Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
21. aug 2010

@zuzik1983 no mne sa zda ze ono sa to prejavi az na druhy den....ja som jedla pred 3 dnami 5 kukuric za den a mala bola trosku nepokojna....aj ju nafukovalo...ale 1 kukuricu si podla mna datmozes... 😀

tinka349
21. aug 2010

@nina88 ja som citala zze novorodeniatka maju schopnost zopakovat po nas ak vyplazujeme jazyk...ja som to s malou skusala a aj to fungovalo 😀 😀 😝

zuzik1983
21. aug 2010

@tinka349 ved uvidime🙂

luminkasp
21. aug 2010

@kafoditka, kafko, ja az ked mala mala 13 mesiacov, dovtedy nic 😉

denisse
21. aug 2010

@tinka349
@zuzik1983
vy ste ine odvaznice ... 😉 to ja by som nezjedla ani zrnko kukurice, o kapuste ani nehovorim ...
uz jem takmer len suche rozky a piskoty a mala mi aj tak denne place 😢

tinka349
21. aug 2010

@denisse ono to so stravou vraj nema az tolko spolocneho . . . ze deti placu...ja to vidim namojej.....ju boli brusko hoc jem len piskoty, a ked zjem kapustu, ci kukuricu je ok.....

cigaretka5
21. aug 2010

baby od stvrtka je mala nejaka zachripnuta ked polacka, nemate s tym niekto skusenost?

denisse
21. aug 2010

@cigaretka5
aj nasa je zachripnuta, resp. jej tak chrapti akoby na prieduskach ked place ... ma to od narodenia, hovorila som to dr v poradni a povedala, ze to nevadi ... ze tam moze mat nejake hlieny .. aj ju popocuvala a nic nezistila, tak sa tym netrapim ...

a dnes teda reve statocne ... mame asi laktacnu krizu, mam pocit, ze prsia mam uplne prazdne ☹

zuzik1983
21. aug 2010

@denisse treba skusat a ked je dobre,tak pkracujem 🙂

tinka349
21. aug 2010

@cigaretka5
@denisse aj moja ma to iste, akoby nevedela dychat...ja jej aj odsavam sopliky a nic neide, a lekarka ju popocuvala a vraj je v poriadku...

tinka349
21. aug 2010

baby nechavate spat drobatka na brusku? moja oblubuje spat na brusku a aj najrychlejsie mi tak zaspi...uz spinka asi 3 hodiny vkuse na brusku...mam zapnuty aj senzor, aj som s nou v izbe, lebo lekarka mi hovorila ze ani pod mojim dozorom tak nesmie spat, ze najcastejsie tak byva ten syndrom nahleho umrtia 😒

dugyna
21. aug 2010

@tinka349 deticky tak nesmu spat do 6mes koli sids ako ti povedala dr ani pod dohladom

kafoditka
21. aug 2010

@dugyna
@tinka349 baby, tak mne dokina aj primar na novorodeneckom povedali, ze ked babatko rado spi na brusku, nie je v tom ziaden problem, len by sme mali mat zapnuty monitor dychu alebo byt v izbe s dietatom.. SIDS moze postihnut aj dieta spiace na chrbatiku... Moj Filip spava iba na brusku, na chrbate sa stale obšiva, rozhadzuje rukami a je nekludny.. akonahle ho prehodim na brusko, v momente zaspi a prespi mi tak aj celu noc...

zuzik1983
21. aug 2010

@kafoditka aj ja mam pocit,ze moja mala na brusku zaspava rychlejsie,ako na chrbatiku,ale na to brusko ju davam len vtedy,ked uz ju neviem nijako utisit 🙂

kafoditka
21. aug 2010

@zuzik1983 zuzi, mne sa maly tak naucil na brusku, ze inak uz ani v postielke nezaspi.. 😉

zuzik1983
21. aug 2010

@kafoditka podstatne je,ze vobec zaspi a je jedno ako 🙂

tinka349
21. aug 2010

@kafoditka no aj moja zboznuje hajat na brusku 🙂 monitor mam stale zapnuty a aj som s nou...v podstate sa od nej nepohnem 23 hodin denne 😨

maxara
21. aug 2010

Ahojte bambule,
my sme zatial ok, Ninka aj zlcnik zatial posluchaju. Dnes sme boli u nasich a odtial sme zbehnli k mojej krstnej a potom este k maminym surodencom na oslavy menin a narodenin..no co vam budem pisat, asi viete.. a papa dobre? a kojis ju? a co porod dalo sa? a spinka vam?
keby sa ma to aspon spytali naraz, ale kazda co isla okolo zadelila tieto vsetky a este viac otazok..

@tinka349 @denisse baby, tak ja nemozem jest skoro nic, iba zeleninu varenu, ci dusenu a suche rozky, varene maso a poviem vam, Nina nema problem, ked jem rozne, ale ked som bola len na rozkoch a piskotach, tak sa pucila a mala brutalne vetry. Takze hoci sa bojim cokolvek jest, snazim sa denne jest roznorodi vratane kukurice a je pokoj. Inak vlastne nechapem, preco mate stres z kukurice??? ved to nie je ani strukovina a dokonca ani v nevhodnych potravinach som ju nenasla. Ani mna z nej nikdy nezdulo.. no ja neviem.

@zrzulka @miki060707 mm zial brata nema 😀 ale poviem vam, takto ako to bolo napisane, to vyzera velmi ruzovo, ale v skutocnosti je to TU MAS, ALE!!! a to ale sa tu nespominalo.. no ale samozrejme, chceme byvat a este k tomu sami.. niekto ma hypoteku a niekto ALE

maxara
21. aug 2010

A moja Ninka na brusku moc nechce spat, len obcas desat minut oblezi..ale inak moc ee
Inak, dnes som bola za sexi Maxinku.. kozy ven bluzku a nove riflicky, nove slapky na platforme.. a kupila som si kratku ciernu suknu po kolena, takze docasne prezijem..

kafoditka
21. aug 2010

@maxara no Petulka, mala by si sa v tom novom outfite pekne odfotit a hodit sem foto, lebo nabuduce, ked sa stretneme, tak ta fakt nespoznam 😀

MOJALILI, od teba tiez cakam foto s novym ucesom 😉 Zeby som sa inspirovala?? 🙂

kafoditka
21. aug 2010

Inak my sme dnes boli v Ikei, vybrali sme si komodu do spalne, nemam kam davat malemu veci... Jaaj a taku krasnu kuchynu som tam videla.. Na to, ze je to Ikea, bola fakt prekrasna... 😵
baby co mate zajtra na plane? dajte nejaky tip, niekam by sme zasli ako rodinka, len nevieme kam...

tanyja
21. aug 2010

ja idem zajtra s malým gratulovať našim chlapom a aj tomu môjmu najmenšiemu k meninám , majú to všetci naraz, kafoditka , aj vy budete, Filipko bude mať meniny, potom môj Radimko a nakoniec naši dvaja Luděkovci , no bude veselo 😵 😵 😵

kafoditka
21. aug 2010

@tanyja no my mame veselo uz od juna. 17. je narodeny maly, 25. moj manzel a este k tomu ma 29. meniny... tak toto mame v jeden mesiac. Ja som mala meniny pred dvomi tyzdnami a v pondelok ich ma zasa maly 🙂 O tri tyzdne to pokracuje mojimi narodeninami.. Tak by som si buchla pohar sucheho sektu alebo suche martini... jooooooj.... ale koli malemu si radsej necham zajst chut...

bambola
21. aug 2010

ahojte, chceme ist zajtra niekam na vylet, BA a okolie, mate nejaky tip? 😎

pripajam foto z dnesnej prechadzky, konecne sme dorastli do tych peknych veci co nam vsetci nosia 😵

tinka349
21. aug 2010

@bambola jak si tam kranse hajka mala krasavicka 😵

tinka349
21. aug 2010

baby vam sa posledne dni nejak nechce pisat 😀 drobcekovia vas asi dost zamestnavaju 😎

mirka285
21. aug 2010

ahojte 🙂 aj moja mala tak chrapci a cudno dycha tak som rada ze to neni nic vazne a mate to aj vy...my sme boli dnes v Sali...vcera som pisala ze mala spala len do osmej,tak dnes sa polepsila a potiahla do pol desiatej,a spala celu noc bez krmenia od deviatej do rana do siedmej 🙂 Linda je velmi dobra baba 🙂
@kafoditka my ideme zajtra na Devin,chystame sa uz okolo obeda,asi sa tam aj nejeme 😉 aspon nemusim varit 😝 pripajam fotky z dnesneho vyletu...

bambola
21. aug 2010

@tinka349 to ano ale len kym sa kocik hybe, akonahle zastaneme tak sa budi a place. rovnako aj ked auto zastane a ked prestanem chodit ked je v klokanke 😠 je to nasa mala motoristka 😅

monline
21. aug 2010

@mirka285 Linda je celý tatino..ten ale musí byť pyšný 🙂 krásna je, pekné fotky, svedčí vám to

mirka285
21. aug 2010

@monline no veru,dve deti mam a ani jedno sa na mna nepodalo 😒 zeby tretie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre