Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. jan 2010

no kocky tak som sa doterigala z porane,a nie som o nic mudrejsia...vraj je vsetko v poriadku ale ultrazvuk mi nerobila,len ma pozrela zospodu,takze pohlavie stale neviem 😠 so jej povedala ze to amnio mi nerobili nakoniec,ze mi opatovne zobrali krv,a vysledky uz boli ok,a ona povedala,ze mali by tieto testy zakazat,ze su aj tak uplne nespolahlive...takze Miki neboj,bude to dobre...

stanka33
28. jan 2010

ahojte....

rybankaa ty sa na to cvicenie objednavas???? a treba to???
prosim ta ak budes mat cas napis mi to telefonne cislo, kde treba zavolat..daakujemmm daj vediet ako bolo v zorafit, lebo kamoska co tam bola nevladala ze to bol brutal...

dugy jasne ja som brala predtym 2.tyzdne Clarytromycin..tak zato som mohla mat posahany cyklus.. to ma ani nenapadlo...no stalo sa... 😀

stanka33
28. jan 2010

Miki a nebola si skor na tom odbere ako treba tusm????
neboj sa, vidis ze tasty nie suspolahlive.....

sarai
28. jan 2010

ahojte, aj ja si varim 1 kavu denne. len taku slabsiu - ako biela kava. na zaciatku som sice nepila, ale teraz si uz dam 1 za den, viac nie. myslim si, ze to nemoze uskodit.
ako sa inac mate? mne este brusko nejako nerastie. mam ho trochu vacsie, ako na zaciatku, ale este to nie je take prave tehulkovske. a citim uz aj pohyby, je to super.

noemarta
28. jan 2010

zrzulka, hm... aj mne moj manzel kupil kavovar, na vianoce..... a ked som prave z neho citila kavu, bolo mi zle. ale uz je dobre. a kavu tiez pijem kvoli tlaku, a dost ma bolievala hlava, takze aj preto.
ja idem teraz 2.2. do poradne, tak som zvedava, co mi budu robit. uvidim, potom napisem.
ozaj, na co teda robia tie testy ked su neni spolahlive, iba po nich zena zostane nervnaaa.... 😒

wolfskinka
28. jan 2010

dugy dakujem, uz len aby bol zdravucky a aby ta amniocenteza dopadla dobre

lucka_o
28. jan 2010

baby uz som pisala ale aj ja si uz teraz dam jednu kavu denne...dost mi zalahuje v usiach a niekedy mam nizky tlak....ale len latte.
noemarta ja idem do poradne 1.2. tak som tiez zvedava....mal by mi konecne robit nejake vysetrenia.
inak zacinam sa citit chora....tak pijem cajiky...neviete co este by som mohla? aby to rychlo preslo?vdaka 😉

noemarta
28. jan 2010

lucka, aj mne tento tyzden asi na take dobre dve hodiny zalahlo v usiach, dokonca az hucalo, ale odmerala som si tlak a mala som ho ukazkovy, tak neviem co to bolo.
tak si napiseme, ako sme dopadli, haaaaaaadam len a len dobre.
fuuuha, a na tu chorobu, hm.. to je tazke, mne napr. lekar povedal, ze v pohode mozem brat paralen, kvapky do nosa a aj napr. stopangin do hrdla. ale ja ked som mala nadchu, tak som sa naparovala, alebo nahrievala pri soluxe.

sarai
28. jan 2010

lucka, zevraj caj z cerstveho zazvoru je velmi dobre na zacinajucu chorobu. alebo potom caj s medom a citronom, alebo len cisty med a citron.

denisse
28. jan 2010

ahojte dievcata ...

vsetkym, co musia na amnio, silno presilno drzim palce, urcite je to plany poplach ... ja idem na tie odbery az 10.2 - ani neviem, ci to nie je neskoro ... miki, aj mne sa zda, ze si na to bola velmi skoro ...

ja som smutna, lebo mi v jasliach povedali, ze mala sa tam v poslednej dobe vobec nehra, len sedi, pozera na nastenne hodiny a caka, kedy pridem .. hodinam nerozumie, len vie, ze to ony ukazuju, kedy pridem ... ☹

baby, co ste dostali kavovar, prezradite aky? ja uz dlho po nejakom poskulujem 😉

denisse
28. jan 2010

a kavu pijem aj ja .. zo zaciatku som ju nemohla ani citit, teraz si jednu salku denne dam ... aj ked nie kazdy den ... a casto pijem meltu namiesto kavy 🙂

noemarta
28. jan 2010

denisse, ja som dostala dolce gustu. a som spokojna.
sa mi zda, ze to bol predvianocny hit..

zrzulka
28. jan 2010

Denisse ja som dostala zelmer. poskulovali sme po Dolce Gusto ale tam idu tie kapsule tak to by vychadzalo dost draho....Ja zatim velmi kavu nepijem ale muzovi chuti odtial. mame tento:
http://www.superdeal.sk/zelmer-13z012.p113889.html

zrzulka
28. jan 2010

baby ja som si urobila ladovu kavu🙂))) s tatranskym snehom, jak keby ho vonku nebolo dost🙂))))
Neviem ako vy ale ja musim mat kazdy den nejaky nanuk alebo zmrzku. Inak som chora ked nemam....

miki060707
28. jan 2010

ahojte, tak aj ja pijem kávu, a viete aká som rada, že "vás" mám, padnú dobre povzbudivé slová, na ja si myslim, že som išla skoro, lebo erika išla o den neskôr a to je vyše tt viac ako ja, aj sestrička vravela, že možno je tam chyba v tt, ale šak zajtra uvidime a mam zajtra povedať lekárovi, že aké som mala výsledky pri prvom tehu, ked som musela na amnio, tak teraz mama volala byvalej gynekolg. do BA aké som mala výsledky...

zrzulka
28. jan 2010

Pocuvala som Cd o vychove a rodine, vztahy a tak (mam slabu chvilu, so znamou sme sa o tom rozpravali) tak reku pustim si to a normalne som taka precitlivela ze som si aj poplakala pri tom... som ja normalna???? naposledy som tie CD pocuvala ked sme este malu nemali, teraz je to uplne o inom.... snad budem dobra mama

sarai
28. jan 2010

zrzulka, ja som na zaciatku tiez mala takmer kazdy den zmrzlinu. a v 2. trimestri mi to trochu preslo, ale ovocie a nejake mliecne vyrobky (jogurty, acidko...), to mi chuti stale.

zrzulka
28. jan 2010

ja praveze jogurty a mlieko vobec... mne to nechuti.

Miki a nevies kedy ste babo urobili??? ja som tiez ratala ze mi to vyjde zle lebo moj gynekolog prihliada na datum PM a tiez mi to robili v 15tt tak som ratala ze asi to nebude dobre ale vyslo to tak ze je v poriadku. ved pozri pokial mas prve dieta zdrave, v rodinach nemate nejaky rastep ci downa tak sa kvoli tomu nestresuj !!!! Ono to vychadza skor opacne ze zene nezistia ani podla vysledkov ani podla ultrazvuku (co nepochopim) ze ma dieta nejaku vyvojovu vadu a potom sa narodi dieta dajme tomu s dawnom... Uvidis bude to dobre, babo bude zdrave....

miki060707
28. jan 2010

no zmrzlinu by som si dala aj ja, ale bojim sa, aby ma nebolelo hrdlo, inak ju milujem a tatran. sneh zvlášť a aj asko,.... 🙂

zrzulka
28. jan 2010

tatransky sneh milujem🙂) vcera som mala solero ... a dnes uvidim co muz kupi... 😀

zrzulka
28. jan 2010

niekomu muzi nosia kvety a ten moj mne zmrzku🙂)))

miki060707
28. jan 2010

zrzulka, dakujem ti 😉 a ked ti robili v 15v kolkom si presne bola..???? no šak aj u Soni som mala zle, ale nie dawnov, ale to druhé, nízke hodnoty a to je tušim iné postihnutie/debilita...../ a po odbere som mala všetko ok, a tiež jedna kamoška mala zlé výsledky, odmietla "ihlu" a bolo zdravé dieťa, no šak zajtra budem múdrejšie

kafoditka
28. jan 2010

Zrzulka ahoj,
k tej precitlivelosti, ja sa rozrevem aj nad telenovelou v tomto obdobi 🙂 Uz 4 noci po sebe sa mi sniva sen, v ktorom mam obavu, ci sa budem vediet postarat o svoje dieta a rano sa budim s takym cudnym pocitom...
Ale beriem to tak, ze kazda tehulka si tymto prejde, ci skor, ci neskor a spolieham na to, ze po narodeni babenka to vsetko pride samo a okrem toho zenska intuicia neklame 🙂
Nepochybujem o tom, ze budes skvela mamina ako aj my vsetky, co sme tu. Treba mysliet pozitivne 😉

zrzulka
28. jan 2010

ja som bola realne v 15 ale gynkolog to bral ze som v 17tt
Triple test je zamerany na geneticke vady tam pozeraju tie chromozomy,preto dokazu odhalit dawna debilita sa podla mna z krvi zistit neda, ved ako????Take veci sa zistuju az po porode. myslim take tie mentalne poruchy.... napriklad autizmus sa tiez neda zistit hned ale az po 2 ci 3 roku zivota ho odhalia....ono vsetko sa neda zistit z testov ani z ultrazvuku....nemaj strach z toho....

zrzulka
28. jan 2010

kafo si zlata ale ono to zial nie je len o tom porodit dieta, ja si fakt niekedy pri malej pridem taka bezradna.... Neviem ako dalej, chcem jej byt dobrou mamou aby sme mali kamaratsky vztah aby ma brala.... ja som si s mojou mamou velmi nerozumela nikdy tak viem co chcem a viem co nechcem.... Ale tak ono je to na dlhu debatu. Ide o to ze aj ked sa niecomu branis v urcitych veciach kopirujes svojich rodicov...
ja som sa rozplakala ked som pocula ... ak ma rodic svoje dieta rad darujr mu surodenca.... Prislo mi to tak luto ze ja by som dala svojim detom aj 10 surodencov ale zial nie je to mozne.... no sibe mi co uz.... po porode to bude hadam lepsie....

any23
28. jan 2010

ahojte🙂my sme dnes mali poradnu,aj ked najskor som zvazovala ci to neprelozim kvoli tomu snehu,ale drahy ma vzal na aute a mame to kusok od domu,tak celkom v pohode...vsetko mame v poriadku,uz aj vysledky z testov boli a dopadli super tak sa vytesujeme🙂robil mi aj sono a aj drahy bol somnou a bol unesenyyy😅odvtedy len rozprava o tom ake to bolo zlate ako sa tam malinke hmyrilo,sermovalo rucickami,chytalo si ich a cucalo palcek😵zatial vyzera ze je zdravucke😎pohlavie nam nevedel naisto povedat,pozeral pozorne medzi nozky,pipika nevidel tak skor k babe sa priklanal ale nie je to iste... v 20tt pojdem na ten velky utz-tusim morfologicky,budu pozorovat vsetky organy tak hadam bude aj tam vsetko oki a mozno nam aj to dievcatko potvrdia co by nas moooc potesilo ale jasne ze tesit sa budem aj z chlapceka😉katka ty si z nitry? ja tiez a tusim som jedina kto bude rodit v nr...

any23
28. jan 2010

ja tiez pijem jednu kavicku denne-nesku s mliekom,na vyrovnanie tlaku...inak sa necitim dobre-hlava ma boli,malatna som ale kafe mi robi dobre,ta jedna denne urcite neublizi😉a nanuky a zmrzka?😅to je aj moja uchylka-zboznujeeem ich a teraz mi obzvlast chutia😝

ericica
28. jan 2010

ahojte 🙂
miki myslim na teba a drzim silno palce nebooj bude vsetko ok tak ako aj pir sonke 😉
ja tu mam na strazenie susedkinu malu tak uz skusam ako to bude v praxi s dvoma detmi 😀 a pol druhej zaspali obe bosorky takze teraz mam trochu kludu 😵
vsetky kockam co idu na amnio drzim silno palce.
dugynka nevies co je s miroslavou???na zaciatku som zacala aj ja prispievat do junoviek ale potom so dostala mrchu a supla som sa o mesiac neskorej...silno na nu myslime a drzime jej aj babulke palce 😵

luan
28. jan 2010

Ahojte dievčata tak ja si dávam kavičku 1 za den a ked mam na nu chuť znovu tak si spavím bezkofeinovú... Ja som tiež z Nitry Any 23 a budem tu aj rodiť zajtra idem na poradnu tak sa veľmi tešim chcela by som sa aj objednať na 3d sono na 24 tt

miki060707
28. jan 2010

no ja ked dočítam knihu, tak porád mi vybehne slzička, no niekedy je to aj potok, alebo ked film dobre skončí, alebo ked si na niečo pekné spomeniem, no to sme mi ženy.... 🙂 any tešim sa, že máš dobré výsledky, prajem to každej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre