Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. jún 2010

@mojalili 😀 ano spravne si nas identifikovala 😀 😀 😀

@dugyna je peso.. co by robil na koni? 😀
@katty17 veru pridaj este.. mas tri, tak sem s nimi, my cakame.. 😉

adelaine
10. jún 2010

@dugyna no ved, aj ja sa cudujem, ze si tak svihli...som fakt cakala ze to bude aj tych 60 dni

mojalili
10. jún 2010

@dugyna trpnu mi, bolia ma strasne od zapastie dole do prstov, neudrzim v nich uz vobec nic, akoby som do zil ci ciev dostala krce ci teplotu....aj tera ked pisem mam konce prstov strpnute...a v pravej ruke to vyraza smerom hore do chrbta pod lopatku....v noci su to strasne bolesti, nespim uz 2 TYZDNE a som z toho velmi vycerpana. Dennise mi nasla jeden clanok o tom.... http://www.ordinace.cz/clanek/syndrom-karpalnih... tu, pozri, mozno je to to, mozno nie..

katty17
10. jún 2010

ahojte babule. tak som vas konecne docitala. 🙂 teraz mam obmedzeny pristup na net, kedze som firemny notebook odovzdala a risi si svoj berie kazdy den do prace :( musim si nejaky zabezpecit 🙂
Maxi, tiez sa hlasim na strednajsie stretko pri stefanikovi 🙂 babule, mam este dve fotky ale tie nie su take tehulkovske. resp. nieje na nich vidiet brusko. ... tie su skor sexi ako tehulkovske...

katty17
10. jún 2010

adelaine, ohladne tej zili na ktoru si sa pytala. mas na mysli vyskocenu zlatu zilu?

kafoditka
10. jún 2010

Baby, mne vyrozumenie doslo asi do 10tich dni.. 😕

dugyna
10. jún 2010

@maxara to bol vtip z toho tepla... 😀
@adelaine mne PN vyrozumenie nedoslo anio po 3 mesiacoh..dala mi ju az osobne ked som tam bola odniest papiere este ..a popytat sa na nejake veci...
@mojalili hej rano som to postrehla ze denisse ti pisala tento link..a musim s nou suhlasit karpalny tunel sa csto prejavi pred alebo po porode..mamicka nie je casto schopna babatko ani udrzat na rukach...budem na teba zajtra mysliet..aby to dobre dopadlo..hlven moc teraz nepresiluj ruky...to zehlenie by si mala dolozit...

maxara
10. jún 2010

@katty17 a su tie fotky take nezverejnitelne? 😀 ja som zvedava..

noemarta
10. jún 2010

@katty17 pekna fotecka, som zvedava kedy mi s alllexou budeme mat. Si fesandaaaa 🙂 🙂

katty17
10. jún 2010

noemarta, retus robi svoje. ved ma poznas v skutocnosti 😀

maxara
10. jún 2010

@noemarta aj ty si citala o stretku? 16.6. o 14tej v eurovei pri stefanikovi

noemarta
10. jún 2010

@katty17 ale nemyslim len na retus, mas tam nejake tmavsie vlasy nieee???

@maxara ahoj, hej hej, citala som vas, aj katty17 mi to spominala,ale ja mam akurata poradnu, a este nieco vybavit, tak neviem ci by som to stihala, ale ved viem kde, a urcite by som vas velmi rychlo a lahko nasla, podla pupkov hi hi

katty17
10. jún 2010

noemarta, vlasy boli cerstvo nafarbene 😉

adelaine
10. jún 2010

@katty17 netusim, zlata zila ako hemoroidy su len v konecniku, inde sa tomu nadava zeby varixy?
ale ano....asi je to ono, nechapem, stalo sa mi to uplne z nicoho nic...este vcera nic a dnes bolesti 😝

katty17
10. jún 2010

mne vyskocila ta zlata zila v konecniku. hodne ma to bolelo. ☹ davala som si na to par dni masticku z lekarne a bolest presla. ale vraj to este moze vyskocit pri porode 😠

adelaine
10. jún 2010

@katty17
kokos, a tie tvoje fotky su uuzasne, padla mi sanka 😉

noemarta
10. jún 2010

@katty17 , @adelaine , baby mne vybehla zlata zila po salmoneloze, ale chvala bohu, nerobi mi zatial ziadne problemy, ani teraz, tak som zvedava, co bude po porode.

noemarta
10. jún 2010

@adelaine ze je fesanda, nooooo veruuuu !!!!!

denisse
10. jún 2010

@mojalili drzima na zajtra palce .... ak to citis tak ako som to mala ja, tak viem presne ako trpis ... 😒

adelaine
10. jún 2010

@noemarta no ved...a este aka, ale nemozme ju velmi chvalit, lebo ked bude prsat..... 😵 😎

noemarta
10. jún 2010

@adelaine aleee, prave teraz ju treba chvalit, ked uz je chuda opuchnuta, velkaaa mamina a hadam tak skoro znovu nezaprsi, 🙂 🙂 no nie katty17??

alllexa
10. jún 2010

@katty17 - paradne fotky! a uz mas vsetky?

nika23t
10. jún 2010

@katty17 Fakt paradne fotky... Musim tu aj ja hodit nieco zo seba na pobavenie 😀 Ale tie Tvoje... No uzas.

katy1979
10. jún 2010

@maxara super fotky ti robi drahy :D a jej aj ty si nosila okuliare tak vitaj medzi slepuchmi.

agika1982
11. jún 2010

ahojte babulky.....som tu len na skok...dneska mam toho viacej, ideme vecer oslavovat ....dneska som zas o rok starsia hehe...teraz letim na odbery do poradne a pak nieco vybavit....uz teraz mi je zle toho tepla....pak vas citam 🙂))

robika
11. jún 2010

@agika1982 blahozelam a nie ze to prezenies na oslave 🙂

agika1982
11. jún 2010

@robika ale nieee....to bude oslava ako rodinna....akurat som dosla z odberov....buduci tyzden piatok idem uz do nemocky k doktorke...uz budem chodit tam

saperlipopette
11. jún 2010

@agika1982 krasne narodeniny! 🙂

karinnka
11. jún 2010

Dobre ranko 🙂 Dievcata fotky mate krasne!!!§
Celu noc som nespala,v oblassti pri rozkroku mi vyskocila cca 5cm zdurenina asi varixy.nikdy som to nemala.....bola to neskutocna bolest..ani sadnut ani lahnut na bok....Neviete co s tym?Inak nikde inde ich nemam,nohy mi nepuchnu 😒
Agika vsetko naj 😵

mirka285
11. jún 2010

dobre ranko..ja som tentokrat spala super,az sa divim...este je len rano a uz som spotena jak hovado ☹ unudim sa dnes,uz to vidim,ani na tie Kramare sa mi nechce v tomto teple 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre