Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
23. jún 2010

@petrap001 - to si mi nemala povedat s tymi lytkami, som myslela, ze aspon tie su ok, ale ked som ich podla Tvojej rady stlacila, tak jasne, ze aj u mna sa tam ta svina dostala🙂
Inak sranda, ja som si dnes skusala texaskove saty a tiez to neskoncilo dobre🙂 Ale ked budem po porode, tak sa do toho obchodu este vratim🙂 Tak uz mam inak kopec obchodov v plane obehnut, lenze po porode budem mat stale problem s bokmi a to brucho tiez hned nerozchodim... Ale kupila som si aspon take vrecove saty XXL🙂.

mirka285
23. jún 2010

baby ja moje brucho po porode narvem do stahovacich nohaviciek 😀 ja si pamatam jak mi nehorazne viselo po malom,uplne take zrolovane speky a ked som sa zohla vo vani tak brucho po kolena,no otras 😠

alllexa
23. jún 2010

@mirka285 - no ja som si teraz zmerala stehna a to je uplny brutal, az mi doslo zle - o 7 cm viac - a to na jednom stehne o 7 a aj na druhom o 7!! A zadok o 10 cm viac. A to som cvicila na ne kazdy den!

petrap001
23. jún 2010

@alllexa 😀 tak sorry 😀
noo take satocky uz mam nakupene na leto plno,tie take vrecove.od prs dole volne a hned sa clovek citi lepsie 😎 a leginky tiez nesmu chybat,tie sa natiahnu na kazdu rit 😉 ale ku tomu ja som este taka biela ako veduca vapenky,takze pokial doma nechytim farbu,tak mi bude vidno tak akurat moje biele lytka,nic vic 😝 akolko veci som si skusla,co som sa nevosla,takze radsej som to nekupila,ako kupit vacsie cislo 😀 😀 ja len take natahovacie musim,pre dobry pocit 😖

alllexa
23. jún 2010

@mirka285 - a potom sa Ti to brusko upravilo? Si spominala, ze si na tom dost makala, takze tym cvicenim si sa dostala spat do formy?
Mna stve, ze mam na mieru sity drahy neopren a to nemam sancu sa do neho narvat, najma nie v tejto sezone. No ale asi aj tak sa nebudem moct ist kupat a bude treba pockat aspon 2 mesiace, ked sa tie rany zocelia.

petrap001
23. jún 2010

ja som si stehna ani nemerala predtym,takze o problem a stres menej 😀 😀 😀
a baby ak ste nosili predtym tanga,nosite este stale? lebo ja ani nepamatam kedy som to dala na rit.proste mi strasne vadia.taky polrok urcite--

alllexa
23. jún 2010

@petrap001 - no to je dalsia vec - ta farba pokozky, tiez ma stve, ze som biela. Tak ale nepojdem s takymto bruchom niekde k vode opalovat sa. A pri dojceni tiez neviem, ci je to ok, si stale nehrozia nejake flaky, ci vytekanie mlieka z prsnikov...

mirka285
23. jún 2010

@alllexa mozno zosvalnateli 😉 no moja rit sa sice nevypucila lenze tym ze mi tak brutal narastli boky tak je strasne siroka...
@petrap001 mas pravdu leginy to istia,a k tomu dlhe tricka alebo saty 😒

mirka285
23. jún 2010

no ona sa to brucho cvicenim dalo zase dokopy,ale veru trvalo to dost..ked mal maly rok tak uz som vyzerala normal,aj panva alebo boky ci co to je som mala zase v povodnej velkosti...

alllexa
23. jún 2010

No, pojdem uz pomaly spat, dobru noc!
Bude sa mi snivat o peknych vypasovanych satockach🙂

petrap001
23. jún 2010

@alllexa tak nejake kupko nehrozi urcite 😀 ja budem chytat bronz na zahrade.teda bronz ako bronz..ja budem najprv cervena. 😅 a sice tiez neviem,ci sa mozme opalovat 😕 😕 ale aspon nohy a ruky mozme nie???tak po trosku kazdy den.ale vrch ruk bude speceny urcite z kocikovania 😀 😀 😀

petrap001
23. jún 2010

@alllexa dobru noc a snivat treba to je jasne 😀 😀 😀 aj ja idem pomaly... 😲

mirka285
23. jún 2010

ja idem pozerat do obyvacky niaky film,tak dobru noc prajem 🙂

petzi
23. jún 2010

No ako vidim, nech sa prebera cokolvek ,tak vzdy sa skonci pri tom istom, vaha, cm na vyse a celulka... 😀 ale aspon som sa konecne pobavila,lebo rano ma nasral drahy, potom som mala zase kontrakcie ako hovado.dala som si sprchu, tak ustupili na pol hodinu, cez ktoru som si bola nakupit a potom som robila palacinky, ale to uz som fucala,lebo brucho stvrdlo a poslovia prichadzali.Tak som lahla so postele a ako bolest prichadzala ,tak aj bolest hlavy a ked poslovia odchadzali tak aj bolest hlavy, no ja neviem a porodnej sale mi asi podla toho odpadne hlava od bolesti,lebo bude silnejsia ,ako bolest kompletneho porodu... 😕 Asi ma porazi 🙄
No ale bolesti uz nemam ,tak som si vas preluskala a teda aj som sa pobavila,ale pojdem zase do postele.
No ja sa radsej uz nemeram, mne staci pohlad do zrkadla a mam pokazeny cely den 😀

Vsetkym novopecenym maminkam gratulujem, kraaasne deticky!!! 😵
Tak sa majte kocky a pekne sa vyspinkajte....zzzzzz 😔zzzzzzz
A este, ako mozte mat celulku na litkach? Ja sa mackam ako cvok a nic...ale na zadku mam aj ja..... 🙄

petrap001
23. jún 2010

baby pomoooc prave som bola na wc sa vycurat a na toaletnom krv!!!!!! taka slabocervena!!!! co ot co to???? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

petrap001
23. jún 2010

este nespite!!! 😲 😲

strasska
23. jún 2010

@petrap001 tmavocervena alebo svetlocervena?

petrap001
23. jún 2010

svetlo

strasska
23. jún 2010

teda ci je viac do hneda, alebo viac do cervena?

petrap001
23. jún 2010

do cervena si myslim,hneda ani niee

strasska
23. jún 2010

a nemoze to byt z konecnika? netrapia ta hemeroidy?
alebo to moze byt aj hlienova zatka, ale ta zvykne byt do hneda

petrap001
23. jún 2010

nemyslim,ze je to z konecnika a hemeroidy nemam,aspon o nich neviem 😕 a neni to ani velmi riedke,take trosicku hustejsie,ale len trosku.mam ist spat alebo co??? maly len kope,nic viac.ziadne bolesti nemam,

strasska
23. jún 2010

@petrap001 ked je to take hustejsie, tak by to mohla byt ta hlienova zatka.. ked mne pri prvom ani nestihla odist, tak neviem, co ti mam poradit.
Asi by som o hodinu skusila ist na WC zas a podla toho sa rozhodla.
Jasnocervena krv znamena utekat k lekarovi!

petrap001
23. jún 2010

@strasska no ved ona je taka svetlocervena 😕 tak ja teraz neviem,co robit...sama doma a moj v robote na nocnej...super no.a nemocnica asi 60km od nas 😕 😕

strasska
23. jún 2010

a ty nejazdis, ze by si tam predsalen zbehla? Vies radsej sa prehnat ako nieco zanedbat?
Alebo kedy konic Tvoj, ze by ta tam hodil. A este stale mas na toaletaku krv?

izira
23. jún 2010

@petrap001 asi ta nepotesim, ale od lekara mam instrukcie, ze pri jasnocervenej krvi treba sa presunut do nemocnice....kontrakcie necitis?

petrap001
23. jún 2010

@izira nic necitim,len ako sa maly mrvi.

izira
23. jún 2010

@petrap001 ziaden tlak, ani v krizoch?

petrap001
23. jún 2010

@izira nic ☹ skusim sa prejst alebo co

izira
23. jún 2010

@petrap001 keby som nasla krv na papieri ja idem do nemocnice...uprimne...s tym nie su ziadne srandy, nemusi to byt nic - len postupne uvolovanie zatky, ale moze to znamenat aj hocico ine...
Nemas tel. kontakt na porodnika?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre