Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
2. sep 2010

@aalexis007 ahoj.ja som 5 tyzdnov po porode.nastrihnuta som bola.sexik sme uz skusali.prvy krat to bolelo strasne.teraz tie dalsie razy uz nie su take strasne.ale ja mam skor problem s tym ze som strasne sucha a to ma boli.vobec nezvlhnem.no co poviem to tak ako je....a pritom som uvolnena aj chut mam...a som dakde citala,ze ked baba koji tak tento jav je casty.ze nezvlhne.rozmyslam ze sa na to spytam gyndosky ked pojdem teraz o tyzden na kontrolu po 600nedeli.a uvidim co povie.a som premyslala ze si kupim lubrikacny gel.lebo sme skusali sexovat tak ze som sa navlhcila vodou.a bolo to lepsie...

merikac
2. sep 2010

@mojalili jeej, gratulky danielkovi k trom mesiacikom 😵

tinka349
2. sep 2010

@oacka dakujeme 🙂 ozaj a kde chodis ku pediatricke? ja na JAzero k dr.Sopkovej a som s nou celkom spokojna zatial 😕 a ako si na to prisla ze su to kvasinky?

tinka349
2. sep 2010

dnes sme boli s Bekuskou na jej prve meninky v cukrarni na kolacik 😀 moja velka kocka 😎

kafoditka
2. sep 2010

Baby, tak dnes sa mi stala pekna haluz. Nejaka tetuska mi telefonovala, ze som vyhrala tyzdenny pobyt pre dve osoby v Tatrach 😕 😕 a ze si mam prist prevziat vyherny kupon do jedneho botelu v BA, ze tam bude slavnostne odovzdavanie cien.. Ja si teda nepamatam, ze by som sa zucastnila nejakeho dotaznika cez telefon, ako mi pani tvrdila, no ale budiš.
Tak mi je to nejake podozrive, sak ja som v zivote nic nevyhrala.. 😨
Neviem, mala uz niektora z vas takyto telefonat?

maxara
2. sep 2010

Ahojte babulky,
dnes som bola nakupovat v meste na zajtrajsiu party 🙂 tak sa tesim.. Ale som teraz unavena jak svinka.. Idem este teraz rychlo Ninku okupkat a ideme na usko.

@kafoditka neviem ci je to to iste, ale mojej tete sa to stalo, mama mi hovorila, ze sa tesili, isli tam a malo to podmienku, ze si musia zaplatit plnu penziu a ta bola dost draha a jedlo hnusne.. tak boli nespokojni.. a bolo to spojene s nejakou prezentaciou, ale neviem coho, asi hrnce alebo periny.. a podla mna (kedze ja som tiez bola na par takych akciach) cislo dal na teba niekto, kto bol na tej prezentacii a vyuzil ponuku. Si myslim.. mne tiez uz volali z asi piatich firiem az som prisla na byvalu spoluziacku, vypatlanu, co davala moje cislo, lebo tam niekoho musela napisat 😠 inak vacsinou ho staci dat raz a tych viac firiem je v skutocnosti jeden clovek.. 😠 😠 😠

mirka285
2. sep 2010

@kafoditka presne tak jak pise Maxi...to je uplny odrb,spojeny s niakou prezentaciou niecoho-bud niakych hrncov,paplonou alebo dovoleniek....takze moje odporucanie-vobec tam nechod,je to zbytocna strata casu 😠 moja mama ma vkuse taketo super "vyhry" 😖

kafoditka
2. sep 2010

@maxara Aha... no pani sa mi prezentovala z firmy zameranu na zdravu vyzivu a stravovanie... ja som si zavolala do toho botelu pred chvilou a bolo mi povedane, ze ta firma je tam uz cely tyzden a ponuka nejake vyrobky... tak Peti, asi mas pravdu..len by ma zaujimalo, kto im dal na mna kontakt.. 😒

kafoditka
2. sep 2010

@mirka285
@maxara zajtra vam hlasia pekne pocasie tak si to tam vospolok uzite.. dufam, ze sem hodite nejake foto 😉

mirka285
2. sep 2010

@kafoditka zoberiem fotak a vsetko zdokumentujem 😉

cigaretka5
2. sep 2010

@kafoditka No moja mama s tatinom boli na takejto prezentacii. Dali si veceru a vyhrali pobyt v tatrach a zlavu na kupele. A kedze do kupelov chodia tri krat za rok tak ich to celkom
potesilo........je na tebe ci pojdes . V principe nemusis nic kupovat date si s drahym veceru ....... a tie tatry neviem. My sme s drahym uvazovali ze to vyuzijeme

mirka285
2. sep 2010

@cigaretka5 tak taky scenar co opisujes som este nepocula...neviem o nikom kto by nieco vyhral bez toho aby nieco kupil...ved tieto prezentacky su cisty odrb!!!

cigaretka5
2. sep 2010

@mirka285 Nasi tam tiez isli s tym ze to bude odrb, mama Im do telefonu tisic krat hovorila ze ak je to
prezentacia ze nikam nejdu. Nakoniec isli prezentacia to bola ale nic nekupili aj napriek tomu dosli s poukazom na pobyt v tatrach a zlavu na kupele.......

mirka285
2. sep 2010

@cigaretka5 a uz ten pobyt vyuzili?a tu zlavu na kupele?

kafoditka
2. sep 2010

@cigaretka5 no mne sa to zda ako odrb a dost neuveritelne ze tam len tak pridem, nic nekupim a odidem s poukazom... 😕

monline
2. sep 2010

@cigaretka5 asi som nedôverčivá, ale ja ničomu, čo je zadarmo, či za bagateľ, neverím...naši už vyhrali kopu dovoleniek a áut..ale nič z toho nie je reálne..raz boli na prezentácii, kam ich pozval otcov brat..on mal pozvať pár manželských párov (neviem či 5, či 10) aby získal nejaký bonus zadarmo,,,otec pod vplyvom svojho brata nakoniec kúpil výrobky z ovčieho rúna..proste rodičia podľahli reklame, akú na prezentácii robia..(vymývanie mozgov) a tiež videl, že to rúno kupoval aj jeho brat a vychvaľoval ho..cena tej súpravy bola okolo 37 tisíc korún, ohromne predražené, odvtedy ich tie spoločnosti evidujú a posielajú "výhry", kde sa stačí len dostaviť na prezentáciu

mirka285
2. sep 2010

@kafoditka mozno odides s poukazom,ktory nebudes mat kde vyuzit 😔 lebo takych poukazov natlacim doma za kybel,ale budu ti na dve veci.....preto som sa pytala cigaretky ci uz ten poukaz vyuzili..ved na tieto firmy je podanych x trestnych oznameni,akurat ze oni su taki spekulanti,ze zmenia nazov a funguju a odrbavaju ludi dalej...

kafoditka
2. sep 2010

@mirka285 kaslem na to, neriesim...

mirka285
2. sep 2010

@cigaretka5 a snad neveris tomu,ze len tak vam dali pobyt v tatrach a zlavu na kupele?!

mirka285
2. sep 2010

@kafoditka no by si ma prekvapila keby si riesila 😀

kafoditka
2. sep 2010

@mirka285 prosim ta, nie som naivna.. kto ti co dnes da zadarmo..

monline
2. sep 2010

@tinka349 bambuľka je prekrásna..ako vyrástla

kafoditka
2. sep 2010

Dobru noc, idem spat, Filip sa o 2 hodiny zobudi, tak aspon nieco pospim..

oacka
3. sep 2010

@kafoditka mne tak volá firma Ametyst asi raz za dva mesiace,že som vyhrala super kuchynský robot, a že mi ho odovzdajú,.keď pozvem ďalšie tri páry k sebe na prezentáciu nejakej zdravej výživy.....furt ma otravujú. kde na mňa prišli,neviem. už aj mm volali!

oacka
3. sep 2010

ja sa už neviem dočkať tej babyšatky, Kikuša má novú mániu,chce byť stále pri mne, keď odbehnem na WC, reve. a včera zas bola celý deň na cicke, tak tie kvasinky z prsníkov asi miznú...

maxara
3. sep 2010

Dobre ranko

@kafoditka kafko, tak som volala s mamou, ci nevie nieco o tom, lebo to bola jej sestra, co takto vyhrala ako ty.. a oni dostali tiez presne poukaz do Tatier a zlavy na kupele, dva seky po 35e a pritom nic nekupili na prezentacii. Bola to hrncova prezentacia, alebo skratka nejaky riad.. a veru tie poukazy platili, ale s podmienkou, ze si musia doplatit plnu penziu (cize len zranica bez napojov) a tak to preplatili, lebo to jedlo bolo hnusne.. vobec si ani raz nepochutili.. vraj to chutilo ako sackove... (cize vyhras pobyt v hoteli, ktory si riadne zaplatis) a vraj aj to ubytko bolo nic moc.. prezentuju sa ako super hotel, ale zakladne pravidla pre ubytovanie nemaju splnene.. teda aspon ten hotel, kde boli oni, neviem ci ich je viac..
Ja by som urcite nesla...

maxara
3. sep 2010

Pocasie je vyborne, tesim sa.. teraz ranajkujem, nachystani uz sme.. Babyyyy, cakame vas 😀 😀 😀

miki060707
3. sep 2010

ahojte, dobré ránko, no včera večer to bolo o niečo lepšie....
hadam sa to bude lepšiť.....
sonička pekne ráno krásne vstala, obliekla sa a hybaj do škôlky a tam ani papučky si neobula a už letela, potom sa musela vrátiť a obuť sa.... 🙂

miki060707
3. sep 2010

@maxara tak nech vám to víde baby, nech sa pekne zabavíte, aspoň niekto.......

ja aspon pôjdem pre dcéru do škôlky, okrem kauflandu, lidla nechodim nikam, čo už, hadam sa to zmeni 😉 🙂

kafoditka
3. sep 2010

@maxara Peti dik za info.. mne to od zaciatku smrdelo podvodom.. Super, ze mate krasne pocasie, u nas je skaredo 😠 Aku tam mate vlastne dnes zostavu Peti? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre