine
9. máj 2011

baby, ja ked som sama s riskom doma, ja nevarim, lebo nemam spojenu kuchynu s obyvkou
takze nevidim, co maly vymysla...a teraz co zacal lozit a stavat sa, nie je sanca spustit ho z oci...
ked ho mam pri sebe v kuchyni,vydrzi pri mne len chvilku, potom uz vymysla, stale na seba volaco taha ( minule sa nadrapoval s balikom 4 mineralok a fucal pri
tom ako lokomotiva 😀 😀 ) takze tak....
a tiez sa radim k tym, co maju rady vsetko tip top, avsak aj ja casom ustupujem
z narokov, nutene, lebo to by som naozaj nic ine nerobila....varim po veceroch, uz aby mal den 36 hodin, potom to bude ok 😉

adelaine
9. máj 2011

@tatianka.g aj ja uz som davala hrasok, ja momentalne davam cerstvy, ten mu chuti 😉

maxara
9. máj 2011

@adelaine 😀 zlatyyy ja mam Ninu so sebou, povyberam jej nejake hrnce, co moze mat, s ktorymi sa jej nic nestane, vsade nastrazim nejaku kuchynsku pomocku, varechu naberacku, silikonovu pinzetu na maso, to ma najradsej.. a sedi na zemi a vsade "nieco nahodne objavi", takze to mam aspon na hodinku 😉 a upratanie po nej je minutka, cize.. akurat obcas zadrbe zem nejakym odgrcnutim alebo slinami, ale zem umyvam len v pritomnosti niekoho domam alebo pocas spanku

maxara
9. máj 2011

@adelaine inak mati diky za tu cviklu, som jej uvarila a lizala sa za usami 😵

miki060707
9. máj 2011

@maxara jeeej, cviklu, to ma ani nenapadlo,....s čim si jej robila, s ryžou?

adelaine
9. máj 2011

@maxara Peti, u nas nic dlho nevydrzi, nieco ho sice zaujme, to musi okamzite mat ( ak nie, tak reeev ), ale
vydrzi mu zaujem max. minutu, potom fici duracel dalej....
a risi si pcha vsetko vsetko do ust, preto ja ho do kuchyne velmi nepustam, ale dala som mu taku
cistu plochu varechu, aby sa s nou hral...a myslis, ze ho to bavilo? neeee 😝
ostatne veci ako naberacky atd atd. sa mu bojim dat, ze si vypichne oko, lebo najlepsia zabava je ako som spominala
narvat si to do ust, trieskat s tym hlava nehlava a potom to zahodit co najdalej 😀

adelaine
9. máj 2011

@maxara to je super ze chutila, je sice z toho vela neporiadku, lebo to farbi ako slak, ale
je to vdacna a chutna zelenina pre deti, teda ocividne 😉
@miki060707 u nas s maskom, mrkvou a s cestovinou

adelaine
9. máj 2011

...dnes tu trpim asi samomluvou, 😀 ale este ma napadlo, davali ste uz aj vanilkove prichute jogurtov?

maxara
9. máj 2011

@miki060707 @adelaine ja som dala cviklu, mrkvu, kusocek petrzlenu, masko, zemiak

maxara
9. máj 2011

@adelaine ja sa jej to nebojim dat do ruk.. mam taky tenky lahky hrniec, ani neviem od koho je, ale takmer vobec ho nepouzivam a ten jej davam nech si bucha varechou.. koncertuje.. potom jej do neho hodim tri styri balicky papierovych vreckoviec a miesa.. a potom si obzera tie vreckovky a tak

katty17
9. máj 2011

ahojte babulky.
@maxara - sandra tiez zboznuje varechu, hrniec a vsetko mozne co jej v tom moze buchotat 🙂 varechu si najskor okusava a potom tom robi vsetko mozne. teraz jej ta varecha na zubky robi dobre, lebo jej idu styri horne zubky naraz 🙂
@adelaine - ja ked doma varim alebo upratujem, umyvam dlazku, vysavam tak malu mam v stolicke a pozorne sleduje co vsetko robim 🙂 zboznuje ked vysavam a umyvam dlazku. velmi sa jej paci mop. to ked som jej dala do ruky tak sa neskutocne smiala. z obycajnej mopovej tyce 🙂
Baby vonku je tak krasne. pred chvilou sme sa vratili z prechadzky. boli sme s risiho maminou na nakupoch vo Wenice. Nakupili sme toho celkom dost. Krasne teplakove supravy mali. oranzovu som tam nemohla nechat 🙂 cize uz ma jednu supravicku teplakov na chladnejsie letne dni a jesen . pokupila som bodynka tielkove po eure... rozne tricka, kratasky...
Chlapcenske tricka, rifle atd. atd. mali vazne krasne. dokonca sa mi pacili viac ako dievcenske. 🙂

tatianka.g
9. máj 2011

@maxi teraz maju parny hrniec v lidli, kde si kupovala ten svoj?

maxara
9. máj 2011

@tatianka.g moj som dostala v takej suprave, ale tie co som kupovala mame a Mirke, som kupovala v Makro domace potreby. Ale myslim si, ze naparovaci hrniec je uuuuplne jedno, aky si kupis, lebo sa tam vari len voda, takze v pohode aj taky tenky staci 😉

mirka285
9. máj 2011

tak dnes bolo svetovo vonku,ja som bola v sandalkoch 🙂 Linda sa vonku tvarila,ze uz chodi a celkom jej to ide,ale jasne ze preje maximalne dva metre zatial 🙂 ale je strasne podarena...

miki060707
9. máj 2011

@adelaine no ja som už dala, a ten mu chuti najviac, ked mu dam bielu nesl. activiu, stači jedna, ked vanilkovú, tak začne kričať, dám druhu a potom je už dobre 🙂
no zajtra skusim tu cviklu, to ma fakt nenapadlo, mame ešte jednu v pivnici......už vydim ten náklad v plienke červený, xixi

mirka285
9. máj 2011

@adelaine Mati ja davam vselijake okrem cokoladovych zatial....uz sme mali jahodu,vanilku,marhulu,jablko,broskynu,ceresnu a v pohode..

zrzulka
9. máj 2011

@adelaine Presne si to vystihla kiez by mal den 36 hodin. Nas pato tiez v kuchyni dlho nevydrzi, sice ho uplacam chrumkami ked varim ale inak v stolicke ani za svet a ked ho necham volne sa pohybovat tak to mi vyramuje vsetky skrinky a sufle ktore nie su zabezpecene. osupe cibulu, cesnak. zaujimave teraz s detiskami ked objavuju svet. Minule ked som varila som ho dala na chrbat do manduci, inak by som asi nedovarila. ja som z narokov na tip top domacnost zacala upustat az pri druhom dietati. pri jednom sa este ako tak da udrzat ale pri dvoch hurikanoch to zacinam vzdavat.Aj ked sa mi tazko pozera na cmuhy na zrkadle ci zasvinene balkonove dvere. Vacsinou to musim utriet aj ked viem ze do vecera to bude vyzerat opat tak akoby som mesiac neupratovala 😝

denisse
9. máj 2011

ahojte baby ...

@mirka285 dakujem za tipy na druzickovske saty, zatial prestavam hladat, lebo asi si nevesta sama vyberie nakoniec 😉

ja som dnes mala nelu doma, ale uz nemala teplotu, tak sme boli doobeda znova na farmarksych trhoch pokupit fajnoty a poobede po reklamovanu citacku kariet ... ktoru sa mi stale nepodarilo rozchodit, tak cakam na mm ...

inak som predvcerom dala barunke odkusnut z cerstvej jahody a vyhadzala sa na chrbate 😒

ani som vas nestihla celkom precitat, len som zahliadla, ze uz vyberate darceky na prve narodeniny, tak to ja vobec neviem, hraciek mame milion, o chvilu nas vyzenu z bytu ... nele sme kupovali k prvym narodeninam trojkolku s vodiacou tycou, ale mame ju odlozenu, takze bare naozaj neviem ... mam len taku malu geomag hracku pre nu uz kupenu (http://www.stavebnice.cz/index.php?action=detai... a upeciem peknu tortu a hotovo 🙂

denisse
9. máj 2011

@tatianka.g
parny hrniec v lidli myslis ten varic ryze?

cigaretka5
9. máj 2011

@maxara aj by som prisla,tak nakoniec u vasd na zahrade ci?

denisse
9. máj 2011

@tatianka.g
uz vidim, v ceskom lidli som to nevidela ale v slovenskom vidim 🙂

tatianka.g
9. máj 2011

@denisse myslis ze bude dobry?

maxara
9. máj 2011

@cigaretka5 ano, nakoniec tam, ved kukni si temu megastretko

bellablonde
9. máj 2011

ahojte, zijete?
vidim, ze tak trochen debatite o upratovani...
ja prakticky nonstop nieco zbieram, upratujem, zametam, utieram... dokladny poriadok robim, ked je minimalne jedno dieta vonku. Voci cmuham na okne a mastnym tapkam na zrkadle som imunna - stokrat prejdem okolo a ignorujem ich 😀 ale stoprvy krat ma to naserie a vsetko poumyvam

hokej som zmeskala, lebo som si myslela, ze bude vecer 😕

@mirka285 heh ake frajerky, chodia si von na peso 😀 😎

katarina7777
9. máj 2011

konecne leo spi, dneska mi spal od 6 tej rana len hodinu a stvrt co ho chudaka zuby trapia, nervny bol riadne... a to som tu mala novu upratovacku ktorej som vysvetlovala co a ako.... na nervyyyyy 😠 idem este pozehlit, lebo zajtra poobede ideme do grada zaniest nejake veci maleho na apartman co tam maju svokrovci aby sme zaciatkom juna mohli ist k moru...
a ako darcek navyse sa kompletne 5 krat dokadil chlapisko moj 😅

@maxara ked som doma tak si psy nedovolia ist dovnutra ale ked je len mm tak najdem packy 😠

baby co davate jogurty s prichutou... potom vam neodmietaju biele jogurty? lebo leo biele zboznuje, kupujem mu ich bio tak sa bojim ze ked okostuje sladke biele mi uz nebude chciet 😒

katarina7777
9. máj 2011

@bellablonde tak ja som niekedy v koncoch pri jednom dietati, pri dvoch takych malych ako mas ty si to neviem ani predstavit.... a to som donedavna hned chcela dalsie babo ale to este leo nestvornoskoval a nestaval sa 😝 😀 😝

noemarta
9. máj 2011

ahojte babenky,
noooo k upratovaniu sa vobec nevyjadrujem, lebo moj mm tvrdi, ze moja velka kamoska je momentalne mop 😀 😀 ale furt chce aby som sa jej venovala, lebo v kuse len upratujem.... 😖
A Nela je presne ako Sandra Katkina, zboznuje ked vysavam a umyvam dlazky, jedine coho sa boji je feeen...
Dnes bolo ozaj krasne, boli sme vonku do 19,00, malej som dala jest okupala a do troch minut spala. 😉
Jeej @mirka285 to faaakt, to Lindusa je uz taka sikovnicka, napreduje za Filipkom Kafkovim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre