Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
30. jún 2011

@tatianka.g krv v stolici a ona je kludna? 😨 to co je za doktorku? zmenit 😠
mna nastastie mala nevyzlieka a kojim uz len pred doobednajsim spankom, vecernym a v noci ale ja chcem uz prestat, proste som mala ciel rok a to staci, myslim obom 😉

bellablonde
30. jún 2011

ahoj baby,
vcera som mala od kona pauzu,
Sting bol famozny, som strasne rada, ze sme boli 🙂
nasi sa zbalili a isli naspat domov
fotecky z plaze su super, kocky, vyzerate skvele a deticky su roztomile ako vzdy 😵

@tatianka.g 😢 😢 chudatko tomik, rychlo vymen doktorku, vsak to nie je normalne, aby mu nasilne pretahovala pipika a ta krv 😨 😨 nemam slov pi.a pridrbana 😠 😠 😠
mas doma repik? urob odvar do lavorika a do takeho uz vlazneho posad tomina, malo by mu to trosku pomoct na pipika

@lenuss84 pekny chmulo ten vas starosta ... on ma posledne slovo pri rozhodovani ?? to kde sme, v komunizme? vsak ked sa da nejaky navrh a hlasovanie poslancov, tak mi nejde do hlavy, ze on to zmietne zo stola, hoci poslanci by odhlasovali za 🤐
zase sa potvrdzuje stare zname, ze na nase deti nikto nemysli.... len ciganski bastardi maju vynimku, tym aj zaplatia, aby sedeli v skole 😠
juj tak som sa rozzurila hned z rana 🤐

bellablonde
30. jún 2011

idem vyfuknut a trochu popratat,
ani navarene este nic nemam,
uvazujem, ze by som si dnes dala ovocny den
a pre sasku spravim fazulove struciky so zemiakmi
pa


bellablonde
30. jún 2011

@bambola mati, prosim ta, kde ste presne boli v tatrach?
my sme totiz uvazovali, ze by sme tiez niekde vybehli do nasich velhor, ale po tvojom prispevku ma presla vsetka chut ...
...vsak my uz ani na lyzovacku nechodime na slovensko 😔 listky brutal drahe, na svahu mozes cakat, ze ti zmiznu lyze spred bufetu alebo najdes vykradnute auto a za parok s kecupom chcu 4€... a este sa tvaria, ze ich obtazujes

napr typek nas kamarat na donovaloch, ktory chova psikov a prevadzkuje psie zaprahy,
nam priamo do oci povedal, ze oni domaci nenavidia jarne prazdniny z dovodu, lebo sa im tam dovali kopa BA znaciek a ludia chcu vsetko mozne a su otravni za sluzbami ☹

minizu
30. jún 2011

@tatianka.g to chce okamzite vymenit doktorku. Krv v stolici vobec nie je bezna vec a moze to byt signalom niecoho vaznejsieho. Nechcem ta zbytocne strasit, ale pre istotu by som isla na vysetrenia. Radsej nech si myslia, ze som blazniva matka a spravia vysetrenia ( ktore mozno ukazu, ze vsetko je ok) ako to nechat tak a potom zistit, ze je to nieco vazne a neliecene.

adelaine
30. jún 2011

ahojte,
baby ten moj duracel zaspal az o 12.00 a pritom uz mal spat hodinku aj pol, o 12.00 akurat vstavame...neviem co sa mu porobilo, sa nevedel zastavit, som len kukala tak sa jasil ...asi spracovaval zazitky z Polusu, sa tam povozil na aute, pacili sa mu vyklady a potom nie a nie spat 😖
a teraz jak just, ked konecne zaspal, tak robosi tesne pod nasim oknom pustili radio na plne gule, skoro som vyletela z koze...uz som im stihla vynadat 🙄 normalne som na taketo veci citliva, mam pocit ze neberiem ohlad na nikoho, iba na riska....

@kafoditka chudata moje, aj filipko aj ty ☹

...inak, baby chcela som sa opytat, ci ste sa stretli uz stym, ze vase deti maju hysak z vody, z kupania?
risi nam teraz asi 3 dni dozadu zacal strajkovat vo vode, uz vyse mesiaca sme ho kupavali vyulucne postojacky, inak sa nedalo, ale teraz uz nezabera ani to, ze stoji, nesnie sa ho dotknut ani kvapka vody, normalne strasny rev spusti len vidi, ze sa napusta voda, a ked ho postavime do vane, reve az sa klepe a driape sa prec...ani hracky do vane nepomahaju, ani to, ze som tam bola s nim...myslite, ze to prejde? je to o drzku take kupanie 😠 😠 😠

adelaine
30. jún 2011

@tatiankag citam odzadu, preto reagujem az dodatocne....to ta chudera lekarka je uz nacisto senilna alebo taka drbnuta?
dobre ti baby radia, chod od nej okamzite prec, fimoza ak je u chlapcov do 3 rokov sa nema nasilu stahovat preboha!! bella velmi dobre radi, sprav mu repikovy odvar a trosku mu poprikladaj na gaze na pipika ten zapar, nech sa to zhoji rychlejsie....jezis, kopla by som ju do riti fuchlu,
juj, mna nastartovali robosi a este teraz aj toto! pjekne, ani kavu mi netreba..

adelaine
30. jún 2011

@bellablonde belli, sila, ale potom co chcu...ved ti s BA znackami ich tam pomaly zivia! ved oni ficia len na turistickom ruchu, inak hladova dolina, sorry ak som sa niekoho dotkla, ale je to tak...

tatianka.g
30. jún 2011

baby ja som z tej krvi v stolici riadne vystrasena, podla vas akeho vysetrenia by som sa mala vyzadovat. V pondelok mu na moju ziadost urobila vyter, vysledky budu zajtra a v stredu mame ist na chirurgiu 😒

adelaine
30. jún 2011

@tatianka.g vyter na na prd, lebo vyterom sa zistuje len nejaky potencialny bakterialny povod ochorenia hnaciek napr., jemu treba nabrat stolicu na zvysky a na okultne krvacanie, treba mu pozriet ritku, ci tam nema nejake fissurky, teda trhlinky, lebo Tani, ak je to krv cerstva, take pasiky, je to z konecnika alebo hrubeho creva , ak je to taka tmavsia krv, je to z tenkeho creva, alebo zaludka, tym padom je natravena, to znamena, ze problem je vyssie, moze ist napr o zapal v creve...
primes hlienu tam nema?

gabika41
30. jún 2011

@bellablonde ..ja to hovorim uz davno,tu sa musia vymenit min. dve generacie a aj zacne nieco fungovat.....bohuzial 😒

adelaine
30. jún 2011
adelaine
30. jún 2011

ty koksooo, riadna prietrz tu je 😕 😕

tinaki1275
30. jún 2011

ahojte bambulky snazim sa daco precitat dozadu ale marne 😒 nestiham..cim dalej tym viac roboty do toho blbe grecke strajky .. a volny cas venujem malej..dufam ze ked mi dojde mamina za dva tyzdne tak si hadam trochu vydychnem..mala mi bohuizla dobre nespava,zacala mat nove muchy ,akoze ak vecer nestojim pri postielke nezaspi ..ani tatina nechce proste reve ak tam nie som ☹ a to chodi spatokolo jedenastej vecer ..a v noci sa budi aj 2x...a vzdy chce mlieko ...ja naspim tak 3-4 hodiny a od rana makam...takze som ako mrtvola,nehovoriac o tom ze som schudla za dva mesiace 3 kg..a nevyzera to vobec dobre.. 😒
nepostrehla som uplne ale zmenili vam nejako drobci zaspavanie a celkovo spanie posledne dva mesiace?

minizu
30. jún 2011

@adelaine aj nasa mlada mala pred par tyzdnami taketo hysaky z vody. Stacilo len pustit vodu z kohutika alebo sprchu a uz zacala mrncat a nedovercivo pozerat. A ked som ju dala do vane, ze ideme sa umyt, hned bola na nohach, drzala sa okraja vane a snazila sa vyliezt von za kazdu cenu a sgrasne revala. Vobec som tomu nerozumela lebo vo vode sa jej vzdy pacilo. Potom som ju mala par krat v kupelke, ked som sa sprchovala ja, aby ma videla, ze to nic nie je a odvtedy je zase pokoj. 🙂

kafoditka
30. jún 2011

cafte, tak sme stihli prechadzku a pospat si vonku, ked som dosla domov, tak o 15min. zacala tato prietrz... baby tak ja zajtra klusem s malym k lekarke pre istotu, nech mu spravi CRP. Hnacka trva uz tyzden, dnes od rana komplet zelena, ma zvysenu teplotu - sice len 37,5, ale ma.. do toho sople tecu.. radsej nech mi ho pozrie, aby som bola kludna..
@tinaki1275 Mati ☹ ☹ no takymto tempom sa za chvilu znicis 😒 pocuj, v tom Grecku to nevypada dvakrat ruzovo, aka je situacia u vas v praci?? Nedalo by sa vybavit, aby si toho mala menej?
@adelaine Mati, Filip vodu zboznuje, teraz ho po kazdej srajde sprchujem, takze ked mu vyzleciem tricko a gate tak uz vie, kam ma cupitat 🙂
@tatianka.g okamzite by som menila lekarku na tvojom mieste, este dnes 😠 ja malemu pretahujem bimbaša tak 2x za tyzden, ked mu napustim vanu a dobre sa odmoci, urcite by som to nerobila len tak nasucho, co je vadna ta dr.?

kafoditka
30. jún 2011

@adelaine Mati, bola som teraz vonku v dvoch lekarnach, aby som zohnala ten nutrolin, do tej nadoby s praskom som vliala vodu po rysku a potom dala 5ml vypit pred jedlom, spravne?

tatianka.g
30. jún 2011

@adelaine aj nas Tomino mal take hysaky z velkej vane a ukladnili sme ho presne ako pise @minizu, chodili sme kazdu chvilu do kupelne pozerat na vanu, pustali sme si pomalicky vodu, ukazovali hracky a postupne sa ukludnil a teraz kupel zboznuje.
@kafoditka nam kazali nerobit s pipikom nic, takze mam mu to stahovat?

kafoditka
30. jún 2011

@tatianka.g Tani ja ti poviem tak. Moja pedina mi povedala, ze po roku mozem, ale stretla som aj s nazorom, ze do troch rokov nemam robit nic... nasmu Jakubovi nepretahovali a rokmi sa mu to tak zrastlo, ze mu to minuly rok ako 7rocnemu rezali, umrtvili mu to len nejakou injekciou, ktora mala sotva nejaky ucinok, strasne plakal, lebo ho to bolelo a to si musela este tyzden potom pravidelne 2x za den pretahovat a macat v repiku... zakazdym plakal od bolesti... 😔 cize ja pretahujem, aspon takto preventivne..

bambola
30. jún 2011

@bellablonde akozeeeee, nemam slov 😠 vravim predstava o cestovnom ruchu na SR je , ze turisti pridu, daju peniaze a nic nebudu chciet 🤐 ja sa len schuti zasmejem ked budu o 10rokov nariekat, ze turistov nieto. ja sa ospravedlnujem prevadzkarom vsetkych hotelov, vlekov, chat, restauracii, vinarni, bazenov, obchodov a pod...., ze za moje peniaze si vyzadujem aj nejake sluzby 😠 ak chce clovek na SR dostat standard musi zaplatit nadstandartne.
my sme boli presne tu
http://www.vilapark.eu/
a aby som bola svina ak sa vas nahodou znami opytaju tak im povedzte, ze sa neoplati lebo su neochotni, zatajuju a varia jedlo za 1€ (konzervovy lunchmeat, parky z ranajok v polievke a pod odrby)
a uz som skoncila lebo to tu iba zahacuje forum 😔

tatianka.g
30. jún 2011

nas s tym poslali k urologovi, vobec netusim co mu tam chcu robit??? boooze, citim sa akokeby som uz vobec nic nevedela

tatianka.g
30. jún 2011

jeeej @bambola to ste boli tak blizko pri nas, no skoda, ze som to netusila

bambola
30. jún 2011

@tatianka.g ano 🙂 raz sme skoro skoncili v kezmarku lebo mala spala a nechceli sme ju budit 😀 ale isli sme pozriet do Ždiaru a tam bolo naozaj kraaaasne 😵

adelaine
30. jún 2011

kocky, ved to...ze nechapem, co sa mu porobilo lebo on vodu miloval.
Plakal, ked sme ho z vane vyberali...a teraz je to naopak. Dakujem kazdopadne za rady.
@kafoditka ano 5 ml
a s tym pipikom, tak ako robis je ok...ked sa mu to da, ak je to vsak zrastene, nema sa s tym doma nic robit.....a inak 7 rokov je uz fakt vek, ze to rodicia premeskali a robi sa ciastocna obriezka.

mirka285
30. jún 2011

ahojte,tak som doma,pekna,zafarbena,vyzehlena 🙂
@tatianka.g
@bambola a ja som si naivne myslela,ze sa to tam zlepsuje a prd makovy,ale dobre,ze hovoris,aspon sa tam nebudem trepat a zbytocne rozculovat 😒
@tinaki1275 Mati no vobec ti to nezavidim,drz sa moja 😔

bambola
30. jún 2011

@adelaine boze baby ked citam tieto pipikove problemy tak som rada, ze mam babu 😅
@gabika41 mas pravdu gabi 🙂 snad uz nase vnucence pocitia zmenu 😉 ci zase som naivna 😠

bambola
30. jún 2011

@mirka285 drzi ti to zehlenie v tomto pocasi? lebo ja ani nemam snahu ked je vonku takto, to do polhodiny je po zehleni a som tam kde som bola 🙄

kafoditka
30. jún 2011

@mirka285 jeej tak si za pjeknu 😉 😉 kolko si tam nakoniec stvrdla?

lenuss84
30. jún 2011

@bellablonde dakujem za podporu ohladom MC.vcera som rozpravala s jednou poslankynou.je rozculena takisto ze starosta to zamietol.povedala ze budu do toho rypat stale poslanci...tak uvidime.ideme hladat ten neobecny priestor same zatial.

lenuss84
30. jún 2011

@bambola no ved budeme hladat.a volit ho uz urcite nebudeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre