Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
30. mar 2010

Veronika je symposka, ale Imrisko bol neskutocny 😉 moc sa mi pacil..

katarina7777
30. mar 2010

mirka to ani ja neviem ako to tu funguje po narodeni dietata, budem sa musiet informovat, ale kedze aj tu digitalnu vahu mali zlacnenu tak nad nou rozmyslam. Ale zase nechcem nakupit rarohy co mi budu len zavadzat, tak neviem 😒

miki060707
30. mar 2010

a inak dnes mi kamoška poslala mail, že v trenč. nemocke ako maju postielky a skoro som odpadla, normálne bábenko bolo v nákupnom košíku, v takom, kde idú mince....

mirka285
30. mar 2010

Imrisko je kral 😉 Jaj Kati to si uplne vystihla,mne sa to zda raroha...ale radsej zisti ako to u vas funguje...Miki,fiha to ho aj povozit po chodbe mozu 😀

kafoditka
30. mar 2010

Babky dobru nocku, ja zivam ostosest, tak idem spat. Bru nocku..

katarina7777
30. mar 2010

aj ja idem do hajan takze dobru noc zelam 😔

strasska
30. mar 2010

Ahojte, sunny tak na Teba som dnes cely den myslela, tak sa tesim, ze aspon na 80% to je dievka.
Maxi tym padom mne ostava asi chlapec, ze? 🙂
Dnes som mala take dva nemile zazitky:
prvy s nakupom tehu nohavic, proste som asi nadrozmerna, lebo nic mi nie je dobre. ☹
a druhy s mne neznamou pani, ktora mi predpovedala, ze "zial, aj druhe bude chlapec". Chapete, ze ZIAL...., normalne ma nastvala, nechapem preco by to malo byt take hrozne a este k tomu dala taky sucitny pohlad. 😠
Ludia su tak posadnuti, mat doma parik, ze mi to az lezie hore krkom.
No ale potom sme boli ako rodinka na minivyletiku a ten moj chlapcisko je uzasny, takze ak bude druhy chalan, tak sa tesim. Hlavne, aby sme boli zdravi.

monline
30. mar 2010

katarina- váhu na váženie bábätka, koľko spapalo, si treba dobre premyslieť..ja som pri dcére mala požičanú a vážila som zakaždým, koľko mliečka vypila..sledovala som ako priberá, ona sa maličká narodila, len 2,7kg mala..a keď mala tri mesiace, celý týždeň mi nepribrala ani trochu..samozrejme som sa dostala do stresu, tak som začala dokrmovať umelým mliekom..a samozrejme prestala ťahať z prsníka..tak som si odsávala mlieko a kŕmila ju z fľašky..ale to vydržalo len 2 týždne, potom bolo mlieka stále menej až sa prestalo tvoriť, pritom od začiatku som mala mlieka habadej.....takže- určite pri malom tú chybu neurobím, prestanem byť až tak veľmi úzkostlivá, váhu nechcem

strasska
30. mar 2010

vaha je podla mna raroha, pretoze aj tak by sa mal sledovat vahovy prirastok az po urcitej dobe, cize najlepsie na poradni. Ked to budete mat doma, tak budete stale vazit, kolko babo pojedlo a len sa budete stresovat.
Inak vazit po kazdom kojeni je uplna blbost, pretoze tam nejde o to kolko babo vypilo ale ake mliecko vypilo, ci iba predne (ktore uhasi smad) alebo aj zadne, ktore nasyti. A to Vam vaha hned po kojeni nepovie.
Mna kazdy presviedcal, ze mam slabe mlieko, lebo maly vkuse vrestal a jedol kazdu hodinu. A nakoniec sme na druhej poradni s Dr. zistili, ze pribral za 3 tyzdne 1100gr.
Takze si nedajte nahovorit, ze mate slabe mlieko, lebo take neexistuje. 🙂 a to je vedecky dokazane.

strasska
30. mar 2010

a mnozstvo mliecka zavisi od toho ako casto budete kojit a ako bude babo tahat. Cim castejsie a intenzivnejsie, tym viac mliecka bude.
Ak babo nevladze intenzivne, tak treba castejsie a ak bude hladosko tak Vam mliecka urobi vela. A treba hlavne kojit pravidelne v noci, lebo vtedy sa tvori najviac mliecka.

strasska
30. mar 2010

amen! strasska stacilo, chod spat!!!

strasska
30. mar 2010

bru noc!

sunnygirl
31. mar 2010

bréééééé ráááánko Bábiky,
normálne sa zo mňa stal "spachtoš" 😀 .

Dianu Moorovu nemusia viacerí, ja som na ňu od nikoho nepočula nič moc. No a Veronika Paulovičová, tak z nej niečo vyžaruje, ženské ,sexy a taká dravosť. No ja síce nepozerám ani let´s dance ani to druhé, ale Imriško, ja ho mám rada od tej reklami s kamiónom. Tam bol podarený, mám rada aj toho ryšavého, čo hrá aj Dr. v ružovej aj v profesionáloch.....hm, ako sa len volá. Ten, čo hovorí Šaňovi, že je debil a aj Kassai.......no už ma napadlo, Kostelný no a samozrejme, moja veľká láska JANKO KRÓNER (ak teraz sa pochválim, že Janko Króner ma na pleciach nosil........................jáj, ale som sa teraz pekne vytiahla.) 😀

Tak vám prajem pekné písanie, nám by mala dnes doraziť postielka, tak som zvedavá 🙂 a inak, my sme s mm včera tiež urobili bryndzové halušky (s nových zemiakov, lebo všetky staré sú už sladké.....fúúúúúúúúúúúúúj) a doslova sme ich zožrali 😀 😀 😀

sunnygirl
31. mar 2010

myslela som na pleciach nosil, keď som bola malinká , som to nedopísala 😀

mirka285
31. mar 2010

dobre ranko,dnes som vynimocne skoro hore aj ja 🙂 u nas leje ako z krhly to bude pekna nuda dnes...asi skocim do Tesca poobede..Sunny tak ticho zavidim,lebo Janka Kronera mozem aj ja. 😉

karinnka
31. mar 2010

Dobre Ranko 🙂 U nas svieti slniecko....no aspon zatial....MNe sa uz asi mesiac,kazdy treti den sniva,ze ma polovicka povadza....ze sa zamiluje do inej... 😒 takze kazde rano vstavam uplne na nervy 🙂 asi to bude tehotenstvom...pritom je skvely,pozorny atd.... 🙂 rano som vstala a mala som sialenu chut na cigaretu 😢 prestala som ked som zistila,ze som tehu,ale obcas ma chyti osial zafajcit si 😀 dokonca som s fajcarmi uplne prerusila kontakt,lebo by som sa neovladla 🙂
Inak,vahu si tiez nekupujeme,pretoze ako sa poznam vazila by som malu stale a bola stoho na nervy 🙂

sunnygirl
31. mar 2010

inak taká hlúúúpa otázka, ako vlastne malé bábätka spinkajú? Len na chrbátiku, alebo na boku???????? Ja som úplný laik 😨 Keď pozerám fotky, tak niektoré na chrbátiku, niektoré na boku (podopreté vankúšikom) niektoré na brušku s krčenými rúčkami, alebo si to bábätko samo zvolí polohu, myslím plačom vydobuje. Myslím na úplne malinké bábätká, tie prvé mesiace. Sorry ak je to hlúpa otázka. 😅

sunnygirl
31. mar 2010

Mirka: inak dnes si ozaj skoro hore 😨 😅 😨 .

karinnka: to slniečko ti asi závidíme, uži si ho 😎 , tu vo Zvolene tiež úplne leje 😖

karinnka
31. mar 2010

sunnygirl,moja spala vzdy len na chrbatiku inak nechcela....ale niektore spia v kociariku na brusku a v postielke na chrbatiku...ale na zaciatku je lepsie ked su este v perinke tak tak oprete o bok,predsa kebyze si dobre neodgrcli,tak je to bezpecnejsie....

maxara
31. mar 2010

ahojte babulky zabulky..
ja som hore od 5:40 kazdy den, ked idem do roboty.. 😖 a niekedy to aj na mne dost vidno, ako napr vcera, vsak Kafko? 😒
strasska - este cakam na tvoje brusko a az potom sa vyjadrim, no ale vidis, ze pri sunny som podla bruska tipovala chlapca a ma bambulu 😉 takze ak chces, tipnem aj tebe chlapca a budes mat tiez dievcatko 😀
a z tych tehu nohavic... asi si bola len v nespravnom obchode, kde si bola? ja som totiz rozhodne nadrozmerna, ale zohnala som v pohode hned dvoje, sice nie nejake extra pekne, ale nosit sa daju.. ja som bola v popolushke v poluse, su tam drahe jak svina, ale tak som to poznamenala a teta nam dala dost dobru zlavu (20%). No ale potom som pozerala v Pezinku v tom obchode, co som tu uz spominala a babula tam ma take aj vacsie nohavice a stoja okolo 25 - 30e .

mirka285
31. mar 2010

moj maly spal pesne tak ako pise Karinka,v perinke oprety na bok a kazde krmenie som ho dala na opacny...vraj aby nemal zlezanu hlavicku len na jednej strane 😉 Karinka ja zase kazdu noc niekoho vrazdim v snoch a podobne hluposti ☹ chut na cigu som mala asi aj ja dva krat...tiez nefajcim odkedy som tehu,prestala som hned a v pohode a uz dufam nezacnem 😉

maxara
31. mar 2010

sunny ja som predvcerom volala so sestrou, ze neviem si rady s perinkou a zavinovackou a ona mi len tak mimochodom povedala, ze babo zabalene, zaviazane v perinke po kazdom krmeni opres o iny bok, aby si odgrglo a aby nemalo zlezanu hlavicku.. 😉

maxara
31. mar 2010

jej Mirka, tak asi mala rovnaky zdroj poznatkov ako ty (moja sestra)

mirka285
31. mar 2010

nieco na tom bude,maly ma naozaj peknu gulatu hlavicku ani usi mu neodstavaju 😀

dugyna
31. mar 2010

caute kocky vy tu toho ppopiusete teda 😉
ja morovu nemusim

inak aj vas palieva zaha? dnes mame poradnu 😉

maxara
31. mar 2010

dugy - mna ked palila (dvakrat v noci som myslela, ze zomriem, som vstala uz o 5:00 a cely den ma bolel pazerak) cez den, spravila som si pukance. Poradila mi to nasa kucharka a fakt mi to super zabera... asi jedina vec, okrem liekov..

mirka285
31. mar 2010

baby idem si oholit,a umyt vlasy uz som jak Tarzan,zas budem dve hodiny v kupelni 😖

maxara
31. mar 2010

inak Moorka asi kazdemu lezie na nervy a mne v Panelaku vadi asi kazda herecka... asi okrem Sonicky a Lucie.. Agata uplne dovi, tu by som nechala zomriet v serialy a teraz ma naozaj pridrbany uces a to sa fakt uz neda pozerat... Ta lezba Denisa je nechutna cela... neviem si predstavit lepsi vyber herecky na tu postavu... Partlova ma bud hnusnu rolu, alebo je hnusna ona, ja neviem... Janka Nittschneiderova uuuuplna nechutka, to ked vidim, ma poraza... Mat taku doma, sa obesim. A Ivanka je cela protivna.. ja vlastne teraz ani nechapem, preco to pozeravam, ked sa tak nad tym zamyslam...

maxara
31. mar 2010

mirka ides si oholit a umyt vlasy???? 😕

dugyna
31. mar 2010

maxi len pukacne doma nemam ☹
a ja mam okrem zahy aj reflux co je neprijemnejsie..
inak mam dost z toho prerabania nad nami ☹ stale buchaju a vrtaju uz 5tyzden ☹ , vcera nam zatiakli vodu do wc a kupelne ☹
nicia nam nas prerobeny bytik..ktory sme dokocili v polke januara tohoto roku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre