Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ribike
14. jún 2010

@petzi Ahoj peti...no ja mám ale strašnú tehotenskú sklerozu,idem si na 6tu na teh.cvičko a nikde nikto🙂 a potom som zavolala kamoške a hovorí mi že ho máme až zajtra no normálne sa cítim blbo🙂...čo už tak pôjdem až zajtra...Ozaj aká bola pôrodnica???

agika1982
14. jún 2010

@ribike nota skleroz neni len u teba....ja zabudam na vsetko....no aj na take veci, kt.by som mala mat napameti.....vsetko si musim pist....no konec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ribike
14. jún 2010

@agika1982 Je to hrozné🙂 aj ked sa vyberiem do mesta mám plnú hlavu toho čo chcem kúpit a kým tam dorazím vôbec neviem čo som tam vlastne chcela a potom ma to napadne až doma😀 s tým písaním to neni zlý nápad,budem s tým musiet začat...bože ako stará žena🙂

adelaine
14. jún 2010

@lenkaaninka
mne sa to stalo 2x v noci, presne ako pises, 2 hodiny bolesti a tvrdnutia brucha,
a teraz sa rozhoduj, ci utekat do nemocky, lebo je to uz ono, alebo budes za
hysterku 😠 a aj ja som mala hnusnych posslov, otravuje ma to a obera o
energiu...najradsej by som uz mala iba take bolesti...ze ide sa rodit a hotovo,
a nie taketo poplachy ☹

agika1982
14. jún 2010

@ribike nooo ja som to vyriesil tym pisanim...ale aj to sa mi stane ze niekedy zabudnem si tam nieco napisat xixi

ribike
14. jún 2010

To je už fakt sranda...máš pekný album🙂

zrzulka
14. jún 2010

@lenkaaninka rodila som normalne. poznam baby co mali aj vacsie deti a rodili normalne. ja ani neviem ako som bola dotrhana lebo problemy som nemala. ani ma nejako dlho nesil porodnik. Cakala som aj bolest kedze som nemala epiduralku ale nejako som ju az tak nevnimala. Asi mi to dobre umrtvil 😀

zrzulka
14. jún 2010

babulky mozu byt tie opuchy z toho ze vela pijem? aj vy mate jednu nohu viac nafuknutu ako druhu???? ta viac napuchnuta ma aj boli 😠

agika1982
14. jún 2010

@ribike dakujem.....nooo inak ja sa vzdy pred drahym vyhovorim,ze aj v knihe o tehotenstve je pisane vecsie zbudanie takze potom som akoze vo vsetkom neviniatko xixi

alllexa
14. jún 2010

@zrzulka - praveze na opuchy je dobre, ked pijes tekutiny...

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka to mas aj z tepla aj z toho pitia....voda sa ti hromadi v tele...cim viac prijimas tym je to horsie....ale zas pit musis...ved pak sa odvodnis....napr.ja som si cez vikend dala kavu, a tak som cikala o stosest...zazrak ze to zabralo 🙂 🙂 🙂 🙂

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Tie opuchy su skor z toho tepla, ako z toho, ze vela pijes. Ja mam inak tiez pravu nohu viacej opuchnutu, ale bolia ma obe rovnako.

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka niektorym zas zabera pitie tak,ze vic moci.....je to individualne....

katty17
14. jún 2010

zrzi, na tie opuchy je vraj dobre vylucit sol a bublinkove pitie . a samozrejme vylozit nozky do vyssej polohy

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Ja mám nožičky chvala bohu v poho.ale kamoške tiež spuchli lekár jej povedal že sa má vyhýbat soli a slanému lebo to viaže vodu v tele...to že piješ vela je dobré hlavne v takýchto teplotách,ja som s tým pitím trocha lajdáčka ale už sa snažím vypit tie 2-3litre denne...

agika1982
14. jún 2010

@katty17 ja nepijem bublinkove a nohy vykladam furt a vobec nezabera...inak ked si vykladate nohy treba si dat aj nieco pod krize.....
ja uz mam komplet vsetko do porodnice..dneska som kupila aj hroznovy cukor-cukriky, aj podlozky aj sterrinar ci ako sa to vola...do nosa....uz som aj mojej polovicke vysvetlila co a ako...chudatko,on chce byt so mnou v nemocnici xixi...po celu dobu pobytu hehe 🙂 🙂 🙂 🙂

zrzulka
14. jún 2010

dakujem, lebo dnes mi to mama hovorila ako som sa jej stazovala (boze ved ja sa uz kazdemu len stazujem) ze to mam z toho ze vela "nasavam" Tak ale ked som stale smadna tak co mam robit????A vdaka lebo pijem hlavne perlivu magneziu. Perlive vody mi v tehu mimoriadne chutia. tak skusim vymenit za neperlive....Vcera som pila ten novy rajec - letnu burku. mnam ta je dobraaaaaaaa

agika1982
14. jún 2010

ked som bola na odberoch, mala som nohy jak balon a sestricka mi vrvela ze to je este nic...ze mali kocku,kt.nabrala asi 40 kil pocas tehu,ale bola jak balon...a ked porodila,z nemocky odchdzala o 30 kil lahsia....ze uplne sa odvodnila...to bol jediny pripad,kt.jej ostal v pameti......

ribike
14. jún 2010

@agika1982 🙂🙂🙂Ja mu zas vždy hovorím veci aby si ich zapametal za mňa no on má chudák plnú hlavu roboty a ked na niečo zabudnem a on mi to nepripomenie tak si na ňom vylejem zlost☹chúda moje...

adelaine
14. jún 2010

@zrzulka magnezia a budis patria medzi mineralky s najvyssim obsahom Na,
najlepsia je Lucka a Rajec, tie menej perlive.

dzamela
14. jún 2010

@zrzulka Leni aj ja mam opuchnute nohy a tiez ma bolia aj na dotyk, a jedna je viac jedna menej. Pit musime tak ci tak aby sme neboli dehydrovane, ale je to tym ze oblicky uz nevladzu precerpavat tolko tekutin. Mne pomaha mat vylozene nohy celu noc na vyssom vankusi, rano su potom nohy menej opuchnute ale cez den spuchnu zas.

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka ja rajec nemozem,ked som nebola tehu, mala som tlaky na hrudniku...nerobilo mi to dobre....vecsinou pijem miticku alebo klastornu a niekedy zhresim a pijem matony pomaranc....

zrzulka
14. jún 2010

@agika1982 moze byt s tebou cely cas? lebo ja som bola nedavno sklamana z toho ze muza pripustaju az k poslednej faze porodu co je pre mna bezpredmetne lebo to uz vtedy bude so mnou aj porodnik ktoremu doverujem... tak ani neviem ci chcem aby tam bol....uvidim ako sa rozhodne muz

katty17
14. jún 2010

presne ako pise adelaine, najlepsia je lucka. to mi aj porodnicka odporucila namiesto mineraliek...

zrzulka
14. jún 2010

@dzamela jeeeeeeej ahoj jani, aka znama tvar .... 🙂 ja tak nevydrzim spat. Stale spim na boku. na chrbte sa mi tazko lezi...

zrzulka
14. jún 2010

@adelaine lucka mi nechuti, este tie nove s prichutou ako tak... A rajec kupujeme bylinkove... este tomu naturu mozem....

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Skús jemne perlivú lucku tam je minimum bubliniek alebo je aj neperlivá ochutená sú fajn...mňa zas páli záha od bubliniek ale tiež ich mám rada🙂

mirka285
14. jún 2010

ja mam napriklad elmi malo opuchnute nohy,ale ja malo pijem..ja sa neviem nadajat nasilu 🙂 ja sa fakt napijem az ked som smadna,ja denne nevypijem viac ako 1,5 l

achojka
14. jún 2010

@zrzulka To ti povedali na antolskej? No moj manzel bol somnou po cely cas, a bez problemov ho tam pustili

zrzulka
14. jún 2010

@achojka nie to tu pisali nedavno babulky ked sme na tuto temu pisali....

dzamela
14. jún 2010

@zrzulka 🙂 aj ja spim na boku a nohy vykladam hore, na chrbte tiez neviem spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre