Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
13. mar 2010

Miri, v Gyory su tie trhy kazdu sobotu a stredu cely rok . a tiez tam chodievame na klobasky a skvely biely madarsky chlebik. mnaaaam. si mi narobila riadne chute. hned by som sla 🙂 . baby, nespravime si vyletik? 😀 .
ozaj, a vraj v madarsku sa da paradne nakupit pre miminka. od kocikov az po rozne somarinky 🙂

ericica
13. mar 2010

ahojte 😉
mirka nerob chute inac aj ja som rozmyslala ze zbehneme do HU na nakupy,ale ja by som si dala cigansku 😵
co porabate???inac aj u nas fuka, ja som rano umyla v spalni okno zvesila zaclony a dala nove.....tak som sa trochu cinila 🙂

mirka285
13. mar 2010

Katty dik za info,som si nebola ista ci su aj v zime,i ked po ine roky bolo takto v marci uz teplo 😠 dnes je urcite zly tlak alebo co,sa citim ko keby om mala odpadnut kazdu chvilu,uz som si aj magnezko dala ☹ segedin sa uz dusi nastastie,este musim Gabkovi vyzehlit koselu na tu stretavku,tyzden chodil po meste kym si nieco kupil.on je taky narcis maly,musi byt za kazdu cenu pekny a dokonale zladeny 😉 prave pocujem ako sa holi tak idem pre istotu mrknut co vsetko si holi 😀

aalexis007
13. mar 2010

Ahojte, máte niektorá sterilizátor z Tesca? Akú máte skúsenosť? Oplatí sa investovať do sterilizátora, alebo všetky pracujú na tom istom princípe?

mirka285
13. mar 2010

Alexis ja ho mam tiez,ale este som ho nepouzila,ale za tych 8 eur co stal je mi to jedno 😉 podla mna je jedno aky vsetky spravia rovnaku sluzbu...

stanka33
13. mar 2010

ahojte...
tak sme doma z nakupov...dokopy nic moc sme nekupili ale penazi dost pominali....
iba malemu mlieko, nejake vyzivky, kase,plienky,tenisky....a 100 euro v prdeli...
ale pre Lili konecne prve dupacky. inac nic nemali na oblecko, horsie nez v Ba....

akurat som dojedla pizzu a ta tym oarenu buchtu co ostala zo vcera tak funim....

tu strasen fuka, porazi ma ani von sa neda ist, sak mi maleho odfukne..nech je uz tepluckoooo

inak aj ja som rozmyslala nad tym Gyorom ale v zivote som tam nebola akurat viem ze je tam aj nejaky obchodak Arkadia ci ako sa to vola

stanka33
13. mar 2010

ja mam sterilizator od Aventu...no ja som ho vyuzila dokonale, kedze som odsavala....ale hadam mi este vydrzi.....
ten je do mikrovlnky, som bola spokojna ale stoji okolo 30 euro

janatt23
13. mar 2010

caute babule. na kapustu mam chut aj ja. som ju bola kupit a zajtra robim kura na kapuste pecene 😝
do toho Gyoru chodi aj kamoska. my sme tam este tiez neboli.... drahy hovoril, ci sa niekedy nevyberieme, ale az ked budeme v dome, bo do tohto maleho bytu sa nezmesti uz nic 😖
sterilizator som si kupila aj ja ten Avent do mikrovlnky. uvidim aky bude 🙂
rozmyslame, ze pojdeme do Aqua dnes. ved sa nic zasa neda robit v takomto pocasi. doma upratane, skoro navarene, tak co budeme....
prajem vam peknu sobotu babule 😀

zrzulka
13. mar 2010

...vy ste toho postihali teeeeeda:o) ja si tu lehnim, muzik zehli (pokladik moj), mala spinka, drobec kope v brusku. No komu je lepsie??? 😀 😀 😀

aalexis007 ja si myslim ze je to uplne fuc aky mas sterilizator, aj ked len v hrnci budes vyvarat 😀 ja som mala pri malej klasicky do mikrovlny ... Teraz som si dotrepala z Uk parny elektricky ale zistila som ze je to obrovske hebedo na ktore nemam miesto na kuchynkej linke. tak sa vratim opat k tomu do mikrovlny... Baby aky je rozdiel medzi tym elektrickym a do mikrovlny???? ja neviem ktory si mam nechat... rozhodujem sa len na zaklade velkosti 😀

zrzulka
13. mar 2010

Stani ak mas Bipa kartu a zbieras body tak teraz do konca marca sa ti tam oplati nakupovat. Muz bol tusim vo stvrtok na nakupy a uplatnil si 20% zlavu....(tolko bodov uz bolo na karte 😀) Skoro 14€ doma. vsak to mam dalsie plienky :o)))) Tiez len mlieka pre malu kupujeme, plienky, pitie pre malu, nejake vyzivky nech ma na olovrant alebo ked sme mimo dom.... a potom klasika potraviny pre nas .... Ale taka zlava vzdy potesi....

zrzulka
13. mar 2010

A ako teda v Brne na veltrhu... Nakoniec ste niktora nesli???? ja som oddolala lebo uz aj tak mam vsetko pre drobca, zase by som neoddolala (sa poznam 😀 ) a teraz potrebujeme setrit na postel pre malu a nejaku skrinu....ufff
Hodte nejake linky na izbicky pre deti.... Nikde nic nemaju, resp. nic sa nam nehodi do izby 😒

tutifruti
13. mar 2010

A u nas snezi a snezi... ☹ Sice tu nefuka, ale pocasie nic moc, hned sa to topí, ešteže ideme na tú návštevu, lebo v tomto počasi ist von to je tak akurat nieco "chytit"...

Mirka: prosim ta, daj mi tip na nejaký darček pre 13 ročného fagana... ďalší synovec má v apríli narodky 13 ročný a už teraz mám nočnú moru z toho, čo mu kúpit...

Inač moja segra má 4 deti a dve z nich /najstaršie 13 ročný syn a ročná dcéra/ sa narodili v ten istý deň 6.apríla... 😀 To keby naplánovali tak to tak nevíjde.... 😉

katkaking
13. mar 2010

ahojte kocky...
vidim ze aj vam prekazilo pocasie plany, ako aj nam...mm aj mala spinkaju, idem si aj ja asi lahnut, uz som zase unavena 😔 dokelu, trochu porobim, obedik navarim a nevladzem. Co uz budem robit v 8 alebo 9 mesiaci???
Tu u nas prsi, tak von sa vobec neda ist, ked sa mala zobudi,neviem co budeme robit, lebo ona este nevydrzi dlho pri hrackach, tak snad mm nieco vymysli 😉
pekny vikend a pekne pisanie...

aalexis007
13. mar 2010

Aj v Trnave prší a to som sa chcela ísť trošku prejsť vonka. Ale takto sa mi nechce. MM mám v robote aj dnes aj zajtra, takže mám celý víkend pre seba. Len sa začínam nudiť. Všetko upratané, navarené a už neviem čo mám robiť. 😖

mojalili
13. mar 2010

Ahojte kočky, KATKAKING - ja som v 7.mesiaci, ale dnes placem, co ma svaly a kosti od brucha dolu bolia ☹ neuveritelne, normalne sa mi podlamuju nohy a som ako omacka...Co budem robit v 8. a 9.mesiaci??? 😕 Akosi to viac a viac pocitujem, ze som tehotna.

Vcera som mala vystupenie deti z prace, hrali sme divadlo pre rodicov. Bolo to krasne, naozaj sa to detom vydarilo, zozali uspech....bola som do 17hod v praci a este navarit doma...taketo dni mam stale v tyzdni, potom som na konci tyzdna K.O...
Pekny vikend

mirka285
13. mar 2010

Tuti moj Tomas ma teraz maniu a vkuse si nakupuje mikiny s kapucou ale musi byt asi o cislo vacsia,chapes musi na nom trochu visie,tak sa to vraj nosi 😀 a hrou na pocitac tiez nepohrdne 😉 mikiny si kupuje v Quiksilveri,ale minule si kupil aj v Newyorkeri tam su celkom prijatelne ceny...inak mi do Gyoru chodime casto,Arkadia je fajn lebo vzdy tam maju ine veci ako u nas...a obchodiky pri trhu sa tiez daju tam som vzdy chodila kupovat topanky,je tam viacero obuvi a klobaska na trhu je neskutocna..a aj Gundel palacinky stoja za hriech 😉

ericica
13. mar 2010

kocky hrozne ma bolia bradavky a ma ich suche a popraskane akym kremikom si ich mozem natierat??
inac aj vam z nich uz tecie taka vodicka ako kolostrum ...mne aj pri malej tieklo uz v 6 mesiaci 😝

mima89
13. mar 2010

ericica aj mne tecie obcas ale uz od 4.mes a doki povedal ze je to oki

mirka285
13. mar 2010

eri tusim kalciova mast je dobra..mne netecie este nic,j budem rada ked vobec nieco potecie,pri Tomasovi som nemala mlieko ☹ ale hlavne ze ich mam velke jak dojka 😒

katkaking
13. mar 2010

eri, teraz su uz rôzne maste, napr. bevita, bepanten, Avent krem na bradavky ale aj kalciovka je fain... mne tiez obcas tecie akoby kolostrum, ale este to neviem rozlisit, ci to nie su este nahodou pozostatky mliecka od Dominicky, kedze len nejaky ten mesiac nekojim... 😒 a dufam, ze s popraskanymi bradavkami nebudem mat az take problemy ako pri Dominike, to bola hrôza, islo mi az ruzove mlieko ☹

tinka349
13. mar 2010

babuleeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bude to mala bambulaaa, na 1000%, joj taka som radaaa 😀 😀 😀 😀 😀

kuki do albumu na malu herecku....najprv dala rucku medzi nohy a nechcel ukazat, co medzi nimi skryva...a potom sa ukazala...A ked mi doki chcel urobit foto tvaricky tak dala obe rucky na tvar a nie a nie dat ich prec...aj ked mi buchal do brucha 15 minut a steklil ma...potom mi kazal poprechadzat sa na 5 minu, urobit drepy a poskakat a vratit...a mala furt dokonala ignoracia 😀 a v jednej sekunde ju vymakol ked dala rucku prec a spravil mi jednu fotecku za 10 eur...inak dost, ale za taku modelku to stoji 😀

a vazi 475 gramikov

carrie84
13. mar 2010

Tinka - gratulujem k babulke 😉 My mame pindika - tak mozme poparit ... hehe 😀 😀 😀
Mala je kocka, ten nas pri sone tiez robil sceny - ruka stale cez tvar, ale nakoniec sa tiez umudril 🙂

mirka285
13. mar 2010

tinka super,krasna fotka,cela mamina 🙂

petrap001
13. mar 2010

aj ja gratulujem Tinka k Rebeke 🙂

tinka349
13. mar 2010

dakujem kocky 😀 no nosik ma po ocovi, ale zasa pery vyzeraju po mne 😝 hlavne ze je zdravunka...ja som inak cely zivot snivala o dcerke a sa mi to aj vyplnilo...ja som este bola len v 1.mesiaci a uz kazdemu som hovorila ze to je ONA a kazdy na mna kukal ako na choru ze to nemozem vediet....ja som to tak aj citila ze to je bambulka 😀

carrie - no tak aj rovnaky termin asi budeme mat - dnes mi doktor povedal ze to vyzera najviac na toho 19.7. a ironia je, ze aj naj kamoska co robi na porodnom mi zarezervovala nadstandard izbu na 19.7.. 😀

alllexa
13. mar 2010

Tinka, gratulujem, super, ze mas dievcatko, ktore si si zelala... Aj ja zvyknem rozmyslat skor o dievcenskych menach, ale stale neviem, co to bude. Ale nic sa nestane, keby to bol chalan, hlavne, aby to bolo zdrave, ved dievcatko kludne moze prist potom🙂

luminkasp
13. mar 2010

aj ja gratulujem k dievcatku

moj muz ma dnes narodky tak som pripravila veceru a cakam rodinu 😎

mirka285
13. mar 2010

tinka ale nadstandart sa zarezervovat dopredu neda,ty predsa nemozes vediet kedy pojdes rodit 😉 ja som prve dieta rodila dva tyzdne po termine 😒 naozaj velmi malo mamiciek porodi naozaj v termine 😒

tutifruti
13. mar 2010

tinka 😀 😀 😀 😀

Mirka: diky... 😀 No dnes sme boli gratulovať jeho bratovi... no puberta už riadna nimi šibe 😀 😀 😀

Ericica: homeopatická masť cicaderma...fakt dobra

tinka349
13. mar 2010

mirka- moja naj kamoska a zaroven buduca krstna robi v tej nemocnici porodnu asistentku, takze ona mi to moze zarezervovat....a dokoncu uz aj druhu izbu z troch rezervovala jedna mamicka na jul....ona hovorila ze je to sice pohyblive, ale da sa to....TAkze ked pride mamicka a bude mat rezervovanu izbu na 20.7. a ja ju mam rezervovanu na 19.7. tak ju daju mne...a ked bude ina volna izba, tu daju druhejmamicke....a ked nadstandard nebude uz volny, ide na obycajnu izbu...ze vraj to hovoria aj mamickam... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre