Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
13. jún 2010

@maxara nie pivnice mame v podzemi..ale ludia tam chodia ocumovat, resp. spravca chodi ku kotlom lebo tie sa este stale susia, zatial nabehol len jeden...a tym padom sa to vsetko vynasa na topankach vsade

alllexa
13. jún 2010

@maxara - ved to mas super tlak!

@meruska - ja stale nemam poslickov... ani neviem, ake to je...

Dnes mam brutal napuchnute nohy, ani do domacich slapiek sa nenarvem:(
Netusim, co si obujem na von...
Zajtra mam poradnu, som zvedava, ci sa aspon tych prietokov alebo informacie o vahe dozijem...

carrie84
13. jún 2010

Caute babule 🙂

Tak vikend uspesne za nami 🙂 Mne je dnes od ranna paradne zle - teda - boli ma podbrusko, ale az krce mam a maly sa sialene tlaci dole ... takze bud zacinam rodit alebo su to poslickovia 😀 😝

@maxara - maxi, vsetko naj zelaaaaam. Nech si stale krasna, mlada a perspektivna 😵 😵 😵 😵

luminkasp
13. jún 2010

@meruska, ja som pri tereske poslickov nemala ani raz, prenasala som a porod mi vyvolavali, mna nikto nechapal ako som ja este den pred porodom behala 😎

@maxara, maxi, diky za objasnenie okolo rybanky 😉

luminkasp
13. jún 2010

@alllexa, prietokov sa uz urcite dockas 😉

luminkasp
13. jún 2010

ja uz by som taaaaaaaaaaaak chcela, aby bolo 21. a vedela ci sa drobec otocil, inak 19. musim ist na krst a na svadbu a taaaaaaaaaaaakto sa mi chce 😖

maxara
13. jún 2010

@alllexa no ved, ja mam super tlak a dr chcel, aby som jedla lieky na vysoky tlak (ktory prakticky nemam..) 😒

luminkasp
13. jún 2010

tri prispevky za sebou len odo mna, pekne 😉

maxara
13. jún 2010

@carrie84 😀 😀 😀 krasna, mlada, perspektivna? 😀 😀 😀 no snad raz budem.. aj ked toto bola moja posledna dvadsiatka 😒

@luminkasp nemas zac 😉

alllexa
13. jún 2010

@luminkasp - no to by sa mi asi tiez nechcelo... Blbe je, ze clovek sa ledva hybe a este v tom teple niekam ist...

@maxara - no tak na dalsej poradni mu to povedz, mozno si fakt mala len ten jeden raz vysoky tlak, aj mne sa niekedy u doktora zvysi, ze len pozeram...

luminkasp
13. jún 2010

pustila som malej rozpravky na cd a idem k nej, nech rychlucko zaspi, pekne snicky bruska, nech sa vam dobre spi 😉

luminkasp
13. jún 2010

@maxara, maxi, no nehovor mi, ze nie si krasna, mlada a perspektivna zena 😉

alllexa
13. jún 2010

aj ja uz pojdem spat, dnes som vstavala o siestej... dobru noc!

kafoditka
13. jún 2010

@alllexa ja mam za tento vikend extremne spuchnute nohy, vsetky zabky sa mi zarezavaju, ani do takych rychlochodiek oblubenych ich nenapcham a vrchol vsetkeho je, ze som vytiahla svoje crocsi, ktore su pekne siroke a nohu som tam dala len do polovice!! 😠 😠 😠 Zajtra idem na Antolsku a hlasia prehanky-burky z tepla, prsanie... to som fakt zvedava, co si asi tak obujem ☹

maxara
13. jún 2010

@alllexa ja mam u neho vzdy namerany vysoky tlak, ale ja si doma meravam pravidelne a mam normalny a niekedy nizsi, az sa mi ziva.. ale on mi nemeria ortutovym, ale digitalnym a tu blbost mi na ruku natiahne sestricka vzdy tak ledabolo...vobec nedodrziava to, ako sa to ma davat.. a minulu poradnu som si odmerala doma a mala som nejaky cca 135/85 a na poradni 144/98 co je strasny rozdiel a pritom som tam prisla za 10 minut autom a 20 minut som sedela v cakarni v prijemnom chladku, ovievala som sa a vobec som necitila nejaky rozdiel za tu pol hodku.. aj som mu to hovorila, ale on sa pozrel na tie predosle tlaky a povedal, ze to by som mala jest.. 😒 ja mu poviem, ze to jem, ale nejem to..

maxara
13. jún 2010

@kafoditka obuj si zabky alebo slapky.. kadial dnu, tadial von.. bude 27 stupnov, to je dost..

maxara
13. jún 2010

Idem aj ja do hajan, dobru nocku krasulky
lumi no neviem.. 😒 som skepticka voci takym vyjadreniam.. 😀

adelaine
13. jún 2010

inak, na stredu, na to nase stretko hlasia dazd, tiez som zvedava, co si obujem 😒
a
..aj ja prajem vsetkym dobru noc, nech sa dobre vyspime 😉

petzi
13. jún 2010

Ahojte tehulky, no ja sem odhodlavam napisat cely den a teraz som zistila (ked som sa odhodlala) ,ze vy ste sli vsetky spinkat.No nic, tak ja len ,ze :
Volam sa Petra, cakame v juli syna, bude to moje prve ,priatelove druhe dieta.Velmi sa tesim...
O stretku som sa dozvedela od maxary (dakujem), ale nepridem, lebo zijem v rakusku a mam to okolo 700km, takze skoda, chcela som vas spoznat 😉 , ale ved snad bude este prilezitost.
Mam 24 rokov.
Nohy mi este stale neopuchaju, tlak mam normalny a nic ma neboli,ked uz o tych problemoch.... 😖
Tak sa pekne vyspite a k tomu dazdu...prsat asi u vas bude, lebo tu leje od poobedia a zväcsa sa to na Slovensko odtialto dovali.Ale ten vzduch stoji za to dievcata.
Majte sa zatial...pa
🙂

dugyna
13. jún 2010

@petzi Vitaj medzi nami🙂neboj mi nekuseme takze sa nemas coho bat. 🙂ano z rakuska ked ide tak prsakuje tak sa tesim len blizka hrmi vzduch sa lepsi len este stale to nie tu... :( mohla by si nam takto kazdy vecer poslatdazdik budem rada. Kocky nohy mam skoro cely den vylozene takze prestali opuchat jupi...🙂

kafoditka
14. jún 2010

Dobre ranko krasulky 🙂 🙂

Ja som hore uz od 5:00, noc bola neopisatelne horuca, 2x som sa zobudila po 20minutovom spanku total mokra 😝 😝
Tieto tepla fakt nerobia dobrotu, esteze je teraz rano uz dychatelnejsie..
Idem na krv a potom hned posledny krat na kurz na Antolsku. Vsetkym vam prajem pekny dnik a spokojne bruska 😉

lulu1983
14. jún 2010

dobre ranko bruska,

podobne ako Kafko, mam za sebou zlu noc a som uz dlho hore. Dnes budeme upratovat a hlavne sa skusim objednat na odber krvi u obvodneho a k niekomu na kramare., silno drzte prosim prst 🙂

Trochu normalne dychacieho vzduchu nam dnes vsetkym prajem 😉

L.

lutsine
14. jún 2010

Pekne ranko,
ja mam uz za sebou aj poradnu, vysledok je branka pootvorena.cize sa otvarame, mame nariadene nicnerobenie a magnezko 3xdenne po dobu dvoch tyzdnov,aby sme boli aspon v 37 tt.Oddnes som oficialne na MD,dufam,ze si ju stihnem este uzit.......pytala som sa dokiho v akom tt som,tak vravel,ze od zajtra som v 35 tt.

petrap001
14. jún 2010

Dobre ranko baby,no ja uz zasa strasim od 6tej 😖 zas a znova som nespala,ved stale to treba zarieknut,nie ze ako dobre zasa spim 😀
ale ja si pojdem este skusit pospat,mozno zaspim 😕
vcera mi ta moja baby shower dopadla celkom fajn,mile vecicky som podostavala.super vanicku aj s tym lehatkom vo vnutri,ked jej babo este malinke,tasku ku kociaru,je dost velka takze super,oblecko,plienocky a kozmetiku pre maleho.no velmi zlate 🙂 🙂 tak ja uz som teraz uplne kompletna a mozem ist rodit 😀 😀 😀
Pekny dnik vam prajem 😎

mirka285
14. jún 2010

ranko bruska,tak ja som spala super,rano ma musel Tomas budit lebo isiel si vybavovat s otcom novy pas a potrebuju nato moje splnomocnenie,tak som musela utekat na matriku na overenie podpisu ale som rada ze Tomas si to rozmyslel a pojde s nimi do Turecka lebo neviem co by tu cele leto robil od nudy 😉 konecne je vonku chladnejsie,mozem zehlit a upratovat dnes 😉

oacka
14. jún 2010

Mirka,a kto ide do Turecka? Dobré ránko! mňa dnees od noci bolí brucho..

agika1982
14. jún 2010

Ahojte bambulky.....tak ja som mala nahovno celu noc....take riedne hromy a blesky ze az...cez vikend sme boli u svokrovcov,bolo paradne,len ja som v takom stadiu, ze stale len potrebujem spat....
Kocky je nieco nove???teda nejake dalsie babetko?????

janka256
14. jún 2010

ahojte kocky ja sa akurat chystam na poslednu poradnu predtym este CTG zaznam tak cakam kym po mna pride mm z roboty. jaaaj uz sa aj bojim lebo takto o tyzden uz budem v nemocke teda ak sa mala nevypyta skor 😅

maxara
14. jún 2010

Ranko.
No ja som vstala o pol 8mej, a vlastne nechapem, kde som bola doteraz ??? len som sa pekne posuchtala na zachod zo dva krat, upratala som si ozehlene veci, v kuchyni som si kukla jednu sms zo vcera este, nachystala ranajky a dovalila k pocitacu a zeby toto bolo na dve hodiny 😲 fiiiha, som inak spomalena..
Ale zato mame krasne pocasie, tu je prijemne pod mrakom, oproti vcerajsku hadam aj chladno, nejakych 18 stupnov. Nocna burocka nas pekne okrajovo lizla, cize hrmenie hoci bolo pomerne nahusto, bolo daleko a ani bleskov sme vela nevideli (hlavne ked sme spali 😀 ). No zato nam tu pekne sprchlo a spalo sa mi fakt dobre. Mali sme otvorene okna a mm ked rano odchadzal, otvoril este aj v Ninkinej izbe, takze sa mitam krasne vymenil vzduch, no proste lahoda..
Vcera som si este asi pol hodinku pokecala s nasim exnajomnikom, bol si po zvysok veci, "umyl" podlahu v izbe, ktoru opustal a ja som tam dnes nakukla, no hnoj... on tam ma nase periny, na ktorych ma nase navlecky a plachty od 1.12.2009 ☹ a este k tomu take pekne.. ☹ ja teraz neviem, ci to mam vyhodit alebo ci to mam skusit odsmradit na dvakrat v pracke alebo co.. 😢 je tam smrad ako v opicinci, nechutne..

carrie84
14. jún 2010

Dobre rano, babule 🙂

Agi - pre mna ta burka bola uplne, ze super! Milujem, ked prsi a hrmi - tak dobre som si pospala! A este stale je vonku prijemne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre