Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
20. jún 2010

@oacka ano, hned v nemocnici robia sono,,a potom je kontrola o 3 tyzdne od prepustenia z nemocnice,,aspom u nas,,,ale dovtedy odporucaju balit na siroko

adelaine
20. jún 2010

@oacka
ako pise merikac, kontroluju sa klbiky,
potom aj ocka a usi, tusim sa robi aj sono traviaceho traktu,
naberaju sa nejake skriningove odbery- fenylketonuria, skrining
hormonov stitnej zlazy, ockuje sa proti TBC a papiere s vysledkami
sa posielaju pediatrovi...

oacka
20. jún 2010

@merikac @adelaine super dík za vysvetlenie! zoberem pre istotu aj do nemocky. akú veľkosť, ja mám 1 a 2, ale neviem,či jednotky nie sú malé...

merikac
20. jún 2010

@adelaine na tie ocka sa chcem opytat na najblizsej poradni, pretoze mala vobec nereaguje na pohyby, len na svetlo vonku,,,,,,,,,,a vsade sa pise, ze uz novorodenec vidi matne cca na 20-30cm....ale moj malinky pupacik stale pozera akokeby do blba

merikac
20. jún 2010

@oacka 1 uplne stacia,,,,,,,2 su pre novoredenca velke

mirka285
20. jún 2010

silvi no hlavne nech je to co najskor...a ty ides do ktorej nemocky?

adelaine
20. jún 2010

@merikac
tusim do mesiaca su babetka tak, ze nevedia fixovat predmet ocami...
ale opytaj sa urcite na poradni, daj potom vediet ako to je, ked ti pediater
povie...
co viem, tak v nemocke sa robi iba skrining na vrodeny zakal sosoviek, viac nie...

mojalili
20. jún 2010

@merikac my mame problem s ocickami od narodenia, teda v brusku sa vyskytol....tak tiez som bola u ocnej, ale maly tak tvrdo spal, ze az o mesiac mozem ist opet a dozviem sa, ci to bude ok a ci budfe normalne vidiet...som stale v strese.....ale na pohyby reaguje, aj zrenicky sa zvacsuju a zmensuju,hybe nimi kde sme......len mame cez duhovku blanku....vraj na oboch ockach...nevedela mi povedat doktorka, ako to vyzera...tak sa trasieme...

BALENIE NASIROKO - u nas v nemocnici bolo povedane, ze MInisterstvo to uz neodporuca, az kontrolola ortopeda, ktora je v 3.t, ten povie, ci treba alebo nie. ALe ja som od nemocnice uz balila a balim nasiroko, jednu pampersku a 1 latkovu plienku s postolkami...

silvia.vesela
20. jún 2010

@mirka285
ved to, ja som si to "naplanovala" na buduci piatok alebo este sobotu a nedelu, tak uvidime!
Ja idem na Antolsku a budem rodit u dr. Marekovej.
A ty ides na Kramare, ci?

mojalili
20. jún 2010

@oacka Ako som pisala, nemaju sa pouzivat, ale mozu....sestricka mi povedala, ze tym nic zle neurobim....tak som ho hned zabalila do ortop.gatiek, ako sme sli domov 🙂

@oacka - ako sa citis? Uz by si aj mohl rodit, mas to naozaj za par🙂)) Drzim palceky, nech to dopadne dobre.

Mne vcera vypadla 1/2 druheho stichu, tak mam stale 2 ale len polovice z nich, snad to bude uz o tyzden prec vsetko...🙂

mirka285
20. jún 2010

ja na Kramare a tiez to mam v plane cez vikend..sobota je krajsi datum tak mohla by byt 🙂

merikac
20. jún 2010

@mojalili ....tak budem drzat palceky a mysliet na vas,,nech je vysetrenie co napozitivnejsie vo vas prospech,,,,,,,,,,viem co to je byt v neistote a bat sa,,,,,,,,,,,,, ☹ ,,Ja mam pocit, ze mala vobec nereaguje ockami na pohyby, a som z toho v strese,,,,,,,,
presne aj ja tak isto balim,,,,,,,ale mala si vtedy moc dobre nepospi,,

oacka
20. jún 2010

ja mám v sobotu narodky! asi už budem mať pri sebe ten najkrajší darček!

mojalili
20. jún 2010

@merikac Ja mu to na noc nedavam, aj kvoli rychlemu prebalovaniu, len cez den... 🙂
@oacka - TAK BUDEM DRZAT PALCEKY, NECH MAS KRASNY DARCEK NA NARODENINKY 😵 😵 😵

merikac
20. jún 2010

@oacka 😵 😵 😵 ....jej, to by bolo keby si mala dala na seba pockat az do soboty

bellablonde
20. jún 2010

@oacka ak budes brat postolky, tak č. 1 budu Kristinke stacit urcite
pokazit nic nepokazis, ak ich budes davat, zakazane ani prikazane to nie je, daj na svoj instinkt 😉

ja som chvilu balila, potom prisli besne horucavy a malicky mal chudacik hrozne zapareniny, tak som s tym prestala...
jemu to aj lepsie vyhovovalo na prdiky, ked si mohol veselo kopkat nozickami
ked si tak spominam, on ani v zavinovacke nechcel byt. strasne mi zvykol plakat, ked som ho co i len trosku zviazala.

IZIRA wau aka si kocka, stihle nozky, male brusko 😉

oacka
20. jún 2010

@merikac tak to už asi nepočká...moj porodník ide na dovču,musí to stihnúť skôr... 🙂

merikac
20. jún 2010

@oacka takze uz si sa s nim dohodla na presny termin, ciiii??

merikac
20. jún 2010

@mojalili chcem sa spytat,,,ci ste mali,,alebo len budete mat krstiny a co malemu oblecies?? my budeme mat 27-v nedelu a vobec netusim, co jej obliect...........

oacka
20. jún 2010

@merikac tak rýchlo krstiny? super. ideme na to tento týždeň, utorok alebo streda, ešte neviem....

oacka
20. jún 2010

@merikac a máte už náušnice? dali ste ušká prepichnúť,či ešte len dáte?

silvia.vesela
20. jún 2010

@mirka285
no, ved uvidime ako to bude, ktorý dátum si nase deticky vyberu! 🙂

tinka349
20. jún 2010

babule kolko spacich vakov mate pre deturence? a zavinovacky?

ja newem co vsetko mam pokupit, a nechcem zbytocne vyhadzovat prasulky 😒

merikac
20. jún 2010

@oacka wou,,tak ak ta mirka, alebo alexa nepredbehne,,,tak nas bude viac,,,,,,,,tesim sa s tebou...........Nausnicky som dala malej vycistit a zrenovovat, pretoze jej ich davam po sebe,,take milene detske,,,,,,,,,ale nie som si ista kedy jej dam uska prepichnut,,,,,niekto je zastancom toho, ze cim skor, tak lepsie a na druhej strane som citala, ze je lepsie pockat az do pol roka dietata,,,tak neviem kedy, asi sa poradim s detskou lekarkou, co mi odporuci ona

mirka285
20. jún 2010

@tinka349 ved dokupis podla potreby,a aj navstevy a kamosky daco donesu,neboj..

oacka
20. jún 2010

@merikac v nemocke ti neporadili? aj ja som tak čítala. ale zas rozmýšľam,že kým je ešte taká mini,tak si nebude veľmi šmátrať rukami po náušničkách a bude s tým menej problémov.... opýtam sa v nemocke...

mirka285
20. jún 2010

@merikac ja som sa na tie nausnicky informovala a vraj v takych troch mesiacoch je idealne,ked uz tie laloky su lepsie vyvinue...

merikac
20. jún 2010

dievcata, poradte mi ako dam prec v ktorom tyzdni tehotenstva som,,,,,,,,,,,moj syn sa mi prave smial, ci to tam chcem mat nasledujuce dva roky 😀 😀 😀 😀

mirka285
20. jún 2010

@oacka prave ze malinke deti nekontrolovane sibrinkuju rukami,z toho dovodu nosia aj rukavicky aby sa nedoskriabali..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre