Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
21. jún 2010

@mojalili oki dám vedieť, aj ja dúfam, že to prejde. Ja som sa raz ráno zobudila s jedmou rukou úplne drevenou 😨, tak som sa dala na 4 (ako cica) aby som to maličké prinútila sa nejako inak pomrvinkať a pomohlo, tak ja si myslím, že to mám podľa toho ako sa maličké uloží, niekedy ja to lepšie niekedy horšie 😅 ☹

oacka
21. jún 2010

@sunnygirl ja inak tiež nepriberám,ale mám pocit,že mi stehná chudnú...ddúfam,že malá si berie,čo potrebuje...
mne rukz trpli ráno,som sa zobudila s lopatami, ktoré som nemohla ani ohnúť a doki povedal,že to môže bzť ten szndróm karpálneho tunela a že mám rukz polohovať. ale ako v noci? no ale mne to cez deň prešlo...
@mojalili Danko spí?

mojalili
21. jún 2010

hEJ, NAPAPAL SA A SPI. Krasne spal v noci, napapal sa o 23:15 a ptom rano o 4.15 hod, super, konecne som vyspata... 🙂 Je to maly jedak a krasne spava aj cez den.

LEtim do skoly uzavret znamky a kupit si nieco na seba na krst, do nicoho sa zatial nedam, otrasneeeee

mojalili
21. jún 2010

@sunnygirl NO ja uz malicke v brusku nemam a nepreslo to, dokonca je to horsie, tak musim sa dat na vysetrenia...ach jaj, s malym sa neda lietat po lekaroch... 😠
Sunny , drzim palce, aby to nebol ten syndrom

oacka
21. jún 2010

@mojalili aj s Dankom? dá sa s ním aj povybavovať veci?

sunnygirl
21. jún 2010

@mojalili ďakujem 😉

sunnygirl
21. jún 2010

inak aj vám sa stáva, že keď vstávate z postele, tak to maličké v brušku žblnkoce, škvrkoc a tak 😅

mojalili
21. jún 2010

@oacka HEj, pekne, da, ked je v kociku, spinka aj 3-4 hodiny, tkze v pohode🙂 POkial je malicky, tak ano, ked bude vacsi, tak to bude horsie 😉

alllexa
21. jún 2010

@sunnygirl - mna sor kopka a natahuje sa🙂

sunnygirl
21. jún 2010

@alllexa to aj mne sa naťahuje a ráno ma zobudí, keď je hladnučké, začne ma kopkať pod rebrami a keď sa tvárim, že nič 😀 , tak začne mrvinkať hlavičkou a to už ma pohne, lebo musím ísť cik-cik 😅 , tak ideme jahôdkovať a chlebíkovať a mliečkovať, klasika 😅

nikolletka
21. jún 2010

Ahojte, tehulki. Ja som sa akurat registrovala. Velmi rada vas citam. vsetkim vam gratulujem k tehu. A drzim palce.

petrap001
21. jún 2010

dobre ranko baby.no dnes som celkom dlho vydrzala v posteli 😀 ale noc zasa narocna.mne uz je dlhooooooooo ja chcem uz maleho doma 😀 😀 😀
vcera sme boli v ZOO 😀 😀 tak bolo vcera krasne,ze som nemohla sediet doma.ja som sice chcela ist na hmmm plaz,ak sa to da v irsku nazvat,ale tu mame velmi daleko a nechcela som stravit 3 hoiny v aute.tak sme isli na zvieratka.fajne som na slnku opuchla ze az moj si to vsimol ze co mam take velke ruky a nohy 😀 😀 on ma vie stale tak potesit 🙂 idem nieco zjest a pocitat,co ste tu vcera popisali
@mojalili pozeram,ze Danko ti uz pekne spinka,no to musis byt rada 😉

ywett
21. jún 2010

@mojalili
blahozelam k malickemu, som ani nepostrehla, ze uz to mas za sebou, tak idem docitat 🙂

alllexa
21. jún 2010

@nikolletka - ahoj, vitaj u nas! Tak Ty uz mas dvoch "hotovych" drobcekov?🙂

alllexa
21. jún 2010

Dievcata, neviete mi poradit - uz treti den kaslem, dnes som sla k doktorke, ta ma akurat dovolenku, tak som sla do lekarne, ze chcem nejaky sirup proti kaslu, co mozu aj tehotne. Dali mi Hedelix, ale v pribalovom letaku sa pise, ze sa neodporuca tehotnym, lebo nebol dostatocne testovany, tak mam dilemu, ci si ho mozem dat...

mirka285
21. jún 2010

ahojte,ja som sa dnes tiez dobre vyspala akurat ze cikat som bola minimalne 6 krat ☹ dnes ideme s Tomasom k logopedovi,potom sa zastavim v Tescu a musim pozriet ako s mi vypina v aute airbac,lebo kd budem chodit sama,chcem mat malu v predu nech na nu vidim....ale mam takeho tusaka ze s tym bude treba ist do servisu a oni to vypnu....vsetkym co maju dnes lekara,prajem dobre spravy 😉

lutsine
21. jún 2010

@sunnygirl no tak to pobolievanie podbruska a krizov mam aj ja uz nieco vyse tyzdna, mozno to suvisi aj s tym,ze som sa zacala otvarat a musim brat magnezko?

ivka8255
21. jún 2010

ránko všetkým 🙂 @lutsine mám podobne termín ako ty a tiež som už na 1 prst otvorená a mám magnézko, tebe to pomáha?mne moc nie :(

sunnygirl
21. jún 2010

@alllexa pokiaľ viem sirup hedelix je ideálny pre tehotné, je to čistý výťažik, ja som ho tiež brala

sunnygirl
21. jún 2010

@lutsine asi áno, ale neboj to magnézko nebudeš brať dlho 😉

lutsine
21. jún 2010

@ivka8255 no beriem ho,ale aj tak brusko tvrdne a vsetko ma boli, panvova kost, krize...ach jaj. dnes idem prvykrat k porodnikovi ,tak som zvedava co povie.

lutsine
21. jún 2010

@sunnygirl do ktoreho tt sa berie?

ivka8255
21. jún 2010

@lutsine, ja ho mám 3 krat denne po 2 😝 a aj tak stále tvrdne, mne môj gyno povedal, že do 36tt ho budem mať

alllexa
21. jún 2010

@sunnygirl - dakujem za info, lebo uz som z toho kasla zufala...

lutsine
21. jún 2010

@ivka8255 no mne cosi vravel,ze do buducej poradne ho mam brat a ta bude 29.6..tak potom uz asi nie.....

ivka8255
21. jún 2010

@lutsine jeeeeeeeej až teraz pozerám, že ty si z VT, ja som tiež pôvodne Vranovčanka, ale už dva roky som v PB 🙂 budeš rodiť vo VT? počula som na pôrodnicu samé chvály

lutsine
21. jún 2010

@ivka8255 tak to vyzera,ze budem rodit vo VT, dnes idem omrknut porodnicu....a doktorov.

ivka8255
21. jún 2010

@lutsine tak dúfam, že sa bude páčiť, mne to tam kamošky chválili, ja by som aj šla do Vranova rodiť keby to nebolo tak daleko :( potom daj vedieť aké boli dojmy

lutsine
21. jún 2010

@ivka8255 ok dam vediet. 🙂 ty si uz zacala chodit na kontroly do porodnice, co ti vraveli, dokedy budes brat magnezko? tiez sa otvaras?

ivka8255
21. jún 2010

@lutsine ešte nie, zajtra mám poradňu u svojho tak uvidím či ma už pošle do nemocky.pred dvoma týždňami ma z poradne poslal ležať do nemocnice na infúzie, lebo som bola na 1 prst otvorená, ale bola som tam len 7 dní, viac sa to neotváralo a odvtedy mám kľudový režim... to mg povedal, že len do ukončeného 36tt, lebo potom by sa pôrod nerozbehol ani do Vianoc 😀 takže ešte dva týždne ak to dobre rátam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre