Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
6. júl 2010

@jeiny drzkaj sa....

zrzulka
6. júl 2010

@mima89 jaj uz som nasla tie miery. drobcek malilinky...

miki060707
6. júl 2010

@zrzulka paťkovi prajeme k prvým meninkám všetko dobré, hlavne milujúcich rodičov...

lenkamarkusova
6. júl 2010

dnes som bola na poradni.dnes mi konci 38tt.doki mi povedala ze som na 1 prst otvorena.ale ze je to OK.ze sa to pomaly otvara.uz len cakat kedy sa to rozbehne.a potom som isla na monitor.ten sa doktorovi nejako nepozdaval.poslal ma na prietoky /prvy krat som na nich bola/ tie boli v poriadku.znovu m este doktor spravil monitor.uz to bolo lepsie ale aj tak sa mu to moc nepozdava.mam prist zasa zajtra.tak sa bojim trocha.uz na mna prisiel riadny strach.bola som nervozna zo vsetkeho,zo vsetkych aj sama zo seba... ale uz ma to trocha preslo.neviem,,,mate este niekto taketo pocity ako ja?alebo som divna...

mima89
6. júl 2010

@jeiny ano to som bola ja ale nepamatam si ta 🙂 to som bola taka vystresovana, lebo kazdy den som chodila na ctg a furt ma strasili ze s malou neco neni v poriadku a chceli mi vyvolavat porod, ale nakoniec to prislo same ... chvalabohu.. 🙂 😉
@zrzulka 2950g a 49 cm...

mima89
6. júl 2010

@zrzulka lenze jej to robili 3x kazdy den a nic.... ☹ 😖

lenkaaninka
6. júl 2010

@lenkamarkusova nie nie si divná ja furt len sledujem či sa malý mrví v brušku či je to všetko ok ale zdá sa mi že teraz je to pomenej ale musím to sledovať...a čo sa mu nezdalo nepovedal?? resp.si sa nespýtala??

zrzulka
6. júl 2010

@miki060707 jeeeeej si zlata ze si si spomenula. ja som ani nevedela ze dnes je Patrika 😒 pekne na kope to bude mat spolu s narodkami .... 😝

@mima89 teraz mate prist o mesiac na antolsku???a aky mas pocit, reaguje na zvuky. ked buchnes a tak???inak mne aj mojej spolubyvajucej vyslo lave usko ako nevybavne a obe sme sa zlakli ze co to.... tak ta sestra co robila emisie povedala ze vela deti to ma tak ze kvoli plodovej vode vyjdu nevybavne a potom o mesiac je to uz v poriadku. ze tiez tak prepustali jednu mamicku.... Kde si rodila????

petrap001
6. júl 2010

@mima89 aj ja gratuluje, 😵 😵 😵
@mojalili tak tvoj Danko je uz riadne veliky chlap 🙂 a s tym spinenim si ma fakt potesila 😠 keby sa aj tak nadbytocne kila odplavovali 😀
a nas este neockovali,chapete? ale citala som,ze sa moze ockovat az do 6.tyzdna,tak dufam,ze vo stvrtok v poradni ho pichne.lebo zasa kolegyna,ked jej sa narodil maly pred pol rokom,tak ho ockovali este v nemocnici a nas nic 😕 nechapem tomu ich debilnemu systemu.len dostal injekciu vitamin D hned po narodeni a to je vsetko.jaj mna raz porazi z tejto krajiny,clovek sa len musi vkuse strachovat,ze ci robia vsetko tak ako sa ma..

alllexa
6. júl 2010

@jeiny - Tak sa drz! A si uz aj trosku otvorena?

lenkamarkusova
6. júl 2010

@lenkaaninka no male sa mi v bruchu stale vrtelo preto im vypadaval jeho tep.doktor povedal ze si to chce zajtra znova skontrolovat kvoli tomu ze dnes bolo male take utancovane.ze sa nemam bat.no ale vies...ked mi doktor povie taakuto vetu...

tinka349
6. júl 2010

@mojalili moje drobne krsniatko malo prblemy s ocickami uz od narodenia a trvalo to cele 4 mesiace....stale sa jej v nich tvoril hnis, strasne kapravili....a to jej viackrat preplachovali ocne kanaliky a vraj je to dost brutalisticke pre tak drobne babo.....svagrina zmenila lekraku, dala jej nejake kvapky a malej drobanke to preslo...

tinka349
6. júl 2010

@petrap001 no ved si len nedavno porodila....inac ako dlho ma zena po porode spinit? ci to je individualne? 😕

mima89
6. júl 2010

@zrzulka nie ja nie som zblavy ale z trnavy....ja ani neviem..zda sa mi ze nie...ze ju nic v spanku nevyrusi,aj ked sa pri nej rozprava alebo buchne s niecim preto sa bojim.... ☹ 😒

tinka349
6. júl 2010

a u nas este ziadna burka nebola....ale zamracene je riaaadne,c ela obloha cierna, a len vetrisko fuka 😕

petrap001
6. júl 2010

@tinka349 ved ja viem,len ked si pomyslim,ze to bude este dalsi mesiac....ach jaaaaj 😀 vlozky osm nikdy nepouzivala,takze mi dost vadia,tak len preto ☹

alllexa
6. júl 2010

@tinka349 - no podla mna moze aj cele sestonedelie spinit:(

luminkasp
6. júl 2010

@kristip, nevies si predstavit ako, naposledy som ich videla pred rokom (na zivo 😎 )

luminkasp
6. júl 2010

@mima89 , jej, mima, gratulujem, tak aj ty si uz maminka 😵

sunnygirl
6. júl 2010

@mima89 gratulujem 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
6. júl 2010

@mojalili jááj pašák je ten tvoj Danielko 🙂

tadotami
6. júl 2010

ahojte dievcata.aj vas bolia vajecniky?teda naviem ci su to vajecniky ale je to v tej oblasti a az ma stipu.boli to viac ako tie kosti.

kafoditka
6. júl 2010

Ahojte kocky 🙂

@mima89 gratulujem k babatku 😉

MOJALILI, Filipkovi hnisa lave ocko od narodenia, uz mam druhe kvapky, zajtra ideme na kontrolu, tak som zvedava, co nam povedia 😒

Inak my sa mame fajn, maly ma uz 3 tyzdne, len posledne dni strajkuje koli bolestiam bruska. Aj sa vykaka, poprdka, naje, odgrgne ale stale place... takto do vycerpania a az potom zaspi. V noci je to dost vycerpavajuce. A nenavidim toto teplo!!! Potim sa jak prasa.. Uz by som privitala zdravych 20stupnov 😉
A so spinenim som na tom rovnako ako ty Mojalili - jeden uplne slabe, hnedkaste a na druhy den - bum - krvacam ako druhy den kramov 😠 😠

maxara
6. júl 2010

@mima89 Mimka jasne, uz som si ta pridala, tak najblizsie tam uz budes.. 😉 Velmi gratulujem, zelam vela zdravicka a neboj, tie uska sa snad spamataju.. drzim palceky.. 😵

kibuk
6. júl 2010

ahojte tak mi sme už od dnes doma snažime sa zaklimatizovat 😉 😉 zatial Martinko je kludnučky ale surodenci ho hned naučia čo je krik 😀 😉 ale ide to pomali

maxara
6. júl 2010

@kibuk jeej super Anka, este raz gratulujem k malinkemu

maxara
6. júl 2010

@kibuk @mima89 baby hodte fotecky babatiek do juloviek. Prihlasite sa ako julovky2010 heslo jul a pridate foto do albumu julovciatka, s popisom podla vzoru a nezabudnite ich posunut podla datumu narodenia 😉

alica26
6. júl 2010

Ahojte brušká, no my sme dnes mali jeden z tých horších dní... Ráno som musela utekat k obvoďáčke, lebo sa mi zhoršil kašel a bála som sa aby k nemu nejaký zápal nedošiel, dala mi antibiotiká...cítim sa pod psa a na to sa ešte malý nechcel celý den pohnut, aj ked som ho šťuchala, tak sme poobede utekali k dr., robili nám prietoky... Chvalabohu, všetko ok...až na to, že som si všimla, že mi do knižky napísal polohu plodu pozdlžnu...a to bol doteraz hlavičkou dolu...dúfam, že nebudeme musiet ist sekciou... ☹ ☹

alica26
6. júl 2010

@lenkamarkusova ...aj ja mám v poslednej dobe stále vačší strach a všetko sa mi nevidí... 😒 Už by bol asi najvyšší čas, aby sme porodili.. 🙂

alica26
6. júl 2010

😀 😀 ...Ja som ale trúúúúúba...akurát čítam v knižke, že pozdlžna poloha je správna...to som celá ja, najprv stres, potom overiť.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre