Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
23. aug 2010

čaute baby no ja vám závidím prespaté rána malý už každe ráno od 5.oo alebo 6.oo hore a ešte stále nespí okolo jedenástej zaspáva doobeda na hodinku ale potom oddychuje celé poobedie aj večer ok ale tie rána to ma dostane do blázinca ani neplače len sa krúti mrnčí krochká ale nebolí ho ani brucho neviem prečo ma také stavy...

dneska idem s detmi do mesta a urobím im výlet ninke a lenke ešte Ninke kupiť prezúvky do školy a nejaké drobnosti.
zoberiem ich do cukrárne ochvilku je koniec prázdnin a pomaly nič si neužili židne výlety...

bambola
23. aug 2010

@kafoditka Filipkovi vsetko najlepsie 🙂

nasa mala spala od vcera od pol 12 do 6, po napapani do pol 10 a teraz zase spi vedla mna 😵

lutsine
23. aug 2010

takto sa kupkam vo vedierku.... 🙂

tanyja
23. aug 2010

a príde chvíľka, keď bude vedierko malé a ako tá moja žaba, každý večer som mokrá ... čľapoce a čľapoce
dnes mi kamoška oznámila, že bude mať bábo, tak som rada, teraz v septembri rodí ďalšia kamoška, pekne sa nám to rozrastá , len každá je inde ☹

lutsine
23. aug 2010

🙂

lenuss84
23. aug 2010

ahojte.chodim tu uz malo.akosi sa tu furt nemozem dostat.mozno keby som net mala u seba doma...ale mam ho u bracha.my s Adriankou sa mame fajn.pekn epriberame,papame a aj spinkame.v noci od tej 22hej prespi v poho aj 5 hodin.minule skoro 6.vazne krasa...tak sa drzte vsetky maminy aj este len maminy.papa

tanyja
23. aug 2010

@kafoditka Filipkovi prajem všetko najlepšie, hlavne veľa kvalitného mamičkinho mliečka 😀 😀

maxara
23. aug 2010

Dobre ranko,

@lenkaaninka moja Nina robi presne to iste. Vydva strasne zvuky, tlaci do plienky, puci sa, vrti, krochka, fuka a neviem co este.. a to priblizne tak o 6tej zacne.. ani ona neplace, oci ma raz otvorene raz zatvorene, ja ju ani nevytahujem z postielky, ale spat sa mi pri tom neda veru..
Pekne si uzi vylet do mesta, dobre nakupte.. ja dnes cakam navstevu

maxara
23. aug 2010

@lenuss84 jeej ahoj, zlatunka je mala.. aj nasa tak spi, len uz dve posledne noci vstala aj o pol 4tej na papanie.. nuz blizi sa nam asi laktacna kriza, zachvilu mame 6 tyzdnov

maxara
23. aug 2010

jeziiis, to ja som aka trapna, ze dobre ranko.. ved uz je stvrt na 12, to kedyyyy? 😅

oacka
23. aug 2010

všetko najlepšie našim Filipkom! 😵 😵 😵 😵 😵

oacka
23. aug 2010

@lenkaaninka naša tiež dnes buntoší od piatej. inokedy ešte zvykne zaspať po hodinových intervaloch,dnes nie. ale aspoň spala na prechádzke. 🙂 včera sme s ňou boli v Kike, tak som ju musela mať na rukách,a tak drichmala, v kočíku ani za nič....

zuzanapp
23. aug 2010

ahojte aj náš malý robí to isté mrví, mrnčí, pučí...... najprv som pri tom nevedela aj ja zaspať, ale už som si zvykla on to robí zo spánku tak ho nechám trvá to niekoľko minút a potom spinká pokojne.
A inač ako tak čítam tak to super spinkáme, chodíme spinkať o 20-21 ako kedy z vydržíme do 3-3:30 spinkať 😀

zuzanapp
23. aug 2010

@oacka no aj my tak nakupujeme po rukách, lebo inač krik na celé nákupne centrá 😉

meruska
23. aug 2010

ahojte...my nakupujeme tak ze vzdy jeden z nas ostava s kocikom vonku a ten druhy nakupuje...ja ho nechcem nosit do klimi, ak moze byt na vzduchu...

meruska
23. aug 2010

a inak aj my okolo 5 ale 6 rano vydavame zvuky zo spanku..a trva to niekedy aj hodinu...ja stale nakukujem do postielky ci to pyta papat alebo co a on si spinka...ale ja tiez pri tom neviem tvrdo zaspat

bambola
23. aug 2010

moja tiez vydava tie zvuky a tiez sa mi pri tom neda spat ale za to ocko ten prespi akykolvek hurhaj ten s tym problem nema, mat tak jeho nervy 😠

lulu1983
23. aug 2010

mna dnes zvozila lekarka, ze preco kojim, ked mam celiakiu, ze mam slabe mlieko, lebo sa don nevstrebu vsetky ziviny... som jej povedala, ze som citala, ze slabe mlieko je len mytus.... tak ma skaredo odbila, ze lekarka je ona, nie ja... poculi ste uz o tom nieco? resp. je niekto z vas celiatik? dakujem

tanyja
23. aug 2010

my tu nákupné centrá ani nemáme, len kým vytrepem kočík po schodoch do obchoďáku, tak fučím ja, no katastrofa, aby som sa dostala do drogérie, človek aj kalórie vypotí 😀 😀
včera mi malý spal do 9hod a že reku už len raz pôjde spať, no tudle nudle - pospal si na obed 1,5 hodinky a to mu bolo málo, tak som ho šupla do postieľky o 15.30 a spal do 17.30 , on je spachtoš a celú noc, bez reptania , to má po tatovi
a zavše zo spania tiež vykrikuje 😉

lulu1983
23. aug 2010

@bambola : nas risko podobne, problem je, ze jeho to vzdy chudacika zobudi a hrozne place potom

tanyja
23. aug 2010

@lulu1983 ja nie som celiatička, ale mne doktorka vyvrátila mýtus o slabom mlieku, tiež povedala, že buď mlieko je alebo nie je, ale že "slabé mlieko" neexistuje, a ináč tá tvoje doktorka je akási trošku nepríjemná 😒

bambola
23. aug 2010

@lulu1983 aj keby bolo nahodou "slabe" nie je to lepsie ako ziadne?
inac fakt "prijemna" doktorka 😒 uvazovala by som nad zmenou.

bambola
23. aug 2010

kojite na verejnosti?

denisse
23. aug 2010

ahojte zeny ..

@bambola
ja by som kludne kojila kdekolvek, ale malu mozem len po leziacky, takze to bohuzial nejde ... a kedze si pyta dost casto, tak sa velmi od domu nevzdalujeme, co ma mrzi ... dufam, ze ked trosku podrastie, tak zvladne papat aj ked budem pri tom sediet ...

baby, nechavate deti ockovat proti rotavirom?

lulu1983
23. aug 2010

@bambola : ano 🙂

bambola
23. aug 2010

@denisse preco papate len poleziacky?
ja som uz kojila zo dvakrat medzi panelakmi na lavicke ale to bolo z nudze. ja len tak ci to nie je divne ked sa vyprsim niekde v parku na trave alebo v meste na lavicke 😀 lebo tiez by som obcas chcela ist mimo domu bez toho aby mi mala von vrieskala od hladu alebo abby som musela utekat domov aby sme prisli nacas

monline
23. aug 2010

@bambola ja som už kojila aj na terase v podniku...otočila som sa chrbtom k ostatným a malého nakŕmila..a bolo mi jedno, kto ma sleduje, hlavné, že sa malý upokojil 🙂

luminkasp
23. aug 2010

@bambola ja som kojila a kojim vzdy a vsade a je mi jedno kto kuka sak to je najprirodzenejsia vec na svete, nie?

mirka285
23. aug 2010

no kocky myslim ze sme spravili rekord dnes,mala spala od vecera od deviatej do rana do pol osmej bez krmenia 🙂 dnes sme boli v poradni tam mala ma uz 4400 g a 58 cm,tak som spoko 😉 a uz som dnes stihla spravit spagety,utriet prach,este povysavam a idem s malou von.,..musim sa pochvalit samu seba-som dnes strasne sikovna....inak to ze mala prespi celu noc vobec nechapem lebo 3 tyzdne dozadu sa budila presne kazde 3 hodky...je uzasna,zboznujem ju...pa

jaruska8
23. aug 2010

@meruska Moja tiež vydáva tieto zvuky a pritom spí, nedá sa pri tom spať. 😒 A baby, nechávate babätka niekdy spinkať aj na brušku???? Lebo malej to veľmi dobre robí na boľavé bruško, už to mám odskúšané.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre