Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
5. sep 2010

@katty17 niezeby som po nich tuzila to nie ale tretie by som chcela este... nejako sa mi tazko zmieruje s myslienkou ze patko je nasa konecna ... i ked viem ze je 😢

zrzulka
5. sep 2010

v rodine tiez mame dvojky takze realne by to mohlo byt

katty17
5. sep 2010

@zrzulka - ako vies ze je to konecna?

katty17
5. sep 2010

trosku sa hrajkam s obrazkami. tu bola sandruska este v brusku 🙂

mojalili
5. sep 2010

@katty17 Velmi krasna fotka, v akom programe to robis?

@zrzulka MY popracujeme o pol roka na dalsom kusku, tak uvidim, ako sa to vydari🙂 Do tretice a naposledy 🙂 Chceme,a by aspon 2 deti boli pri sebe vekovo a zahrali sa. Ako ucitelke sa mi neoplati nastupit do skoly na par mesiacov a odist opet, tak snad to stihnem pri jednej materskej🙂

NO kocky, tot dve fotky, podobaju sa?

adelaine
5. sep 2010

ahojte kocky, nakoniec sme na tej pohotovosti s risinom neboli,
lebo nakoniec po 2 hodinovom neutichajucom reve vysileny zaspal a
spal skoro 5 hodin v kuse bez jedla 😲 nechapem, co sa to moje dieta tak hysaci 😢 😢
dnes bol dobry den, absolvovali sme niekolkohodinovy vylet s kamaratmi a este
aj veceru s mm, a risi bol dobry, veru zehlil si to u nas po vcerajsku 🙂

a inak baby, kuk, pridavam fotky z piatkovej paradnej gril party u maxi 😀

tutifruti
5. sep 2010

@adelaine krááásne fotky.... kto má taký talent na fotenie? Maxi a Mirka úplne nádherné fotky s deťuchami
drzim palce, aby Riško už bol v pohodke

mojalili
5. sep 2010

veru velmi krasne fotky s detickami mate kočky z opekacky🙂
TO je super, ze vas toto forum takto spojilo 🙂

adelaine
5. sep 2010

@tutifruti moj mm sa trosku snazi fotit, je to jeho zaluba, poviem mu..potesi sa, ze
sa pacili 😅 😉

tutifruti
5. sep 2010

@adelaine vidím, že má "iné oko"... ja peknú fotku poznám hned.... hoci ja to "iné oko" žiaľ nemám 🙂

adelaine
5. sep 2010

@tutifruti
joo, viem, co myslis 😉

monline
5. sep 2010

@katty17 tak zápal močových ciest som mala veľakrát, strašná bolesť, vtedy mi vlastne aj zistili, že mám zrastené obličky..vaječník poľavil, je to lepšie..ufff..dúfam, že zajtra budem fit 🙂

monline
5. sep 2010

@meruska krásne fotečky sa vám dnes podarilo spraviť, malý je prekrásny a šikovný veľmi

monline
5. sep 2010

@mojalili no neviem, podľa týchto dvoch fotiek asi ani nie..nepodobajú

monline
5. sep 2010

@katty17 keby sandričke nesvietili vlásky, ani by sme ju na posteli nenašli, tak je drobunká 🙂

tinaki1275
5. sep 2010

@ericica pracovala som ako delegatka a nejako tu prischla..🙂)dojdite na navstevu kludne kedykolvek...

tinaki1275
5. sep 2010

@adelaine nadherne fotecky

mirka285
5. sep 2010

@adelaine fakt to tvoj muzik pekne odfotil...baby ja nemam talent na nic,akurat som to dnes hovorila Gabovi ked sme pozerali Talentmaniu a Ceskoslovensko ma talent..mna normalne niektori talentovani ludia vedia rozplakat,napr.ten co spieval dnes operu bol uplne uzasny,mi normalne slzy vybehli,no som ja normalna?
@mojalili no ja tam zas podobu vidim...a mame v byte nehoraznu kosu,Linda ma pyzamko,vak a este je prikryta paplonom...

tinaki1275
5. sep 2010

@meruska krasa...

tinaki1275
5. sep 2010

@mirka285 ja mam v byte 30 stupnov,vymenme sa..uz mam dost toho tepla...🙂

mirka285
5. sep 2010

@tinaki1275 staci ked mi posles na Slovensko 10 a budeme spokojne obe 🙂

tinaki1275
5. sep 2010

@mirka285 to by bolo riesenie....🙂

monline
5. sep 2010

@mirka285 ten dojal aj mňa, spieval krásne a bol tak úžasne skromný..ale mám zmiešané pocity z vystupovania toho chlapčeka na vozíku..príde mi to ako hra na city..nechápem o čo ide rodičom? o slávu? možno ho to bude chvíľu motivovať v jeho snažení, ale je jasné, že to nevyhrá..ako bude znášať to, že nepostúpi? fakt im ide o to, aby ho ľudia ľutovali?

monline
5. sep 2010

@mirka285 my už doma pár dní kúrime

mirka285
5. sep 2010

@monline ze bol uzasny..a take dobro z neho vyzarovalo...a s tym chlapcekom neviem...asi chcu aby sa motivoval a snazil postavit na nohy,len tiez si myslim ze asi to do tejto relacie zrovna nepatri...

monline
5. sep 2010

@mirka285 krásne dojatý bol..prepínali sme z markízy na joj, škoda, že to beží v rovnakom čase (a ešte k tomu práve uspávam drobčeka)..síce to reprízujú, ale ked ja moc nesledujem telku,...
a pri tom chlapčekovi jeho otec vravel, že sa malý postavil na nohy ked mal 4 roky..čiže žiaden zázrak naživo sa diať nebude..neviem, nepustila by som dieťa do takejto súťaže, to sklamanie ktoré príde až nepostúpi musí byť hrozné a určite by som nechcela, aby nad mojim dieťaťom plakali ľudia pri obrazovkách

monline
5. sep 2010

@mirka285 a ozaj- Linduška má aké krásne umelecké foto od adelaine..aj to s tebou je úžasné..aj ostatné fotky veľmi vydarené

mirka285
5. sep 2010

@monline no presne toto som aj ja hovorila,ze neviem preco to davaju v rovnakom case,tiez som to prepinala hore dole..a suhlasim s tebou aj co sa tyka toho chlapceka 😒

miki060707
6. sep 2010

@zrzulka no inak aj mne ťažko padne, že tu nebude žiadne novonarodeniatko, či mesačné bábänko......ja by som sa dala aj na tri, ale bohužial, to asi nepôjde, či love, či bytové hladisko...ale som rada, že mám tieto dve zdravé detičky, niekto nemá šťastie ako mi......ja už som kamarátke dala po Soni veci, také dievčenske, tá jak sa potešila, a ked bude niekto dediť po Šimonkovi, tiež môže byť rád....
včera sme mali návštevu, tak sa malá zabavila s o rok mladšou kamoškou a konečne sme boli na káve mimo mojej kuchyne, v reštike v dedine, tak som teraz plná energie, lebo kamatáti su vzácne stvorenie....

Pekný dník, Sonička je v škôlke, taak sa tešila a došlo tam jedno dievča a taký cirkus robila, čo nechcela do škôlky....ale naša našťastie chcela, lebo je tam dobre....tak som uplne rada, že túto etapu života sme zvládli superne

adelaine
6. sep 2010

@mirka285
aj ja mam risiho tak naobliekaneho, a stale ma studene rucky aj nostek 😒
strasne rychlo sa ochladilo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre