Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. sep 2010

ja by som si buchla dobry sekt alebo zlatu tequilku s pomarancom a skoricou.....
@bambola a do nealko mojita nejde tonik,a tych par listkov maty si myslim na mliecko neublizi,takze kludne by ste si mohli dat aj to mojito 😉

bambola
11. sep 2010

@mirka285 ja som si to s tou matou zistovala kvoli tomu,ze v tychto pochmurnich dnoch by som si dala caj z
cerstvej maty ale udajne nemozem 😒 a ja ho uplne zboznujem

tinaki1275
11. sep 2010

@tinka349 to musi byt naro cne a este s babom..to ti nezavidim..

zrzulka
11. sep 2010

@adelaine toto robi aj patulo, resp. robil az do vcerajsieho dna ked som sa "nasrala" pekne som ho dala na brusko rucky mu trosku podsunula dopredu pre neho polozila macika v cervenom tricku (udajne deti prvu farbu co registruju je cervena) hrkala nim a cuduj sa svete zvedavec hlavu zdvihol a dokonca ju udrzal... takze my uz pasieme. sice dlho nevydrzi a o chvilu spusti rev ale aspon nieco... doteraz robil to co Risko. Hlava na podlozke...

baby co mate vacsie deti ockovali ste proti zltacke? ja neviem ci misku zaockovat ked vsetko olizuje (doteraz to nerobila) a ide aj do skolky... hmmmmmmmmmm

zrzulka
11. sep 2010

inak my mame dnes riadne smolny den ... 😠 😒 😖 😔 😢

zrzulka
11. sep 2010

co sa tyka alkoholu ja som si uz zo tri krat dala alkohol... vraj z neho minimum ide do mlieka....ja sa v podstate v nicom neobmedzujem i ked plne kojim a mozem povedat ze maly nema problem s nicim, pri miske som sla jak blba podla tabulky a koliky male este aj zo vzduchu hadam 😒 dufam ze som to teraz nezakrikla

mojalili
11. sep 2010

@tutifruti Dala som mu Paralen, tak sa ukludnil. VIes, ja ani neviem, co ho boli, ci uska, ci dasienka, ci ta nadcha robi svoje. Ale stale hryzie a dasienka su tak moc zapalene.....

Kocky, dnes o 19,30 muz viezol LILI k babke spinkat, lebo sa asi tuto noc nevyspinkame ani my...co uz narobime.

Tak prajem vsetkym pekny vecer. Danko uz spinka s PAralenovym cipkom, snad zaberie poriadne. 😉

zrzulka
11. sep 2010

@mojalili skore vyzdravenie... aj my sme mali mierny soplik ale nastastie uz presiel....

mirka285
11. sep 2010

@zrzulka ja som Tomasa dala ockovat proti zltcke,ja som sa strasne bala ze zdvihne niaku striekacku pouzitu a dostane zltacku 😠

ericica
11. sep 2010

@mojalili dankovi zelame rychle uzdravenie......a z prsnika ti pije normalne???alebo vymysla???

@mirka285 ani podla ,mna nejde do mojita tonic ja som si minule dala normalne mojito ale klasicky a nie nealko a malej to nic nespravilo.....a dnes som si s mm dala taky lahsi strik vinovy s kolou....a minule sa mi s tebou snivalo ze sme sa stretlli v Sali a ze si ma na prvy sup spoznala a pozdravila si ma 😀 😀 😀
ozaj kedy krstite zajtra????
my buduci tyzden a uz som babulke kupila krasne zamatove biele dupacky aj kabatik 😵 😵 😵 a ako citam aj vy pouzivate babylovky plienky.aj my a som s nimi max spokojna no a na noc davam pampersky,my uz pouzivame 4-9 tie 3-6 nam uz boli tesne....a teraz mali v metre akciu 186 ks za 26eur 😉

mirka285
11. sep 2010

@ericica dobry sen 😀 ale jasne ze niake jedno mojitko neublizi 😝 a ja miesam drinky uz 15 rokov takze receptury poznam naspamat takych najzakladnejsich,a ma vzdy rozculuje ze uz tam natrepu bar co,co tam ani nepatri 😠 a krstime zajtra,uz nech to mame za sebou,ja som malej nekupila nic,mala som take bledunkoruzove satky doma,Maxi mi dala biele pancusky,sestra mi nakoniec pozicala topanocky,aj ked zdaleka nie su take pekne ako som mala objednane a nestihli dorazit a malej som dala uhackovat taku bielu ciapku....a zajtra sa moji rodicia prvykrat stretnu s Gabovymi 😀

mirka285
11. sep 2010

@ericica a tebe sa nezda ze z pampersiek je viac citit cikanicku ako z babyloviek?

maxara
11. sep 2010

Pekny vecer krasulky,
ja som mala perny den.. Akoze vzdy cez den cakam kym Ninka zaspi ako kura na sopel, aby som si mohla pozehlit, uvarit a pod.. a dnes, napapala sa, hrala som sa s nou asi dve hodiny a prisli svokrovci.. zobrali ju na ruky a v tej sekunde zaspala. Boli u nas asi pol hodinu, nsili ju na rukach, ja som sa samozrejme venovala a potom sa rozhodli, ze teda idu na chalupu cosi zasadit. Polozili Ninku do kocika, chvilku spala, tak som zacala v kuchyni cosi riesit a zrazu bola hore. Tak som sa s nou isla zabavit, ponosit, nakrmit a uz uz zatvarala oci, ked dosla sestra. Prisla, zobrala ju na ruky, Ninka sa chvilku poskerila a zaspala. A ja samozrejme som sa musela venovat, navyse mi prdosi (synovci) obsadili obyvacku, takze aj keby som chcela cosi, tak nic.. no tak som nervozne sedela a uplne nesustredene sme sa bavili. Ninka sa uz aj zobudila medzitym, tak som jej dala UM, pohrali sme sa, sestra ju ponatahovala, ze uz zachvilku aj pojde.. tak som sa aj potesila, ze Ninka zaspi, oni odidu..ibaze mi zazvonil telefon, ze ci sa moze zastavit mm sestra.. tak samozrejme prisli, Ninka spala, tak sme trosku pokecali a oni odisli a Ninka sa zobudila.. 😖 akozeeee.. super. A zrazu boli 4 hodiny, ja som bola bez obeda, ranajky som mala take utrzkovite, obed studeny s Ninkou na rukach, vecera to iste.. pozehlene nemam ani navarene.. nic..

@monline myslim ze teba som nechtiac odignorovala, vsak? si sa ma pytala na vahu.. aspon dufam, ze ty. No tak v porodnici som nechala rovnych 8 kg z vahy pred tehu a potom som doma schudla este 6. Cize dokopy som schudla 14kg z vahy spred tehu. Asi dve konfekcne velkosti, teda ako ktore partie. Ale tato vaha mi uz asi 3 tyzdne stoji. Uz viac asi dole nepojdem 😒

ericica
11. sep 2010

@mirka285 ale jasne ze viacej citit....akoze ja z babyloviek necitim vobec a z pampersiek citim aj ked ju v noci prikojeni polohujem,,,len neviem prist na to ako je to mozne.......tak ti drzime palce aby krst dopadol v poriadku....takze zajtra budevelky den . 🙂 a nemas trosku tremu???
@maxara maxii to je naprd....by ma asi porazilo aj u mna to tak minule bolo.....len co som si prihriala jest a mala spala v tom momente niekto zazvonil .....dolsi si objednat a mne zatim jedlo chladlo na stole a kym si vybrali co chcu a odisli tak som si sadla k studenemu jedlu v tom momente bola mala hore 😠 😠 😠 juj vrazdit by som vedela 😝

mirka285
11. sep 2010

@ericica no ja ani tremu nemam,len si neviem predstavit o com sa budu rozpravat 😒
@maxara Peti to s jedlom poznam aj ja,vzdy ked chcem ist jest tak mala sa zobudi-to je ten zakon schvalnosti

ericica
11. sep 2010

@mirka285 neboj oni si uz temu najdu ,,,ale podla mna najviac bude v teme asi Linduska nemyslis???a aku torticku si potom objednala???

mirka285
11. sep 2010

@ericica tak na tortu ktoru som objednala som zvedava aj ja..ja som nasla stranku Torty od mamy,pozrela som Bratislavu a zacala rad radom obvolavat...prvej ktora mi zdvihla som povedala ze chcem tortu na krst,takze pre mna to bude tiez prekvapko...Gabo ide zajtra pre nu,tak ju potom odfotim 😀

ericica
11. sep 2010

@mirka285 tu stranku poznam ,,,vsak som tam aj ja 😀 😀 😀 ale som nitrianskom kraji 😀 😀 😀 😀
a aj ja mam na buduci tyzden naval mam vyse 10 svadobnych tort takze na krst mi bude musiet doniest malej krsnaa 😀 😀 😀
a este som chcela upeict mini veternicky len bohvie ci budem mat cas,pretoze krst je uz v sobotu rano o deviatej takze teoreticky v piatok v noci by sa to este dalo zvladnut 😵

mirka285
11. sep 2010

@ericica tak musim si ta tam zajtra pozriet....u nas v Devinskej nikto nepecie take pekne torty,jedna pani co pecie,tak ona ich ma sice chutne ale nema ich take pekne nazdobene,a stale mame od nej,tak som chcela zmenu,tak len dufam ze som urobila dobre a bude ta torta dobra aj pekna..dala som si ovocnu s poskotou tak tam snad neni co pokazit..

ericica
11. sep 2010

@mirka285 urcite budes spokojna....na tej stranke som ako doma a baby pecu vyborne....a hlavne maju pekne vytvory.....len su pre mna niektore straaasne predrazene.....ale to je len moj nazor.....

ericica
11. sep 2010

idem off zajtra ma caka dlhy den.....aj ty si chod lahnut aby si bola zajtra fit....a ked pojdes nabuduce do Sali tak sa mi ozvi a dakde si sadneme 😉

mirka285
11. sep 2010

@ericica no a kolko budem platit to bude tiez prekvapko.ja truba som sa totizto ani neopytala...jasne ozvem sa nabuduce ked sa vterknem Gabovi ze idem s nim 😉

ericica
11. sep 2010

@mirka285 😀 😀 😀 no podla toho aku si objednala myslim tvarovo.....baby pytaju za kilgram hotovej torty 10 eur......

monline
11. sep 2010

@maxara hej, ja som sa pýtala na váhu..super, že máš toľko kíl dole, to poteší..aj u mňa to chudnutie už zastalo, snáď nezačnem priberať ..tie moje večerné smotany pomiešané s grankom ako dezert, pri posteli skryté horalky, dojedanie pohostenia zo stola ked návšteva odíde ..... 😀...môžem byť rada, že váha stojí 🙂

Ja som dnes mala ohlásenú návštevu, mužov strýko so ženou prišli pozrieť malého, ale malý zle spal, nedalo sa od neho skoro nič spraviť, bola som rada, že som navarila a upratala..práve keď som dala variť vajíčka na chlebíčky a rozbila vajcia na koláčik, tak prišli, o hodinu skôr ako som ich najskôr čakala..no potešilo.. 😒 priniesli mu pekné nohavice s mikinou..konečne niekto, kto nedoniesol body či pyžamká na ročné či väčšie dieťa, podostával ich toľko, že ich určite nevynosí...aj vám nosia také nepochopiteľné darčeky? Jedine plienky mi trafili..zatiaľ som nemusela kúpiť plienky ..už nosíme pampers 4-9kg, tie menšie sme naposledy mali Huggies a tie gumičky vo vnútri, čo zabraňujú pretečeniu vydrali malému kožu na stehnách (také faldíky michelinové tam má), mal ich červené a akoby zošúchanú kožu na nich mal..ale už je to v pohode...a prekakaný bol len 2x niekedy na začiatku, nemáme problém s tým, že by ho trebalo prezliecť kvôli plienke
@ericica obdivujem ťa, že zvládaš popri detičkách piecť torty..a toľko! a tak krásne..
@mirka285 až teraz sa prvýkrát stretnú? no to bude zaujímavé..ale - všetko sa bude točiť okolo Lindušky...aj keď- svokry sú asi všelijaké, dnes bola u nás aj tá moja a chválila sa svojej švagrinej, aké závesy a vankúše do obývačky mi ušila kým som bola v nemocnici..nasrala ma, nikto sa jej neprosil, môže byť rada, že som jej nevynadala za to, že sa vôbec stará do môjho zariadenia..prispela nám do domu cca 5,50 a tvári sa, akoby všetky jej úspory šli nám... 😖

tinka349
12. sep 2010

@mirka285 ona s uskom nastastie nemala problem 😀 akurat som sa bala dat jej ich prepichnut kvoli nausniciam 😝 stale zvazujem hoci nausnice su uz doma 😎

tinka349
12. sep 2010

@tinaki1275 no pravdu povediac - ani neviem co ma caka . . . ale mala som dost,ked som robila 4.rocnik s bruchom...ale pevne verim ze mi vyucujuci vyjdu v ustrety 😝 a ze mi rodicia pomozu 😅

tinka349
12. sep 2010

bre ranko herecky 😎 vsetkym Marienockam prajem krasne meninkyy 😵 😵 😵

bambola
12. sep 2010

Aj prajem vsetkym Mariam, Majkam, Marienkam vsetko najlepsie k meninam 🙂

alllexa
12. sep 2010

@monline - no presne, ja tiez nechapem, preco nosia oblecenie ako pre velkeho. Ale v podstate som si aj tak vsetko kupila sama - nespoliehala som sa na to, ze mi niekto nieco donesie. A to mozem byt rada, ze aspon nieco doniesli. Sila je, ze niektori, co boli pozvani na krst, tak nedoniesli nic.

@maxara - tak to je otras. Preto neznasam necakane navstevy, resp. najradsej som, ked nikto nechodi🙂 Uz aj tak mam problem trafit sa do jedla a normalne sa najest. A nasi, ked pridu, tak sa snazia byt uzitocni - idu s malym von a zatial mam cas nieco porobit, i ked mi nadavaju, ze preco som si nepospala🙂

carrie84
12. sep 2010

Dobre rano, babule 🙂

Tak my sme dnes mali krasnu noc! Maly zaspal cca. 21 30, zobudil sa 1 30 - len sa najedol a hned spal a potom bol hore az 6 20! Uplna nadhera 😵 😵 😵 😵

@alllexa - tak ja poznam pripad, ked krstna mama priniesla cumel a plysaka .... staci? 😀 😝

My sme krstili vcera - maly bol pri krste uplne suprovy. Ked mu knaz lial vodu na hlavu, tak len otvoril oci a pozrel sa stylom: "Co blaznite? Sak kupanie je az vecer, nie?" 😀 No rozkosny bol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre