Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
14. apr 2010

adka to je mi luto... snad to teraz lepsie dopadne ako minule...budem na teba mysliet.. 🙂

adka1311
14. apr 2010

stani - dakujem 🙂
ja sa tesim, ze zatial ma neposlala do nemocnice...len mi je luto, ze nemozem sa venovat malemu ako by som chcela, nemozem sa stretnut s vami....aaaach jo....
no nejako to tych par tyzdnov vydrzim, hlavne nech sa maly nenarodi priskoro....

tinka349
14. apr 2010

janka_michal - ja mozno pojdem na tu tehulku ked budu vydareen fotky 😀 kamoska ma na to nahovara, tak im mozno zo srandy poslem nejake foto 😝

adka1311
14. apr 2010

😀
tinka, super, ved si kocka - drzime palce....

dugyna
14. apr 2010

adka ako si dopadla u dr?? som na teba myslela a drzala palce..bola som tu na oobed..ale nieco mi kon napisal a neuverejnil moju spravu
kocky dakujem za gartulacie k hotovej diplomovke..zajtra si idem rano pre komentar a opravy od skolitela..a potom to dam zviazat..samozrejme ze to este musim opravit 🙂
adka uplne chapem sestru..no ja som predtym robila a chodila do skoly a teraz som doma a len sa ucim a oddychujem takze sa to da..aj ked sustredenie mam horsie odkedy som tehu..
idem vas docitat, inak papkam jahody

adka1311
14. apr 2010

dugy.... a dobre si sa cez dnesny den vyspinkala????
nebudes to mat teraz naopak, ze spinkat cez den a v noci sa ucit????

robika
14. apr 2010

Ahojte babulky, dnes som nemala vobec cas prist a ani citat, takze este ma caka docitat niekolko stran...
Maxi: velmi dobre si nakupila, kazda vec je peknucka a prakticka a ako som citala aj za dobre ceny, vidim ze sa Ti tam oplatilo ist... a tie pancusky si kupila v akej velkosti tie osusky su z akeho materialu?
Tinka: som rada, ze si ok, uz som sa o Teba trosku strachovala...

robika
14. apr 2010

Kafko: ja som nasla tento link na supravicky, asi si to uz videla: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=274&men1=... , pisala som im a posielaju aj na sk

adka1311
14. apr 2010

dugy - a u lekara bohuzial nic mc - do nemocky sice nejdem ale musim len lezat, ani sediet nempzem a uz vobec nie chodit 😖 takze to bude pre nasu rodinku zaberak.... 😠

kafoditka
14. apr 2010

robi dakujem 😉 ostavam pri tej z pampyshopu

maaja
14. apr 2010

no vy ste stihli popisat od obeda, neuveritelne !!!

monline a alllexa - tak snad sa v tom Ružinove ozaj stretneme a hlavne dufam, ze nebudeme "byvat" na chodbe - ja mam pocit ze je neuveritelne vela tehotnych !!!

mojalili - myslim ze ty si spominala, ze ides podpisovat zmluvu s lekarom kvoli porodu ??? a nie je ta cena rovnaka pre vsetkych ??? volakedy bolo 7tis SK, teraz neviem, ale ja mam tiez v plane zazmluvnit si moju Dr

mirka285
14. apr 2010

ahojte...ja takto neskoro,lebo cele poobedie som nieco riesila,esteze mi neprisla kontrola...tak najprv sme isli na matriku chceli sme podpisat vyhlasenie o otcovstve,ale kedze som rozvedena a nemala som potvrdeny pravoplatny rozsudok,nevybavili sme nic,namiesto toho musim pre to potvrdenie skocit zajtra na sud a potom mozme ist znova na matriku 😉 potom sme si boli pozriet ten domcek v Senci a skonstatovai sme,ze pre nas je maly,i ked ma 4 izby,su male ako v panelaku,takze sme sa rozhodli ze to by sme si asi moc nepomohli,i ked prostredie a zahradku mal krasnu ☹ Maxi super si nakupila,ved ja som kupila deku do kocika za 33 eur,je taka hrubsia sice,ale draha bola jak fras,ale strasne mi pasovala farbami do kocika..no ale kupila som potom v Kike taku tenucku na leto za 4 eura,aby som mala pocit ze ako dobre som nakupila 🙂 Kafko neboj,tie kociky maju vanicky naozaj skoro rovnake,snad do tych 6 mesiacov vydrzime a ked nie,dame sportiak,vsak chcem kupit ten nenormalne drahy fusak a poloha sa da dat uplne lezmo,takze nevidim v tom problem...inak som zacala uz opuchat alebo zavodnovat sa,normalne mam tucne prsty...inak aj ja som blizenec a viete o tom ze blizenci su sice divni ale medzi sebou si velmi dobre rozumeju?vsetko ma zospodu boli po dnesnom dni,tak pojdem za chvilu do hajan,pa pa

mirka285
14. apr 2010

Kafko presne tu istu supravu ako sa ti paci mam aj ja z pampyshopu len v zelenom,je super,odporucam 😉

maaja
14. apr 2010

mirka, kupujete dom ??? my predavame 🙂

maaja
14. apr 2010

mimochodom, v 5 mesiacoch uz asi babetka idu do sportaku, aspon teda my sme tak davali Mareka ... horsie je, ze "vanickovat" budeme v 5 - 6 mesiacoch a vo fusakoch !!!

mirip
14. apr 2010

sorry že vám sem leziem ale v 5. mesiaci v šlortovom babo ešte byť nemá až ked sa vie samé posadiť

maaja
14. apr 2010

ja viem ze by nemalo ;) ale proste my sme dali ... maly nechcel byt v hlbokom kociku, chcel sa kukat okolo ;)

mirka285
14. apr 2010

Maaja,no tento sa nam pacil,lebo ja som z Ba a priatel za Sale,tak chceme ist do Senca lebo to je tak na pol ceste,ja mam v Senci aj pozemok,len nie je realne tam stavat skor ako za 7 rokov tak pozerame ci sa nam nieco zapaci 😉 A kde mate dom?Mirip ak sa da dat kocik do uplneho lahu,je to uplne jedno ci dieta sedi alebo nie..ved ja nechcem aby tam sedel ale lezal 😉

maaja
14. apr 2010

mirka, aj ja som zo Sale !!!!

maaja
14. apr 2010

Concord NEO ide do uplneho lahu ;)

mirka285
14. apr 2010

tak to mozno poznas aj mojho Gabka 🙂 pozri do mojho albumu 😉 a vy preco predavate dom?chcete ist inde byvat?

maaja
14. apr 2010

hm, myslim ze ho nepoznam ☹ aspon ne z tej fotky ...
dovodov na predaj je viac ;)

mirka285
14. apr 2010

a este som vam zabudla povedat ze sme boli v Raci dat opravit kavovar a zastavili sme sa v tom Brendone a bola som sklamana ☹ ten obchod je strasne predrazeny podla mna...tak jedna capicka tam stala cca 10 eur 😠 ja som maniak na capice,tak som bola nasrata,ale aj tak som si neodpustila a kupila som tam jednu novorodenecku aj s rukavickami do porodnice,by som asi zomrela keby som isla naprazdno odtial 😉 a uz som chcela ist spat,a ked som otvorila spalnu,dostala som mierny sok 😠 Gabko veceral mladu cibulku,podotykam cely zvazok a k tomu udeneho lososa tak vam nebudem hovorit ze aby som tam mohla ist spat,musela by som si dat plynovu masku...tak som otvorila okno a budem dufat ze sa to aspon trochu vyvetra 😒 no uz vas tu nebudem zatazovat hovadinami a predam stafetu Sunny 😉

monline
14. apr 2010

mirka..v senci si mohla skočiť za mnou do práce 🙂

zrzulka
14. apr 2010

Adik to mi je luto. Sakra.... ved to sa hadam ani neda mat kludovy rezim ked uz mas jedneho drobca... Ako to budes riesit???? drzte sa, budem, na vas mysliet!!!!

Denisse pekny zazitok na 4D ti prajem... Som zvedava co nam tu zajtra (teda uz dnes) napises....

Kocky dakujem za super stranky.... velmi inspirativne, ja hladam hniezdo do kolisky ....
maxi ta ceska stranka co ponuka svoj postielkovy tovar je suprova ale tie ceny.... 😒 Ja som dala malej usit nieco podobne na postel... Vyjde nas to 150€ a uz to sa mi zdalo dost. Ale beriem to tak ze je to rucna praca... Tieto ceny su vazne brutalne.....

sunnygirl
15. apr 2010

Dobré ránko prajem 🙂 ,
idem si urobiť kakauko a chlebík s maslom a jahodovým lekvárom a rýchlo vás prečítať 😀

jaruska8
15. apr 2010

Ahojte dievčatá, tak už tretí deň nenormálne počasie, zase leje ako z krhly. 😒 Tak, včera sme boli na poradni a mám zopár dobrých správ. Placenta je už pekne mimo krčka maternice, je nad ním, vpredu, takže úplne super. 😉 Krčok je taktiež v poriadku, vraj pekne vysoko, čomu som úprimne rada. Tretíkrát sa nám potvrdila babenka, tam už naozaj nie je pochýb. Doki prepínal aj na 4D a malá tam mala leháro a cmúľala si prštek, bola neskutočná. Inak je v poriadku, merania super a má 1200g!! Zodpovedá termínu pôrodu. Aj som sa ho pýtala na plánovaný cisársky rez, či sa robí v tom 38tt a on povedal, že hej38tt alebo 39tt, podľa veľkosti bábätka, musí mať aspoň 2500g. No a to, kvôli čomu som včera stresovala sú kvasinky, tak mi dal mastičku. Prajem Vám krásny dník. Dnes idem piecť rybičku. Mňam.

sunnygirl
15. apr 2010

Kafko: aj ja idem objednávať postelné prádlo z pampyshopu, cenovo sa mi to tam zdá najlepšie, idem si z tadial objednať aj vankúš a perinku (výplň) 😉

lenkaaninka
15. apr 2010

jáj baby zasa budem dneska čakať ako s nasoleným zadkom či je niečo na pošte... 😀

aalexis007
15. apr 2010

Dobré ránko,
ja som si tiež pred mesiasom objednala postelné prádlo z pampyshopu aj výplň. A práve včera mi napísali, že im to ešte výrobca nezaslal, takže sa to o nejaký ten týždeň predĺži. Normálna doba dodania je do 4 týždňov. Sú zlatý, že sa hneď ozvali, lebo sa blížil dátum dodania. Nejako mi to nevadí, lebo do júla ešte ďaleko. Len Vás chcem informovať, aby ste s tým už nejako neváhali, aby Vám to do vtedy prišlo, keby mali problém s výrobcom. Lebo väčšinou im to vyrábajú na objednávku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre