Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
1. sep 2010

@strasska bud ju drzim v rozkroku jednou rukou a druhou okolo bruska,,alebo ju drzim pod ritusou a stehienkami a druhou okolo bruska,,ale v oboch pripadoch jej nozicky visia dole,,,,,,,,pri prvom viac a pri druhom priklade menej,,to je zle????????? ☹

merikac
1. sep 2010

@strasska tak to zrkadielko by zaujimalo mirku,,,hod jej do IP tu stranku,,,,zhanala cosi take,,uz tu niekto hodil link, ale na take obycajne zrkadielko,,,,

strasska
1. sep 2010

@merikac to prve je zle, teda pri chlapcoch urcite, pri dievcatach s ?, aj ked ja osobne by som tak visiet nechcela 😖 takze ja tak malu nenosim.
a ta druha poloha je dobra, drzat pod stehienkami, akoby sedela, ale aby mala trosku gulaty chrbatik 😉

karinnka
1. sep 2010

@oacka ja som uz neonato predala a novy mam doma od vikendu 🙂
@strasska takze uz budete plavat?super! 🙂

merikac
1. sep 2010

@strasska dakujem, budem si na to davat pozor 😵

merikac
1. sep 2010

@karinnka mala si konkretneho kupca, alebo si cez nejaky bazar redavala?

merikac
1. sep 2010

@alllexa diky, na tej stranke co si dala http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4319
su nosice lacnejsie ako http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir... a hlavne ten ergo, o ktorom uvazujem ja,,,, 😵

karinnka
1. sep 2010

@merikac mala som ho hodeny na bazose,tu v bazari,aj na mimibazare a ozvali sa mi cez bazos...

merikac
1. sep 2010

@karinnka a neprerobila si moc?

karinnka
1. sep 2010

@merikac ja som ho kupila za velmi vyhodnu cenu,takze som na nom prerobila asi 15eur takze som bola spokojna...

karinnka
1. sep 2010

@merikac chces predat kociarik?

merikac
1. sep 2010

@karinnka uvazujem, o tom,,,,chcem novy sportovy s vanickou som spokojna, tak este by som chvilu vyckala a predala ho aj so sedackou a nepouzitym sportovym

karinnka
1. sep 2010

Dnes som nakupovala na nete 🙂 Tak sa vytesujem 😀 😀

maxara
1. sep 2010

Ahojte babulky..
tak ja som vcera isla kuknut tie nosice.. chcela som nakoniec satku, boli krasne, ale mm by mi satku nenosil, tak nakoniec som sa zalubila do toho MEI-TAI.
@merikac @bambola @alllexa takze mam ten MEI TAI, chcela som iny vzor ako mam, ale vsade ich maju vypredane, aj na webe aj v kamennych. Vsade maju len ten cierny. A v tom obchode, co bola Kafko po satku, tak tam mali tri. Ja mam tento
http://nosice-liliputi.webnode.sk/album/farebne...
Inak tu je najlacnejsi zo vsetkych stranok, co som nasla, ale momentalne maju len ten cierny. A v tom obchode stoji 49.90, cize len o 90 centov viac, a mala som to aj s prehliadkov a vysvetlenim, ukazkou.. som spokojna. Hned som sa don zalubila.

Poobede sme isli k svokrovcom, boli tam aj investori nosica a povedali, ze si ho mozem zatial zobrat a potom pred krstinami si ho mam zabalit a oni mi ho daju ako dar. A preplatili ho cely, celu sumu (co aj chceli), takze som mimoriadne spokojna 😀

No a na tej oslave som zozrala nieco, asi zmrzlinu alebo neviem co, co mi totalne podrazdilo ten vypatlany zlcnik. Dosla som domov o 20:30, isla som hned malu okupat, nakojit a ako som si lahla k nej, tak som uz citila, ze je zle.. ani dychat sa mi nedalo.. ☹ Mm ma chcel hodit do nemocky, ze nech to mam hned za sebou, ale mala som podozrenie, ze pocas zachvatu by ma aj tak nerezali, tak sme zavolali do tej pohotovostnej ambulancie u milosrdnych a oni mi to len potvrdili. Kazal mi dat si Algifen a prist, ked to prejde.. Nuz tak nastastie to preslo, ale najskor mozem ist na tu operaciu o dva tyzdne, takze ja pridem az potom.. Cize pokracujem v diete a uz nehodim do huby nic neoverene.. 😠

No a co sa tyka mojich vlasov.. no comment, sice mi zatial nepadaju, ale ked mi co i len jeden vypadne, som v prdeli. 4 vlasy v siedmich radoch..

@katarina7777 stretko v NR je 28.9. , vtedy idem ja do NR k dr. Inak maly je superny 😉

@strasska aj moja Ninka vyzera s ciapkou cudne, jak krokodil..

@zrzulka a v PK kde este robia tie kurzy plavania? ja viem len o tych jaslickach na severe pri poste. Mm sa chysta s Ninkou chodit plavat, tak mozno by bral aj v BA. No neviem, nieco musim pohladat.

maxara
1. sep 2010

@karinnka paradne ulovky 😵

oacka
1. sep 2010

@karinnka krásne overaliky! takže neonato je už preč? s novým si spokojná? ja som s teutonkou maximálne spokojná zatiaľ... je v nej aj fusak, musím ho z tej vložnej tašky nejako vyloviť. 🙂
@maxara
@strasska vy ste hrozné! 🙂 prečo tak ohoovárate svoje krásky! isto sú v čiapočkách rozkošné. 😵 ja mám asi kvasinkky aj na bradavkách, tak preto sa malá odťahuje... musí to rýchlo zmiznúť! máte s tým niekto skúsenosť????

maxara
1. sep 2010

@oacka 🙂 neohovaram, tu pri mne sedela, mohla si precitat 😀

tinka349
1. sep 2010

@karinnka a nebola si spokojna s neonato? lebo ja mam taky isty ako si mala ty...jedina nevyhoda ze moc mala vanicka...predpokladam este taky mesiac a uz bude drobulke maly, ved uz ma 62 cm zirafka moja 😀 a si newem predstavit dat dnu este fusak 😕 ja som ho kupila za 400 eur novy, a mamina mi hovorila nech ho predam a kupim vacsi tak newem 😖

tinka349
1. sep 2010

ahojte kocice,

co nove?

to pocasicko je uzasne, ze ? 😖 ale drobulka cely den spinka, takze jej to vyhovuje 😀 len ja som jak chodiaca troska 😕 inak my sme v dome uz zapli kurenie, lebo dost zima tu bola, a nechcem aby bola drobulka chora ako som bola chora ja - skoro 3 tyzdne 😠 a este stale nie som poriadne doliecena....soplim ako somarik

karinnka
1. sep 2010

@oacka no je uz prec....aj som za nim smutila,ale zial kolieska mi nevyhovovali.....teraz co mam Coletto tak ma nafukovacie kolesa a je to uplne nieco ine.... 😉

karinnka
1. sep 2010

@tinka349 no predala som ho...mam v okoli bydliska jazero a nie prave najuzastnejsie chodnicky kde mi neonato skakal,inak bol super ale len na rovne chodniky a cesty....

tanyja
1. sep 2010

@merikac samozrejme 😀 dohodneme sa, veď sme ľudia, spokojne ak sa ti niečo páči, tak mi len napíš cez odkaz na mimibazare
@oacka ja som mala dve hracie deky - canpol babies a baby ono a už som obe predala, tá druhá bola nová nepoužívaná, lebo dve nám nebolo treba a mužova sestra sa nepýtala čo treba malému, tak mu kúpila deku- zbytočne
ja som baby-vak nemala, môj malý sa veľmi nechcel nosiť na rukách, takže také som neriešila a v aute máme polohovateľnú autosedadčku od 0 - 18kg , je super

oacka
1. sep 2010

@tinka349 neonato má jednu z najväčších vaničiek medzi 3kombináciami, ale tvoja malá patrí medzi väčšie bábätká, to by asi bol problém pri všetkých kočíkoch. ja som sa kvoli tým kolieskam bála kúpiť neonato. lebo naše sídliskové chodníky nie sú nič moc.
baby, môže byť bábo v šatke aj tak akoby naležato???? dnes som ju konečne vyplatila, hádam budúci týždeň mi dojde, teším sa!

mirka285
1. sep 2010

ahojte...tak ja som dnes tradovala po Eurovei kupila som malej taky kabatik v Nexte,a Gabkovi darcek k narodeninam 😉 a potom sme boli vonku,len ten vetrisko keby nefukal..
@strasska dakujem za link na zrkadielko,chutne je 😉
@maxara v piatok to teda plati dufam,uz som aj Gaba nainfikovala nech ide somnou....

maxara
1. sep 2010

@mirka285 jasneeee, plati, aj keby prsalo.. uz mame plan B. Budeme vnutri vykecavat, zakurime v krbe a zahrame biliard. A chlapi budu grilovat 😀 . No ale kedze je gril pod strechu, tak by som sa aj tak nebala.. a navyse, PRSAT NEBUDEEE. Ja uz som si odsrala aj zlcnikovy zachvat, uz som znova na prisnej diete, aby som si v piatok mohla dat kusok klobasky a spekacik 😒 a potom dve nospy a algifen 😢

merikac
1. sep 2010

@mirka285 mirka,,ty si ale tajnostkarka,,,veselo napises, ze Linduske si kupila kabatik,,ale co si kupila Gabkovi si neprezradila,,zbedy daka eroticka spodna bielizen pre teba a bude mat vzruso tancek?? 😉 😀

maxara
1. sep 2010

@mirka285 inak o 12tej v Harmonii ... mam ti doniest tie biele pancusky? som zistila, ze mam dvoje cistobiele a jedny tie biele s modrymi patickami, takze ti jedny mozem podarovat 😉

merikac
1. sep 2010

@maxara maxi,,,tak uz mas nakupene,,nepozerala si nahodou aj ten ergo liliputi, ze aky to je rozdiel oproti tomu Mei tai?

maxara
1. sep 2010

@merikac pozerala, MEi TAI sa viaze, teda tie popruhy sa uvazuju ako satka a ten Ergo vyzera ako manduca. Normalne ma take tie zacvakavacie popruhy. Ked chces turistikovat, tak urcite radsej ten ergo nosic

merikac
1. sep 2010

@maxara daaaaaaaaakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre