Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
19. nov 2009

tak ryby to mi nechutili vobec nikdy, ja ryby nejem... to by som bola fakt prekvapena keby som na ne dostala neoddolatelnu chut. este ako tak natlacim do seba tresku v majoneze a obcas si dam pstruha na masle ale to je tak vsetko

luminkasp
19. nov 2009

juj, tak u nas su ryby aspon dvakrat tyzdenne a teraz budu asi viac 😎

luminkasp
19. nov 2009

mojalili, inak prsia tie aj mne dobre narastli 😉

zrzulka
19. nov 2009

Lumi ryby su zdrave 🙂)))))Ked ti chutia, aj ja by som bola rada keby som ich dokazala jest ale nedokazem....
A co som ja od macochy ze prsia nerastu?🙂)))))

luminkasp
19. nov 2009

zrzulka, neboj, este budu, ja uz som nemala skoro nic, nasa mala sa prestala dozadovat prsnika len pred mesiacom 😎 , teraz mam aspon zas pocit, ze uz tam nieco opat mam 😎

zrzulka
19. nov 2009

Este som sa chcela opytat ci aj vam tak strasne vadia pachy?????. kedy to prestane?????? ja som sa v noci zobudila na to ze v byte citim vonu chleba... (manzel vecer zapol pekarnicku). Neskutocne mi to vadilo. cistiace prostriedky tiez nemozem. Riady do myycky nakladam tak ze musim zadrzat dych.... uz by to mohlo skoncit.... ufff len sa tu stazujem ... idem radsej jest...

luminkasp
19. nov 2009

zrzulka, ja som tak pri tere neznasala vsetky pachy, no teraz mi vobec nic nevadi, ale byva mi zle 😝

luminkasp
19. nov 2009

zabudla som, preslo ma to po prvom trimestri 😉

zrzulka
19. nov 2009

Lumi vdaka za povzbudenie si zlata aj gynekolog povedal ze prsna zlaza narastie tak som zvedava... Ja som po porode strasne schudla a doteraz nenabrala na hmotnosti. vazim 43kg co je pri mojej vyske 161 cm strasne malo. Myslim ze to bude mat suvis prave s mojou nizkou hmotnostou. Ako moja znama poznamenala ze idealnu hmotnost budem mat na konci tehotenstva.... to je fakt.... 😒

luminkasp
19. nov 2009

zrzulka, u mna to asi az take tragicke nie je, ale pri 172 mam 53kg, tak hlavu hore 😎

zrzulka
19. nov 2009

Tak som zvedava na konci 1 trimestra co sa zmeni. Ja si to uz vobec nepamatm ako bolo pri malej.... ale to som chodila do roboty tak som nemala cas mysliet na taketo veci. Pri malej si pamatam ze mi strasne vadil tekuty ariel. cele tehotenstvo som ho nemohla pouzivat.....Uplne som na to zabudla a kupila som ho teraz ked sa nam minul praci prasok tak som zvedava......

luminkasp
19. nov 2009

teraz ti mozno nebude vobec vadit, mne vadi cokolada

zrzulka
19. nov 2009

akoze ju nemozes jest alebo len citit jej pach? tak bez cokolady by som nevydrzala. jedina moja nerest🙂)))) teda ak neratam net....

luminkasp
19. nov 2009

nemozem ju ani vidiet, jest tym duplom 😉

luminkasp
19. nov 2009

uz sa tesim ako si zas nakupim sparglu, cviklu a soju 😵

luminkasp
19. nov 2009

zrzulka, mate velmi pekne fotky

zrzulka
19. nov 2009

Cviklu aj ja mozem mnam mnam si mi narobila chute riadne.... soju nejem a sparglu ako pripravujes??? to som este neskusala nikdy robit....

dakujem za pochvalu, musim pridat nejake nove asi az z narodenin, nechce sa mi zmensovat fotky radsej vsetko hadzem na FB....
Pozrela som si aj ja tvoje fotocky mas uzasnu dcerku. Strasne je zlatucka.... krasne jemnucke dievcatko po maminke🙂

ericica
19. nov 2009

no tak tean alkohol ani mne nechuti pritom sa pametam ze ked som bola s malou tehu tak som si niekedy pri oslavach dala ale teraz mi vobec nechuti uz len pri pomysleni nan ma napne,kavu uz vobec nemozem uz vyse tyzdna pijem ovocny caj a pachy juj to mi ani nehovorte len co otvorim chladnicku uz aj utekam 😝 ja tam este vzdy citim zabijacku hoci uz je vsetko v mraznicke 😀
a cokolada este chvalabou ze tu mozem kedze s nou dennodenne robim 😀 a teraz mam hroznu chut na bielu studentsku pecat...mnam ale sa mi nechce do obchodu 😅

miki060707
19. nov 2009

ahojte, tak aj mi sme boli dnes u lekárky, ale mala mala taký jednodnový virus, dnes je zatial ok, a aj doktorka vravela, že aké to je dobré, že malá ešte nemala žiadne antibiotiká, ani si neviem predstaviť, že ked dieťa neužíva antibiotiká, ako to dobre robí na jej organizmus.....tak som rada, ale ked sa musia nasadiť, tak sa musia, nás to naštastie obišlo...
no ja mam také chute, koko, kokos v čokolade 🙂 🙂 opečené zemiaky....sranda
ja si myslím, že by deci alkoholu nemalo vôbec uškodiť, dokonca sesterke lekár vravel, nech si dopraje raz za čas červené vino, ale neriskovala by som, alebo len hlt
Boože, teraz sa mi pripomenula jedna situácia, bola som raz v bare a jedna dáma sedela za barovým pultom, a popíjala velké pivo a niejaký poldecák, fu, a ked vstala tak kukam, bruško ako balon a za mesiac porodila...tak to bola sila.....

stanka33
19. nov 2009

ahojte..sa tu bavite o chutiach...mne momentalne nechuti nic okrem sladkeho to mozem vzdy...ked som hladna mi je zle ked sa najem mi je zle..cely den sa to strieda ako na hupacke chvilu mi je dobre potom strsna nevolnost
a co sa tyka pachov, dnes sme boli s kamoskami a deckami pri auparku na ihrisku a ja som znicoho nic zacala citit smazene ryby baby tak ma naplo.....co sa tyka alkoholu ja radsej neriskujem aj ked ma stve ze si uz treti rok po sebe nebudem moc dat medovinku na vianocnych trhoch...min.rok som kojila predtym som bola tehu..

mojalili
19. nov 2009

No teeeeda, vy mate chute🙂)) JA ryby nemozem ani citit...avadia mi tiez niektore jedla ci pachy...a hlavne rano ked sa nenajem, tak mi pride v aute po par minutach tak strasne zle...neda sa to lahko zvladnut,jedine dat do seba trochu jedla....ked pocitujem hlad, vtedy mi je najviac zle...
MIki, to je dobre, ze to malej tak rychlo preslo....my sme tiez boli u lekara, moja LILI tak kecala, ze ju musel uz lekar umlcat, aby ju mohol popocuvat 😀

zrzulka
19. nov 2009

Stani medovinky a vianocneho puncu je aj mne luto. my sme mali tento rok s muzom vsakovake plany🙂))) tesili sme sa ze konecne po troch rokoch pojdeme na lyzovacku, ked zacnem o letnej dovolenke tak muz sa usmieva.... ale nevadi.... ja som rada ze budeme mat babetko. muz tiez tak neriesime... este si uzijeme lyzovaciek aj dovoleniek.... hlavne nech je babetko zdravucke🙂

terina25
19. nov 2009

Ahojte baby.

čítam,že rozoberáte chute. Tak ja ich mám skoro rovnaké ako pri našej 1.bambulke.Sladké sa mi hnusí 😔 Ale zase pri malej som doslova hltala tuniaka v parad.omáčke a teraz ma z neho napína.Vone zatiaľ znášam v pohode.V celku je to u mňa normálne,ako keby som ani nebola tehu.Len ten strašný hlad čo ma chytá - no hrúúúúúúúúúúúúúza. 😖

terina25
19. nov 2009

ináč baby,nikto sa tu nechystá urobiť tabuľku??či už ste urobili??nečítala som spätne...

stanka33
19. nov 2009

zrzulka aj my sme mali naplanovanu dovolenku,aj lyzovat sme chceli aj s malym, tento rok nam to nevyslo sme v auguste chytili nejaku virozu a malemu isli zubky tak sme sa nedostali..aj ja si hovorim ze este vselikde pojdeme, hlavne nech to vsetko teraz dobre dopadne..a s dvomi detmi bude aspon vacsia sranda..nie????

terina25
19. nov 2009

tak to s tou dovčou poznám.Aj my sme sa chystala bud.rok.No čo už, pojdeme dúfam o 2 roky .Dúfam,že už tretie bábo nebude 😀

stanka33
19. nov 2009

🙂 asi si budeme musiet pozerat aspon katalogy 🙂

stanka33
19. nov 2009

kam by ste isli keby sa dalo?????ja urcite na nejaky grecky ostrov...

terina25
19. nov 2009

no,ja už radšej nekukám ani katalógy,lebo začnem revať 😢 teraz totižto furt len revem,stačí mi málo ☹ A kde by som šla?tak to netuším.páčilo sa mi turecko,Madeira...Ale neviem,či by to bolo vhodné pre dieťa.no niečo by sa určite našlo.A chcela som si splniť aj moj veľký sen PARÍŽ.

stanka33
19. nov 2009

ja by som si vedela predstavit aj ine miesta ale grecko je pre deti celkom vhodne...ja teraz neplacem ale pri prvom tehu som strasne...mozno ma to este chyti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre