Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
21. mar 2010

hej baby a vy co robite? ved vonku uz je pekne zatiahnute... ja si tu sedim a cakam na vas a vy nikde... prebohaaa, ved ja som konecne na koni a tu ticho. Podte sem, uz aj !!!!

tutifruti
21. mar 2010

No my sme sa boli trocha prejsť, aj ked nie je pekne, ale celá nedela doma s dvoma detmi, to skončím pri hrnčiarskom kruhu v Sučanoch /psychiatria/.... 😅
Zastavili sme sa pri mamine, bola tam aj sestrina dcéra Magdalénka.... Baby sa trocha pohrali... No a naša Dorotka dala ďalšiu hlášku..../sme si s maminou skoro cvrkli/.... Hovorila Alžbetke a Magdalene: ...baby vy ste krásne, ale múdre ste iba trošičku..... 😀 😀 😀

miki060707
21. mar 2010

ahojte, aj u nás poprchá, a teraz mala zaspala, tak som došla na nett pozrieť, no ja mam už všeetky veci, jak keby som išla zajtra rodiť, pár požičaných, veľa svojich, dnes dokonca aj postielka dorazila, hniezdo, no ešte zabehnuť do lekárne po vložky, vodu na pupok, gázy, masť na ritku a ešte plienky dokupiíť, ten najmenší balik som si kupila, aj dudel, no mne šiši, xi, mi by sme aj postielku rozložili,len vidim Soňu ako tam bude spávať, ale šak možno by to aj nevadilo, len chceme trošku prerábať, tak by zavadzala...

tutifruti
21. mar 2010

Maxi: tabuľka je krásne modro ružová... 😀

maxara
21. mar 2010

tuti... tak ja to na psychiatriu tiez nemam daleko 🙂 tu v PK byvam asi 1 km odtial
miki, ja si tiez myslim, ze by to nevadilo, keby spala v postielke 🙂 ved srandicky...

maxara
21. mar 2010

tuti ooo dakujem, dufam, ze si si pridala ten fotoblog medzi oblubene.. ja urcite, ked mi zase klesne IQ ako vcera, tak to budem potrebovat 😉 😀

tatianka.g
21. mar 2010

zdravim po dlllllhej dobe, maxara tabulka je super
miki odkial si objednavala posielku?
ja si stale neviem rady s kocikom ☹

tutifruti
21. mar 2010

😀 😀 😀 😀
...Ale ja som citala, ze v tehu môžu byť problémy s pamatou.... 😉
Ja som napríklad zabudal PIN od svojej a mm karty.... Trapas riadny, som bola v TB, že som zabudla svoj PIN a pani zlatá za prepážkou: No asi ste ho často nepoužívala... A ja že: včera som s ňou platila.... No proste som ich zabudla.... 😅
Tak mi nanovo posielali PIN aj z mm banky aj z mojej.... 😀

maxara
21. mar 2010

tuti - keby len s pamatou... mna tehudemencia opantava od zaciatku 😀 som uz obcas aj zufala... ja som v mojich kruhoch povestna suprovou pamatou a gramatikou... 😅 a teraz si neviem niekedy ani nijako vybavit, ake i/y ide do nejakeho slova.. no a mm mi minule zapotil, ze tusim sa ti uz pamat vracia, uz som sa zlakol, ze si budem musiet kupit diar... 😖 fakt. Teraz mam hlavne problem, ze si niekedy neviem spomenut na slovo, co chcem prave povedat a este sa aj zakoktavam.
Inak som si prave spomenula ja tehla, ze som vam chcela napisat velmi funny novinku z dneska rana a este to, ze mam uz prve strie 😖
A ta funny vec je, ze mi o 8:36 volal kolega, ze Chorvati, co sme mali od piatku na ubytke, nam totalne zdemolovali ubytku, ze obrazy vyhadzane von z okien, dolamane vsetky kvety na chodbach, taky smetiak oproti vytahom je zlomeny, praskovy hasiaci vyprazdneny na chodbe a v jednej izbe, ze to tam vyzera ako po vybuchu a bohvie, ako vyzera nabytok na izbach... a pod.. a co on ma robit, on na to serie a ide domov do KE na ICecko a nemieni sa s nimi ani stretnut... 🙂 no tak sme sa zhodli, ze to je vandalizmus a ze tam pojdem, ked sa nahodou nedovolame veducemu, a koolega nech zavola policajtov... no podla tohto popisu som si fakt myslela, ze v pondelok ani nebudem mat kde sediet... dovolala som sa veducemu, ze co si o tom mysli a povedal, ze treba to nafotit, spisat skody a upozornit typkov, ze ee, domov sa nejde, kym to nevyrovnaju... no chcem vidiet, ako zabranim odist 48mim chlapom, po asi poriadnej opici... 🙂 no pred tym ako som sa odhodlala ist do tej roboty, som zavolala pre istotu chyznej a recepcnej a pointa? prasok s hasiaceho povysavali, izby su v poriadku, akurat trosku viac usubrane ako po inych hostoch (vela omrviniek a bordel, nieco obliate...) a obrazy su na miestach, von vyhadzali iba zadne strany obrazov, tie tenucke dosticky.. skratka brutalna zurka, ale nakoniec este celkom dobre.. tak som volala kolegovi, nech rozhodne policajtov nevola preboha, ved co si o nas pomyslia.. aj veduci ho uzemnil.. kristepane, takto zvelicovat... ale bolo mi z toho do smiechu od zaciatku, vobec ma to nejako nerozhodilo... aj kebyze je to ako podla toho prveho popisu... uz som raz nahanala hosta aj na psychiatrii, co sa chcel u nas zabit, rozbil umyvadlo a podrezal si s nim tepnu na nohe, ale len narezal...no mal smolu, nasli sme ho vcas 😒

kafoditka
21. mar 2010

baby ja neviem najst tu tabulku a som na nu zvedava, ked ju tak chvalite... ktora ma potesi posle mi link aby som tiez vyniesla Maxarku do nebies?? 😉

tutifruti
21. mar 2010

Maxi: No ako povedal moj manzel ked som sa stažovala: "Zlatko kým trafíš domov "... 😅

No a strie? Treba si zvyknúť, že tu sú a už tu už navždy budú.... 😒

maxara
21. mar 2010

Ahoj Kaficko, ak ide o moju pochvalu, tak tu je liiink 😀 😀 😀 potesim ta ja
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

maxara
21. mar 2010

tuti, nemam zo strii tazku hlavu, kedze normalne som obezna aj bez tehu, a strie mam hadam od 15tich.. ja len som chcela podotknut, ze uz su tu... takze aj bruuuskoooo rastieee 😀 😵

tutifruti
21. mar 2010

...No ja ked som si našla prvé, tak som šla akurát na kozmetiku /to sa este písal rok 2004 😅 / a hodinu a pol som tam plakala..... 😅
No a moja kozmeticka mi minule hovorí: Si pamatám ako ste tu plakali, ked ste si nasla strie.... 😝

kafoditka
21. mar 2010

naľeeeeee- po kysucky 😀 😀 sikovnica nasa maxinka 😵 😵

kedy hodis foto izbicky? vies, ze som zvedava 😉

maxara
21. mar 2010

tuti - no ja som stastna, ze toto beriem tak ako beriem 😉 tieto veci ma fakt netrapia... ale kebyze som krasna a stihla, ze by sa po mne v plavkach na kupku obzerali chlapi (inak ako s hnusom), tak by som ich urcite nechcela

kafko 😀 izbicka bude zachvilku odfotena, teraz idem pomoct poskladat tie kartony zo skriniek a pri tom to nafotim a potom zavesim, oki? tak sem priebezne nakukni..

oacka
21. mar 2010

Čaute, my sme sa teraz vrátili z prechádzky a z nákupov, kúpila som si v hornbachu narcisy a hyacint a v lidli tulipány. Náš šiši pes sa vyváľal v nejakom hovienku, stojí jej tá srsť ako pankáčke, a smrdí ako.... no comment.
Maxi, ďakujeme za tabuľku, perfektná! 😵 ale odkiaľ máš niektoré nicky? ja mám pocit,že som ich tu v živote nevidela... 😀 a veru tabuľka je dosť domodra, nemyslíte? žeby bolo konečne menej žien ako mužov?

meruska
21. mar 2010

prave davali na jojke v spravach, ze babo moze prist z porodnice na rukach a nemusi byt v autosedacke, ze je to mimoriadna situacia

maxara
21. mar 2010

ahoj oacka, tak ty si uz uplne vyjarena (akoze si vychystana na jar) 😀
no ti psi su paradne tvory... moj prvy psik mi to robil bezne... ale raz som ho osprchovala zahradnou hadicou ladovou vodou zo studne zo zeme, tak som bola nasrata, vtedy to spravil treti krat za jeden vikend, niekde plachol do chotara... som ho priviazala na voditku a striekala ... ale bol natolko hrdy, ze sa ani nepohol, hoci vodu neznasal... 😀 moja krasna bestijka... teraz je anjelik
tie nicky? bud sa tu vyskytli, alebo neviem.. ja som tu tabulku robila uz dlhsie ako som sa priznala, tak priebezne, len pre seba, tak ked sa niekto objavil, dala som ho tam... ale rozmyslam, ze to zrusim, ci?

maxara
21. mar 2010

kaaafkoooooo si tuuu? fotky izbicky su v albume... 🙂

meruska
21. mar 2010

jeeej 🙂 aka vesela izbicka

bellablonde
21. mar 2010

čaute baby,
pekný víkend pomaly za nami, zajtra zase bude celodenná makačka naháňačka po ihrisku...
BTW..kto minule spomínal, že mu dieťa nechce spávať cez obed? tuším stanka33? už búvate zase? lebo nášmu stačí ledva hodinový oddych cez obed - aj ten si niekedy poriadne skráti a koniec.. nervy moje

tabuľku chválim aj ja 🙂 veľká prehľadná a fakt je nejaká príliš modrá 😵
s tými nickmi, no čo už.. každý máme inú potrebu prispievania...ja kebyže môžem, tak píšem aj častejšie 😝

Do auta jednoznačne kvalitnú autosedačku, resp. vaničku, ktorá sa dá bezpečne pripevniť.... V živote by som do auta nesadla s bejbinom len tak v rukách 😲 😲 Treba mať vypnutý airbag na tej strane, kde je sedačka umiestnená, dáva sa v protismere jazdy, kebyže sa náhodou niečo stane, aby dieťaťku nevyletela hlavička smerom dopredu... nechápem, ako môžu ľudia hazardovať so zdravím a životom malých bábetiek, aj keď sa jedná len o 500metrovú jazdu!! idem si tu jojku pozrieť na nete o čom to bolo 😕 🤐

tutifruti
21. mar 2010

maxara: krasne kvietky a štvorčeky.... 🙂

emanuel22
21. mar 2010

Maxara, pozrela som album, krásna izbička. Tie kvetinky si maľovala sama? Veľmi pekne to spolu vyzerá. Hotová umelkyňa. 🙂 Postieľku zatiaľ budete mať v spálni pri vás, alebo bude bábika sama od narodenia?
Ozaj, a ako to máte ostatné vymyslené? My budeme mať postieľku v spálni, neuvažujeme zatiaľ nad zariaďovaním detskej izby, až neskôr, keď sa už drobček bude hrať, aby mal svoj priestor.

oacka
21. mar 2010

emanuel, presne to som sa išla teraz spýtať! 😉 veľmi pekne vyriešená izbička maxi, ale budeš ju už aj využívať, či to je do buddúcna? my máme v byte tiež jednu izbu,čo voláme detská, ale zatiaľ sa tam nechystám nič robiť,lebo malá bude mať postieľku aj komodku s prebaľovacím mmatracom u nás v spálni, tak neviem,či už potrebuje detskú... a chceme na budúci rok stavať dom, tak bude detská asi až tam. a ostatné,ako to plánujete?

tutifruti
21. mar 2010

...Samozrejme že pri nás.... budem rada ked bábatko nahmatám a priložím v noci a spím.... 😅
Som sa neraz aj pri babách zobudila s nočnou košeľou okolo krku, vnady von.,... dieťa docucalo a spokojne spalo a ja tiež... 😅

kafoditka
21. mar 2010

Maxi, pekna izbicka, kvietky su super 😉 Predpokladam, ze postielku budete mat pri sebe v spalni.. ci?

oacka
21. mar 2010

Kamoška napr. naučila jeden a polročného syna spať samého vo svojej izbe,ale ona nekojila. ja to neplánujem, ale uvidím,či sa napokon nebude sťahovať zo spálne manžel, keď príddu nejaké uspávacie problémy. 😀

maxara
21. mar 2010

babulky, dakujem za pochvalu, pre niekoho mozno prehnane, ale ja tu izbu zboznujem, uz len zutulnit. malovala som vsetko sama, okrem podkladovej farby, to mm a ja som bola iba sarmantna asistentka s malym stetcom na okraje..
no a ako to mam premyslene? urcite nemyslim na vsetko, lebo neviem co vsetko ma caka... no zatial to vyzera takto:
postielka bude vedla mna v spalni, uplne pri posteli, mam tam uz nalepene aj fosforove hviezdicky 😅 a jednu taku "skrinku" alebo regal, na tie vecicky aj pre mna aj pre mumu. No kedze spalna je taka este nedorobena a nezariadena, tak mala bude mat v tejto svojej izbicke svoje oblecenie (cast taka pohotovostna bude aj dole v obyvke po ruke), budem ju tam cez den pohodlne kojit, ked ovsem nebudeme spolu spinkat u mna na posteli, budem ju tam prebalovat, vecer kupat, skratka budeme tu izbicku pouzivat, ale sama tam rozhodne nebude spat na velkej posteli, to by som ani nechcela a asi ani nerozchodila.. keby moc plakavala, mozno tam s nou budem spavat, aby sa mm vyspal.. alebo on bude tam a ja na manzelskej 😅 s malinkou.. neviem, fakt neviem, co ma caka, ale chcem tu izbicku co najviac vyuzivat, nech si aj ona na nu zvykne a ked pride na to ösamostatnenie" tak nech nema stres.

meruska
21. mar 2010

ja budem mat drobca v spalni ale tiez uz chystam izbicku kde sa bude hrat, kupat, prebalovat..ked ju dokoncim...nafotim 🙂
zatial ma hotove len steny 🙂 bude modro-zlta s nalepkami na stenach..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre