Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. júl 2010

moja Linda cely den spi 🙂

petrap001
16. júl 2010

@mirka285 ako je jej fajne 😎

zrzulka
16. júl 2010

@mirka285 perfektna je babula

zrzulka
16. júl 2010

@miki060707 nadherna fotka, uplne ziaris stastim :O))) a mali sme rovnaky program zehlenie. vecer am caka dalsia varka 😝

zrzulka
16. júl 2010

@monline gratulujeme Adke. Aky drobcek malilinky z bruska vyliezol :O))))

zrzulka
16. júl 2010

@bellablonde nechcem ta sklamat ale na mna nic z tych superurychlovacov nefungovalo. Az tablety "vysturili" maleho z brucha. Ale neboj na Antolskej sa s tym "neserkaju" daju ti zo tri tablety , pustia vodu, pichnu oxitocin a ani nebudes vediet a saska bude vonku :O)))) ja som bola na tom presne tak ako ty na spic prsta 2.5 cm v den porodu a trvalo to cele 3,5 hodky... Co som bola aj sama prekvapena lebo som ratala aspon tych 8 hodin. teda s tym som sla do porodky....

zrzulka
16. júl 2010

@mirka285 zapinas aj vibrovanie malickej??? my mame tiez od FP lehatko tak ho musim vybrat a vyskusat....

zrzulka
16. júl 2010

Achojka gratulujeme :O)

zrzulka
16. júl 2010

my sme sa dnes rozhodli ist s malickym na prvy vylet. Niekam do lesa tak som zvedava ako to cele dopadne.... 😝 cakam kym sa mala zobudi a vyrazame....

mirka285
16. júl 2010

@zrzulka ano zapinam,ta mala potvora inak nezaspi,len ked sa jej rit natriasa 😀 a este ju musim aj hojdat to je uplne najspokojnejsia..teraz lutujem ze som nekupila take co sa aj same hojda,lebo malej sa v tom naozaj paci,v lehatku vzdy aj plakat prestane...a napr sestrin may v tom nechcel byt ani minutu,takze asi kazde dieta inac..

petulka_1
16. júl 2010

@janka_michal
@tinka349
@meruska
@krish Ahojte baby ja mam len jeden termin a ten bol vcera, ale nic. A vinko som si dala uz minule za poharik a nic.Dnes tiez horucu sprchu aj sex a malemu sa stale nechce. Uvidime v nedelu co povie doktor, ci ma necha v nemocke. Ale dufam, ze ak ma tam uz aj necha tak ze mi aj nejako pomozu aby som uz porodila, lebo ak tam mam iba lezat tak sa tam zblaznim od nudy

tutifruti
16. júl 2010

@mirka285 boze ako podrastla... oproti fotke čo má v júlovkách, kde je taká hlísta len... teraz uz aký človek.... 😅

petulka_1
16. júl 2010

A neviete co je nove s Maxarou?

kafoditka
16. júl 2010

Baby tak MAXI konecne porodila!!!! Ninka ma 4,2 kg a 53cm. Narodila sa dnes 11:45 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meruska
16. júl 2010

@maxara hurraaaa blahozelam 😉

dugyna
16. júl 2010

@merikac neviem nic blizsie, ale pokial viem mala ist normalne..

dugyna
16. júl 2010

@maxara GRATULUJEME MAXI 🙂 prajeme vela zdravicka a vela mliecka a nech ste obe rychlo doma

noemarta
16. júl 2010

gratulujem maxi, supeeer, tak konecne to maju za sebou.
hodila som foto do mojho fotoblogu, este s bruskom. 🙂

dugyna
16. júl 2010

@bellablonde ahoj bella a tonic si skusala pit? alebo zazvorovy caj?
juj to musi byt tazke uz v tomto teple drz sa

@adka1311 velka hratulka k Tomaskovi a vela zdravia a mliecka prajeme 🙂

pepppe
16. júl 2010

@maxara.gratulujem tak aj my sme sa uz stali rodicmi,alex sa narodil 12jula a meral krasnych 4190g a mal 53cm 😉

krish
16. júl 2010

@maxara ,
@pepppe gratulujeeeeeem! 😉 😉 😉

krish
16. júl 2010

@petulka_1 ako tak citam tak vinko je len pre chut a nie na postuchnutie mimina z bruska von 😀

ericica
16. júl 2010

maxiii konecne 🙂 velka gratulka 🙂 pepppe tebe takisto obom vam zelam len to najlepsie a hlavne vela mliecka 🙂 🙂
ozaj a ako rodila maxi sekciou???

nika23t
16. júl 2010

Ahojte, som tu len na skok. 10.7. o 17.15 sa nam narodila krasna dceruska Emmka s idealnymi mierami 3150 g a 49 cm. uz sme doma, citime sa fajn, tak len dufam, ze to tak aj ostane. Gratulujem vsetkym maminam, urcite Vas pribudlo od soboty 😉

krish
16. júl 2010

@nika23t jeeeej dalsia maminka. sme sa dako rozrodili kocky 😵 gratulujem!

ericica
16. júl 2010

@nika23t zo srdca gratulujeme 😵 😵 😵

ericica
16. júl 2010

my sme boli dnes v poradni a od piatku sme pribrali z 3900g na 4150 tak nas doktorka pochvalila 😵
vcera v noci sme dost plackali a neviem od coho dufam ze dnes nas to obide 😒
@mirka285 aj ja som ju skusala davat do lehatka ale plakala tam....este musim kupit baterky na to vibrovanie,skusim este to zapnut ci nepomoze 😒

adelaine
16. júl 2010

jeeej, kocky, blahozelam novym babenkam a cerstvym mamickam 🙂 🙂

vobec nestiham citat, co sa tu deje, maximalne novu stranu, nestiham
sa od maleho poradne odtrhnut, no mam co robit a to mam len jedno dieta 😕
inak dness som bola u lekara, mam zapal prsnika...a ja blba som sa zabudla
opytat, ci mozem dojcit z toho zapaleneho, alebo sa to musi len odstriekvat?
a este mi zistili brutalnu chudokrvnost, nechapem potom, naco lezi clovek v nemocnici 😔 ...
mam velmi tazke srdce na porodnicu v ktorej som rodila, uz nikdy viac!

krish
16. júl 2010

@adelaine jeeejda to ma mrzi, aa kde si to rodila? v ruzinove? 😕

adelaine
16. júl 2010

@krish presne, nielen ze je tam na prd starostlivost sestier, ale este aj lekarov, no des 🤐
alebo som mala len tazku smolu...neviem
prosto vsetky moje zname odhovorim od tejto porodnice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre