Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
25. jún 2010

mimka, to bolo adresovane tebe..

ericica
25. jún 2010

kocky zrzka sa tu uz davno neukazala a ona uz mala 40 tyzden 😲 neviete o nej nic???

adelaine
25. jún 2010

@ericica dnes tu zrzi bola ale len na skok, este je kinderko...

ericica
25. jún 2010

@adelaine diky ja som si necitala predchadzajuce prispevky 😉
a ty ako este nejdes rodit.... 🙂

adelaine
25. jún 2010

@ericica malemu sa moc nechce, potvorke...
ale som uz riadne nacata, nikam nechodim sama, len s mm...
uvidim, kedy to pride...
ale peta z irska v noci chytili kontrakcie a posledna sprava bola
od nej, ze ide do nemocky..tak uvidime, mozno uz porodila

mima89
25. jún 2010

@adelaine to znamena ze placenta uz babatko nevyzivuje?? no tak to som netusila...baby ja sa tak bojim ☹

mima89
25. jún 2010

ak sa dnes neozvem, tak si ma tam nechali a myslite na mna...

adelaine
25. jún 2010

@mima89
ved ti hovorim, ze ta nechcem strasit,
z toho tvojho nalezu to nie je zrejme, mas tam iba napisane ze mas znizene
prietoky....tak sa neboj..
ja som napisala co sa moze stat v extremnej situacii..
ja som ti len chcela napisat, ze sa nemas bat ist dat pozriet a kebyze
sa musi vyvolat porod, tak sa musi....to bola reakcia na to, ze ty sa bojis
vyvolavaneho porodu, ale lekari vedia co robia...

ericica
25. jún 2010

@adelaine wau to vazne tak jej silno drzime placeky aby to mala rychle a bezbolestne 😉
inac ja som s malou mala dost bolestivy porod,som zvedava ake to bude teraz....hovoria ze druhorodicky tam maju rychlejsie za sebou 😝
a o tom ze po druhom porode to boli pri zvinovani maternice viacej je pravda potvrdili mi taj uz dve druhorodicky 😲 😲 😲 tak teraz bojim bojim 😝

adelaine
25. jún 2010

@ericica
ja sa porodnych bolesti az tak nebojim, neviem preco...
mam v zalohe aj epiduralku, ja mam bobky z nastrihu,
z mojich varixov, aby nepraskli a takychto blbin ☹
ale tak ci onak, snazim sa tieto negativne myslienky
prehlusit tesenim sa na drobca...aj moj mm je uz
strasne vyteseny, tak to mi dodava kvapku odvahy 🙂

ericica
25. jún 2010

@adelaine no tie potvory varixy ani nespominaj 🙄 🙄 🙄
aj ja som mala nastrih nebolo to nic moc.....len to hrozne ale hroozne stipalo 😝 a poriadne som si nevedela sadnut.ale mala som len tri vnutorne a tri vonkajsie stehy 😉

merikac
25. jún 2010

@ericica ..mna tiez nastrihovali, este som sa nepozerala ako to vyzera,,,,ale tento krat ma ten nastrih bolel len 4 dni.......si pamatam, ze pri prvom porode, som sa asi 2 mesiace davala do poriadku a aj tak som mala stale bolesti a stiipanie,,ale teraz, ma viac bantovala zlata zila ako ten nastrih a hned z porodnice an 4. den som soferovala kludne auto...mozno to je lekarom, ze teraz ma lepsie zasil, alebo tym, ze som bola stale pod sprchou v porodnici a v kuse sa oplachovala.......

adelaine
25. jún 2010

@merikac a uz si sa dala dokopy s tou zlatou zilou?
upravilo sa ti to po porode?
lebo mne sa teraz svine urobili, boli to jak slak, a
moj doki povie, ze to nic, a ja sa preto bojim tlacenia pri porode
tak som volala obvodnej,
a v pondelok si idem nasadit detralex...

merikac
25. jún 2010

@adelaine .....Uz ani neviem, ze som nieco take male, ale stale si to osetreujem, lebo je stiahnuty uz do vnutra....., a keby mi hned po porode povedali, ze mam zlatu zilu, tak si to osetrim hned, lenze ja som na to prisla az na 3 den, ked som sa pytala maminy, ze co mi mohli dat pri siti do zadku aky tampon 😀 - ze to mam velke ako palec a ze strasne ma to boli ,,,a ona, ze to mam isto zlatu zilu, tak som si zaobstarala vermox a natierala a natierala a za dva dni som to mala velke ako maly nedozrety hrasok......

luminkasp
25. jún 2010

maxi, ano rodila normalne, mali jej dnes vyvolavat, ale filipko sa nakoniec rozhodol ist von sam, mala rychly a lahky porod 😉

merikac
25. jún 2010

@adelaine -opravujem, nie vermox, ale faktu mast

adelaine
25. jún 2010

@merikac noo, uz som sa cudovala, lebo vermox su tabl. na odcervenie,
ale hovorim si, mozno nejake nove veci sa vyskytli 😉
dik za infosku 🙂

denisse
25. jún 2010

ahojte ...
tak ja vas od rana po troske citam v prestavkach medzi vselijakou pracou ...
zajtra sa mi vrati nela z prazdnin, tak sa snazim este stihnut co najviac porobit ...

vcera nam konecne zapojili umyvacku, tak mam velku radost, ale potrebujem poradit ... som v tomto uplny zaciatocnik 😀

myslela som si, ze pred prvym umyvanim musime do tej umyvacky nasypat nejake vacsie mnozstvo soli (mam kupene) a potom sa rozhodnut, ci budeme pouzivat prasok alebo tablety ... mam doma tablety zatial ... ale ujo, co nam to vcera zapajal tak povedal, ze ked tie tablety su "all in one", tak obsahuju prasok, sol aj lestidlo a nic viac netreba pridavat, ani tu sol 😕 😕 😕 tak som zmatena ... a prosim vas, skusene pouzivatelky umyvaciek, o vysvetlenie 😀 dakujeeeem ...

denisse
25. jún 2010

a na zlatu zilu pomaha lad a gel z dubovej kory ... 😉

mirka285
25. jún 2010

ale ste stihli toho dnes popisat...ja som zatial vsetko vyupratovala,dlazky vytrela,sporak vydrhla,no proste strasne som dnes sikovna 😀 zajtra sa oholim,pobalim a budem vegetit cely den...

mirka285
25. jún 2010

@denisse bud budes davat len tablety,to davas normalne do toho otvoru na vnutornaj strane dvierok,taky stvorcek to je alebo budes pouzivat prasok,sol a lestidlo...prasok sa dava tam kde talety,sol sa sype do stredu mycky,treba tam odmontovat vrchnk a nasypat naraz kolko sa zmesti a lestidlo je tiez na dvierkach taky otvor nato...pouzivanie tabliet je asi drahsie,ja pouzivam prasok...to lestidlo vydrzi strasne dlho,to snad doplnam raz za pol roka a sol asi raz za dva mesiace...ono ti to zacne svietit ak treba nieco doplnit...

denisse
25. jún 2010

ja som sa ulakomila na ten zasobnik na plienky podla vzoru mojalili a tiez som si usila 😀
dnes som ho dokoncila a mam z neho radost ... vecer hodim foto 🙂

merikac
25. jún 2010

@mirka285 😀 😀 😀 .pekna predstav o vegeteni,,,len ci si to dnes s tym upratovanim neprehnala????

denisse
25. jún 2010

@mirka285
takze naozaj nemusim nic ine davat, ked mam tie tablety ... ked som ich uz kupila, tak ich pouzijem a potom prejdem na prasok, sol a lestidlo ...

merikac
25. jún 2010

@mirka285 to fakt sa nemusi davat sol a lestidlo, ked su tablety,,,? lebo ja pouzivam len tablety a ked dojde sol, tak ta umyvacka stale svieti..tak dosypem a hotovo............

denisse
25. jún 2010

@merikac ved aj mne to praveze svieti .. ale ujo povedal, ze to svieti len preto, ze ta nadobka kam sa to sype je prazdna .. ale to nevadi, lebo tableta to vsetko obsahuje ...

merikac
25. jún 2010

@denisse 😀 😀 😀 😀 .....este dobre, ze ta sol neni taka draha............ja truba to tam davam,,presne tak robim ako mi mm ukazal 😀

denisse
25. jún 2010

@merikac ale ved ja som tiez truba, preto sa pytam skusenych, lebo mi to tiez nebolo jasne ... 😀

mirka285
25. jún 2010

kocky vazne ak davate tablety tak uz nic ine netreba,tableta totizto tu sol a lestidlo uz v sebe obsahuje 🙂

lenkaaninka
25. jún 2010

baby koláč mám v trube a potom ide na to sneh z bielkov a cukru ako na žemlovku a čo mám urobiť aby ani po vychladnutí nesplasol???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre