Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
21. jún 2010

@meruska aj mne mama hovorila ze bola nejaka viroza minuly tyzden v PO,ze strasne vela ludi len behalo na wc a vracalo...no urcite to teraz preslo k vam..

lenkaaninka
21. jún 2010

Cervix - score (kritická hodnota)

Týden - cs hodnota
24 - 1
26 - 2
28 - 3
31 - 4
33 - 5
36 - 6
38 - 7

lenkaaninka
21. jún 2010

@petrap001 no my sme si to pred mesiacom absolvovali....

izira
21. jún 2010

@alllexa ahoj. Mne tiez poradili Hedelix, ale tiez som ho nebrala - som si precitala letak. Namiesto toho som si kupila Homeogene - homeopaticke cmulacie tabletky a uz po stvrtej (brala som kazde 2 hodiny) mi bolesti hrdla a kasel zacali ustupovat

lenkaaninka
21. jún 2010

mna bolí hrdlo už dosť dlho...už mám tolko cmulacích za sebou aj homeo a nič ale nekašlem len ma škriabe...neviem čo stým

lulu1983
21. jún 2010

dakujem 🙂 hned som spokojnejsia 🙂

meruska
21. jún 2010

@petrap001 si ma teraz potesila ☹ lebo cely minuly tyzden u nas bola mm sestra a ona je z presova..a aj jej bolo jeden den zle...tak teraz len dufam ze mna to obide

nika23t
21. jún 2010

Ahoj dievcata. Chcem sa opytat, ci niektoru z vas nebolia alebo neboleli rebra, ale vzadu, tak akoby sa roztahovali a taka divna, protivna bolest cez cely chrbat? Ja som myslela, ze vcera ma porazi, co ma tak vsetko bolelo....

agika1982
21. jún 2010

@petrap001 ja som napr.zmenila mineralku, pijem lucku a drobceka a neuveritelne mi to pomohlo....a inak sa divim, ze ta este nevysetril doky zospodu...ved si v 38tt....to je divnee...mna vysetrilôa moja uz asi tri tyzdne dozadu

petrap001
21. jún 2010

@agika1982 to asi preto,ze tu je zaostale zdravotnictvo...ved ani neviem,ci je vsetko ok,teda dufam,ze je,lebo sa citim ok,ale ved pre istotu,ci mi nieco nechyba alebo ci nemam toho blbeho streptokoka alebo neviem co este...no co uz,ked sme vydrzali doteraz,2 tyzdne prezijeme 😀 😀

meruska
21. jún 2010

@nika23t ahoj mna zacina pobolievat chbrat..ani nie krize skor tak vyssie, ako pises zozadu pri rebrach

agika1982
21. jún 2010

@petrap001 neboj...koniec sa nam blizi 🙂 🙂 🙂 🙂

alllexa
21. jún 2010

@lulu1983 - mne sa tiez CS zmenilo skokom - z 0 na 7, takze v pohode. V tomto tyzdni je to ok.

@agika1982 - presne, aj ja som dnes bola na vysetreni a stale som zavreta...
Inak, zase ziadne prietoky ani ctg, len pocuvanie srdiecka...

@izira - aha, dik za tip.

@nika23t - ja som citala, ze take bolesti chrbta su normalne...

mojalili
21. jún 2010

Joj kočky, normalne vam nazavidim, ze to mate pred sebou, viem, ako som si pripadala ako velryba.,..ale zase teraz sa musim trojnasobne obracat, aby som vsetko postihala..
@merikac. - tak dnes som si kupila suknu na krst, este nejaky vrch musim splasit a topanky, a bude to.....

Dnes je strasne pocasie, nakoniec vychadzka kocikom sa nekonala a isla som do skoly autom aj na nakupy...

oacka
21. jún 2010

@meruska no parada, moj muž bol teraz na obed doma a zahlásil,že má pocit,že naňho dačo lezie... o chvíľu mi bude volať z roboty, že ho prehnalo jak ďas... on ma tak zvykne informovať. 😀

oacka
21. jún 2010

@mojalili u nás leje a tma, v každej izbe musím svietiť,aby som nezaspala....

alllexa
21. jún 2010

@mojalili - a kde robis oslavu ku krstu - idete do nejakej restiky alebo nieco doma nachystas?

agika1982
21. jún 2010

@alllexa srdieck??? aha...ja reku ti robili ctg, bo vtedy pocuvs ozvy....juuj ten moj drahy pocul nasu malu v sobotu a bol nadseny 🙂 🙂 🙂

meruska
21. jún 2010

@oacka tak mojho zacalo rano prehanat ale po hodinke sa to zmenilo na grckanie ☹ ale uz hodinku nic...zeby to ustalo?

zuzik1983
21. jún 2010

ahojte baby,
ja som sa chcela spytat,ci je mozne,ze by mi vytekala plodova voda po troskach bez nejakeho prasknutia?a neublizi to babatku?

drievko
21. jún 2010

Ahojte tehulky aj maminky! Dnes som bola na poradni a vsetko je o.k.zazracne mam cs stale 4 no toho mojho mm tiez nejak prehana!

lenkaaninka
21. jún 2010

no a akurát mala z wc išla maminka bruško ma bolí a prehnalo ju tak som jej probiotickú pirulu dala a dúfam že to bude dobre...

@mojalili my ti závidíme že to máš za sebou.. 😉 😀

baby aj vy už rátate dni že nech už je za týžden napríklad a tak??? neni som divná ale ja si nepripadám že by to bolo najkrajšie na živote že je tehotenstvo...možno tak prvé ale teraz uffff ledva fungujem a to som na deti sama mm stále robí milion starostí , matka foter do toho...verite mi že mam toho plné zuby??? 😒

lenkaaninka
21. jún 2010

@zuzik1983 zuzik možné je všetko...baby spomínali nejaký test že je v lekárni na plodovú vodu...ale neviem nič bližšie..

no keby mm tak nevadí 😉 🤐 len aby to deti neodniesli...lebo pred mesiacom to bol drasťák...všade kakali a vracali ...všetko ovracané...blééé...nechcem na to ani pomyslieť...

mirka285
21. jún 2010

lenkaaninka ani mne nepride tehotenstvo super..ja by som to zhodnotila ze do 6.mesiaca znesitelne a potom uz otravne a unavne 😠

denisse
21. jún 2010

ahojte ...
tak ja som bola dnes na uzv a mala je zase blbo ... ba priam este horsie ... je ulozena priecne, co asi svedci o tom ze sa chuda snazila otocit a nakoniec sa o pol otocky vratila, takze hlavu ma pod lavymi rebrami, nohy pod pravymi a dole chrbat 😕

oacka
21. jún 2010

@lenkaaninka ja zajtra idem do nemocky a buď hneď zajtra alebo pozajtra urobia sekciu... a dnes sa lúčim s bruškom...ako to rýchlo zbehlo! už ho nebudem mať.....normálne mi je smutno.... a čudné,že vobec nemám nervy....

kukucka26
21. jún 2010

ja sa dnes citim velmi zle celu noc mi tvrdlo brusko a krize ma bolia aj teraz nemozem sa poriadne nadychnuut akokeby medzi lopatkami som mala zaseknute strasne , tak kao hovorite uz len sa odcitava dni a ja inak som uplne otvorena iba cakam na kontzrakcie alebo odtok plodovej vody co je velmi zle lebo som este len v 35 TG, a ta skuska je tešváriho sa vola ci je to naozaj odtok plodovej vody to ti robia aj na porodnej sale

lenkaaninka
21. jún 2010

@oacka ooo oacka tak budem na teba myslieť silnooo nech vám obidvom všetko dopadne na 1 s hviezdičkou 😉

no mne sa to vlečie ako šlak.. ☹
@mirka285 tak paráda aspon som neni sama som si pripadala ako idiot mne bolo do februára na grc pritom deti choré zapálené priedušky po mesiaci sa vystriedali potom ja a teraz už nič nevládzem...furt cítim ako keby som išla rodiť nervozna som , podráždená, furt pištím že ma niečo bolí...no hrúza so mnou...sa čudujem že tie moje deti so mnou vydržia ale tie musia nič iné im neostáva nie??

lenkaaninka
21. jún 2010

@kukucka26 a ty si doma či v nemocnici??? nepostrehla som asi..

meruska
21. jún 2010

@oacka ty ides nakoniec na sekciu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre