Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
15. júl 2010

@oacka ja som tiez spokojna s mojim kociarikom.vozime sa aj vo vajicku,to ma asi radsej,neviem preco 😕 a doma chce zasa spinkat radsej v kociari,postel ani nahodou..alebo este na gauci..kde ho hodim,tam spi 😀 😀 😀
jooj ale dnes bol velmi zly.od rana pospal asi 2 hodinky,tak sme isli von,tak spal trosku tak spi od piatej,ale este len pol 8 tu tak dufam,ze este taku hodinku pospi,lebo sa zobudil pred poh hod.,zacal jest a zasa zaspal 😀 asi je chudatko unaveny po dnesnom vykone 😀
a vam malinki spinkaju???a tiez vam jedia na viackrat ako mne?? 😅

bellablonde
15. júl 2010

@stanka33 blahozelam, super stani, napokon to vyslo dnes,
malicka je taka chutnaaaa, krasne babo 😵 😵 😵

denisse
15. júl 2010

cavte baby, tu denisina sestra, mam vam napisat ze dnes o 17.25 prisla na svet nasa barborka, mala 3 510 g a 50 cm, narodila sa prirodzenou cestou a su obidve zdrave...

bellablonde
15. júl 2010

@denisse jupiiiik tak uz aj denisse to ma za sebou 🙂 🙂 gratulka a skore zotavenie 😵

montinka
15. júl 2010

jej vsetkym maminam gratulujem

oacka
15. júl 2010

@denisse jeeej, denisse, blahoželám!!!! bože, ale nás bude, letných detičiek! sa to teda poriadne rozbehlo.

mirka285
15. júl 2010

@denisse aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂

merikac
15. júl 2010

@stanka33 kranse babo, gratulujem,,uplne, ze take CERSTVE 😀

oacka
15. júl 2010

kočky, vždy dávate malých spať na bok? moja má na noc poštolky a keď spí na boku vyzerá to dosť nepohodlne....

tutifruti
15. júl 2010

@denisse, @stanka33 veeeelka gratulka.... drzkajte sa.....

merikac
15. júl 2010

@oacka si "poctiva" mamina- myslim to v dobrom,,,,ja ich malej na noc nedavam, prave koli tomu, ze mala spi sustavne na boku a ta jedna nozicka jej potom stoji v lufte,,,a nepaci sa jej to, potom zle spi,,,,,,,,

merikac
15. júl 2010

@ericica no jasne, ze potvrdi,,mne potvrdila bez problemov, dokonca ani peniaze za to nechceli,,ani detska

oacka
15. júl 2010

@merikac no práve, tú jednu nohu má v lufte, chúďa,ale nevyzerá,že jej to vadí..... cez deň ich nemala,chcela som jej ich dať len na noc...
neviete, čo je s talianskou katarinou7777?????

strasska
15. júl 2010

zienky mam otazku...aku maju vase baba stolicu? lebo julka ma krasnu zltu, ale teraz asi dva dni velmi riedku. Je to v poho?

monline
15. júl 2010

@oacka dávaš poštolky? ja som ich malému dávala len ked sme prišli z pôrodnice, vtedy bola zima..dnes sme boli na nožičkách a je v poriadku, doktor povedal, že nemusím baliť naširoko, kontrola o 6 týždňov

monline
15. júl 2010

@strasska myslím, že je to úplne v poho..malý má stále riedku, on mal možno len zopárkrát hustejšiu, kaká do každej plienky

oacka
15. júl 2010

@monline predvčerom som začala dávať, my sme ešte na vyšetrení neboli, robí sa až v 4 týždňoch, ale pre istotu chcem dávať... bojím sda,že dačo zanedbám...,

@strasska moja má tiež v podstate riedku stolicu... a začala menej kakať....asi viac mliečka spotrebuje..

monline
15. júl 2010

@oacka ved už máte tri týždne..počkaj si ešte týždeň, netráp ju v týchto horúčavách, však za týždeň sa nič nezmení..

strasska
15. júl 2010

@monline
@oacka
Tak dik, ukludnili ste ma, lebo inak je v pohode a prikladam ju casto, aby sa nahodou nedehydratovala. 😉
Nas pustali s miernou zltackou a ze keby bola nejaka zltsia alebo spavejsia, tak mame ist za Dr. Tak ja sa kazdeho pytam kto k nam zavita (zatial teda dve osoby 😅 ) ze ci nie je zlta, lebo ona casto spi. My sme boli u Miska zvyknuty, ze nevedel zaspat, on mi ako mesacny spal 3x30min a Julka spi pravidelne tri hodky, potom sa napapa a zasa odkvacne 😨

strasska
15. júl 2010

@oacka ja nebalim nasiroko, lebo ona neznasa ked spi na rovnom, myslim si, ze sa jej asi vracia mliecko. Stale jej podkladam chrbatik, aby mala hlavicku vyssie ako telicko. Tak keby som ju balila este nasiroko, tak je chuda az dole hlavou 😖

monline
15. júl 2010

@strasska to je dobre, ak vie spinkať v tomto horku...aj Danko mi dnes dobre spal..práve cez obed sme šli do Pezinka na sono nožičiek a ked sme sa vrátili, napapal sa a spal 4 hodiny..až mi to prišlo nezvyčajné

petrap001
15. júl 2010

@denisse gratulujeeem 🙂

strasska
15. júl 2010

Joooooooooj tak rada by som popisala, ale musim ist venovat sa vacsiemu drobcovi. Tak pekny vecer este!

petulka_1
15. júl 2010

Gratulujem vsetkym novym maminam 🙂

tinka349
15. júl 2010

@meruska no ja mam babulu a jaka je lenivaaaa.....takze v utorok kontrola? ja v pondelok 🙂

inak a preco je maxi tak skoro v nemocke a preco jej vyvolavaju porod? ved termin maal mat len teraz niekedy....ci sa mylim? ze preco tak skoro chcu vyvoalt porod, a niektore nechaju prenasat az dva tzydne 😖

tinka349
15. júl 2010

dnes som bola za svokrou pokecat, lebo som sa doma uz nudila az az...aj soferovat ma celkom bavilo, gula za volantom 😀 prave som dopapala extra pikantnu pizzu a na to som si dala rusku zmrzlinu - to je kombinacia , co? 😎

a dnes pribudli dalsei dve maminy? a stanka33 rodila skoro presne na termin 😀 sikulka

krish
15. júl 2010

@tinka349 myslim ze maxi to mala mat tak skor kvoli tlaku a opuchom ale nie som si ista...len mi je cudne preco ju nechavaju tak dlho trapit 😒

babule mne je taaak teplo ze sa mi spat nechce ist, to sa jednoducho neda spat v takom teple, len sa prehadzujem a cumim do blba. mohlo by sa trosku ochladit, alebo aspon daka dobra burka by mohla dojst nech sa precisti vzduch lebo toto je strasneeeeeeee ☹

zrzulka
15. júl 2010

@stanka33 ja odpadnem to je ake necakane prekvapko :O)))) Gratulujem ku krasnej princeznicke s krasnym menom 😀

zrzulka
15. júl 2010

@denisse ahoj deniskina segra.... pozdravujeme obe kocky a gratulujeme :O)

zrzulka
15. júl 2010

tak som rada ze nie som jedina co nedava postolky. ked maly ma potnicky a ja nemam to srdce mu davat este plienku a postolky nech sa mu to viac zaparuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre