Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. jún 2011

@minizu a si taka stihla, vyssia a nosis aj v cope vlasy? vyssia mam na mysli viac ako 165cm

medved
15. jún 2011

@maxara Peti ale ty si predtym presla peso polku Bratislavy ci ? 😉

minizu
15. jún 2011

@maxara no ty si normalne spionka 🙂 to som cela ja

maxara
15. jún 2011

@medved to hej.. po to ihrisko to bolo rovnych 6 km ale bez ratania trasy pred nemocnicou a po budovach.. a kedze som bola v dost obchodoch, tak som mala uz fakt dost..

@minizu 😀 😀 trupkaaa..

medved
15. jún 2011

@maxara ty si trupkaaaaaaaaaaaa 😀
@ minizu ja vyrazam cca za 15 minut 🙂

minizu
15. jún 2011

@medved podobne len sa musim pred tym este v banke oproti nemocnici zastavit a potom rovno k jazeruuuu 🙂

maxara
15. jún 2011

@medved @minizu ja vieeem, ze sooom 😀 😀 😀 😉 koho ti pripominam? tak prijemnu prechadzku teda vam dvom 😉

medved
15. jún 2011

@maxara nejsi neboj 🙂 a nepripominas mi nikoho, si unikat 🙂 a to je kompliment ok? neze to pochopis inak 😉 vdaka hadam nezmokneme 🙂

maxara
15. jún 2011

@medved jasne ze kompliment 🙂 nuf

maxara
15. jún 2011

tu je zopar dnesnych a vcerajsich 🙂 😵

bambola
15. jún 2011

@maxara sa riadne teraz fotakujes 😉 krasna ninka, ja normalne , ze cumim ako vyrastla odkedy sme sa videli naposledy 😕 fakt ju vytiahlo. postrehla si vcera moje udaje do tabulky? davala som tam aj zavinaca

maxara
15. jún 2011

@bambola veruze postrehla, dokonca som ti napisala, ze ak sa neurazis, trosku ti ich nahor zaokruhlim, lebo aj tak ti dovtedy na tolko urcite podrastie, ak nie viac a denisse dopisala, ze sranda, ze tvoja Matka vazi menej ako Barunka na pol roka.. a potom som to kukla a aj Ninka teda tazsia 😅 a dokonca tazsia ako aj ine rocne deti.. 🙂

bambola
15. jún 2011

@maxara aha, aaaano, uz si spominam, musela som to citat zrychlene, popri niecom 😉

zuzik1983
15. jún 2011

@bellablonde no co uz narobim,ona mi tak nanic spi 😒

monline
15. jún 2011

@maxara ninka veľmi vyrástla, krásna je..a parádne fotky jej robíš 🙂

maxara
15. jún 2011

@monline @bambola inak baby, vsimate tie ucesy? normalne ma uz po oci ofinu, a to som jej uz dvakrat strihala, tak jej musim cesat copy 😅 nastastie ze tie celenky si nestahuje, ale musia byt prichytene tou kvetinou 🙂

monline
15. jún 2011

@maxara no je to vlasáčka...tie copíky má strašne chutné

maxara
15. jún 2011

@monline dostava od babiek sponky a gumicky 🙂

macik27
15. jún 2011

ahojte baby tak u nás stav nezmenený malá furt soplí ale očko už vyzerá dobre..hryzie všetko čo dočiahne a žalostne narieka...dnes som sa prešla do nemocky na kontrolu na rizikové a tam som zistila že mám prísť zajtra 😅 no čo už tak sa zajtra prejdeme zase..inak zhltla som asi pol kila jahôd a je mi fajne ťažko mala som sa radšej s niekým podeliť 😖

maxara
15. jún 2011

@macik27 ja ladujem od vcera cely den ceresne a stale ich je dost aj na zavaranie 😖 a to sme sa dohodli s mm, ze ich pojeme, ze nebudeme zavarat 3 pohare 😀 ale bolo by asi aj 10

macik27
15. jún 2011

@maxara juuuj čerešne radšej nie to by moje trávenie nezvládlo 😀

katty17
15. jún 2011

@medved - akurat citam ze chodis na strkovec. kde v ba byvate? ;) nasi byvaju kusok od strkovca 🙂

katty17
15. jún 2011

@maxara - peti ninka uz paradne stoji 🙂 milene fotky. vazne je z nej riadna vlasana.
baby, vy uz aj strihate deti? maju sa strihavat alebo?

katty17
15. jún 2011

baby mam otazocku. ako je to s cesnakom a cibulou pre nase deti? pridavate do jedal?

kafoditka
15. jún 2011

@katty17 Kati akurat minule sme sa s Mirkou bavili, ze deti by sa podla nejakej povery nemali do roka strihat 😉 ja filipa ostriham strojcekom na nejakych 7mm ale koli tomu, ze mu nepravidelne rastu vlasy, hore na hlave ich ma dlhe, nad usami kratke, na temene zo zadu zasa dlhe a tie sa mu aj brckavia..okrem toho sa aj poti takze ja budem urcite strihat, tak o tyzden..
@maxara zlata je Ninka 🙂

minizu
15. jún 2011

@katty17 ja do jedla pridavam aj cibulku aj cesnak. Malej robim ryzovu kasu a normalne na masle oprazim cibulku, pridam ryzu a k tomu este zeleninu a cesnak a tak jej to uvarim. Poradil nam to pediater a malej to hrozne chuti. Vzdy toho urobim viac a ked je to hotove, tak to rozmixujem a zamrazim a papa to cely tyzden. 🙂

katty17
15. jún 2011

@minizu - tiez robim ryzovo zeleninovy mix ale bez cibule a cesnaku. cize nieje problem to takto ochutit? ozaj, kde v ba byvate? 🙂

katty17
15. jún 2011

baby a ako je to so syrom? napriklad nejaky tvrdy eidam? davate uz na maslovy chlebik platok syru?

katty17
15. jún 2011

@kafoditka - tak ty filipka v pohode mozes celeho vyholit strojcekom ale sandrusu by som nechcela vykosit 😀 .
ozaj baby, myslite ze plati ze cim viacej babatka strihaju tym im narastu hustejsie vlasy? podla mna to je blud. ci?

kafoditka
15. jún 2011

@katty17 to nie je pravda, ked mas raz dany pocet korienkov tak ziadnym strihanim ich nezahustis, akurat ze tie prvotne vlasky ked ostrihas, tak nove narastu mozno pevnejsie, hrubsie... Kati ja som mu zatial syrokrem nedala ale kedze papa jogurty a smotanu ta k nevidim problem v tom, ze sa namasti chlieb syrokremom.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre