Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
19. jún 2011

@mirka285 mirus, nela uz ma nastastie vsetky styri stvorky vonku, v priebehu mesiaca vysli vsetky, takze viem o com hovoris, a chudata male, musi ich to moc boliet, nela bola hlavne v noci mrncava. ☹
@maxara vydarena akcia podla foto a komentara 😉
@adelaine mati mne bolo tak v piatok som myslela ze sa dosablim, ale nastastie som to nejak prespala... tak som sa bala, ze ma rafne ta viroza,....

maxara
19. jún 2011

@medved Dani, vsetko najlepsie k narodeninkam, veeeeela lasky, zdravia a stastia.. ziadnu bzdosku, radsej srnceka 😉 veeelmi poslusneho.. A mozno aj dalsieho 😉 cmuk cmuk

meruska
19. jún 2011

@maxara odvazna je ta tvoja herecka 😉 , nas chodi uz za jednu ruku pradlho, pripadne ak si nieco sam tlaci pred sebou, ale iba dnes sa odvazil na 3 kroky, hadam sa kazdym dnom odvazi na viac 😉

medved
19. jún 2011

@maxara si zlata ze si si spomenula 🙂 vdaka moc, no a s tym srncekom druhym neviem neviem pri mojom veku 😀
ozaj dnes sme vyrazili na tu biofarmu v stupave a nezacalo brutalne liat? tak sme stihli aspon kone, male prasiatka, kozy a ovce, a ja som samozrejme dvakrat slapla do hovna brutal a komplet vsetky kolieska na kociku od hovna, bola som stastna pri nakladani kocika do auta 😒 ale aspon to bude znamenat stastie dufam

mirka285
19. jún 2011

@medved vidim,ze mame oslavenkynu,aj ja prajem vsetko dobre 🙂 koceny Linda konecne zaspala idem k telke,lebo kon ide nejako moc pomaly...

maxara
19. jún 2011

@medved Dani ale ty si mala ist okamzite podat loto 😉 urcite by ste dnes chytili jackpot 😒

luminkasp
19. jún 2011

super foto mate zo stretka 😉

medved
19. jún 2011

@maxara vidis ze ma toto nenapadlo? alebo aspon sms na jojkarskeho milionara 😀

maxara
19. jún 2011

@medved nuz ale uz je po funuse 😀

medved
19. jún 2011

@mirka285 vdaka mirka 🙂

bambola
19. jún 2011

ahojte,
tak konecne mam zbalene, mozme zajtra vyrazit 🙂 dam si pauzu od internetu, bratislavy, zhonu (neviem akeho 😀 ) ale tak celkovo, pohlad na zelen ukludnuje 😉
@medved pripajam sa ku gratulaciam 🙂

medved
19. jún 2011

@bambola vdaka moc 🙂 a prajeme stastnu cestu, pauza je obcas prijemna 😉

medved
19. jún 2011

@maxara jaaj ze po funuse, sak u ma klasika... pripajam fotecku s luckinym najoblubenejsim zvieratkom 😀 mu stale kyvala.

cigaretka5
19. jún 2011

baby help mame zapareniy co na to?

monline
19. jún 2011

@medved gratulka k narodeninám 🙂 a ozaj, nemala si ísť na stretko aj ty?

minizu
19. jún 2011

@medved vsetko najlepsie prajeme 🙂

Baby, pred par dnami sme tu riesili, ci uz mozeme dat takmer rocnym detom do jedal cesnak a cibulku a dnes som videla 1,5 rocne dieta, ktore rodicia krmili chipsami, cokoladou, opecenou slaninou a dost korenenym masom...a vsetci naokolo to povazovali za uuuuplne normalne. Tak ja neviem, som divna ja, ze sa mi to zda nevhodne, tlacit do tak maleho dietata taketo veci?

Inak, ako ste na tom so sunkou? Davate uz vasim drobcom?

gabika41
19. jún 2011

@cigaretka5 ...sudokrem...imazol 🙂

monline
19. jún 2011

@minizu šunku nedávam, lebo mu nechutí..skúsila som, keby ju mal rád, možno by občas koliesko na chlebík dostal..a cesnakovú polievku má môj Danko veľmi rád 🙂

monline
19. jún 2011

@cigaretka5 my sme nemali, ale mám doma bepanthen, ten by som dala..

minizu
19. jún 2011

@cigaretka5 Ako pise @monline dala by som bepanthen ( je vyborny aj na popraskane a dohryzene bradavky po kojeni) alebo este vyborny je aj weleda krem na zapareniny - maju ho v dm

minizu
19. jún 2011

@monline vidis, cesnakova polievka je dobry napad. Malej davame len zeleninove a slepaciu. Cesnak uz papa tiez, tak by som asi vyskusala aj polievku z neho. Sunku sa bojim dat lebo mi niekto spominal, ze do 2 rokov by sa to detom nemalo davat, tak neviem.

maxara
19. jún 2011

@bambola draha, stastnu cestu a prijemnu dovolenciu 😉

@cigaretka5 Luci, my mame iba sudocrem a nemavame zapareniny.. baby o imazole pisali co si pamatam

medved
19. jún 2011

@monline vdaka moc 🙂
no na stretko som sa moc tesila ale ako na potvoru mm ochorel a ja som na ceste, tak som si nechcela brat na zodpovednost, ze by som nakazila nejake deticky 😒 tak snad nabuduce

monline
19. jún 2011

@medved no škoda, ale snáď nabudúce...však i ja by som chcela spoznať nové baby 🙂

medved
19. jún 2011

@minizu vdaka moc za gratulku 🙂 no ja to za uplne koser nepovazujem, ale co uz niektori ludia su proste taki...
a co sa tyka sunky, ja som dala ochutnat, ale uspech veskery zadny nebol.....

cigaretka5
19. jún 2011

no dnes som bola dva krat v lekarni a neuspesne. rano bola lamacska zatvorena a poobede ta v auparku zas ze prerabaju. Tak som supla malu do repikoveho kupela poobede , vecer zasa do harmancekoveho a teraz mm lezi pri nej priebezne masti nejakym kremom co som zohnala v DM a zajtra rano nabehnem do lekarne snad uz zozeniem sudokrem alebo bepanten

zrzulka
19. jún 2011

@medved Dani aj od nas gratulka k tvojmu sviatku letiiiiiiii.Dufam ze si si svoj den uzila. teda v ramci moznosti 😉

@bambola bambulovci uzite si tatry. Jooooj hned by som menila 😉

@cigaretka5 A ake to ma? . pato naposledy skoncil s hormonalnou mastou od koznej ale on to mal strasidelno strasidelne, bala som sa nedat mu ju. Pomohla.Dufam ze nic podobne nezazijeme uz nikdy v zivote.Mne vtedy kozna radila umyvat mu tie miesta oilatom (to je olej ktory sa dava do kupela na zvlacnenie pokozky, vraj ma aj dezinfekcne ucinky) nam kombinacia tej masticky + oilata pomohli. A nechavala som ho bez plienky ked to mal take skarede. Odporucila nam krem na zapareniny z biodermy. Ale nekupila som ho. pouzivam sudocrem raz za cas.

cigaretka5
19. jún 2011

@zrzulka ma to fixkovo cervene , uf tajke este nebolo , no uvidim do rana ako pochodim v lekarni ale napisem si aj tieto tvoje nazvy

ywett
19. jún 2011

@bambola
uzite si tatry, napis, kde vsade ste boli, my v blizkej dobe tiez planujeme
@cigaretka5
nam pomaha bepanthenol alebo sudocrem, jedna noc a ritka je kraaasna
@minizu
dnes tatinko malinkej navaril kuracie a prosciutto, malej velmi chutilo, asi 100 g maska zjedla a zemiaky k tomu som bola prekvapena..

...aj nejako ochucujete jedla? ja zatial nie, ale myslim, ze viac by zbastila, ak by boli jedla ochutene...

ywett
19. jún 2011

@maxara
gratulko k prvemu krociku, vsak vcera sme videli ten postoj uplne samostatny...aj nasej to uz ide...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre