Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
20. jún 2010

@mirka285 ,,,no ved prave, ked sa pozriem teraz na Emmkine malilinke uska, tak neviem kam by jej teraz tie nausnicky dali

robika
20. jún 2010

ked sa bavite o tych zavinovackach, ja mam 2 jednu klasicku na zavazovanie a druhu na suchy zips, ale obidve sa mi zdaju take malicke... tu na suchy zips mam 75x75

katty17
20. jún 2010

ahojte babulky. som tu len na skok, tak vas chcem aspon pozdravit . chytro som si vas precitala nech som v obraze 🙂
vcera som mala bad day. :( mozno mi hrozi cisarsky. uvidim v stredu po porade s porodnickou...
tinka, podla mna to neprehanaj so zavinovackami a spacimi vakmi. pre zaciatok maj nachystanu po jednom kuse a potom uvidis co budes potrebovat. a presne ako pise mirka, mozno aj podostavas takeho vhodne darceky .
ja som si vcera kupila prvu zavinovacku. sa z nej vytesujem, lebo som zohnala presne taku aku som zhanala 🙂

katty17
20. jún 2010

ohladne prepichnutia usiek, urcite pockajte aspon prve mesiace, kym sa im trosku vyvinu usne lalocky...

merikac
20. jún 2010

@robika ..ja malinku do zavinovaciek nebalim, ale stale je polozena na zavinovacke, lebo sa mi tak s nou lepsie manipuluje, ci uz v noci, alebo cez den,,ale je stale rozbalena a na noc ju prikryvam perinkou

oacka
20. jún 2010

@mirka285 to je pravda! to mi nenapadlo,veď jej aj beriem do nemocky rukavičky. tak to aj ja asi nechám na neskôr....

silvia.vesela
20. jún 2010

@katty17
ahoj katty, a ak sa smiem spytat, preco by ti mal hrozit cisarsky? Malicka je KP?

katty17
20. jún 2010

silvi, kvoli nejakemu virusu. ale este to radsej nechcem zakriknut... treba to este prebrat aj s porodnickou...

silvia.vesela
20. jún 2010

@katty17
budem ti držat palce, aby vsetko bolo ok! 🙂

mirka285
20. jún 2010

@katty17 jeej dufam ze to nebude nic vazne ☹ to je naporazenie taketo veci...

strasska
20. jún 2010

maminky tak aj ja Vam drzim palce 😉

mojalili
20. jún 2010

@merikac MY mame den pred vami a som z toho jelen, ale vies co???? nemienim to nejako riesit.....mame biele bodynka, dupky a take same biele veci, tak to mu obleciem. PErinku na krst mame od krstnej . Asi mu dam podla pocasia bud biely overal, a na to biely kabatik.... Ved kvoli jedneh hodine kupovat velke roby pre neho nemienim...

@tinka349 Ja mam dve perinky, take klasicke a veru kem maleho umyjem a dam ho na perinku, ze dem ho rychlo zabalit, tak ju taaaaak rychlo ocura, alebo dokonca ja plienku ocural...ale ja mam chlapca, pipik sa mu postavi ako chce a hned cura aj mio plienku, takze tie dve perinky su pre mna akurat a jednu taku zavinovacku mam. A jednu perinku extra na krst.... Spaci vak nemam a myslim, ze nam netreba. Teraz maly spava v perinke, tam mu je lepsie, a potom ho lahko prikryjem perinkou,ci dekou,alebo niecim...

robika
20. jún 2010

no ja mam este zo vsetkeho iba chaos, takze dufam ze budem potom vediet, co malemu obliect, dat a podobne...
a co sa tyka nemocnice, ked si pozeram fotky babatiek, tak neviem ci tie veci su erarne alebo mam nejake zobrat so sebou, lebo na zozname nemam nic okrem vlhkych utierok a jednorazovych plienok.

petzi
20. jún 2010

@tinka349
Ahoj nemate v meste obchod 4mama 4 baby? Tam maju krasne zavinovacky aj spacie vaky, teda aspon v TT som videla. 😉

tinka349
20. jún 2010

@mojalili no moja bude mat pisulu, ty to mas aspon zabavne ked cura kade tade a sa nenudis 😀

@katty17 aj mne kvoli tomu hrozi cisarak...zajtra mam ist zasa za lekarkou, a povie mi nieco blizsie....ja nemam virus, ale mala som kondylomy 😠 jednu taku malu bradavicu, ktoru mi vyrezali a vraj ze pokial nie je muz lieceny tak sa mi to bude opakovat.....muz samozrejme ze liecit sa nebude, jemu nic nie je, a mam to od neho 😠

tinka349
20. jún 2010

@petzi nic mi nehovori taky nazov obchodiku 😒 ja radsej skor na nete, do mesta sa mi samej nechce uz . . .

petzi
20. jún 2010

@tinka349
ahaa, no tak neviem ale niekto ti tusim poslal stranku, sa mi zdalo,tam sa ti nic nepacilo??

petzi
20. jún 2010

@tinka349 a kde to ten tvoj chytil?? Inak ma reakcie ako moj...Moj mi povie, nech ma hoci co,ze je to odomna, aj skriabancek na prste... 😠

mirka285
20. jún 2010

kocky volala som s Kafkom akurat,tak hovorila ze Teutonku uz maju doma,ze je nadherna cervena a ze lezi na standarte a predstavte si ze je tam sama,tak sa trosku aj nudi,a dokonca aj ked rodila tak bola sama na sale,asi niake hluche dni 🙂 a celkovo je s Antolskou spokojna,nema co vytknut,ale aj tak sa uz tesi domov 😉

strasska
20. jún 2010

@mirka285 jeeeeeeeeeej tak to ma super. Ale verim, doma je predsalen doma. 😉

petzi
20. jún 2010

BABULKY, no ja sa vas opytam teraz tak mimo tematu, ale ked ja sama neviem.Ked mam pokazeny zubok, mam ist zubarovi teraz, alebo az po porode, ked ma neboli??
Lebo som bola u zubara a viem, ze uz vtedy som mala pokazeny ten zub, ale mi dal pilulky na cumlanie, nejake na sklovinu ci co a povedal, nech to cumlem, ze mi vrtat nebude.tak ja neviem, ale asi by som mala teraz ako potom nie??

tinka349
20. jún 2010

@petzi no to ja neviem....my spolu nespime uz skoro 2 mesiace, a mne sa to objavilo pred mesiacom....Lekarka mi povedala, ze to mohol chytit aj 5 rokov dozadu, a hlavna pricina je striedanie partnerov, ale vraj sa to da chytit aaj na wecku 😒 a samozrejme, on zacal na mna - ze to on ma odo mna....ze to ja mam pocas tehotenstva mykozy a vytoky....ale hlavne ze on sa natiera canestenom pravidelne kazdy den a to spolu nespime.... no skoda slov noooo 😠

oacka
20. jún 2010

každý sa na porod pripravuje inak! ja kontrolujem,či mám všetko v taške a práve som prichytila mm, ako dáva fľašky moravskej slivovice do mrazničky!!!! 😀 😀 😀 😀 a už zisťoval u kamošov,čo robia cez týždeň a kedy majú čas chlastať! a mi to vysvetľuje: Čo nechápeš,že to najkrajšie chvíľa v živote?????? 😀 😀 😀 bože,ako sa tešká!

petzi
20. jún 2010

@tinka349
no ma veru povahu v tomto ako moj 😔 smutne,no co narobis.No mi teda spime spolu stale a ten moj by nedbal sexovat nonstop, ale taky je debo, ze ked odchadza do prace, nezabudne do mna zabrdnut, ze si mam uz toho druhho zavolat, aby som nebola sama....no tiez nemam slov.No ale nedbal by vsetky polohy menit, neviem, ci si mysli, ze to brucho mozem odlozit,alebo co.Ale inak, ked mas taky problem, tak veru,nech sa da liecit, ved to nie je sranda.musis mu to nejako vysvetkit, ved nie je mal chlapec snad....A inak lekarka dokaze podla bakterii zistit,ze od kial to asi ma....moj byvali ma podvadzal a ja som mala svrbenie,tak som sla lekarke a ta mi s vysledkov steru povedala, ze ma na 100% inu,aj tak bolo...Ale nechcem ta strasit, to som len dala priklad.a zo zachoda? to jako ked je na velkej, ze by sa mu tam opieral o dosku, ci co??prepac,ale to ma zaujalo... 😅

petzi
20. jún 2010

@oacka
Nooo ani nehovor, tu sa ten moj tiez uz dohadoval s kamaratmi, ze sa pojde pit, ale ked som sa pytala, ci to bude oslavovat, tak ze nieee, len tak decentne 😀 to si viem predstavit.ked pride raz za mesiac ako prasa sa ho pytam preco sa tak zradil, povie, ze zapijal syna, aby bol zdravy...tak co to bude ked uz bude na svete? 😅 moj otec syna zapijal asi 4 dni v kuse, ale to chapem, 😀 to musel byt masaker...Mna neviem ci aj vobec niekto oslavil... 😅 ale urcite, ved ma lubia ako sol 😀 to sa len utesujem 😅

strasska
20. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech si to uzije, pri druhom sa uz bude musiet starat o Kiku 😉

oacka
20. jún 2010

taký bol zlatý pri tom. až teraz mi došlo,že aj on to prežíva... sa chystá! asi je aj rád,že vie,kedy to bude.... ja mám taký pocit,že Kika bude jeho veľká parťáčka! 😉

petzi
20. jún 2010

@oacka
No to je super, ked vie veru, to mu verim,a je to super pocit urcite aj pre teba, ked vidis ,ako sa vytesuje a chysta na oslavy... 😉

tinka349
20. jún 2010

@petzi a najlepsie je, ze on na SR nie je positeny, zil 13 rokov v UK a aj tam ma zdravotne poistenie , a mi povedal ze maximalne pojde za jeho byvalou priatelkou, ktora je kozna lekarka, nech ho ona vysetri 😠 mna skoro porazilo 😠 a ked som mu povedala, ze to pojdem s nim, tak to ani pocut nechel 😠

ale tak to by lekarka musela vysetrit aj jeho, ked u teba zistila, ze spi s inou....ci to sa da zistit tak, ze u mna sa vyskytnu nejake bakterie co maju len zeny?

nebbia
20. jún 2010

Pekny vecer,neviete mi niektora poradit ako je to s narokom otca na tyzdennu dovolenku po narodeni dietata? Nas ocko by to chcel vyuzit,lebo sme sa dopoculi,ze nieco take existuje,len nevieme o tom nic blizsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre