Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
24. aug 2010

@sunnygirl ahoj,,tak moja mala sa po sudocreme este via zapalila,,teda okrem toho, ze mala pupaciky,,tak sa jej zapalila aj cast okolo nich........verim, ze vam to prejde,,,asi vacsina deticiek, si prejde tou zmenou z krasnej tvaricky na pupacikovu,,,,,,chce to len trpezlivost,,,,, 😉

merikac
24. aug 2010

@mirka285 mirka sledujem,ze vy ste to s tym stavanim zobrali uplne vazne,,,,tak som zvedava, pre aku lokalitu sa nakoniec rozhodnete a pre aky typ domceka 😉

lenkaaninka
24. aug 2010

čaute tak včera som s mojími dcerkami bola v meste po obchodoch a zničili ma na totálku kupili sme papuče a podsedák pod ritku aby ju stolička netlačila a samozrejme každej malovátko a prstienok 😉 mne sa tak zodrali nohy zospodu v šlapkách že som tam mala pluzgier a ten mi pukol a dralo sa to dalej no bosá som nemohla isť tak teraz doma chodím po boku nohy lebo nedostúpim...a o psychyckej vyčerpanosti nevravím...ale som rada že som šla lebo sa vytešovali obe nie je nad detskú radosť...

malý spal od pol desiatej do 4.40 a potom len do 6.oo a robil pazvuky a o 8.oo sa vykakal a teraz zadriemal som zvedavá či viac ako na pol hodku...zhruba som popratala a zistila som že som si žiadne maso nevytiahla na varenie tak čakám kým sem príde taký predavač s masom čo chodí každy ut. ale musím mm vyslať lebo ja asi ťažko 😀

a malého kupavam o deviatej večer lebo potom to je nezvládnutelne ked od nejakej 4.oo al 5.oo som hore to sa nedá.
aj môj malý ma takú divnú pleť raz suchu ho namastím a potom sa pod tým vyhádže...ale to sa spraví 😉

meruska
24. aug 2010

ahojte..aj my sme cez vikend krstili 😉

noemarta
24. aug 2010

@monline dakujem za typ, to by som sa tam mohla stavit, to mam v pohode do senca. A kde to presne je ten obchod??? diiik

lenkaaninka
24. aug 2010

@meruska jéééj malý Timko je celý maminka...a ty super vyzeráš...gratulujem

meruska
24. aug 2010

@lenkaaninka kazdy vravi ze skor cely tatino, ale obaja sme svetlovlasy tak tazko este povedat

lenkaaninka
24. aug 2010

@meruska tam kde sa díva manžel dopredu tak aj hej vyzeráte s mužom ako surodenci 😀 samozrejme v uvodzovkách 😉 ale možno lebo malinky je taký jemnučky ešte tak asi preto na teba 🙂

lenkaaninka
24. aug 2010

kafe som vypila idem pokračovať v nejakej činnosti 😉

lutsine
24. aug 2010

Vyuzivate monitory dychu?

jaruska8
24. aug 2010

@lutsine Ja hej, stále, mali sme naň zľavu, lebo sme dali zamraziť tú pupočníkovú krv. A ty?

lutsine
24. aug 2010

@jaruska8 my nemame ani kupeny,tak preto sa pytam....

jaruska8
24. aug 2010

@lutsine Najviac ho využívam posledné dni, keď malú sem-tam nechám spinkať na brušku (hlavne kvôli kolikám) a tak som pokojná. 😉

meruska
24. aug 2010

aj my používame monitor a už nám aj pípal...ale malinký sa na to pískanie zobudil, teda neviem či ozaj zadriemkal a nedýchal alebo bol trošku mimo dosah, lebo ja ho vždy na noc polohujem a tým pádom je sem tam len okrajovo na podložke

bambola
24. aug 2010

@lutsine ja som si akurat bola zajednat jeden v zdravotnej poistovni tento tyzden tak by mi ho mali doniest 🙂 ale ak by som si to mala kupovat tak nie.

mirka285
24. aug 2010

@merikac no jasne,dom bude v kazdom pripade,vsak sa uz v byte ani nepomestime,nemam kde malej urobit izbu a Tomaskovi do izby ju nemozem napaskovat 😀
@lutsine my nemame a ani mi nechyba...baby a dosli sme od ocnej a ak malej to ocko neprestane uplne slzit a hnisat tak za dva tyzdne ideme na prepichovanie kanalikov 😢 a ja som na zajtra objednana ku koznej,chcem odstranit niake znamienka tak som zvedava ako dopadnem 😒

zrzulka
24. aug 2010

@sunnygirl nam ma tiez z casu na cas nejaky pupak ale ja mu to potriem mojim mlieckom a zmizne mu to... neboj dobre to bude... niekde som citala ze aj kysleina mliecna ma hojive ucinky ale ja som to neskusala....

zrzulka
24. aug 2010

@lutsine my vobec akurat vysielacky co su k nemu 😉

zrzulka
24. aug 2010

@oacka nas vobec... on komunikuje usmevom ale zvuky velmi nevydava... nechapem preco... zajtra mame poradnu tak sa na to spytam....obcas vyludi zo seba nejaky neidetifikovatelny zvuk ale to malokedy

zrzulka
24. aug 2010

@merikac lieh na cistenie zahybov? a to sa ma pouzivat? ja som nepouzivala vobec.... kupem len v citej vode akurat zadocek, rucky a nozky mu namydlikujem

lenkaaninka
24. aug 2010

ozaj baby a ako vám držia hlávky babatka??? lebo ten náš nič moc 😅

lenkaaninka
24. aug 2010

@zrzulka ja mu tie zábyby vyumývam vo vodičke a to je všetko

luminkasp
24. aug 2010

@oacka ja myslim, ze o mesiac by sa jej uz v tej klokanke mohlo pacit, neboj, ona na to pride, nasa tere ju milovala 😉

mirka285
24. aug 2010

@lenkaaninka ani Linda nic moc,nijak etra ju nedviha a hned zacne vrestat lebo neznasa byt na bruchu...

patresko11
24. aug 2010

@lenkaaninka no ten moj malinky dost dviha hlavicku vsak dam aj foto....

monline
24. aug 2010

@noemarta ten obchod v senci je na Vajanského ulici...neďaleko kníhkupectva Pergamen...ak zídeš dole pasážou, v ktorej je Panta Rhei, tak ulička kolmá na túto pasáž

maxara
24. aug 2010

Ahojte krasulky,
toto pocasie je bohovske, Ninka je taka spachtoska dnes, ale akurat som ju pocula ako trikrat brutal natlacila do plienky a uz mrnci.. tak prcham k nej..
Inak ona mi hlavku dviha krasne, je sikulka.. ocko nam uz hnisa menej, ale zajtra aj tak ideme lekarke na poradnu tak jej to poviem (teda ak si to nevsimne, co by musela mat hadam sedy zakal..ta lekarka)
Dnes som uz oprala a idem teraz zehlit, teda ked Ninku prebalim a znovu uspim..
A vyhadzana je aj ona, na tvaricke, take drobotinky tam ma.. nic jej na to nedavam a raz to ma lepsie raz horsie..

bambola
24. aug 2010

@lenkaaninka nasa velmi pekne drzi hlavku 🙂 a niekedy tak kope nohami, ze mam pocit, ze sa rozbehne 😀 niekedy ju ale celkom rozculi, ze sa jej neda nejako sa hybat z miesta

merikac
24. aug 2010

@zrzulka no ano,,,, aj pri synovi nam v nemocnici kazali a teraz po15tich rokoch znova ked ukazovali1x kupanie , tak po kupani na vaticku lieh( jasne, ze ten pre babatka) vycistit za uskami, pod krcikom,pod pazuskami, pod kolienkami a na slabinach...... pak pupk a az potom telicko ponatierat.........ale uz si nepamatam ako dlho som tak pri synovi postupovala a ako vas citam, tak asi uz nemusim, ked to vy vobec nerobite.......... 🙂

oacka
24. aug 2010

naša dvíha hlavu v pohode,už je celkom rada na bruchu,zo začiatku to neznášala. ale ju stále ťahá na bok,keď dvíha hlavu, musím ju občas pridržiavať. bože,kedy bude moje decko spať????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre